SEO Akademi Türkiye'nin En Çok Tercih Edilen SEO Kursu
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Azercell SEO İçerik Editörlüğü Eğitimi

Hem Müşterilerine Hem De Arama Motoru Botlarına Cazip Gelen İçerik Üretmenin Sırlarını Aktardık!

SEO Akademi olarak Azercell yetkililerine verdiğimiz SEO içerik editörlüğü eğitimi ile dijital dünyada daha görünür olmalarını sağladık.

Azerbaycan’ın mobil operatör firmaları arasında sektör liderlerinden biri olan Azercell personelleri Jalil Namazaliyev ve Tamilla Bulat için SEO içerik editörlüğü eğitimi düzenledik ve programımızda SEO uyumlu içerik yazmanın temelleri, anahtar kelime stratejisi, içerik pazarlama yöntemleri gibi konulara yer verdik.

SEO Akademi eğitim merkezimizde düzenlediğimiz SEO içerik editörlüğü eğitimi ile katılımcılarımız Google ve hedef kitlelerinin daha çok sevdiği içerikler hazırlayacak yeterliliğe ulaştılar.

SEO içerik editörlüğü kapsamında; SEO içerik nasıl yazılır, içerik stratejisi, kompozisyon, anahtar kelime stratejisi, içerik pazarlama teknikleri, Google içerik cezaları gibi başlıklara değindik.

azercell seo içerik editörlüğü eğitimi

Tarih
16 – 17 Ekim 2015
Düzenleyen
SEO Akademi
Konu
Kurumsal SEO Eğitimi
Katılımcı
20+

Kurumsal SEO Eğitimleri ile Dijital Pazarlama Sektörünün Gelişmesine Destek Oluyoruz!

Ülkemizin başarılı firmalarının dijital pazarlama sektörünün hızlı değişen dinamiklerine daha kısa sürede adapte olabilmeleri için SEO, dijital pazarlama ve sosyal medyaya yönelik eğitimler düzenliyor, danışmanlık desteğimizle yanlarında oluyor, kurumsal partnerlerimizin büyümesi için yollarını aydınlatmaya devam ediyoruz!

Eğitimlerimizi Sosyal Medyadan Takip Edin!