SEO Akademi Türkiye'nin En Çok Tercih Edilen SEO Kursu
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Bilişim Hukuku Kursu

Kişisel veya Kurumsal Verilerinizi Korumayı Öğrenin!

Dijital Dünyada Korunmak İçin Tüm Detayları Bilmek İster Misiniz? – Bilişim Hukuku Kursu SEO Akademi

Dijital dünyanın kurallarını öğrenmek, kendi haklarınızı bilmek veya müşterilerinizin verilerini güvence altına almak istiyorsanız sizin için SEO Akademi’nin bilişim hukuku eğitimleri var!

Firmanızın dijitaldeki yerini oluştururken hukuki kurallar çerçevesini bilmek, sisteminizi ona göre kurmak ve müşterilerinizin verilerini bu çerçevede işlemek istiyorsanız ya da internet kullanıcısı olarak hangi ortamların güvenli olduğundan, hangi verilerinizin tehlike altında olabileceğinden emin olmak istiyorsanız bilişim hukuku kursu ile dijital alanlardaki haklarınızı öğrenin, kendinizi veya müşterilerinizi koruma altına alın!

Bilişim hukuku eğitimleri ile dijitaldeki yasal haklarınızı öğrenecek, verilerin işlenmesinin ve saklanmasının inceliklerini bileceksiniz!

İnternet kullanıcılarının yüzde 87’si dijital ortamlarda güvende olmadığından endişelendiğini ifade ediyor.

bilişim hukuku kursu

Tüm eğitimlerimizi inceleyebilir, bilişim hukuku kursu için bilgi alabilirsiniz.

Erken Kayıtta %50 İndirim
Son 3 Kontenjan
Seviye
Tüm Seviyeler
Süre
Kişi ve Firmaya Özel Planlanmaktadır
Kontenjan
12 Kişi

Türkiye’nin En Çok Tercih Edilen Bilişim Hukuku Kursu SEO Akademi – Verileri Güvence Altına Almayı Öğrenin!

Dijitalde kamu yararını gözeten kararların alınmasını kolaylaştıran bilişim hukuku eğitimlerinden yararlanmak, verilerinizi ve müşterilerinizin kişisel verilerini korumayı öğrenmek için SEO Akademi ile tanışın! Türkiye’nin en güncel bilişim hukuku dersleri hakkında bilgi alarak hızınıza, ihtiyaçlarınıza ve bilginize göre hazırlanmış bilişim hukuku sertifika programı katılımcısı olun!

bilişim hukuku eğitmeni

Alanında Ünlü Eğitmenler

Her biri alanında ünlü, bilişim hukuku kapsamında eğitim veren, Türkiye’nin deneyimli ve profesyonel eğitmenlerinden bilişim hukuku eğitimi alma fırsatı.

Eğitmenlerimiz »
bilişim hukuku kursları

%100 Öğrenme Garantisi

Bilişim hukuku kurs programı sonunda eğitimini tekrar almak isteyen öğrencilerimiz için herhangi bir sebep aranmaksızın ücretsiz kurs tekrarı hakkı.

Ücretsiz Telafi »
meb onaylı bilişim hukuku kursu

MEB Onaylı Sertifika

Bilişim hukuku alanında eğitim aldığınızı belgeleyen, bilgi birikiminizi ve uzmanlığınızı ortaya koyan MEB onaylı bilişim hukuku kursu sertifikası.

Sertifikalı Eğitimler »

Suça Ortak Olmayın!

Ruhsatsız, özel ders ve danışmanlık adı altında eğitim veren kurumlara dikkat edin! MEB ruhsatı olmayan kurumların bilişim hukuku eğitimi vermelerinin yasal olmadığını unutmayın, ruhsatsız yerlerden bilişim hukuku kursu alarak suça ortak olmayın!

bilişim hukuku eğitimi

Dijital Ortamdaki Haklarınızı Öğrenin!

Bilişim suçları neler, bu suçlardan nasıl kaçınmak gerekir veya bilişim suçlarıyla karşılaşıldığında nasıl önlemler alınır? Tüm bu soruların cevabı bilişim hukuku eğitimlerinde!

Yer aldığınız dijital ortamlarda yaptığınız ya da maruz kaldığınız davranışların hukuki olarak dayanağı olması gerekir. Bu sebeple hayata geçen bilişim hukuku, gelişen yeni dünyanın ihtiyaçlarına cevap verir. Hak ihlalleri yaşamamanız adına dijital dünyadaki haklarınızın farkına varmanız için verilen bilişim hukuku eğitimi için SEO Akademi’yi tercih edebilirsiniz.

Güvenilir bilgi akışı ve dijital farkındalık edinme konularında bilişim hukuku kursu eğitimlerine güvenebilirsiniz!

Müşterilerinizin Verilerini Koruyun!

Bir şirket ya da e-ticaret sitesi sahibiyseniz, ürün veya hizmetlerinizden yararlanan müşterilerinizin verilerini güvence altına almayı öğreneceksiniz!

Sizden alışveriş yapan ya da hizmetlerinizden yararlanan müşterilerinizin verilerinin güvenliğini sağlamayı öğrenmek, sisteminizi korumak için bilişim hukuku dersi almalı, her kuralı en ince detayına kadar öğrenmelisiniz. Sitenizin veya ödeme sistemlerinizin güvenlik açıkları bulunuyorsa bunları önlemelisiniz. Dijital pazarlama yaparken verilerin nasıl güvenle korunması gerektiğini en net haliyle bilmek sizin göreviniz!

Bilişim hukuku eğitimi alarak kvkk ve diğer güvenlik konularında detaylı bilgi birikimi sahibi olacak, müşterilerinizin en güvendiği marka haline geleceksiniz!

bilişim hukuku eğitimleri
bilişim hukuku dersi

Yapay Zekanın Gücünü Fark Edin!

İnternet ortamındaki her alanda sıklıkla karşımıza çıkan yapay zekanın davranışlarını öğrenecek, bilişim hukuku kapsamında irdeleyebileceksiniz!

İnternet teknolojileri günbegün farklılaşırken, yapay zekanın hemen hemen her konuda gelişim gösterdiğini göz önünde bulundurduğunuzda hukuku nasıl etkilediğini bilmelisiniz. Dijital dünya içerisinde yer alıyorsanız yapay zekanın davranış modellerini, etki alanlarını ve bilişim hukuku kapsamında nasıl değerlendirilmesi gerektiğini SEO Akademi’nin bilişim hukuku kursu ile öğrenebileceksiniz.

Yapay zeka kullanımının yaygınlaştığı alanlar, yapay zeka davranışları ve daha nice bilgi için bilişim hukuku eğitimi almayı ihmal etmeyin!

SEO Akademi’den Bilişim Hukuku Eğitimi Alan Kurum ve Kuruluşları İnceleyin!

Bilişim hukuku dersleri alarak dijital platformlardaki haklar ve hak ihlalleri konusunu kavrayıp yurt içi ve yurt dışında başarılı projeler yürütmüş kurumsal iş ortaklarımızı inceleyin, verdiğimiz bilişim hukuku eğitimlerinin köklü firmalara yaptığı katkılar hakkında fikir edinin!

Gösterilecek içerik bulunamadı.

Türkiye’nin En Kapsamlı SEO ve Dijital Pazarlama Akademisi – Eğitimin Tek Adresi!

Bilişim alanında faaliyet gösteren bir firma sahibiyseniz ya da çalışansanız firmanızın dijital ortamdaki güvenilirliğini arttırmak, müşterilerinizi korumak için kurumumuza gelerek eğitim danışmanlarımızdan bilişim hukuku eğitimi hakkında bilgi alabilir, ihtiyaçlarınız ve beklentileriniz doğrultusunda sizin için hazırladığımız, Avrupa standartlarında ve uygulama ağırlıklı bilişim hukuku kursu ders programı ile eğitiminize başlayabilirsiniz!

Seviye ve Yetenek Analizi

Seviyenizi belirlemek ve size en uygun bilişim hukuku kursu programını hazırlamak için bilgi ve deneyiminizi ölçüyor, hukuki bilginizi analiz ediyoruz.

Kişisel ve Kurumsal Eğitim Programı

Eğitim danışmanlarımız ve eğitmenlerimizle ihtiyaç, beklenti ve hedeflerinize göre bireysel ve kurumsal bilişim hukuku kursu içeriğinizi hazırlıyoruz.

Bireyselleştirilmiş Yaklaşım

Bilişim hukuku eğitimi programımızı istekleriniz, hukuki birikiminiz ve öğrenme hızınıza göre güncelliyor, tamamen sizin ihtiyaçlarınıza odaklanıyoruz.

bilişim hukuku kursları

Takip ve Rehberlik

Eğitmenlerimizle bilişim hukuku eğitim sürecinizi takip ederek eksiklerinizi belirliyor, telafi bilişim hukuku dersi ve özel eğitimlerle öğrenme garantisi sağlıyoruz.

Kariyer Danışmanlığı

Geleceğin en iyi bilişim hukuku uzmanları arasına girmek veya dijitaldeki güvenli yeri bulmak isteyen öğrencilerimize bilişim hukuku eğitimi sonrası yol gösteriyoruz.

Eğitim Sonrası Destek

Bilişim hukuku eğitimi sonrasında ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızda oluyor, kendinizi geliştirmenize ve eksiklerinizi gidermenize destek veriyoruz.

SEO Akademi Tarafından Düzenlenen Bilişim Hukuku Kursu ile Dijital Ortamların Hukuksal Süreçlerine Hakim Olun!

Bilişim suçlarını öğrenmek, açıkları telafi edebilmek, veri koruma kanunlarını ayrıntılarıyla bilmek için bilişim hukuku kursu almak istiyorsanız doğru adrestesiniz! Sizi bir kahvemizi içmeye, ekibimizle ve uzman eğitmenlerimizle tanışmaya, kurumumuzu yakından görmeye davet ediyoruz! Gelin, sizin için özel olarak hazırladığımız kurumsal ve bireysel bilişim hukuku eğitim programımıza dahil olun!

seo akademi

Bir Kahve İçmeye Gelin!

Ekibimizle tanışmak, kurumsal ve bireysel bilişim hukuku eğitimlerimiz hakkında bilgi almak için eğitim koordinatörlerimizle bir kahve içmeye ne dersiniz?

Randevu Al »
seo akademi bilişim hukuku kursu

Eğitiminizi Planlayalım!

Size uygun ve ihtiyaçlarınıza yönelik bilişim hukuku eğitimi programını belirleyelim, yol haritanızı çizelim, bilişimin hukuki sürecini hemen öğrenmeye başlayın!

Eğitim Danışmanınla Görüş »
bilişim hukuku kursları

Dijital Hakları Öğrenin!

Hangi paylaşımlardan sorumlu olduğunuzu, özgür olduğunuz konuları, müşterilerinizle kurduğunuz iletişimde olması gereken güvenlik kurallarını detaylıca bilin!

Kayıt Ol »

Verileri Koruma Altına Alın!

Çalıştığınız veya sahip olduğunuz bilişim firmanıza başvuran internet kullanıcılarının verilerini, izinleri kapsamında ve hukuki çerçevede işleyin, konuma altına alın!

meb ruhsatlı bilişim hukuku kursu

MEB Ruhsatlı Bilişim Hukuku Kursu

SEO Akademi dijital pazarlama ve SEO eğitimi merkezimiz MEB onaylı ve ruhsatlı bir bilişim hukuku kursudur.

Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı bir bilişim hukuku kursu olarak derslik büyüklüklerimizden acil çıkışlara, ekipman ve eğitim gereçlerinden yangın merdivenlerine, deprem dayanıklılık raporundan sosyal alanlara kadar MEB standartlarının tamamına uygun, öğrencilerimizin güvenli bir binada, keyifli bir atmosferde, alanında uzman ve deneyimli eğitmenlerden bilişim hukuku eğitimi almalarını sağlıyor ve Özel Öğretim Kurumları müfredatına uygun eğitimler veriyoruz.

Kurumsal ve bireysel ihtiyaçlar ve hedefler doğrultusunda planlanan bilişim hukuku eğitimi süreci ile verilen bilgilerin teoride kalmaması ve kullanılabilir hale gelmesi için dijital alanlar üzerinde bilişim hukuku uygulamaları gerçekleştiriyor, kazanımların pekiştirilmesini sağlıyoruz.

Bilişim hukuku kursu başlangıcından itibaren eğitmenlerimiz ve eğitim danışmanlarımızla birlikte kursiyerlerimizin gelişimlerini yakından takip ederek eksik kaldıkları noktaların, öğrenemedikleri konuların ve kaçırdıkları derslerin telafisine imkan tanıyoruz.

Uygulamalı Bilişim Hukuku Eğitimi

Kursiyerlerimizin ihtiyaç ve beklentilerine yönelik planladığımız bilişim hukuku kursları ile karmaşık dijital hukuk terim ve uygulamalarını pratiğe aktararak daha hızlı ve kalıcı bir öğrenme süreci sağlıyoruz.

Dijital dünyanın hukuki kurallar çerçevesinde kullanılması gerektiğini bildiğimiz için düzenlediğimiz içeriklerle verilerinizin işlenmesi ve saklanması konusuna uygulamalı bir şekilde değiniyor, örnek içerikler ve diğer platformlarda izlenen yollar ile bilişim güvenliğinizi sağlamanız için adımlar atmanızı sağlıyor, ödevler vererek bilişim hukuku derslerinde öğrendiklerinizi pekiştirme fırsatı sunuyoruz.

Dijitalde yer bulmaya çalışan firmanızın hukuki anlamda hata yapmaması veya hak ihlallerine maruz kalmaması için birlikte önlem alıyor, bilgilerinizin nasıl hayata geçeceği konusunda ipuçları vererek destek sağlıyoruz.

Bilişim hukuku eğitimi sırasında ve sonrasında kursiyerlerimize destek olmayı sürdürüyor, kariyer danışmanlığı ile mesleklerinde uzmanlaşmalarını sağlıyor, kurumsal bilişim hukuku eğitimleri ile firmaların dijitaldeki haklar ve kanunlar hakkında ekiplerini güçlendirmelerine yardım ediyoruz!

bilişim hukuku dersi
bilişim hukuku dersleri

Uluslararası Bilişim Hukuku Eğitimi Standardı

Dijital pazarlama alanında 15 yılı aşkın deneyimimizle öğrencilerimize Türkiye’nin en kapsamlı ve güncel bilişim hukuku eğitimi programını sunuyoruz.

Bugüne kadar 600’ün üzerinde öğrenci mezun eden ve %99 katılımcı memnuniyeti sağlayan bilişim hukuku kurslarımızda öğrenme hızınıza, bilişim alanındaki deneyiminize ve hedeflerinize göre eğitimlerimizi planlıyoruz.

Bilişim hukuku eğitimi standardımızı belirlerken MEB kriterlerinin yanı sıra eğitmen kadromuzun deneyim ve uzmanlığına, bilişim hukuku dersi içeriklerimizin yeterliliğine ve güncelliğine, sınıflarımızın konforuna, araç – gereç ve teknoloji donanımına, fiziki imkanlarımıza ve sosyal alanların çeşitliliğine de dikkat ediyoruz.

Başarıları ile dünya çapında birçok firmaya destek sağlayan bilişim hukuku uzmanlarının geliştirdiği fikirleri yakından takip ediyor, bilişim hukuku kursu boyunca öğrencilerimize kendilerini sürekli geliştirebilecekleri güncel bilgiler aktarıyoruz.

Eğitim ve Kariyer Danışmanlığı

Bilişim hukuku kursu ile öğrencilerimizin mesleki gelişimlerine önem veriyor, dijital pazarlama ve bilişim sektöründe çalışmak isteyen kursiyerlerimize eğitim ve kariyer danışmanlığı desteği sunuyoruz.

Bilişim hukuku eğitimi süresince başarılı öğrencilerimizin mesleki gelişimlerini, bilgi ve becerilerini analiz ediyor, ihtiyaçlarına ve seviyelerine göre ek eğitim planı yapıyor, kariyer planlama hizmeti vererek yeteneklerini doğru yönlendirmelerini sağlıyor, dijital pazarlama sektöründe başarılı bir bilişim hukuku uzmanı olarak yer almaları için yollarını aydınlatıyoruz.

Yetiştirdiğimiz öğrencilerle Türkiye’nin en iyi bilişim hukuku uzmanlarını geleceğe hazırlıyor, kariyer yolculuklarında sağlam adımlarla ilerlemelerine destek oluyor, firmaların bilişim hukuku konusunu bilen başarılı dijital pazarlama ekipleri kurmasında rol alıyoruz!

bilişim hukuku sertifika programı
bilişim hukuku kursu fiyatları

Eğitim Sonrası Destek

Gelişmeye ve öğrenmeye açık olan, bilişimde hukuki süreçlerin yönetimi hakkında detayları öğrenmeye istekli tüm öğrencilerimizin bilişim hukuku eğitimi sonrasında da yanlarında olmayı sürdürüyoruz.

Dijital pazarlama alanında çalışmalarını sürdüren, internette içerik yönetimlerini yapan ve bilişimin gücüne inanan öğrencilerimiz ile markasının bilişim alanında tüm hukuki süreçlere ve koruma kanunlarına harfiyen uymasını isteyen işletme sahiplerine bilişim hukuku eğitimi sonra da destek oluyor, karşılaştıkları sorunları çözüme kavuşturmak için yardımcı olmaya devam ederek uzmanlarımızın bilgi ve deneyimlerinden yararlanmalarını sağlıyoruz.

Dijital dünyada bilişim suçlarının önüne geçmek, ihlallerin ve kuralların farkında olan bilişim hukuku uzmanları yetiştirmek için eğitimlerimizi veriyoruz.

Bilişim Hukuku Kursu Yorumları

Bilişim Hukukunu Anlamak Mı İstiyorsunuz?

Dijital alanlarda var olmak için bilişim hukukunun tüm detaylarına hakim olun, suç teşkil eden detayları öğrenin!

Bilişim Hukuku Eğitimi Alın!

Aldığınız bilişim hukuku dersleri ile çalıştığınız ya da sahip olduğunuz şirketin veri işleme sürecini yönetmeye başlayın!

Bilişimin Etik Kurallarını Öğrenin!

Yeni dünyanın değişen kurallarını öğrenerek çalışmalarınızı bu doğrultuda düzenleyin ve markanızı destekleyin!

bilişim hukuku kursu mezunları

600+ Mezun Öğrenci

Kurulduğumuz günden bu yana ülkemizin başarılı girişimcilerine, iş insanlarına, bilişim meraklılarına, dijital pazarlama uzmanlarına bilişim hukuku eğitimleri verdik!

SEO Akademi olarak uluslararası standartlarda, uygulama ağırlıklı, bireysel farklılıklar göz önüne alınarak hazırlanmış Türkiye’nin en güncel bilişim hukuku kursu programları ile 200’den fazla kurumsal, 400’den fazla bireysel bilişim hukuku eğitimi vererek öğrencilerimize bilişim alanında dikkat etmeleri ve uygulamaları gereken yöntemleri gösterdik.

Mezunlarımızın her biri siber güvenlik hedeflerine kısa sürede ulaştılar, ülkemizin başarılı bilişim uzmanları arasında yer aldılar. Kurumsal bilişim hukuku eğitimlerimizden yararlanan firmalar web sitelerini koruma ve geliştirme çalışmalarını yaptılar, kullanıcıların verilerini hukuki çerçevede işlemeyi ve güvenle saklamayı başardılar.

20+ Alanda SEO ve Dijital Pazarlama Kursu

Bilişim hukuku eğitimi dışında dijital dünyanın farklı alanlarına ilgi duyan kursiyerlerimiz için birbirinden keyifli ve öğretici kurslar hazırladık!

Bilişim hukuku kursları ile birlikte dijital pazarlamanın diğer alanlarını merak eden öğrencilerimiz için sosyal medyadan e-ticarete, web tasarımdan Google reklamcılığına, marka hukukundan içerik editörlüğüne kadar farklı alanlarda eğitimlerimiz bulunuyor! Siz de SEO Akademi ile tanışarak mesleki becerilerinizi geliştirebilir, markanızın yeni internet çağına ayak uydurmasını sağlayabilirsiniz.

Bilişim hukuku kursu sonrası dijital dünyada rekabetçi kalmak için merak ettiğiniz her şeyi öğrenebileceğiniz bir akademide olduğunuzu unutmayın!

bilişim hukuku dersi
sosyal etkinlikler bilişim hukuku kursu

Sosyal Etkinlikler

SEO Akademi bilişim hukuku kursu ile sıkıcı ve teorik eğitimlerden çok uzakta, öğrencilerimize sosyalleşebilecekleri ve eğlenecekleri etkinliklerle dolu bir ortam sunuyoruz!

Bilişim hukuku kursları ile öğrencilerimizin eğitmenleri ve sınıf arkadaşlarıyla kaynaşacağı bowling, satranç, playstation turnuvaları; tiyatro ve film gösterimleri ile keyifli geziler düzenleyerek sosyal bir ortamda eğitim almalarına özen gösteriyoruz.

Türkiye’nin en iyi bilişim hukuku kursu olarak; öğrencilerimizin dijital pazarlama alanındaki hukuki süreçlerin püf noktalarını öğrenirken bir yandan da güzel vakit geçirmelerini sağlıyor, ayrıca sektörün en iyileriyle tanışabilecekleri keyifli network organizasyonları gerçekleştiriyoruz.

Mesleki birikiminizi arttırırken bilişim dünyasının ustaları ile tanışacağınız bilişim hukuku kursunu sizin için en keyifli hale getirdik! Gelin, siz de SEO Akademi ayrıcalıklarından yararlanın.

Sanat Cafe

Bilişim hukuku eğitimi aralarında ve sonrasında sosyalleşebileceğiniz, keyifli sohbetlere ve etkinliklere ev sahipliği yapan, sıcak ve samimi dostlukların adresi Sanat Cafe’de sizleri ağırlıyoruz.

Öğrencilerimizin sadece bilişim hukuku eğitimi aldıkları bir kurum olmanın dışında yeni insanlarla tanışabilecekleri, diğer öğrencilerimizle ve eğitmenlerimizle kaynaşarak dijital pazarlama ve bilişim hukuku hakkında fikir alışverişinde bulunabilecekleri bir ortam yarattık.

Sanat Cafe’de düzenlediğimiz etkinlikler ve workshoplarla dijital pazarlama alanında başarıları ile ülkemizin en iyileri arasına adını yazdırmış uzmanlar ile buluşuyor, başarılarının sırlarını kendilerinden dinliyoruz.

SEO Akademi bilişim hukuku kursları ile mesleki uzmanlığınızı rahat edebileceğiniz bir atmosferde geliştirmeniz için her şey düşünüldü!

bakırköy sanat cafe

SEO Akademi’yi Instagram’dan Takip Edin!

SEO Akademi ailesi olarak düzenlediğimiz etkinlikleri, çalışmaları görmek, bilişim hukuku kursu esnasında sınıf ortamlarımızdaki eğlenceli anları bizimle birlikte hissetmek ve yeniliklerimizden haberdar olmak için bizi Instagram’dan takip edin!

Bilişim Hukuku Kursu Programı

İnternet ortamında tüm kuralları bilmek, hak ihlallerinden korunmak ve müşterilerin verilerini hukuki sınırlar içerisinde işlemek ve saklamak istiyorsanız detaylı bilişim hukuku kursu programımızı inceleyin, iyi bir bilişim hukuku eğitimi alarak internet dünyasının etik değerlerini net bir şekilde öğrenin!

Bilişim hukuku kursu programımıza mutlaka katılması gerekenler;
 • Bilişim sektörü çalışanları,
 • Dijital pazarlama uzmanları,
 • E-ticaret sitesi çalışanları veya yöneticileri,
 • Marka veya işletme sahipleri,
 • Bilişim hukukunu öğrenmek isteyenler,
 • Hukuk fakültesi öğrencileri,
 • Adli bilişim alanında çalışmak isteyenler.

Bilişim hukuku kursu almanız için nedenler;
 • Bilişim suçlarını öğrenmek istiyorsanız,
 • Dijital dünyadaki hak ihlallerine maruz kalmak istemiyorsanız,
 • Müşterilerinizin verilerini nasıl işlemeniz, korumanız ve saklamanız gerektiğini bilmiyorsanız,
 • KVKK’ya hakim olmak istiyorsanız,
 • Yapay zekanın hukuki ve cezai sorumluluklarının sınırlarını merak ediyorsanız,
 • Kredi kartı dolandırıcılığı gibi suçların detaylarını öğrenmek istiyorsanız,
 • Bilişim hukukuna ilgi duyuyorsanız bilişim hukuku kursu almayı kesinlikle düşünmelisiniz.

Bilişim hukuku kursunun size katacaklarını merak ediyorsanız;
 • Bilişim hukukunun tanımını öğreneceksiniz.
 • Bilişim suçlarının neler olduklarını bileceksiniz.
 • Bilişimde hukuki sorumluluklarınızın farkına varacaksınız.
 • Kişisel verilerin korunmasına ilişkin detaylara hakim olacaksınız.
 • E-ticaret hukukunu öğreneceksiniz.
 • Markanızın dijitalde güvenli bir imaj kazanmasını sağlayacaksınız.

Bilişim Hukuku Kursu Programı – 600’ün Üzerinde Mezun %99 Katılımcı Memnuniyeti

KVKK kapsamında müşterilerinin verilerini korumayı, işlemeyi ve saklamayı öğrenmek isteyen markalar ve e-ticaret siteleri ile kişisel ve mesleki anlamda bilişim hukuku alanında kendini geliştirmeyi hedefleyen kişiler için etkili bir bilişim hukuku eğitimi hazırladık! Siz de bilişimin kurallarını ve suçlarını öğrenerek doğru dijital stratejiler belirlemek istiyorsanız bizimle iletişime geçin!

Kurs Ne Kadar Sürer? Kimler Katılmalı? – Bilişim Hukuku Kursu Programı

Bilişim Hukuku Kursu programlarımızı; öğrencilerimizin seviye ve ihtiyaç analizini yaparak; kendilerini geliştirmek ya da uzmanlaşmak istedikleri alan için hangi seviyede ne kadar süre eğitim alacaklarına, beklenti ve kariyer hedeflerine göre oluşturuyoruz.

Sınıflarımızı ise; öğrencilerimizin eğitimlerimizden maksimum seviyede verim alabilmeleri için; bireylerin yaşı, konuya olan ilgisi ve öğrenme hızı gibi bireysel farklılıkları göz önünde bulundurarak planlıyoruz.

Kurum ve kişinin ihtiyaçlarına göre hazırlanan Bilişim Hukuku Kursu, verilen bilginin teoride kalmaması, kullanılabilir ve benimsenmiş hale gelmesi için uygulama ve pratik ağırlıklıdır. Eğitimin başlangıcından sonuna kadar eğitmenimiz ve eğitim danışmanlarımız öğrencilerimizin gelişimini takip ederek eksik kaldıkları noktaları tespit ederek bahsi geçen noktaların tekrarı ve telafisini gerçekleştirir.

Büyük şirketler ve devlet kurumları en çok siber saldırıya uğrayan kurumlar oluyor. Dünya üzerinde siber saldırılardan etkilenen ülkeler arasında Türkiye 5. sırada yer alıyor. Bilişim hukuku eğitimleri alarak siber saldırılara karşı önlemlerinizi alın!

bilişim hukuku eğitimleri

Bilişim Hukuku Kursu Sıkça Sorulan Sorular

SEO Akademi olarak bilişim hukuku kursu sonunda MEB Onaylı Sertifika veriyoruz. MEB Onaylı Sertifika alma şartları hakkında bilgi almak için eğitim danışmanlarımıza ulaşabilirsiniz.

Elbette. Bilişim hukuku kursu için tüm öğrencilerimize ders telafi imkanı sunmaktayız. Derse gelemeyen öğrencilerimiz, farklı bir sınıfta/şubemizde katılamadıkları haftanın/dersin telafisini alabilirler.

Bilişim hukuku kursu eğitmen kadromuz; dijital pazarlama ve bilişim sektöründe başarıları ile öne çıkmış, danışmanlık ve eğitim desteğiyle onlarca markanın güvenli bir altyapı kurmasını sağlayan bilişim uzmanlarından oluşmaktadır. Türkiye’nin en başarılı hukukçularını, dijital pazarlama ve bilişim uzmanlarını ekibimizde bir araya getirmekteyiz.

Bilişim hukuku kursu eğitim programlarımızı; öğrencilerimizin seviye ve ihtiyaç analizini yaparak kişisel ve kurumsal ihtiyaçlarına göre almaları gereken ileri ve branş eğitimlere, eğitimden beklentilerine ve hedeflerine bağlı olarak oluşturmaktayız. Bilişim hukuku kursu sınıflarımız; öğrencilerimizin öğrenme hızı, yetenekleri, öğrenim dili, eğitsel ihtiyaçları ve eksik noktaları göz önünde bulundurarak planlanmaktadır. Bilişim hukuku kursu fiyatları ise kursiyerimizin ne kadar süre eğitim alacağına, eğitimini özel ya da grup olarak mı almak istediğine göre değişmektedir. Buyurun, kurumumuza gelin, sizi misafir edip bir çay/kahve ikram edelim. Siz nasıl bir kurumdan eğitim alacağınızı, dersliklerimizi, kafemizi, bahçemizi ve sosyal alanlarımızı görün, eğitmenlerimizle tanışın. Biz de sizi daha yakından tanıyarak ihtiyaç ve beklentinize göre en uygun bilişim hukuku kursu programını belirleyelim ve detaylı eğitim içeriğini anlatalım. Bilişim hukuku kursu fiyatları hakkında bilgi verelim.

İstanbul, Bakırköy’de bulunan SEO Akademi SEO eğitim merkezimiz Bakırköy İncirli’de yer almaktadır. Metro, metrobüs, otobüs ve minibüs gibi toplu taşıma araçlarını ya da kişisel aracınızı kullanarak kursumuza ulaşabilirsiniz. İncirli Metrobüs durağına 5 dakika yürüme mesafesinde olan kursumuza; Beylikdüzü, Avcılar, Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Merter, Topkapı, Eyüp, Okmeydanı, Çağlayan, Mecidiyeköy, Zincirlikuyu, Acıbadem, Kadıköy istikametinden rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Metro kullanarak Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Zeytinburnu, Bayrampaşa, Fatih, Aksaray, Taksim, Beşiktaş, Osmanbey, Nişantaşı, Şişli, Gayrettepe, Levent, Sarıyer, Başakşehir, Kadıköy, Kartal, Pendik, Üsküdar, Ümraniye, Etiler’den SEO Akademi’ye gelebilirsiniz. Ayrıca Marmaray ve yüksek hızlı tren durağını kullanarak Pendik, Kartal, Maltepe, Bostancı, Erenköy, Göztepe, Üsküdar, Sirkeci, Zeytinburnu, Ataköy, Yeşilyurt, Florya, Küçükçekmece, Halkalı, Eskişehir, Ankara ve Konya’dan kursumuza ulaşabilirsiniz. Kınalıada ve Büyükada’dan doğrudan bulunan feribot hattı ile Bakırköy’e gelebilir, 10 dakikalık bir yolculuktan sonra kurs merkezimize gelebilirsiniz. Kişisel aracınızı kullanarak E-5 karayoluna bağlanabilir, merkezi konumdaki SEO Akademi’ye ulaşabilirsiniz. Bilişim hukuku kursu Florya, bilişim hukuku kursu Bahçelievler, bilişim hukuku kursu Ataköy, bilişim hukuku kursu Yeşilköy, bilişim hukuku kursu Zeytinburnu, bilişim hukuku kursu Avcılar olarak hizmet veren bilişim hukuku kursu Bakırköy merkezimize gelerek eğitiminizi planlayabilirsiniz.

Bilişim hukuku eğitimi alarak dijitalde hukuki süreçlere hakim olur, müşterilerinizin kişisel verilerini bu hukuki dayanaklarınıza göre işlemeyi, korumayı ve güvenle saklamayı öğrenirsiniz. Ürün veya hizmet satışlarınızda güvenli alışveriş altyapısını kurabilir, Türkiye’nin dijitalde en güvenilir markaları arasında yerinizi alabilirsiniz.

Bilişim hukuku kursu yanında dijital pazarlama kursu, e-ticaret kursu, mobil pazarlama kursu, web yazılım kursu gibi eğitimlerden yararlanarak dijitalin temel bileşenlerini kolayca yönetebilirsiniz.

Eğitim Danışmanına Sor

seo akademi iletişim
bilişim hukuku kursu fiyatları

Bilişim Hukuku Kursu

Erken Kayıtta %50 İndirim - Son Kontenjanlar

Hemen Kayıt Ol

Bilişim Hukuku Kursu Alan Öğrencilerimiz Bu Eğitimleri De Aldı!

Hak ihlalleri ve diğer bilişim suçları konularında bilgi edinen bilişim hukuku öğrencilerimiz, bu yeni mecranın olumlu yönlerini desteklemek adına eğitimler almak istiyor; SEO Akademi ile yeni deneyimlerin sınırlarını zorlamak istiyor! Siz de bilişim hukuku eğitimi sonrasında almanız gereken eğitimlerin içeriklerini incelemek istiyorsanız, öğrencilerimizin en çok seçtiği diğer kurslara göz atabilirsiniz!

Bilişim Hukuku Kursları Nasıl Mı Geçiyor? Video Ve Fotoğraflarımıza Göz Atın!

Bilişim hukuku dersi veren eğitmenlerimizin eşliğinde, öğrencilerimizin en eğlenceli anlarını görmek, etkinliklerimizden ve workshoplarımızdan kareleri izlemek isterseniz, video ve fotoğraflarımızı inceleyebilir, SEO Akademi farkını bizimle birlikte hissedebilirsiniz!

Tüm videolarımızı görmek için YouTube hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: YouTube

Tüm fotoğraflarımız için Instagram hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: Instagram

SEO Akademi’yi Yakından Tanıyın!

Bilişim hukuku kursu merkezimizi, eğitim ortamlarımızı, sosyal alanlarımızı, Sanat Cafe’mizi, öğrencilerimiz için düzenlediğimiz aktivitelerimizi inceleyin, Türkiye’nin en kapsamlı bilişim hukuku kursu ailesini yakından tanımaya başlayın!

Sosyal Medyada Biz

15+

Yıllık Deneyim

Bilişim hukuku eğitimi alanında Türkiye’nin en deneyimli kursu SEO Akademi.

6+

Kurs Merkezi

İstanbul’un merkezi semtlerinde SEO Akademi bilişim hukuku kursu şubeleri.

%99

Öğrenci Memnuniyeti

Bilişim hukuku kursu öğrencilerimizin değerlendirmesiyle yüksek memnuniyet oranı.

600+

Mezun Öğrenci

Bireysel ve kurumsal bilişim hukuku eğitimi almış yüzlerce başarılı kursiyer.

Öğrenci Yorumları

Görüntülenebilecek bir yorum/değerlendirme bulunamadı.

230

kişi sizinle beraber bu kursu inceliyor.

Bu eğitimi toplam 1.150 kişi satın aldı.