SEO Akademi Türkiye'nin En Çok Tercih Edilen SEO Kursu
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Marka Hukuku Kursu

Markanızın Belirleyici Özelliklerini Ortaya Koyun!

Bir Marka Yarattınız, Peki Ya Sonra? Tüm Yasal Sürecin Farkında Olacağınız Eğitimlerle Tanışın! – Marka Hukuku Kursu SEO Akademi

Marka oluşturma ve markanızın dijital pazarlamadaki konumunu belirleme konularında desteğe ihtiyaç duyuyorsanız tüm detayları tek bir eğitimle öğreneceksiniz!

Markanın tanımlanması, özelliklerinin anlaşılması, yapılandırılması, tescil edilmesine ilişkin bilgilerin edinilmesi, marka hakları gibi konularda verdiğimiz marka hukuku kursu ile markanızı güvence altına alabilirsiniz. Bu alanda çalışmalar yapan biriyseniz veya bir firma sahibiyseniz mutlaka edinmeniz gereken marka hukuku eğitimi ile markanızın haklarını öğrenin, bilinirliğinizi arttırın!

Markanızı daha iyi tanımak ve dünyaya tanıtmak, haklarınızı öğrenerek bu hakları doğru bir hukuki süreç içerisinde korumak için birlikte detaylı bir eğitim yolculuğuna çıkalım!

Marka hukuku hakkında detaylara hakim olmayan, markasının tüm özelliklerini ortaya koymayan firmaların %74’ü marka hakkına tecavüz davalarıyla uğraşmak zorunda kalıyor!

marka hukuku kursu

Tüm eğitimlerimizi inceleyebilir, marka hukuku kursu için bilgi alabilirsiniz.

Erken Kayıtta %50 İndirim
Son 3 Kontenjan
Seviye
Tüm Seviyeler
Süre
Kişi ve Firmaya Özel Planlanmaktadır
Kontenjan
12 Kişi

Türkiye’nin En Çok Tercih Edilen Marka Hukuku Kursu SEO Akademi – Markanızı Koruyun!

Varsa markanızın haklarını korumak, tüm detaylarıyla marka hukuku eğitimi almak bu alanda kendinizi geliştirmek istemez misiniz? Türkiye’nin en güncel marka hukuku kursu programları ile öğrenme hızınıza, bilginize ve ihtiyaçlarınıza göre fark yaratan marka hukuku eğitimleri alın, size özel hazırlanmış marka hukuku sertifika programı katılımcısı olun!

marka hukuku kursu eğitmenleri

Alanında Ünlü Eğitmenler

Her biri alanında ünlü, marka hukuku kapsamında eğitim veren, Türkiye’nin deneyimli ve profesyonel eğitmenlerinden marka hukuku eğitimi alma fırsatı.

Eğitmenlerimiz »
marka hukuku kursları

%100 Öğrenme Garantisi

Marka hukuku kurs programı sonunda eğitimini tekrar almak isteyen öğrencilerimiz için herhangi bir sebep aranmaksızın ücretsiz kurs tekrarı hakkı.

Ücretsiz Telafi »
meb onaylı marka hukuku kursu

MEB Onaylı Sertifika

Marka hukuku alanında eğitim aldığınızı belgeleyen, bilgi birikiminizi ve uzmanlığınızı ortaya koyan MEB onaylı marka hukuku kursu sertifikası.

Sertifikalı Eğitimler »

Suça Ortak Olmayın!

Ruhsatsız, özel ders ve danışmanlık adı altında eğitim veren kurumlara dikkat edin! MEB ruhsatı olmayan kurumların marka hukuku eğitimi vermelerinin yasal olmadığını unutmayın, ruhsatsız yerlerden marka hukuku kursu alarak suça ortak olmayın!

marka hukuku eğitimi

Markanızı İyi Tanıyın

Ürün veya hizmetin tüketiciye ulaştırılması için kurulan markanızın tüm ayırt edici özelliklerini bilin, marka olabilecek tüm işaretleri öğrenin!

Markanız neye hizmet ediyor? Hangi özellikleriyle rakiplerinin arasından sıyrılıyor? Markanızı tüm detaylarıyla oluşturun ve tanıyın; tüketicilerin karşısına çıkarmak istediğiniz işaretlerinizi belirleyin, bilinçaltı yönetimiyle ürününüzü veya hizmetinizi pazarlamanın inceliklerini fark edin. Marka hukuku eğitimi ile detaylara hakim olduğunuzda markanızı yönetmeniz ve haklarınız korumanız kolaylaşacaktır.

SEO Akademi tarafından verilen detaylı eğitim içerikleri ile markanızı tanımanız gerektiğini öğrenecek, tüketicilerinizin karşısına yüksek bir bilinçle çıkacaksınız!

Tescil Sürecini Öğrenin

Marka tescili ile taklit edilme ihtimaline karşı markaların ve firmaların nasıl korunması gerektiğini tüm detaylarıyla kavrayacaksınız.

Marka tescil sürecinin nasıl olması gerektiğini, markaların kendilerini korumak için neler yapmalarının doğru olacağını merak ediyorsanız marka hukuku kursu ile marka tesciline dair her bilgiyi edinebilirsiniz. İster bireysel isterseniz kurumsal marka hukuku eğitimleri alarak marka tescilinin faydalarını, marka tesciline ihtiyaç duyulması gereken noktaları öğrenir, ulusal ve uluslararası bir koruma kalkanı geliştirilmesinin yollarını bilirsiniz.

Korunan, tescilli markaların diğer markalara oranla daha fazla güvende olduğunu kavramak, tescil başvurularının süreçlerini öğrenmek için marka hukuku eğitim sürecine dahil olun!

marka hukuku eğitimleri
marka hukuku dersi

Yasal Süreçleri Yürütün

Marka hakkına tecavüz durumlarında markayla ilgili hukuki işlemler başlatın, bu süreci başarıyla yürütün!

Taklit edilen markaların hukuki haklarının neler olduğunu biliyor musunuz? Alacağınız marka hukuku eğitimi sonunda itiraz edilmesi gereken durumları öğrenecek, marka tescilinden doğan hakların istisnalarını bilecek, hukuki süreç içerisinde nasıl davranmanız gerektiğini bilerek bu süreci en etkili şekilde yönetmeyi başarabileceksiniz.

Güvenilir bir sistem üzerinde yer alsanız bile yasal olarak bazı süreçlere dahil olmanız gerekebileceğinden, hukuki süreçleri detaylarıyla bilin!

SEO Akademi’den Marka Hukuku Eğitimi Alan Kurum ve Kuruluşları İnceleyin!

Marka hukuku dersleri ile dijital ya da dijital olmayan tüm platformlardaki haklarını öğrenerek ve hak ihlalleri konusunu kavrayıp marka adını koruyan, yurt içi ve yurt dışında başarılı projeler yürütmüş kurumsal iş ortaklarımızı inceleyin, verdiğimiz marka hukuku eğitimlerinin köklü firmalara yaptığı katkılar hakkında fikir edinin!

Gösterilecek içerik bulunamadı.

Türkiye’nin En Kapsamlı SEO ve Dijital Pazarlama Akademisi – Güncel Derslerin Adresi!

Marka oluşturmak veya var olan markasını korumak ya da marka hukuku alanında kendini geliştirmek isteyen biriyseniz gelin, sizi daha yakından tanıyarak ihtiyaç ve beklentilerinize en uygun marka hukuku kursu programını belirleyelim. Avrupa standartlarında uygulama ağırlıklı, bireysel farklılıklar esas alınarak hazırlanmış bir marka hukuku eğitimi ve eğitim sonrası kariyer danışmanlığı ile markanızı koruyalım!

Seviye ve Yetenek Analizi

Seviyenizi belirlemek ve size en uygun marka hukuku kursu programını hazırlamak için bilgi ve deneyiminizi ölçüyor, hukuki bilginizi analiz ediyoruz.

Kişisel ve Kurumsal Eğitim Programı

Eğitim danışmanlarımız ve eğitmenlerimizle ihtiyaç, beklenti ve hedeflerinize göre bireysel ve kurumsal marka hukuku kursu içeriğinizi hazırlıyoruz.

Bireyselleştirilmiş Yaklaşım

Marka hukuku eğitimi programımızı istekleriniz, hukuki birikiminiz ve öğrenme hızınıza göre güncelliyor, tamamen sizin ihtiyaçlarınıza odaklanıyoruz.

marka hukuku kursları

Takip ve Rehberlik

Eğitmenlerimizle marka hukuku eğitim sürecinizi takip ederek eksiklerinizi belirliyor, telafi marka hukuku dersi ve özel eğitimlerle öğrenme garantisi sağlıyoruz.

Kariyer Danışmanlığı

Geleceğin en iyi marka hukuku uzmanları arasına girmek veya dijitaldeki güvenli yeri bulmak isteyen öğrencilerimize marka hukuku eğitimi sonrası yol gösteriyoruz.

Eğitim Sonrası Destek

Marka hukuku eğitimi sonrasında ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızda oluyor, kendinizi geliştirmenize ve eksiklerinizi gidermenize destek veriyoruz.

SEO Akademi Tarafından Düzenlenen Marka Hukuku Kursu ile Markanızı Koruma Konusunda Farkındalık Kazanın!

Yarattığınız markanın tüm değerlerinin korunmasını, taklitlerinin fark edilmesini, gereken hukuki sürecin yürütülmesini kolaylaştıracak bir marka hukuku eğitimi almak, bu alanda mesleki bilgi ve deneyim kazanmak istiyorsanız doğru adrestesiniz! Türkiye’nin en çok tercih edilen marka hukuku kursu SEO Akademi’yi ziyaret edin, sizi misafir edip bir çay/kahve ikram edelim. Nasıl bir kurumdan eğitim alacağınızı, dersliklerimizi, kafemizi, bahçemizi, sosyal alanlarımızı görün ve eğitmenlerimizle tanışın. Kurumsal ve bireysel marka hukuku kursu programımızı inceleyin, size özel bir marka hukuku eğitimi planlayalım!

seo akademi

Bir Kahve İçmeye Gelin!

Ekibimizle tanışmak, kurumsal ve bireysel marka hukuku eğitimlerimiz hakkında bilgi almak için eğitim koordinatörlerimizle bir kahve içmeye ne dersiniz?

Randevu Al »
seo akademi marka hukuku kursu

Eğitiminizi Planlayalım!

Size uygun ve ihtiyaçlarınıza yönelik marka hukuku eğitimi programını belirleyelim, yol haritanızı çizelim, hukuki süreçleri hemen öğrenmeye başlayın!

Eğitim Danışmanınla Görüş »
marka hukuku kursları

Markanızın Hakları Öğrenin!

Kendi değerinizi bilirseniz kimse sizin değerlerinize saldıramaz! Marka hukuku eğitim programlarına katılarak markanızı koruyun, taklitlerinizden sakının!

Kayıt Ol »

Hukuki Süreçleri Yönetin!

Markanızı tehlikeye atan durumlar olduğunda, taklitlerinizle veya hak ihlalleriyle başa çıkabilmeniz için marka hukuku eğitimleri alarak koruma kapsamını öğrenin, yasal süreçleri kolaylıkla yürütün!

meb ruhsatlı marka hukuku kursu

MEB Ruhsatlı Marka Hukuku Kursu

SEO Akademi dijital pazarlama ve SEO eğitimi merkezimiz MEB onaylı ve ruhsatlı bir marka hukuku kursudur.

Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı bir marka hukuku kursu olarak derslik büyüklüklerimizden acil çıkışlara, ekipman ve eğitim gereçlerinden yangın merdivenlerine, deprem dayanıklılık raporundan sosyal alanlara kadar MEB standartlarının tamamına uygun, öğrencilerimizin güvenli bir binada, keyifli bir atmosferde, alanında uzman ve deneyimli eğitmenlerden marka hukuku eğitimi almalarını sağlıyor ve Özel Öğretim Kurumları müfredatına uygun eğitimler veriyoruz.

Kurumsal ve bireysel ihtiyaçlar ve hedefler doğrultusunda planlanan marka hukuku eğitimi süreci ile verilen bilgilerin teoride kalmaması ve kullanılabilir hale gelmesi için dijital alanlar üzerinde marka hukuku uygulamaları gerçekleştiriyor, kazanımların pekiştirilmesini sağlıyoruz.

Marka hukuku kursu başlangıcından itibaren eğitmenlerimiz ve eğitim danışmanlarımızla birlikte kursiyerlerimizin gelişimlerini yakından takip ederek eksik kaldıkları noktaların, öğrenemedikleri konuların ve kaçırdıkları derslerin telafisine imkan tanıyoruz.

Uygulamalı Marka Hukuku Eğitimi

Kursiyerlerimizin ihtiyaç ve beklentilerine yönelik planladığımız marka hukuku kursları ile karmaşık dijital hukuk terim ve uygulamalarını pratiğe aktararak daha hızlı ve kalıcı bir öğrenme süreci sağlıyoruz.

Marka yaratma ve koruma konusunda bilgiler verdiğimiz marka hukuku eğitim programımızla uygulamalı dersler yapıyor, örnek içerikler ve diğer markaların izlediği yollar ile marka güvenliğinizi kurmanız için adımlar atmanızı sağlıyor, ödevler vererek marka hukuku derslerinde öğrendiklerinizi pekiştirme fırsatı sunuyoruz.

Kendi haklarını bilmek ve özelliklerini yansıtmak isteyen markanızın hukuki anlamda tüm süreci etkin bir şekilde yürütebilmesi, hak ihlallerine maruz kalmaması için birlikte önlem alıyor, bilgilerinizin nasıl hayata geçeceği konusunda ipuçları vererek destek sağlıyoruz.

Marka hukuku eğitimi sırasında ve sonrasında kursiyerlerimize destek olmayı sürdürüyor, kariyer danışmanlığı ile mesleklerinde uzmanlaşmalarını sağlıyor, kurumsal marka hukuku eğitimleri ile firmaların marka hakları ve kanunlar hakkında ekiplerini güçlendirmelerine yardım ediyoruz!

marka hukuku dersi
marka hukuku dersleri

Uluslararası Marka Hukuku Eğitimi Standardı

Pazarlama ve dijital pazarlama alanında 15 yılı aşkın deneyimimizle öğrencilerimize Türkiye’nin en kapsamlı ve güncel marka hukuku eğitimi programını sunuyoruz.

Bugüne kadar 800’ün üzerinde öğrenci mezun eden ve %99 katılımcı memnuniyeti sağlayan marka hukuku kurslarımızda öğrenme hızınıza, marka hukuku alanındaki deneyiminize ve hedeflerinize göre eğitimlerimizi planlıyoruz.

Marka hukuku eğitimi standardımızı belirlerken MEB kriterlerinin yanı sıra eğitmen kadromuzun deneyim ve uzmanlığına, marka hukuku dersi içeriklerimizin yeterliliğine ve güncelliğine, sınıflarımızın konforuna, araç – gereç ve teknoloji donanımına, fiziki imkanlarımıza ve sosyal alanların çeşitliliğine de dikkat ediyoruz.

Başarıları ile dünya çapında birçok firmaya destek sağlayan marka hukuku uzmanlarının ve avukatlarımızın geliştirdiği fikirleri yakından takip ediyor, marka hukuku kursu boyunca öğrencilerimize kendilerini sürekli geliştirebilecekleri güncel bilgiler aktarıyoruz.

Eğitim ve Kariyer Danışmanlığı

Marka hukuku kursu ile öğrencilerimizin mesleki gelişimlerine önem veriyor, pazarlama veya dijital pazarlama sektöründe çalışmak isteyen kursiyerlerimize eğitim ve kariyer danışmanlığı desteği sunuyoruz.

Marka hukuku eğitimi süresince başarılı öğrencilerimizin mesleki gelişimlerini, bilgi ve becerilerini analiz ediyor, ihtiyaçlarına ve seviyelerine göre ek eğitim planı yapıyor, kariyer planlama hizmeti vererek yeteneklerini doğru yönlendirmelerini sağlıyor, dijital pazarlama sektöründe başarılı bir marka hukuku uzmanı olarak yer almaları için yollarını aydınlatıyoruz.

Yetiştirdiğimiz öğrencilerle Türkiye’nin en iyi marka hukuku uzmanlarını geleceğe hazırlıyor, kariyer yolculuklarında sağlam adımlarla ilerlemelerine destek oluyor, firmaların marka hukuku konusunu detaylarıyla bilen başarılı dijital pazarlama ekipleri kurmasında rol alıyoruz!

marka hukuku sertifika programı
marka hukuku kursu fiyatları

Eğitim Sonrası Destek

Gelişmeye ve öğrenmeye açık olan, marka yaratma ve korumada hukuki süreçlerin yönetimi hakkında detayları öğrenmeye istekli tüm öğrencilerimizin marka hukuku eğitimi sonrasında da yanlarında olmayı sürdürüyoruz.

Markalarla çalışmalarını sürdüren veya kendi markasını oluşturan öğrencilerimiz ile marka yönetimindeki tüm hukuki süreçleri bilmek isteyen işletme sahiplerine marka hukuku eğitimi sonrasında da destek oluyor, karşılaştıkları sorunları çözüme kavuşturmak için yardımcı olmaya devam ederek uzmanlarımızın bilgi ve deneyimlerinden yararlanmalarını sağlıyoruz.

Markanızı taklitlere karşı büyük önlemlerle korumanıza destek olmak, marka hakkına tecavüz durumlarıyla baş etmenizi sağlamak için marka hukuku eğitimleri veriyoruz.

Marka Hukuku Kursu Yorumları

Markanızı Koruyun!

Deneyimli uzmanlardan alacağınız eğitimlerle markanızı nasıl korumanız gerektiğini öğrenin!

Yasaları Öğrenin!

İsminizin size ait olduğunu vurgulayın, altını çizin ve yasalarla haklarınızı güvence altına alın!

Taklitleri Engelleyin!

Sizin markanızın özelliklerini kullanarak isim yapmaya çalışanların önünü yasal süreçlerle kesin!

marka hukuku kursu mezunları

800+ Mezun Öğrenci

Kurulduğumuz günden bu yana ülkemizin başarılı girişimcilerine, iş insanlarına, hukuk uzmanlarına, dijital pazarlama alanında var olmak isteyenlere marka hukuku eğitimleri verdik!

SEO Akademi olarak uluslararası standartlarda, uygulama ağırlıklı, bireysel farklılıklar göz önüne alınarak hazırlanmış Türkiye’nin en güncel marka hukuku kursu programları ile 250’den fazla kurumsal, 550’den fazla bireysel marka hukuku eğitimi vererek öğrencilerimizle markalaşmanın yöntemlerini paylaştık.

Mezunlarımızın her biri marka hedeflerine kısa sürede ulaştılar, marka hukuku kapsamında ülkemizin başarılı uzmanları arasında yer aldılar. Kurumsal marka hukuku eğitimlerimizden yararlanan firmalar markalarını duyurarak ve özelleştirerek sektörlerinin liderleri haline geldiler.

20+ Alanda SEO ve Dijital Pazarlama Kursu

Marka hukuku eğitimi dışında dijital pazarlamanın farklı alanlarına ilgi duyan kursiyerlerimiz için birbirinden keyifli ve öğretici kurslar hazırladık!

Marka hukuku kursları ile birlikte markasına değer katmak için pazarlamanın diğer alanlarını merak eden öğrencilerimiz için dijital pazarlamadan e-ticarete, sosyal medyadan web tasarımına, bilişim hukukundan içerik editörlüğüne kadar farklı alanlarda eğitimlerimiz var! Siz de mesleki becerilerinizi veya markanızı internet çağına adapte etmek istiyorsanız SEO Akademi ile tanışmanızın tam zamanı!

Marka hukuku kursu sonrası dijital dünyada rekabetçi kalmak için merak ettiğiniz her şeyi öğrenebileceğiniz bir akademide olduğunuzu unutmayın!

marka hukuku dersleri
sosyal etkinlikler marka hukuku kursu

Sosyal Etkinlikler

SEO Akademi marka hukuku kursu ile sıkıcı ve teorik eğitimlerden çok uzakta, öğrencilerimize sosyalleşebilecekleri ve eğlenecekleri etkinliklerle dolu bir ortam sunuyoruz!

Marka hukuku kursları ile öğrencilerimizin eğitmenleri ve sınıf arkadaşlarıyla kaynaşacağı bowling, satranç, playstation turnuvaları; tiyatro ve film gösterimleri ile keyifli geziler düzenleyerek sosyal bir ortamda eğitim almalarına özen gösteriyoruz.

Türkiye’nin en iyi marka hukuku kursu olarak öğrencilerimizin markalarıyla ilgili püf noktaları öğrenirken bir yandan da güzel vakit geçirmelerini sağlıyor, ayrıca sektörün en iyileriyle tanışabilecekleri keyifli network organizasyonları gerçekleştiriyoruz.

Mesleki birikiminizi arttırırken her anından keyif alacağınız ve pazarlama ve markalaşma dünyasının ustaları ile tanışacağınız bir marka hukuku kursu hazırladık! Siz de SEO Akademi’nin bu ayrıcalıklarından yararlanın.

Sanat Cafe

Marka hukuku eğitimi aralarında ve sonrasında sosyalleşebileceğiniz, keyifli sohbetlere ve etkinliklere ev sahipliği yapan, sıcak ve samimi dostlukların adresi Sanat Cafe’de sizleri ağırlıyoruz.

Öğrencilerimizin sadece marka hukuku eğitimi aldıkları bir kurum olmanın dışında yeni insanlarla tanışabilecekleri, diğer öğrencilerimizle ve eğitmenlerimizle kaynaşarak dijital pazarlama ve markalaşma hakkında fikir alışverişinde bulunabilecekleri bir ortam yarattık.

Sanat Cafe’de düzenlediğimiz etkinlikler ve workshoplarla dijital pazarlama ve marka hukuku alanında çalışmalar yapmış ve başarılarıyla ülkemizin en iyileri arasına adını yazdırmış uzmanlar ile buluşuyor, başarılarının sırlarını kendilerinden dinliyoruz.

SEO Akademi marka hukuku kursları ile mesleki uzmanlığınızı rahat edebileceğiniz bir atmosferde geliştirmeniz için her şey düşünüldü!

bakırköy sanat cafe

SEO Akademi’yi Instagram’dan Takip Edin!

SEO Akademi ailesi olarak düzenlediğimiz etkinlikleri, çalışmaları görmek, marka hukuku kursu esnasında sınıf ortamlarımızdaki eğlenceli anları bizimle birlikte hissetmek ve yeniliklerimizden haberdar olmak için bizi Instagram’dan takip edin!

Marka Hukuku Kursu Programı

Markanızı ortaya koymak için özelliklerini bilmek, tüm yasal düzenlemeleri öğrenmek ve marka hakkına tecavüzden korunmak istiyorsanız detaylı marka hukuku kursu programımızı inceleyin, iyi bir marka hukuku eğitimi alarak internet dünyasının etik değerlerini net bir şekilde öğrenin!

Marka hukuku kursu programımıza mutlaka katılması gerekenler;
 • Markasını yaratmak isteyenler,
 • Marka veya işletme sahipleri,
 • Markasını tescil ettirmek isteyenler,
 • Pazarlama sektörü çalışanları ve yöneticileri,
 • Dijital pazarlama uzmanları,
 • Marka hukukunu öğrenmek isteyenler,
 • Hukuk fakültesi öğrencileri.

Marka hukuku kursu almanız için nedenler;
 • Markanızı daha iyi tanımak istiyorsanız,
 • Marka olabilecek işaretleri öğrenmeniz gerekiyorsa,
 • Marka hakkınızın nasıl korunması gerektiğini bilmiyorsanız,
 • Marka tescilinin sağladığı yararları öğrenmek istiyorsanız,
 • Tescil sürecinde yapılması gerekenleri bilmek istiyorsanız,
 • Taklitlerinizle mücadele etmek istiyorsanız marka hukuku kursu alabilirsiniz.

Marka hukuku kursunun size katacaklarını merak ediyorsanız;
 • Markanın tanımını öğreneceksiniz.
 • Taklitlerden korunma yöntemlerini bileceksiniz.
 • Hakkınızı korumayı öğreneceksiniz.
 • Markalarla ilgili hukuki sorumlulukların farkına varacaksınız.
 • Marka tescil sürecinin nasıl yürütülmesi gerektiğini bileceksiniz.
 • Tescilinizin kapsamını öğreneceksiniz.
 • Marka hakkına tecavüz davalarının hukuki süreçlerine hakim olacaksınız.
 • Markanızın dijitalde yer almasını sağlayacaksınız.

Marka Hukuku Kursu Programı – 800’ün Üzerinde Mezun %99 Katılımcı Memnuniyeti

Geleceğin başarılı marka uzmanları arasında olmak isteyen marka hukuku meraklıları, markasını dijitale taşırken korumak isteyen girişimciler ve iş insanları marka hukuku eğitimi ile kişisel ve kurumsal hedeflerini gerçeğe dönüştürdü! Siz de isminizi ve ününüzü korumanızı sağlayacak bir marka hukuku eğitimi almak istiyorsanız hemen bizimle iletişime geçin!

Kurs Ne Kadar Sürer? Kimler Katılmalı? – Marka Hukuku Kursu Programı

Marka Hukuku Kursu programlarımızı; öğrencilerimizin seviye ve ihtiyaç analizini yaparak; kendilerini geliştirmek ya da uzmanlaşmak istedikleri alan için hangi seviyede ne kadar süre eğitim alacaklarına, beklenti ve kariyer hedeflerine göre oluşturuyoruz.

Sınıflarımızı ise; öğrencilerimizin eğitimlerimizden maksimum seviyede verim alabilmeleri için; bireylerin yaşı, konuya olan ilgisi ve öğrenme hızı gibi bireysel farklılıkları göz önünde bulundurarak planlıyoruz.

Kurum ve kişinin ihtiyaçlarına göre hazırlanan Marka Hukuku Kursu, verilen bilginin teoride kalmaması, kullanılabilir ve benimsenmiş hale gelmesi için uygulama ve pratik ağırlıklıdır. Eğitimin başlangıcından sonuna kadar eğitmenimiz ve eğitim danışmanlarımız öğrencilerimizin gelişimini takip ederek eksik kaldıkları noktaları tespit etmekte, bahsi geçen noktaların tekrarı ve telafisini gerçekleştirmektedir.

Marka değeriniz sizin dijital pazarlarda da etkili bir şekilde yer almanızı sağlar. Markanızı taklitlerinizden koruyarak başarı elde edebilmeniz için marka hukuku eğitimleri almalısınız!

marka hukuku dersleri

Marka Hukuku Kursu Sıkça Sorulan Sorular

SEO Akademi olarak marka hukuku kursu sonunda MEB Onaylı Sertifika veriyoruz. MEB Onaylı Sertifika alma şartları hakkında bilgi almak için eğitim danışmanlarımıza ulaşabilirsiniz.

Elbette. Marka hukuku kursu için tüm öğrencilerimize ders telafi imkanı sunmaktayız. Derse gelemeyen öğrencilerimiz, farklı bir sınıfta/şubemizde katılamadıkları haftanın/dersin telafisini alabilirler.

Marka hukuku kursu eğitmen kadromuz; pazarlama ve hukuk alanlarında başarılarıyla öne çıkmış, danışmanlık ve eğitim desteğiyle onlarca markanın güvenli bir oluşum kurmasını sağlayan hukukçulardan ve eğitim uzmanlarından oluşmaktadır. Türkiye’nin en başarılı hukukçularını, dijital pazarlama uzmanlarını ekibimizde bir araya getirmekteyiz.

Marka hukuku kursu eğitim programlarımızı; öğrencilerimizin seviye ve ihtiyaç analizini yaparak kişisel ve kurumsal ihtiyaçlarına göre almaları gereken ileri ve branş eğitimlere, eğitimden beklentilerine ve hedeflerine bağlı olarak oluşturmaktayız. Marka hukuku kursu sınıflarımız; öğrencilerimizin öğrenme hızı, yetenekleri, öğrenim dili, eğitsel ihtiyaçları ve eksik noktaları göz önünde bulundurarak planlanmaktadır. Marka hukuku kursu fiyatları ise kursiyerimizin ne kadar süre eğitim alacağına, eğitimini özel ya da grup olarak mı almak istediğine göre değişmektedir. Buyurun, kurumumuza gelin, sizi misafir edip bir çay/kahve ikram edelim. Siz nasıl bir kurumdan eğitim alacağınızı, dersliklerimizi, kafemizi, bahçemizi ve sosyal alanlarımızı görün, eğitmenlerimizle tanışın. Biz de sizi daha yakından tanıyarak ihtiyaç ve beklentinize göre en uygun marka hukuku kursu programını belirleyelim ve detaylı eğitim içeriğini anlatalım. Marka hukuku kursu fiyatları hakkında bilgi verelim.

İstanbul, Bakırköy’de bulunan SEO Akademi marka hukuku eğitim merkezimiz Bakırköy İncirli’de yer almaktadır. Metro, metrobüs, otobüs ve minibüs gibi toplu taşıma araçlarını ya da kişisel aracınızı kullanarak kursumuza ulaşabilirsiniz. İncirli Metrobüs durağına 5 dakika yürüme mesafesinde olan kursumuza; Beylikdüzü, Avcılar, Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Merter, Topkapı, Eyüp, Okmeydanı, Çağlayan, Mecidiyeköy, Zincirlikuyu, Acıbadem, Kadıköy istikametinden rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Metro kullanarak Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Zeytinburnu, Bayrampaşa, Fatih, Aksaray, Taksim, Beşiktaş, Osmanbey, Nişantaşı, Şişli, Gayrettepe, Levent, Sarıyer, Başakşehir, Kadıköy, Kartal, Pendik, Üsküdar, Ümraniye, Etiler’den SEO Akademi’ye gelebilirsiniz. Ayrıca Marmaray ve yüksek hızlı tren durağını kullanarak Pendik, Kartal, Maltepe, Bostancı, Erenköy, Göztepe, Üsküdar, Sirkeci, Zeytinburnu, Ataköy, Yeşilyurt, Florya, Küçükçekmece, Halkalı, Eskişehir, Ankara ve Konya’dan kursumuza ulaşabilirsiniz. Kınalıada ve Büyükada’dan doğrudan bulunan feribot hattı ile Bakırköy’e gelebilir, 10 dakikalık bir yolculuktan sonra kurs merkezimize gelebilirsiniz. Kişisel aracınızı kullanarak E-5 karayoluna bağlanabilir, merkezi konumdaki SEO Akademi’ye ulaşabilirsiniz. Marka hukuku kursu Florya, marka hukuku kursu Bahçelievler, marka hukuku kursu Ataköy, marka hukuku kursu Yeşilköy, marka hukuku kursu Zeytinburnu, marka hukuku kursu Avcılar olarak hizmet veren marka hukuku kursu Bakırköy merkezimize gelerek eğitiminizi planlayabilirsiniz.

Kurumsal eğitimlerimiz arasında yer alan marka hukuku eğitimleri ile markanızın özelliklerini ortaya koymayı öğrenerek bu özelliklerin korunması hakkındaki detayları öğrenirsiniz. Firmanızın haklarını koruyarak hukuki düzenlemeler hakkında bilgi edinir, taklitlerinizle savaşmanızın yollarını öğrenirsiniz. Taklit edilmemek için tescil başvurusu yapmayı ve süreci takip etmeyi, aynı zamanda da tescilin önemini öğrenirsiniz. Çalışanlarınız ve firmanız için oldukça büyük etkiler yaratacak olan marka hukuku derslerinden mutlaka yararlanmalısınız?

Elbette katılabilirsiniz. Marka hukuku eğitim programlarımız bireysel ve kurumsal olmak üzere iki türde katılıma açıktır.

Eğitim Danışmanına Sor

seo akademi iletişim
marka hukuku kursu fiyatları

Marka Hukuku Kursu

Erken Kayıtta %50 İndirim - Son Kontenjanlar

Hemen Kayıt Ol

Marka Hukuku Kursu Alan Öğrencilerimiz Bu Eğitimleri De Aldı!

Hak ihlalleri ve diğer marka suçları konularında bilgi edinen marka hukuku öğrencilerimiz, bu yeni mecranın olumlu yönlerini desteklemek adına eğitimler almak istiyor; SEO Akademi ile yeni deneyimlerin sınırlarını zorlamak istiyor! Siz de marka hukuku eğitimi sonrasında almanız gereken eğitimlerin içeriklerini incelemek istiyorsanız, öğrencilerimizin en çok seçtiği diğer kurslara göz atabilirsiniz!

Marka Hukuku Kursları Nasıl Mı Geçiyor? Video Ve Fotoğraflarımıza Göz Atın!

Marka hukuku dersi veren eğitmenlerimizin eşliğinde, öğrencilerimizin en eğlenceli anlarını görmek, etkinliklerinizden ve workshoplarımızdan kareleri izlemek isterseniz, video ve fotoğraflarımızı inceleyebilir, SEO Akademi farkını bizimle birlikte hissedebilirsiniz!

Tüm videolarımızı görmek için YouTube hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: YouTube

Tüm fotoğraflarımız için Instagram hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: Instagram

SEO Akademi’yi Yakından Tanıyın!

Marka hukuku kursu merkezimizi, eğitim ortamlarımızı, sosyal alanlarımızı, Sanat Cafe’mizi, öğrencilerimiz için düzenlediğimiz aktivitelerimizi inceleyin, Türkiye’nin en kapsamlı marka hukuku kursu ailesini yakından tanımaya başlayın!

Sosyal Medyada Biz

15+

Yıllık Deneyim

Marka hukuku eğitimi alanında Türkiye’nin en deneyimli kursu SEO Akademi.

6+

Kurs Merkezi

İstanbul’un merkezi semtlerinde SEO Akademi marka hukuku kursu şubeleri.

%99

Öğrenci Memnuniyeti

Marka hukuku kursu öğrencilerimizin değerlendirmesiyle yüksek memnuniyet oranı.

800+

Mezun Öğrenci

Bireysel ve kurumsal marka hukuku eğitimi almış yüzlerce başarılı kursiyer.

Öğrenci Yorumları

Görüntülenebilecek bir yorum/değerlendirme bulunamadı.

142

kişi sizinle beraber bu kursu inceliyor.

Bu eğitimi toplam 710 kişi satın aldı.