SEO Akademi Türkiye'nin En Çok Tercih Edilen SEO Kursu
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

SEO İçerik Editörlüğü Kursu

Arama Motorlarıyla Uyumlu ve Görünürlüğü Yüksek İçerikler Üretin!

SEO Mantığında İçerikler Üreterek Ziyaretçi Çekmek Çok Kolay! – SEO İçerik Editörlüğü Kursu SEO Akademi

Markanızın içeriğini ön plana çıkarmak, görünürlüğünü arttırmak için çalışmalar mı yapmak istiyorsunuz? Öyleyse SEO içerik editörlüğü kursu almalısınız!

Son yıllarda oldukça önem arz eden içerik üreticiliği, markaların kendilerini tanıtmasını sağlar; SEO içerik editörlüğü ise arama motorları üzerinde görünür olmanızı sağlayacak anahtar formüller içerir ve çok daha önemlidir. Siz de kendi markanızın ya da çalıştığınız firmanın ön plana çıkmasını ve rakipleri arasından sıyrılmasını istiyorsanız SEO içerik editörlüğü eğitimi alarak içeriklerinizin arama motorlarında üst sıralara yerleşmesini, görünür olmasını, kaliteli içerik sunmasını sağlayabilir, bu konuda ustalaşabilirsiniz.

SEO Akademi’den alacağınız SEO içerik editörlüğü dersleri ile kişisel veya kurumsal markanızın tüm içeriklerinin müşterileriniz tarafından aranan içerik olmasını sağlayacaksınız!

İnternet kullanıcılarının yüzde 89’u önlerine çıkan içerik ilgilerini çekmediğinde okumuyor, hızlıca göz gezdirip veya direkt olarak sayfadan ayrılıyor. Bu sebeple SEO içerik editörlüğü eğitimi almalı, ilgili ve özgün içerikler üreterek nasıl görünür olabileceğinizi öğrenmelisiniz.

seo içerik editörlüğü kursu

Tüm eğitimlerimizi inceleyebilir, SEO içerik editörlüğü kursu için bilgi alabilirsiniz.

Erken Kayıtta %50 İndirim
Son 3 Kontenjan
Seviye
Tüm Seviyeler
Süre
Kişi ve Firmaya Özel Planlanmaktadır
Kontenjan
12 Kişi

Türkiye’nin En Çok Tercih Edilen SEO İçerik Editörlüğü Kursu SEO Akademi – İçeriklerinizi İyileştirin!

SEO kurallarına bağlı kalarak özgün ve ilgi çekici içerikler üretmek, markanızı duyurmak istiyorsanız mutlaka SEO içerik editörlüğü kursu alın! Türkiye’nin adından en çok söz ettiren SEO içerik editörlüğü sertifika programları ile tanışın; istekleriniz ve beklentileriniz doğrultusunda şekillenen SEO içerik editörlüğü eğitimlerine katılın!

seo içerik editörlüğü eğitmeni

Alanında Ünlü Eğitmenler

Her biri alanında ünlü, SEO içerik eğitimine kendini adamış, Türkiye’nin deneyimli ve profesyonel eğitmenlerinden SEO içerik editörlüğü eğitimi alma fırsatı.

Eğitmenlerimiz »
seo içerik editörlüğü kursları

%100 Öğrenme Garantisi

SEO içerik editörlüğü kurs programı sonunda eğitimini tekrar almak isteyen öğrencilerimiz için herhangi bir sebep aranmaksızın ücretsiz kurs tekrarı hakkı.

Ücretsiz Telafi »
meb onaylı seo içerik editörlüğü kursu

MEB Onaylı Sertifika

SEO içerik editörlüğü alanında eğitim aldığınızı belgeleyen, bilgi birikiminizi ve uzmanlığınızı ortaya koyan MEB onaylı SEO içerik editörlüğü kursu sertifikası.

Sertifikalı Eğitimler »

Suça Ortak Olmayın!

Ruhsatsız, özel ders ve danışmanlık adı altında eğitim veren kurumlara dikkat edin! MEB ruhsatı olmayan kurumların SEO içerik editörlüğü eğitimi vermelerinin yasal olmadığını unutmayın, ruhsatsız yerlerden SEO içerik editörlüğü kursu alarak suça ortak olmayın!

seo içerik editörlüğü eğitimi

SEO İçerik Editörü Olun!

Yazmayı seviyor, üretmenin keyfini yaşamak istiyorsanız ve aynı zamanda da çalıştığınız kurumun satışlarını arttırmak istiyorsanız SEO içerik editörü olmak çok kolay!

İçeriklerinizin internet deryasında kaybolduğunu, yazdıklarınızı sadece kendi kendinize okuduğunuzu hissettiğiniz oluyor mu? Bu, birçok içerik yazarının başına gelen bir durumdur. Deneyimli eğitmenlerden alacağınız SEO içerik editörlüğü kursu, arama motorlarının dilini ve beklentilerini öğrenmenizi kolaylaştırır ve oluşturduğunuz içeriklerin birçok içerik arasında kaybolup gitmesinin önüne geçer. Böylece başarılı bir SEO içerik editörü olabilirsiniz.

SEO Akademi’nin tecrübesinden ve eğitimlerinden yararlanarak edindiğiniz bilgilerle yazdığınız içerikleri iyi bir hale getirin!

Markanızı Öne Çıkarın!

İşletmenizin dijital alanlarda kendine yer bulabilmesi için SEO uyumlu içeriklerden yararlanabilir, birçok sayfayı geride bırakarak üst sıralara yükselebilirsiniz!

Arama motorlarının her geçen gün değişen yapılarını, hangi web sayfalarını üst sıralarda göstermek istediği bilgisini, sürekli farklılaşan kurallarını öğrenmek, içeriklerinizin rakipleri geride bırakmasını sağlamak için SEO içerik editörlüğü eğitimi almalısınız. Edindiğiniz bilgiler sayesinde markanızın kaliteli ve özgün içeriklerle internette yer almasını sağlayabilir, bilinirliğinizi arttırabilirsiniz.

SEO içerik editörlüğü sertifika programları hakkında bilgi alın, eğitimlere katılın ve arama motorlarının güncel SEO sürecine hakim olmaya başlayın!

seo içerik editörlüğü
seo içerik editörlüğü sertifika programı

İçerikle Kazanç Sağlayın!

İnternet kullanıcılarının davranışlarını analiz etmek, bu doğrultuda içerikler hazırlayarak gelir elde etmek istiyorsanız SEO içerik editörlüğü eğitimi sizin için mükemmel bir fırsat olacak!

Dijital alanlar üzerinden gelir elde etmenin en başarılı yolu arama motoru optimizasyonu yapmaktan geçiyor. İçeriklerinizin güncel ve arama motoru algoritmalarıyla uyumlu olmasının bu sebeple önemli olduğunu bilmeli, etkili içerikler üretebilmek için SEO içerik editörlüğü eğitimi almalısınız. Bu sayede sadece üst sıralarda görünüp bilinirliğinizi arttırmanın dışında hizmet sayfalarınızın tıklama almasını da mümkün hale getirebilirsiniz.

SEO Akademi’nin eğitimlerinde yer alan birçok SEO içerik editörlüğü dersi, kazancınızı arttırmanın en kolay yolunu kavramanızı sağlıyor.

SEO Akademi’den SEO İçerik Editörlüğü Eğitimi Alan Kurum ve Kuruluşları İnceleyin!

SEO içerik editörlüğü dersleri alarak dijital için içerik üretme mantığını kavrayıp yurt içi ve yurt dışında başarıyı yakalayan projelerini geliştirmiş kurumsal iş ortaklarımızı inceleyin, verdiğimiz SEO içerik editörlüğü eğitimlerinin köklü firmalara yaptığı katkılar hakkında fikir edinin!

Gösterilecek içerik bulunamadı.

Türkiye’nin En Kapsamlı SEO ve Dijital Pazarlama Akademisi – Güncel Derslerin Adresi!

İçeriklerinizin okunma oranını arttırmak, bu yolla markanızı tanıtmak ve gelirinizi yükseltmek istiyorsanız kurumumuza gelerek eğitim danışmanlarımızdan bilgi alın, ihtiyaçlarınızı ve beklentilerinizi anlayarak sizin için en uygun SEO içerik editörlüğü programını belirleyelim. Uygulamalı bir SEO içerik editörlüğü eğitimi ile tüm arama motoru optimizasyon sürecine hakim olmanıza destek olalım!

Seviye ve Yetenek Analizi

Seviyenizi belirlemek ve en uygun SEO içerik editörlüğü kursu programını hazırlamak için bilgi ve deneyiminizi ölçüyor, içerik becerilerinizi analiz ediyoruz.

Kişisel ve Kurumsal Eğitim Programı

Eğitmenlerimizle birlikte ihtiyaç, beklenti ve hedeflerinize göre bireysel ve kurumsal SEO içerik editörlüğü kursu ders programı içeriğinizi hazırlıyoruz.

Bireyselleştirilmiş Yaklaşım

SEO içerik editörlüğü eğitimlerimizi isteklerinize, birikiminize ve öğrenme hızınıza göre güncelliyor, tamamen sizin ve markanızın ihtiyaçlarına odaklanıyoruz.

seo içerik editörlüğü kursları

Takip ve Rehberlik

Eğitim danışmanlarımızla SEO içerik editörlüğü eğitimi sürecinizi izleyerek eksiklerinizi belirliyor, telafi dersler ve özel eğitimlerle öğrenme garantisi sağlıyoruz.

Kariyer Danışmanlığı

Geleceğin başarılı SEO içerik editörleri arasına adını yazdırmak veya markasını zirveye taşımak isteyen öğrencilerimize eğitimi sonrasında yol gösteriyoruz.

Eğitim Sonrası Destek

SEO içerik editörlüğü kursları sonrasında dilerseniz her an yanınızda oluyor, kendinizi geliştirmenize ve eksiklerinizi gidermenize destek veriyoruz.

SEO İçerik Editörlüğü Kursları ile Dijital Dünyanın Dinamiklerini Öğrenin ve Güncel Kalın! – SEO Akademi Sizi Bekliyor!

İçeriklerinizin iyileştirilmeye ihtiyacı varsa, yazılarınız ve bilgileriniz dijitalde kaybolup gidiyorsa ve öne çıkarılması gerekiyorsa deneyiminizi arttıracak SEO içerik editörlüğü kursu için doğru adrestesiniz! Sizi bir kahvemizi içmeye, ekibimizle ve uzman eğitmenlerimizle tanışmaya, kurumumuzu yakından görmeye davet ediyoruz!

seo akademi

Bir Kahve İçmeye Gelin!

Ekibimizle tanışmak, kurumsal ve bireysel SEO içerik editörlüğü eğitimlerimiz hakkında bilgi almak için eğitim koordinatörlerimizle bir kahve içmeye ne dersiniz?

Randevu Al »
seo akademi seo içerik editörlüğü kursu

Eğitiminizi Planlayalım!

Size uygun ve ihtiyaçlarınıza yönelik SEO içerik editörlüğü eğitimi programını oluşturalım, yol haritanızı belirleyelim, içeriklerinizin kalitesini arttırın!

Eğitim Danışmanınla Görüş »
seo içerik editörlüğü kursları

Optimizasyonu Öğrenin!

İçeriklerinizi hazırlarken hangi kuralları dikkate almanız gerektiğini, nelerin güncel çağda önemli olduğunu öğrenin, başarılı bir SEO içerik editörü olun!

Kayıt Ol »

İşletmenizi Gösterin!

Sadece fiziksel olarak değil, dijital dünyada da var olmaya alışın, rakiplerinizden bir adım önde olun ve içeriklerinizin kalitesini herkese göstermeye hemen şimdi başlayın!

meb ruhsatlı seo içerik editörlüğü kursu

MEB Ruhsatlı SEO İçerik Editörlüğü Kursu

SEO Akademi dijital pazarlama ve SEO eğitimi merkezimiz MEB onaylı ve ruhsatlı bir SEO içerik editörlüğü kursudur.

Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı bir SEO içerik editörlüğü kursu olarak derslik büyüklüklerimizden acil çıkışlara, ekipman ve eğitim gereçlerinden yangın merdivenlerine, deprem dayanıklılık raporundan sosyal alanlara kadar MEB standartlarının tamamına uygun, öğrencilerimizin güvenli bir binada, keyifli bir atmosferde, alanında uzman ve deneyimli eğitmenlerden SEO içerik editörlüğü eğitimi almalarını sağlıyor ve Özel Öğretim Kurumları müfredatına uygun eğitimler veriyoruz.

Hem kurumsal hem de bireysel ihtiyaçlar ve hedefler doğrultusunda planlanan SEO içerik editörlüğü eğitimi süreci ile verilen bilgilerin teoride kalmaması ve kullanılabilir hale gelmesi için SEO içerik geliştirme uygulamaları yaparak kazanımların pekiştirilmesini sağlıyoruz.

SEO içerik editörlüğü kursu başlangıcından itibaren eğitmenlerimizin ilgisiyle ve eğitim danışmanlarımızla birlikte kursiyerlerimizin eğitim sürecini yakından takip ederek eksik kaldıkları noktaların, öğrenemedikleri konuların ve kaçırdıkları derslerin telafisine imkan tanıyoruz.

Uygulamalı SEO İçerik Editörlüğü Eğitimi

Kursiyerlerimizin ihtiyaç ve beklentilerine yönelik planladığımız SEO içerik editörlüğü kursları ile karmaşık SEO terim ve uygulamalarını pratiğe aktararak daha hızlı ve kalıcı bir öğrenme süreci sağlıyoruz.

Arama motoru optimizasyonu konusunda temel bilgilerden detaylara doğru geliştirdiğimiz bir SEO içerik editörlüğü eğitim programıyla özgün içerik geliştirmeyi, içerik kalitesini arttırmayı, anahtar kelime kullanımını anlatıyor, bilgilerinizi sınamanız için uygulamalı SEO içerik editörlüğü dersleri yapıyor, öğrendiklerinizi tekrar etmenizi sağlıyoruz.

SEO’ya dair edindiğiniz bilgilerle nasıl içerik geliştirmeniz gerektiğini öğrendiğinizden emin oluyor, gerekirse ders telafileri gerçekleştiriyoruz. Böylece aklınıza takılan soruları çözüme kavuşturarak SEO içerik editörlüğü eğitiminizden tam bir verim almanızı sağlıyoruz.

SEO içerik editörlüğü eğitimi sırasında ve sonrasında kursiyerlerimize destek olmayı sürdürüyor, kariyer danışmanlığı ile mesleklerinde uzmanlaşmalarını sağlıyor, kurumsal SEO içerik editörlüğü eğitimleri ile firmaların dijital alanlardaki içerikleri için ekiplerini güçlendirmelerine yardım ediyoruz!

seo içerik editörlüğü dersleri
seo içerik editörlüğü kursu ders programı

Uluslararası SEO İçerik Editörlüğü Eğitimi Standardı

SEO ve dijital pazarlama alanında 15 yılı aşkın deneyimimizle öğrencilerimize Türkiye’nin en kapsamlı ve güncel SEO içerik editörlüğü eğitimi programını sunuyoruz.

Bugüne kadar 1800’ün üzerinde öğrenci mezun eden ve %99 katılımcı memnuniyeti sağlayan SEO içerik editörlüğü kurslarımızda öğrenme hızınıza, dijital içerik üretme deneyiminize ve hedeflerinize göre eğitimlerimizi planlıyoruz.

SEO içerik editörlüğü eğitimi standardımızı belirlerken MEB kriterlerinin yanı sıra eğitmen kadromuzun deneyim ve uzmanlığına, SEO içerik editörlüğü dersi içeriklerimizin yeterliliğine ve güncelliğine, sınıflarımızın konforuna, araç – gereç ve teknoloji donanımına, fiziki imkanlarımıza ve sosyal alanların çeşitliliğine de dikkat ediyoruz.

Google ve diğer arama motorlarının algoritma güncellemelerini, başarıları ile dünya çapında birçok markayı öne çıkaran SEO uzmanlarının yenilikçi fikirlerini yakından takip ediyor, SEO içerik editörlüğü kursu boyunca öğrencilerimize kendilerini sürekli geliştirebilecekleri güncel bilgiler aktarıyoruz.

Eğitim ve Kariyer Danışmanlığı

SEO içerik editörlüğü kursu ile öğrencilerimizin mesleki gelişimlerine önem veriyor, dijital pazarlama sektöründe çalışmak isteyen kursiyerlerimize eğitim ve kariyer danışmanlığı desteği sunuyoruz.

SEO içerik editörlüğü eğitimi süresince başarılı öğrencilerimizin mesleki gelişimlerini, bilgi ve becerilerini analiz ediyor, ihtiyaçlarına ve seviyelerine göre ek eğitim planı yapıyor, kariyer planlama hizmeti vererek yeteneklerini doğru yönlendirmelerini sağlıyor, dijital pazarlama sektöründe başarılı bir SEO içerik editörü olarak yer almaları için yollarını aydınlatıyoruz.

Yetiştirdiğimiz öğrencilerle Türkiye’nin en iyi SEO içerik editörlerini geleceğe hazırlıyor, kariyer yolculuklarında sağlam adımlarla ilerlemelerine destek oluyor, firmaların başarılı dijital pazarlama ekipleri kurmasında rol alıyoruz!

seo içerik editörlüğü kursu fiyatları
seo içerik editörlüğü dersi

Eğitim Sonrası Destek

Gelişmeye, öğrenmeye ve işini daha iyi yaparak içeriklerinin dijital platformlara uyum sağlaması için çalışmaya hevesli olan tüm öğrencilerimizin SEO içerik editörlüğü eğitimi sonrasında da yanlarında yer alıyoruz.

Dijital pazarlama sektöründe çalışmalarını sürdüren, SEO içerik editörü olarak dijital dünyaya adım atan öğrencilerimizle web sitelerindeki içeriklerini arama motorlarında ilk sıralarda görmek ve satışlarını katlamak isteyen firmalara SEO içerik editörlüğü eğitimi sonrasında da destek oluyor, akıllarına takılan soruları yanıtlayarak karşılaştıkları sorunları çözmelerine yardımcı oluyor, uzmanlarımızın bilgi ve deneyimlerinden yararlanmalarını sağlıyoruz.

Dijital içeriklerin başarılı üreticilerini yetiştiriyor, SEO içerik editörlüğü kurslarının yanı sıra dijital pazarlamanın diğer alanlarında sunduğumuz eğitimlerle yanınızda olmayı sürdürüyoruz.

SEO İçerik Editörlüğü Kursu Yorumları

İçeriklerinizi Okutmak Mı İstiyorsunuz?

Dijital mecralar için ürettiğiniz içeriklerinizi ilgili herkes görsün ve okusun istiyorsanız doğru yerdesiniz!

SEO İçerik Editörlüğü Eğitimi Alın!

Arama motorlarının optimizasyon çalışmalarını detaylarıyla öğrenerek kuralına uygun içerikler üretin!

Arama Motorlarında Fark Edilin!

İçeriklerinizin birinci sayfada, üst sıralarda görünmesini ve tıklanma almasını kolaylaştıran eğitimi alın!

seo içerik editörlüğü kursu mezunları

1800+ Mezun Öğrenci

Kurulduğumuz günden bu yana ülkemizin başarılı girişimcilerine, iş insanlarına, SEO içerik geliştirme meraklılarına, dijital pazarlama ve içerik editörlerine SEO içerik editörlüğü eğitimleri verdik!

SEO Akademi olarak uluslararası standartlarda, uygulama ağırlıklı, bireysel farklılıklar göz önüne alınarak hazırlanmış Türkiye’nin en güncel SEO içerik editörlüğü kursu programları ile 300’den fazla kurumsal, 1500’den fazla bireysel SEO içerik editörlüğü eğitimi vererek öğrencilerimizle iyi içerik üretmenin ve okunmanın yöntemlerini paylaştık.

Mezunlarımızın her biri SEO içerik üretme hedeflerine kısa sürede ulaştılar, arama motoru optimizasyonunda ülkemizin başarılı içerik editörleri arasında yer aldılar. Kurumsal SEO içerik editörlüğü eğitimlerimizden yararlanan firmalar markalarının daha çok kişi tarafından görülmesini sağlayarak sektörlerinin liderleri haline geldiler.

20+ Alanda SEO ve Dijital Pazarlama Kursu

SEO içerik editörlüğü eğitimi dışında dijital dünyanın farklı alanlarına ilgi duyan kursiyerlerimiz için birbirinden keyifli ve öğretici kurslar hazırladık!

SEO içerik editörlüğü kursları ile birlikte dijital pazarlamanın diğer alanlarını merak eden öğrencilerimiz için sosyal medyadan e-ticarete, viral pazarlamadan Google reklamcılığına, bilişim ve marka hukukundan web tasarımına kadar farklı alanlarda eğitimlerimiz var! Siz de SEO Akademi ile tanışarak mesleki becerilerinizi geliştirebilir, markanızın rekabetçi internet çağına ayak uydurmasını sağlayabilirsiniz.

SEO içerik editörlüğü kursu sonrası kendinizi geliştireceğiniz ve merak ettiğiniz her şeyi öğrenebileceğiniz bir akademide olduğunuzu unutmayın!

seo içerik editörlüğü dersi
sosyal etkinlikler seo içerik editörlüğü kursu

Sosyal Etkinlikler

SEO Akademi SEO içerik editörlüğü kursu ile sıkıcı ve teorik eğitimlerden çok uzakta, öğrencilerimize sosyalleşebilecekleri ve eğlenecekleri etkinliklerle dolu bir ortam sunuyoruz!

SEO içerik editörlüğü kursları ile öğrencilerimizin eğitmenleri ve sınıf arkadaşlarıyla kaynaşacağı bowling, satranç, playstation turnuvaları; tiyatro ve film gösterimleri ile keyifli geziler düzenleyerek sosyal bir ortamda eğitim almalarına özen gösteriyoruz.

Türkiye’nin en iyi SEO içerik editörlüğü kursu olarak öğrencilerimizin SEO ve dijital pazarlamanın püf noktalarını öğrenirken bir yandan da güzel vakit geçirmelerini sağlıyor, ayrıca sektörün en iyileriyle tanışabilecekleri keyifli network organizasyonları gerçekleştiriyoruz.

Mesleki birikiminizi arttırırken her anından keyif alacağınız ve SEO dünyasının ustaları ile tanışacağınız bir SEO içerik editörlüğü kursu hazırladık! Gelin, siz de SEO Akademi ayrıcalıklarından yararlanın.

Sanat Cafe

SEO içerik editörlüğü eğitimi aralarında ve sonrasında sosyalleşebileceğiniz, keyifli sohbetlere ve etkinliklere ev sahipliği yapan, sıcak ve samimi dostlukların adresi Sanat Cafe’de sizleri ağırlıyoruz.

Öğrencilerimizin sadece SEO içerik editörlüğü eğitimi aldıkları bir kurum olmanın dışında yeni insanlarla tanışabilecekleri, diğer öğrencilerimizle ve eğitmenlerimizle kaynaşarak SEO ve dijital pazarlama hakkında fikir alışverişinde bulunabilecekleri bir ortam yarattık.

Sanat Cafe’de düzenlediğimiz etkinlikler ve workshoplarla dijital pazarlama ve SEO alanında başarıları ile ülkemizin en iyileri arasına adını yazdırmış içerik editörleri ile buluşuyor, başarılarının sırlarını kendilerinden dinliyoruz.

SEO Akademi SEO içerik editörlüğü kursları ile mesleki uzmanlığınızı rahat edebileceğiniz bir atmosferde geliştirmeniz için her şey düşünüldü!

bakırköy sanat cafe

SEO Akademi’yi Instagram’dan Takip Edin!

SEO Akademi ailesi olarak düzenlediğimiz etkinlikleri, çalışmaları görmek, SEO içerik editörlüğü kursu esnasında sınıf ortamlarımızdaki eğlenceli anları bizimle birlikte hissetmek ve yeniliklerimizden haberdar olmak için bizi Instagram’dan takip edin!

SEO İçerik Editörlüğü Kursu Programı

Ürettiğiniz içerik yazılarını SEO uyumlu hale getirebilen başarılı bir SEO içerik editörü olmak veya firmanızın içeriklerinin okunmasını arttırmak, bu yolla yüksek başarılar elde etmek istiyorsanız sizin için geliştirdiğimiz detaylı SEO içerik editörlüğü kursu programımızı inceleyebilirsiniz.

SEO içerik editörlüğü kursu programımıza mutlaka katılması gerekenler;
 • SEO kriterleri hakkında detayları talep edenler,
 • SEO uyumlu içerik oluşturmak isteyenler,
 • Özgün ve yaratıcı içerik yazmayı öğrenmek isteyenler,
 • Anahtar kelime araştırması yapmayı öğrenmek isteyenler,
 • SEO içerik editörlüğü ile yeni bir mesleki deneyim arayanlar,
 • Başarılı ve öne çıkabilen bir içerik editörü olmayı hedefleyenler,
 • Profesyonel e-ticaret sitesi, web sitesi veya sosyal medya hesapları olanlar,
 • Değişen arama motoru kurallarını takip etmek isteyenler.

SEO içerik editörlüğü kursu almanız için nedenler;
 • İnternet sitenizdeki yazıların tıklanma oranları düşükse,
 • İçerikleriniz arama motorlarında çıkmıyorsa veya alt sıralarda kalıyorsa,
 • Ürünleriniz veya hizmetlerinizle alakalı içerikleriniz olsun istiyorsanız,
 • Rakiplerinizi yakalamak istiyorsanız,
 • Okunabilir kalitede içerik yazıları yazmak istiyorsanız,
 • Yeni bir mesleki deneyim kazanmak istiyorsanız,
 • Markanızı içerik yazılarınızla duyurmak istiyorsanız,
 • İyi blog içerikleri üretmek istiyorsanız,
 • Dijital alanlara hızlıca adapte olmak istiyorsanız SEO içerik editörlüğü kursu almalısınız.

SEO içerik editörlüğü kursu bana ne katacak diyorsanız;
 • Arama motorlarının genel ve güncel çalışma prensiplerini öğreneceksiniz,
 • SEO uyumlu özgün ve dikkat çekici içerikler yazabileceksiniz,
 • Makalelerinizin baştan sona okunabilir olmasını sağlayacaksınız,
 • Anahtar kelime belirlemeyi öğreneceksiniz,
 • Uygun anahtar kelimelerle içerik üretmenin mantığını kavrayacaksınız,
 • Aranan bir SEO içerik editörü olabileceksiniz,
 • Markanızın adını içerik çalışmalarıyla duyuracaksınız,
 • Web sitenizin arama motorlarında nasıl ilk sıralarda gözükebileceğini öğreneceksiniz,
 • E-ticaret sitenizin satışlarını arttıracak, alakalı içerikler üretebileceksiniz,
 • Sitenize daha fazla ziyaretçi çekebilecek, sitenizde kalma sürelerini uzatabileceksiniz.

SEO İçerik Editörlüğü Kursu Programı – 1800’ün Üzerinde Mezun %99 Katılımcı Memnuniyeti

Web sitelerinin herkes tarafından ilk sıralarda görünmesini isteyen, Google ve diğer arama motorlarında üst sıraları hedefleyen şirketlerden kişisel ve mesleki anlamda gelişmeyi, iyi içerik üretmeyi ve SEO uyumlu içerikleriyle müşterilerine hizmet vermeyi amaçlayan herkese göre bir SEO içerik editörlüğü eğitimi hazırladık! Siz de dijital farkındalık kazanmak ve iyi içeriklere sahip olmak istiyorsanız bizimle iletişime geçin!

Kurs Ne Kadar Sürer? Kimler Katılmalı? – SEO İçerik Editörlüğü Kursu Programı

SEO İçerik Editörlüğü Kursu programlarımızı; öğrencilerimizin seviye ve ihtiyaç analizini yaparak; kendilerini geliştirmek ya da uzmanlaşmak istedikleri alan için hangi seviyede ne kadar süre eğitim alacaklarına, beklenti ve kariyer hedeflerine göre oluşturuyoruz.

Sınıflarımızı ise; öğrencilerimizin eğitimlerimizden maksimum seviyede verim alabilmeleri için; bireylerin yaşı, konuya olan ilgisi ve öğrenme hızı gibi bireysel farklılıkları göz önünde bulundurarak planlıyoruz.

Kurum ve kişinin ihtiyaçlarına göre hazırlanan SEO İçerik Editörlüğü Kursu, verilen bilginin teoride kalmaması, kullanılabilir ve benimsenmiş hale gelmesi için uygulama ve pratik ağırlıklıdır. Eğitimin başlangıcından sonuna kadar eğitmenimiz ve eğitim danışmanlarımız öğrencilerimizin gelişimini takip ederek eksik kaldıkları noktaları tespit etmekte, bahsi geçen noktaların tekrarı ve telafisini gerçekleştirmektedir.

İnternet kullanıcıları bir ürün veya hizmet satın almadan önce, o ürün veya hizmetle ilgili araştırmalar yapıyor ve oluşturulan bilgilendirme yazılarını okuyor. Etkili SEO içerikleriyle hizmetinizi pazarlamanız kolaylaşacaktır!

seo içerik editörlüğü dersi

SEO İçerik Editörlüğü Kursu Sıkça Sorulan Sorular

SEO Akademi olarak SEO İçerik Editörlüğü Kursu sonunda MEB Onaylı Sertifika veriyoruz. MEB Onaylı Sertifika alma şartları hakkında bilgi almak için eğitim danışmanlarımıza ulaşabilirsiniz.

Elbette. SEO İçerik Editörlüğü Kursu için tüm öğrencilerimize ders telafi imkanı sunmaktayız. Derse gelemeyen öğrencilerimiz, farklı bir sınıfta/şubemizde katılamadıkları haftanın/dersin telafisini alabilirler.

SEO içerik editörlüğü kursu eğitmen kadromuz; SEO ve dijital pazarlama sektöründe başarıları ile öne çıkmış, SEO danışmanlık ve eğitim desteğiyle onlarca markanın dijital dünyada rekabetçi kalmasını sağlayan SEO uzmanlarından oluşmaktadır. Türkiye’nin en başarılı SEO, dijital pazarlama ve internet reklamcılığı uzmanlarını ekibimizde bir araya getirmekteyiz.

SEO içerik editörlüğü kursu eğitim programlarımızı; öğrencilerimizin seviye ve ihtiyaç analizini yaparak kişisel ve kurumsal ihtiyaçlarına göre almaları gereken ileri ve branş eğitimlere, eğitimden beklentilerine ve hedeflerine bağlı olarak oluşturmaktayız. SEO içerik editörlüğü kursu sınıflarımız; öğrencilerimizin öğrenme hızı, yetenekleri, öğrenim dili, eğitsel ihtiyaçları ve eksik noktaları göz önünde bulundurarak planlanmaktadır. SEO içerik editörlüğü kursu fiyatları ise kursiyerimizin ne kadar süre eğitim alacağına, eğitimini özel ya da grup olarak mı almak istediğine göre değişmektedir. Buyurun, kurumumuza gelin, sizi misafir edip bir çay/kahve ikram edelim. Siz nasıl bir kurumdan eğitim alacağınızı, dersliklerimizi, kafemizi, bahçemizi ve sosyal alanlarımızı görün, eğitmenlerimizle tanışın. Biz de sizi daha yakından tanıyarak ihtiyaç ve beklentinize göre en uygun SEO içerik editörlüğü kursu programını belirleyelim ve detaylı eğitim içeriğini anlatalım. SEO içerik editörlüğü kursu fiyatları hakkında bilgi verelim.

İstanbul, Bakırköy’de bulunan SEO Akademi eğitim merkezimiz Bakırköy İncirli’de yer almaktadır. Metro, metrobüs, otobüs ve minibüs gibi toplu taşıma araçlarını ya da kişisel aracınızı kullanarak kursumuza ulaşabilirsiniz. İncirli Metrobüs durağına 5 dakika yürüme mesafesinde olan kursumuza; Beylikdüzü, Avcılar, Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Merter, Topkapı, Eyüp, Okmeydanı, Çağlayan, Mecidiyeköy, Zincirlikuyu, Acıbadem, Kadıköy istikametinden rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Metro kullanarak Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Zeytinburnu, Bayrampaşa, Fatih, Aksaray, Taksim, Beşiktaş, Osmanbey, Nişantaşı, Şişli, Gayrettepe, Levent, Sarıyer, Başakşehir, Kadıköy, Kartal, Pendik, Üsküdar, Ümraniye, Etiler’den Sanat Akademi’ye gelebilirsiniz. Ayrıca Marmaray ve yüksek hızlı tren durağını kullanarak Pendik, Kartal, Maltepe, Bostancı, Erenköy, Göztepe, Üsküdar, Sirkeci, Zeytinburnu, Ataköy, Yeşilyurt, Florya, Küçükçekmece, Halkalı, Eskişehir, Ankara ve Konya’dan kursumuza ulaşabilirsiniz. Kınalıada ve Büyükada’dan doğrudan bulunan feribot hattı ile Bakırköy’e gelebilir, 10 dakikalık bir yolculuktan sonra kurs merkezimize gelebilirsiniz. Kişisel aracınızı kullanarak E-5 karayoluna bağlanabilir, merkezi konumdaki SEO Akademi’ye ulaşabilirsiniz. SEO içerik editörlüğü kursu Florya, SEO içerik editörlüğü kursu Bahçelievler, SEO içerik editörlüğü kursu Ataköy, SEO içerik editörlüğü kursu Yeşilköy, SEO içerik editörlüğü kursu Zeytinburnu, SEO içerik editörlüğü kursu Avcılar olarak hizmet veren SEO içerik editörlüğü kursu Bakırköy merkezimize gelerek eğitiminizi planlayabilirsiniz.

Kursiyerlerimiz SEO içerik editörlüğü kursları bittiğinde ajanslarda, şirketlerde, e-ticaret sitelerinde SEO içerik editörü olarak çalışabilirler. Serbest zamanlı olarak farklı kişiler için içerik üretebilir veya kendi firmalarının içeriklerini oluşturabilirler.

Firmaların SEO içerik editörlüğü eğitimi alan çalışanları, oluşturdukları özgün içeriklerle internet kullanıcıları için kaliteli bilgiler sunar. İnternet kullanıcıları firmaların içeriklerini ilgi çekici bulduklarında okumaya ve o sayfada kalmaya devam ederler. Eğer firmanızın web sitesi için etkili çalışmalar yapmayı arzuluyorsanız içerik editörlerinizin SEO uyumlu içerikler üretmelerini destekleyebilir, SEO içerik editörlüğü kursu almalarını sağlayabilirsiniz. Böylece rakipler arasında kolayca fark edilebilir içeriklere sahip olabilirsiniz.

Eğitim Danışmanına Sor

seo akademi iletişim
seo içerik editörlüğü kursu fiyatları

SEO İçerik Editörlüğü Kursu

Erken Kayıtta %50 İndirim - Son Kontenjanlar

Hemen Kayıt Ol

SEO İçerik Editörlüğü Kursu Alan Öğrencilerimiz Bu Eğitimleri De Aldı!

Oluşturulan içeriklerinin kalitesi sayesinde yükselebileceklerini ve fark edilebileceklerini öğrenen SEO içerik editörlüğü kursu öğrencilerimiz, dijital dünyanın her dinamiğinden bir bilgi almak istiyor; SEO Akademi ile yeni deneyimler kazanıyor! Siz de SEO içerik editörlüğü kursunuzdan sonra hangi eğitimleri almanız gerektiğini merak ediyorsanız, öğrencilerimizin en çok tercih ettiği diğer kurslara göz atın!

SEO İçerik Editörlüğü Kursları Nasıl Mı Geçiyor? Video Ve Fotoğraflarımıza Göz Atın!

SEO içerik editörlüğü eğitimlerimizin en eğlenceli anlarını görmek, etkinliklerinizden ve workshoplarımızdan kareleri izlemek isterseniz, video ve fotoğraflarımızı inceleyebilir, SEO Akademi farkını bizimle birlikte hissedebilirsiniz!

Tüm videolarımızı görmek için YouTube hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: YouTube

Tüm fotoğraflarımız için Instagram hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: Instagram

SEO Akademi’yi Yakından Tanıyın!

SEO içerik editörlüğü kursu merkezimizi, eğitim ortamlarımızı, sosyal alanlarımızı, Sanat Cafe’mizi, öğrencilerimiz için düzenlediğimiz aktivitelerimizi inceleyin, Türkiye’nin en kapsamlı SEO ve dijital pazarlama akademisi ailesini yakından tanımaya başlayın!

Sosyal Medyada Biz

15+

Yıllık Deneyim

SEO içerik editörlüğü eğitimi alanında Türkiye’nin en deneyimli kursu SEO Akademi.

6+

Kurs Merkezi

İstanbul’un merkezi semtlerinde SEO Akademi SEO içerik editörlüğü kursu şubeleri.

%99

Öğrenci Memnuniyeti

SEO içerik editörlüğü kursu öğrencilerimizin değerlendirmesiyle yüksek memnuniyet oranı.

1800+

Mezun Öğrenci

Bireysel ve kurumsal SEO içerik editörlüğü eğitimi almış yüzlerce başarılı kursiyer.

Öğrenci Yorumları

Görüntülenebilecek bir yorum/değerlendirme bulunamadı.

365

kişi sizinle beraber bu kursu inceliyor.

Bu eğitimi toplam 1.825 kişi satın aldı.