SEO Akademi Türkiye'nin En Çok Tercih Edilen SEO Kursu
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Dijital Pazarlama Kursu

Satışlarınızı Arttırmanın Yeni Yollarını Öğrenin!

Doğru Stratejilerle Önce Hedef Kitlenizi Sonra İş Hacminizi Büyütün! – Dijital Pazarlama Uzmanlığı Kursu SEO Akademi

Potansiyel müşterilerinize ulaşmak için dev bütçelere ve yönetilmesi zor, karmaşık reklam stratejilerine ihtiyacınız yok! Dijital pazarlama kursu ile siz de çevrimiçi dünyaya ayak uydurmaya başlayın!

Küçük veya orta ölçekli işletmenizin hacmini büyüterek zirveye oynamak mı istiyorsunuz? Markanızı dijitale taşımanın zamanının artık geldiğine inanıyor musunuz? Yoksa kariyerinizi dijital pazarlama uzmanı olarak şekillendirerek hiçbir zaman ihtiyacın bitmeyeceği bir mesleğiniz olmasını mı hedefliyorsunuz?

SEO Akademi dijital pazarlama kursları ile hedeflerinizi gerçekleştirmek için ilk adımı atın, markanızın gerçek potansiyelini açığa çıkarmak için internetin gücünden yararlanın!

Tüketicilerin %81’i dijital reklam ve pazarlama kampanyalarının alışveriş tercihleri üzerinde etkili olduğunu ifade ediyor.

dijital pazarlama kursu

Dijital pazarlama kursu hakkında detaylı bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.

Erken Kayıtta %50 İndirim
Son 3 Kontenjan
Seviye
Tüm Seviyeler
Süre
Kişi ve Firmaya Özel Planlanmaktadır
Kontenjan
12 Kişi

Türkiye’nin En Çok Tercih Edilen Dijital Pazarlama Kursu SEO Akademi – Markanızı Dijitale Taşıyın!

İster kariyer hedeflerinizi gerçekleştirmeyi isterseniz de markanızı büyütmek için dijital fırsatlardan yararlanmayı hedefliyor olun, SEO Akademi’de herkes için yer var! Türkiye’nin en güncel dijital pazarlama kursu programları ile öğrenme hızınıza, bilginize ve ihtiyaçlarınıza göre fark yaratan dijital pazarlama eğitimleri alın, dijital dünyanın avantajlarını nasıl fırsata çevirebileceğinizi öğrenmeye başlayın!

dijital pazarlama eğitmeni

Ünlü Dijital Pazarlama Eğitmenleri

Her biri dijitalde ünlü, dijital pazarlama çalışmaları ile onlarca markanın büyümesine destek olmuş uzmanlardan dijital pazarlama eğitimi alma fırsatı.

Eğitmenlerimiz »
dijital pazarlama kursları

%100 Öğrenme Garantisi

Dijital pazarlama kursu sonunda eğitimini tekrar almak isteyen öğrencilerimiz için herhangi bir sebep aranmaksızın ücretsiz kurs tekrarı hakkı.

Ücretsiz Telafi »
meb onaylı dijital pazarlama kursu

MEB Onaylı Sertifika

Kariyer yolculuğunuzda referansınız olacak, aldığınız eğitimi özgeçmişinize ekleyebileceğiniz MEB onaylı dijital pazarlama kursu sertifikası.

Sertifikalı Eğitimler »

Suça Ortak Olmayın!

Ruhsatsız, özel ders ve danışmanlık adı altında dijital pazarlama kursu veren kurumlara dikkat edin! MEB ruhsatı olmayan kurumların dijital pazarlama eğitimi vermelerinin yasal olmadığını unutmayın, ruhsatsız yerlerden dijital pazarlama dersi alarak suça ortak olmayın!

dijital pazarlama uzmanlığı kursu

Yöntemlerinizi Güncelleyin!

Bugünlerde geleneksel pazarlama stratejileri ile başarılı bir girişimi sürdürmek çok zor! Siz de firmanızın geleceğine yatırım yapmak istemez misiniz?

Eski ve demode satış metotları yerine internetin sonsuz olanaklarını dijital pazarlama uzmanlığı eğitimi ile keşfetmeye başlayın, müşterileriniz arasına yenilerini eklemek için inovatif çözümlerden yararlanın, çok daha düşük bir bütçe ve daha az riskle iş hacminizin kısa sürede büyüdüğüne tanıklık edin!

Dijital pazarlama eğitimi ile işletmenizin gerçek potansiyelini açığa çıkaracak, hedeflerinizi birer birer gerçekleştireceksiniz!

Dijital Pazarlamanın Püf Noktalarını Keşfedin!

Kendinize yeni bir kariyer seçeneği yaratmak, hiçbir zaman eskimeyecek bir meslekte başarılı bir uzman olarak yer almak mı istiyorsunuz?

Eğer yanıtınız evetse dijital pazarlama uzmanlığı kursları tam size göre! Dijital pazarlama kursu ile internet dünyasında satış stratejileri geliştirmenin sırlarını öğrenecek, hedefe yönelik reklam ve tanıtım kampanyaları ile firmalara satış ve pazarlama alanında destek verebilecek, potansiyel müşterilerine ulaşmalarını sağlayacak yeterliliğe ulaşacaksınız!

Kariyer hedeflerinizi gerçekleştirmek için daha fazla beklemeyin, dijital pazarlama kursu ile geleceğin dünyasında yerinizi ayırtın!

dijital pazarlama uzmanlığı kursları
dijital pazarlama eğitimi

Sektörünüzün Lideri Haline Gelin!

Rakiplerinizin gerisinde kalmamak için dijital pazarlamanın yeni nesil avantajlarından yararlanmaya ne dersiniz?

Ekibinizi ve firmanızın bakış açısını güncelleyen dijital pazarlama kursları ile sosyal medyadan arama motorlarına, mobil cihazlardan masaüstüne yeni nesil reklam ve içerik stratejileri ile müşterilerinizin markanızın farkına vardığından emin olun, ürün ve hizmetlerinizi tanıtın, satışlarınızı arttırmaya başlayın!

Artık müşteri yolculuğunun büyük bir bölümü internette gerçekleşiyor! Potansiyel müşterilerinizi kaybetmemek için siz de dijital pazarlama eğitimi ile çevrimiçi pazarlamacılığın avantajlarından yararlanın!

SEO Akademi’den Dijital Pazarlama Eğitimi Alan Kurum ve Kuruluşları İnceleyin!

Dijital pazarlama eğitimi ile ürün ve hizmetlerini internet üzerinden müşterilerine tanıtmaya başlayan, satış kanallarını arttırarak kısa sürede iş hacmini büyüten kurumsal partnerlerimize göz atın, ülkemizin en köklü firmalarına verdiğimiz dijital pazarlama kursları hakkında bilgi edinin!

Türkiye’nin En Kapsamlı SEO ve Dijital Pazarlama Akademisi – Eğitimin Tek Adresi!

Mesleki veya kurumsal hedeflerinizi gerçeğe dönüştürmek için dijital dünyanın fırsatlarını değerlendirmek istiyorsanız gelin, sizi daha yakından tanıyarak ihtiyaç ve beklentilerinize en uygun dijital pazarlama kursu programını belirleyelim. Avrupa standartlarında uygulama ağırlıklı, bireysel farklılıklar esas alınarak hazırlanmış bir dijital pazarlama eğitimi ve eğitim sonrası kariyer danışmanlığı ile internetin gücünden yararlanarak büyüyün!

Seviye ve Yetenek Analizi

Seviyenizi belirlemek ve size en uygun dijital pazarlama kursu programını hazırlamak için bilgi ve deneyiminizi ölçüyor, dijital pazarlama becerilerinizi analiz ediyoruz.

Kişisel ve Kurumsal Eğitim Programı

Eğitim danışmanlarımız ve eğitmenlerimizle ihtiyaç, beklenti ve hedeflerinize göre bireysel ve kurumsal dijital pazarlama kursu içeriğinizi hazırlıyoruz.

Bireyselleştirilmiş Yaklaşım

Dijital pazarlama eğitimi programımızı istekleriniz, birikiminiz ve öğrenme hızınıza göre güncelliyor, tamamen sizin ve markanızın ihtiyaçlarına odaklanıyoruz.

dijital pazarlama eğitimleri

Takip ve Rehberlik

Eğitim danışmanlarımızla dijital pazarlama eğitim sürecinizi takip ederek eksiklerinizi belirliyor, telafi dijital pazarlama dersleri ve özel eğitimlerle öğrenme garantisi sağlıyoruz.

Kariyer Danışmanlığı

Başarılı dijital pazarlama uzmanları arasına adını yazdırmak veya markasını zirveye taşımak isteyen öğrencilerimize dijital pazarlama eğitimi sonrasında yol gösteriyoruz.

Eğitim Sonrası Destek

Dijital pazarlama eğitimi sonrasında ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızda olmaya devam ediyor, kendinizi geliştirmenize ve eksiklerinizi gidermenize destek veriyoruz.

Dijitalin Gücünden Yararlanarak Hedeflerinize Ulaşmak İstiyorsanız SEO Akademi Dijital Pazarlama Kursu ile Tanışın!

Yeni nesil satış ve pazarlama stratejileri ile markanızı zirveye taşımak, kişisel kariyerinizde yeni bir düzeye ulaşmak ve günümüzün pazarlama dinamiklerine ayak uydurmak istemez misiniz? Türkiye’nin en çok tercih edilen dijital pazarlama kursu SEO Akademi’yi ziyaret edin, sizi misafir edip bir çay/kahve ikram edelim. Nasıl bir kurumdan eğitim alacağınızı, dersliklerimizi, kafemizi, bahçemizi, sosyal alanlarımızı görün ve eğitmenlerimizle tanışın. Kurumsal ve bireysel dijital pazarlama kursu programımızı inceleyin, size özel bir dijital pazarlama eğitimi planlayalım!

seo akademi

Bir Kahve İçmeye Gelin!

Ekibimizle tanışmak, kurumsal ve bireysel dijital pazarlama eğitimlerimiz hakkında bilgi almak için eğitim koordinatörlerimizle bir kahve içmeye ne dersiniz?

Randevu Al »
seo akademi dijital pazarlama kursu

Eğitiminizi Planlayalım!

Size uygun ve ihtiyaçlarınıza yönelik dijital pazarlama eğitimi programını belirleyelim, yol haritanızı çizelim, kişisel ve kurumsal hedeflerinizi gerçekleştirmeye başlayın!

Eğitim Danışmanınla Görüş »
dijital pazarlama kursları

Dijitale Ayak Uydurun!

Kullanıcı alışkanlıklarını analiz etmeyi ve etkileşimleri satışa dönüştürmeyi dijital pazarlama kursu ile öğrenin, yeni nesil stratejilerle hedeflerinizi büyütün!

Kayıt Ol »

Satışlarınızı Arttırın!

Doğru hedeflemeler, reklam kampanyaları ve içerik stratejileri ile hedef kitlenizi dijital veya fiziksel mağazanıza yönlendirin, dijital pazarlama kursu ile internet pazarlamacılığının güçlü markalarından biri olun!

meb ruhsatlı dijital pazarlama kursu

MEB Ruhsatlı Dijital Pazarlama Kursu

SEO Akademi dijital pazarlama eğitimi merkezimiz MEB onaylı ve ruhsatlı bir dijital pazarlama kursudur.

Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı bir dijital pazarlama kursu olarak derslik büyüklüklerimizden acil çıkışlara, ekipman ve eğitim gereçlerinden yangın merdivenlerine, deprem dayanıklılık raporundan sosyal alanlara kadar MEB standartlarının tamamına uygun, öğrencilerimizin güvenli bir binada, keyifli bir atmosferde, alanında uzman ve deneyimli eğitmenlerden dijital pazarlama eğitimi almalarını sağlıyor ve Özel Öğretim Kurumları müfredatına uygun eğitimler veriyoruz.

Kurumsal ve bireysel ihtiyaçlar ve hedefler doğrultusunda planlanan dijital pazarlama eğitimi süreci ile verilen bilgilerin teoride kalmaması ve kullanılabilir hale gelmesi için dijital pazarlama reklam ve içerik stratejileri, etkileşim ve dönüşüm analizleri gerçekleştirmekte, kazanımların pekiştirilmesini sağlamaktayız.

Dijital pazarlama kursu başlangıcından itibaren eğitmenlerimiz ve eğitim danışmanlarımızla birlikte kursiyerlerimizin gelişimlerini yakından takip ederek eksik kaldıkları noktaların, öğrenemedikleri konuların ve kaçırdıkları derslerin telafisine imkan tanımaktayız.

Uygulamalı Dijital Pazarlama Eğitimi

Kursiyerlerimizin ihtiyaç ve beklentilerine yönelik planladığımız dijital pazarlama kursları ile dijital pazarlama sektörünün dinamiklerini ve müşteri yolculuğunun tüm aşamalarını pratiğe aktararak daha hızlı ve kalıcı bir öğrenme süreci sağlamaktayız.

Dijitalde daha etkili, organik stratejiler ve reklam kampanyaları ile görünürlük kazanmak için gerçekleştirilmesi gereken uygulamaları, dijital pazarlama analiz araçlarının kullanımını dijital pazarlama eğitimleri ile uygulamalı bir şekilde görüyor, örnek içerikler ve reklam yönetim süreçleri ile dijital pazarlama performansını arttırmaya yönelik ipuçları aktarıyor, ödevler vererek dijital pazarlama derslerinde öğrendiklerini pekiştirme fırsatı sunuyoruz.

Bir dijital pazarlama çalışmasında var olan tüm aşamalarda deneyim kazanmaları için öğrencilerimizle birlikte kampanya ve satış analizleri gerçekleştiriyor, hedef kitle araştırması yapıyor, farklı ürün ve hizmet pazarlama yöntemlerini inceliyor, başarılı bir dijital pazarlama yönetiminin detaylarını öğreniyoruz.

Dijital pazarlama eğitimi sırasında ve sonrasında kursiyerlerimize destek olmayı sürdürüyor, kariyer danışmanlığı ile mesleklerinde uzmanlaşmalarını sağlıyor, kurumsal dijital pazarlama eğitimleri ile firmaların dijital reklam stratejileri için ekiplerini güçlendirmelerine yardım ediyoruz!

dijital pazarlama dersi
dijital pazarlama dersleri

Uluslararası Dijital Pazarlama Eğitimi Standardı

Dijital pazarlama alanında 15 yılı aşkın deneyimimizle öğrencilerimize Türkiye’nin en kapsamlı ve güncel dijital pazarlama eğitimi programını sunmaktayız.

Bugüne kadar 2400’ün üzerinde öğrenci mezun eden ve %99 katılımcı memnuniyeti sağlayan dijital pazarlama kurslarımızda öğrenme hızınıza, dijital pazarlama deneyiminize ve hedeflerinize göre eğitimlerimizi planlıyoruz.

Dijital pazarlama eğitimi standardımızı belirlerken MEB kriterlerinin yanı sıra eğitmen kadromuzun deneyim ve uzmanlığına, dijital pazarlama dersi içeriklerimizin yeterliliğine ve güncelliğine, sınıflarımızın konforuna, araç – gereç ve teknoloji donanımına, fiziki imkanlarımıza ve sosyal alanların çeşitliliğine de dikkat ediyoruz.

Dijital pazarlama kanallarına yönelik güncellemeleri, sektördeki yeni fırsatları, başarıları ile dünya çapında üne kavuşmuş dijital pazarlama uzmanlarının yenilikçi uygulamalarını yakından takip ediyor, dijital pazarlama uzmanlığı kursu boyunca öğrencilerimize ufuk açıcı ve güncel bilgiler aktarıyoruz.

Eğitim ve Kariyer Danışmanlığı

Dijital pazarlama kursu ile öğrencilerimizin mesleki gelişimlerine önem veriyor, dijital pazarlama sektöründe çalışmak isteyen kursiyerlerimize eğitim ve kariyer danışmanlığı desteği sunuyoruz.

Dijital pazarlama eğitimi süresince başarılı öğrencilerimizin mesleki gelişimlerini, bilgi ve becerilerini analiz ediyor, ihtiyaçlarına ve seviyelerine göre ek eğitim planı yapıyor, kariyer planlama hizmeti vererek yeteneklerini doğru yönlendirmelerini sağlıyor, dijital pazarlama sektöründe başarılı bir dijital pazarlama uzmanı olarak yer almaları için yollarını aydınlatıyoruz.

Yetiştirdiğimiz öğrencilerle Türkiye’nin en iyi dijital pazarlama uzmanlarını geleceğe hazırlıyor, kariyer yolculuklarında sağlam adımlarla ilerlemelerine destek oluyor, firmaların başarılı dijital pazarlama ekipleri kurmasında rol alıyoruz!

dijital pazarlama uzmanlığı eğitimi
dijital pazarlama uzmanlığı eğitimleri

Eğitim Sonrası Destek

Gelişmeye, öğrenmeye ve işini daha iyi yaparak dijital dünyada görünürlüğünü arttırmaya hevesli olan tüm öğrencilerimizin dijital pazarlama eğitimi sonrasında da yanlarında olmayı sürdürüyoruz.

Dijital pazarlama sektöründe çalışmalarını sürdüren, dijital pazarlama uzmanı olarak dijital dünyaya adım atan öğrencilerimizle görünürlüklerini arttırmak ve satışlarını katlamak isteyen firmalara dijital pazarlama eğitimi sonrasında da destek oluyor, akıllarına takılan soruları yanıtlayarak karşılaştıkları sorunları çözmelerine yardımcı oluyor, uzmanlarımızın bilgi ve deneyimlerinden yararlanmalarını sağlıyoruz.

Dijital dünyanın yeni uzmanlarını yetiştiriyor, dijital pazarlama kurslarının yanı sıra SEO ve dijital dünyadaki diğer alanlara dair sunduğumuz eğitimlerle yanınızda olmayı sürdürüyoruz. Kurumsal partnerlerimizin dijital pazarlama danışmanı olarak yollarını aydınlatıyoruz…

Dijital Pazarlama Kursu Yorumları

Yeni Satış Kanallarına İhtiyacınız Mı Var?

Hızlı bir büyüme sağlamak ve işletmenizi zirveye taşımak için geleneksel çözümlerden daha fazlasını mı istiyorsunuz?

Dijital Pazarlama Eğitimi Alın!

Yeni nesil pazarlamacılığın sırlarını keşfetmek için dijital pazarlama kursu alın, internet dünyasında rekabetçi olun!

Aktif Müşterilerinizi Arttırın!

Minimum riskle büyümenizi sağlayacak dijital pazarlama eğitimi ile çevrimiçi olanaklardan yararlanarak satışlarınızı katlayın!

dijital pazarlama kursu mezunları

2400+ Mezun Öğrenci

Kurulduğumuz günden bu yana ülkemizin başarılı girişimcilerine, iş insanlarına, dijital pazarlama meraklılarına ve geleceğin dijital pazarlama uzmanlarına dijital pazarlama eğitimleri verdik!

SEO Akademi olarak uluslararası standartlarda, uygulama ağırlıklı, bireysel farklılıklar göz önüne alınarak hazırlanmış Türkiye’nin en güncel dijital pazarlama kursu programları ile 400’den fazla kurumsal, 2000’den fazla bireysel dijital pazarlama eğitimi vererek öğrencilerimizle dijital pazarlamacılığın en yeni yöntemlerini paylaştık.

Mezunlarımızın her biri dijital pazarlama hedeflerine kısa sürede ulaştılar, ülkemizin başarılı dijital pazarlama uzmanları arasında yer aldılar. Kurumsal dijital pazarlama eğitimlerimizden yararlanan firmalar markalarına dair farkındalığı arttırarak sektörlerinin liderleri haline geldiler.

20+ Alanda SEO ve Dijital Pazarlama Kursu

Dijital pazarlama eğitimi dışında çevrimiçi dünyanın farklı alanlarına ilgi duyan kursiyerlerimiz için birbirinden keyifli ve öğretici kurslar hazırladık!

Dijital pazarlama kursları ile birlikte çevrimiçi fırsatlara dair daha fazla bilgi edinmek isteyen öğrencilerimiz için SEO’dan e-ticarete, web tasarımdan Google reklamcılığına, bilişim ve marka hukukundan içerik editörlüğüne kadar farklı alanlarda eğitimlerimiz var! Siz de mesleki becerilerinizi veya markanızı internet çağına adapte etmek istiyorsanız SEO Akademi ile tanışmanızın tam zamanı!

Dijital pazarlama uzmanlığı kursu sonrası çevrimiçi dünyada rekabetçi kalmak için merak ettiğiniz her şeyi öğrenebileceğiniz bir akademide olduğunuzu unutmayın!

dijital pazarlama uzmanlığı dersi
sosyal etkinlikler dijital pazarlama kursu

Sosyal Etkinlikler

SEO Akademi dijital pazarlama kursu ile sıkıcı ve teorik eğitimlerden çok uzakta, öğrencilerimize sosyalleşebilecekleri ve eğlenecekleri etkinliklerle dolu bir ortam sunuyoruz!

Dijital pazarlama kursları ile öğrencilerimizin eğitmenleri ve sınıf arkadaşlarıyla kaynaşacağı bowling, satranç, playstation turnuvaları; tiyatro ve film gösterimleri ile keyifli geziler düzenleyerek sosyal bir ortamda eğitim almalarına özen gösteriyoruz.

Türkiye’nin en iyi dijital pazarlama kursu olarak öğrencilerimizin dijital pazarlamanın püf noktalarını öğrenirken bir yandan da güzel vakit geçirmelerini sağlıyor, ayrıca sektörün en iyileriyle tanışabilecekleri keyifli network organizasyonları gerçekleştiriyoruz.

Mesleki birikiminizi arttırırken her anından keyif alacağınız ve dijital pazarlama dünyasının ustaları ile tanışacağınız bir dijital pazarlama kursu hazırladık! Gelin, siz de SEO Akademi ayrıcalıklarından yararlanın.

Sanat Cafe

Dijital pazarlama eğitimi aralarında ve sonrasında sosyalleşebileceğiniz, keyifli sohbetlere ve etkinliklere ev sahipliği yapan, sıcak ve samimi dostlukların adresi Sanat Cafe’de sizleri ağırlıyoruz.

Öğrencilerimizin sadece dijital pazarlama eğitimi aldıkları bir kurum olmanın dışında yeni insanlarla tanışabilecekleri, diğer öğrencilerimizle ve eğitmenlerimizle kaynaşarak yeni nesil satış ve dijital pazarlama hakkında fikir alışverişinde bulunabilecekleri bir ortam yarattık.

Sanat Cafe’de düzenlediğimiz etkinlikler ve workshoplarla dijital pazarlama alanında başarıları ile ülkemizin en iyileri arasına adını yazdırmış dijital pazarlama uzmanları ile buluşuyor, başarılarının sırlarını kendilerinden dinliyoruz.

SEO Akademi dijital pazarlama kursları ile mesleki uzmanlığınızı rahat edebileceğiniz bir atmosferde geliştirmeniz için her şey düşünüldü!

bakırköy sanat cafe

SEO Akademi’yi Instagram’dan Takip Edin!

Dijital pazarlama kursu programlarımızdan en keyifli anları, SEO Akademi olarak düzenlediğimiz etkinliklerimizi görmek ve yeniliklerimizden haberdar olmak için bizi Instagram’dan takip edin!

Dijital Pazarlama Kursu Programı

Yeni bir kariyere adım atmak, markanızın potansiyel müşterileri ile buluşmasını sağlamak, yeni nesil satış ve pazarlama yöntemleri ile iş hacminizi kısa sürede büyütmek istiyorsanız dijital pazarlama kursu tam size göre! Hemen dijital pazarlama eğitimi programımıza göz atın, hedef kitlenize ulaşacağınız yeni satış kanallarını keşfedin!

Dijital pazarlama kursu programımıza mutlaka katılması gerekenler;
 • Dijital pazarlama uzmanı olmak isteyenler,
 • Yeni nesil satış ve pazarlama yöntemlerini öğrenmeyi hedefleyenler,
 • Potansiyel müşterilerine ulaşmak için yeni yöntemler keşfetmek isteyenler,
 • İş hacmini minimum riskle büyütmek isteyenler,
 • İnternet üzerinden satış yapmayı planlayanlar,
 • Dijital kampanyalarla fiziksel mağazasına müşteri çekmeyi hedefleyenler,
 • Marka farkındalığı yaratmak isteyenler,
 • Müşteri dönüşüm oranını arttırmayı hedefleyenler.

Dijital pazarlama eğitimi almanız için nedenler;
 • Yeni bir kariyere adım atmak istiyorsanız,
 • Girişiminizin hızlı bir büyümeye ihtiyacı varsa,
 • Satış oranlarınız istediğiniz gibi değilse,
 • Yeni bir satış kanalı yaratmak istiyorsanız,
 • Rakiplerinizin gerisinde kaldığınızı düşünüyorsanız,
 • Efektif bir dijital pazarlama stratejisi için ne yapmanız gerektiğinden emin değilseniz,
 • Dijital pazarlama araçlarını kullanmakta yeterli deneyime sahip değilseniz,
 • Reklam bütçenizin geri dönüşünün yüksek olmasını istiyorsanız,
 • Deneme yanılma için ayıracak zamanınız yoksa dijital pazarlama eğitimi programlarımızdan kesinlikle yararlanmalısınız.

Dijital pazarlama kursu bana ne katacak diyorsanız;
 • Dijital pazarlama uzmanı olmak için gerekli becerileri edineceksiniz,
 • Dijital medya analiz araçlarını kullanmayı öğreneceksiniz,
 • İnternet reklamcılığında deneyim kazanacaksınız,
 • Reklam ve kampanya yönetimini öğreneceksiniz,
 • Markanızın görünürlüğünü arttıracaksınız,
 • Ürün ve hizmetlerinizin tanıtımını yapacaksınız,
 • Daha düşük bütçeyle satış başarısı yakalayacaksınız,
 • Satış oranlarınız artacak,
 • Dijital mağazanızı açabileceksiniz,
 • Pazarlama bütçenizi verimli kullandığınızdan emin olacaksınız.

Dijital Pazarlama Kursu Programı – 2400’ün Üzerinde Mezun %99 Katılımcı Memnuniyeti

Oyunun kurallarını öğrenerek dijital dünyanın tüm olanaklarından yararlandığınıza emin olmak, dijital pazarlama platformlarını, çevrimiçi mağazaları ve arama motorlarını kullanarak satış rakamlarınızı arttırmak istiyorsanız dijital pazarlama kursu tam da aradığınız fırsat! Siz de dijital pazarlama kursundan yararlanmak istiyorsanız hemen bizimle iletişime geçin!

Kurs Ne Kadar Sürer? Kimler Katılmalı? – Dijital Pazarlama Kursu Programı

Dijital Pazarlama Eğitimi programlarımızı; öğrencilerimizin seviye ve ihtiyaç analizini yaparak; kendilerini geliştirmek ya da uzmanlaşmak istedikleri alan için hangi seviyede ne kadar süre eğitim alacaklarına, beklenti ve kariyer hedeflerine göre oluşturmaktayız.

Sınıflarımızı ise; öğrencilerimizin eğitimlerimizden maksimum seviyede verim alabilmeleri için; bireylerin yaşı, konuya olan ilgisi ve öğrenme hızı gibi bireysel farklılıkları göz önünde bulundurarak planlıyoruz.

Kurumun ya da kişinin ihtiyaçlarına göre hazırlanan Dijital Pazarlama Eğitimi, verilen bilginin teoride kalmaması, kullanılabilir ve benimsenmiş hale gelmesi için uygulama ve pratik ağırlıklıdır. Eğitimin başlangıcından sonuna kadar eğitmenimiz ve eğitim danışmanlarımız öğrencilerimizin gelişimini takip ederek eksik kaldıkları noktaları tespit etmekte, bahsi geçen noktaların tekrarı ve telafisini gerçekleştirmektedir.

Herhangi bir ürün veya hizmet satın almadan önce insanların %60’ı internet üzerinden ilgili ürünü araştırıyor, %57’si görsellere göz atıyor, %53’ü markayı inceliyor, %51’i diğer tüketicilerin yorumlarına bakıyor, %42’si ise ürünle ilgili önerileri değerlendirerek alışverişini gerçekleştiriyor!

dijital pazarlama eğitimi

Dijital Pazarlama Kursu Sıkça Sorulan Sorular

SEO Akademi olarak Dijital Pazarlama Kursu sonunda MEB Onaylı Sertifika veriyoruz. MEB Onaylı Sertifika alma şartları hakkında bilgi almak için eğitim danışmanlarımıza ulaşabilirsiniz.

Elbette. Dijital Pazarlama Kursu için tüm öğrencilerimize ders telafi imkanı sunmaktayız. Derse gelemeyen öğrencilerimiz, farklı bir sınıfta/şubemizde katılamadıkları haftanın/dersin telafisini alabilirler.

Dijital pazarlama kursu eğitmen kadromuz; dijital pazarlama sektöründe başarıları ile öne çıkmış, dijital pazarlama danışmanlık ve eğitim desteğiyle onlarca markanın çevrimiçi dünyada rekabetçi kalmasını sağlayan dijital pazarlama uzmanlarından oluşmaktadır. Türkiye’nin en başarılı dijital pazarlama, SEO, sosyal medya ve internet reklamcılığı uzmanlarını ekibimizde bir araya getirmekteyiz.

Dijital pazarlama kursu eğitim programlarımızı; öğrencilerimizin seviye ve ihtiyaç analizini yaparak kişisel ve kurumsal ihtiyaçlarına göre almaları gereken ileri ve branş eğitimlere, eğitimden beklentilerine ve hedeflerine bağlı olarak oluşturmaktayız. Dijital pazarlama kursu sınıflarımız; öğrencilerimizin öğrenme hızı, yetenekleri, öğrenim dili, eğitsel ihtiyaçları ve eksik noktaları göz önünde bulundurarak planlanmaktadır. Dijital pazarlama kursu fiyatları ise kursiyerimizin ne kadar süre eğitim alacağına, eğitimini özel ya da grup olarak mı almak istediğine göre değişmektedir. Buyurun, kurumumuza gelin, sizi misafir edip bir çay/kahve ikram edelim. Siz nasıl bir kurumdan eğitim alacağınızı, dersliklerimizi, kafemizi, bahçemizi ve sosyal alanlarımızı görün, eğitmenlerimizle tanışın. Biz de sizi daha yakından tanıyarak ihtiyaç ve beklentinize göre en uygun dijital pazarlama kursu programını belirleyelim ve detaylı eğitim içeriğini anlatalım. Dijital pazarlama kursu fiyatları hakkında bilgi verelim.

İstanbul, Bakırköy’de bulunan SEO Akademi dijital pazarlama eğitim merkezimiz Bakırköy İncirli’de yer almaktadır. Metro, metrobüs, otobüs ve minibüs gibi toplu taşıma araçlarını ya da kişisel aracınızı kullanarak kursumuza ulaşabilirsiniz. İncirli Metrobüs durağına 5 dakika yürüme mesafesinde olan kursumuza; Beylikdüzü, Avcılar, Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Merter, Topkapı, Eyüp, Okmeydanı, Çağlayan, Mecidiyeköy, Zincirlikuyu, Acıbadem, Kadıköy istikametinden rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Metro kullanarak Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Zeytinburnu, Bayrampaşa, Fatih, Aksaray, Taksim, Beşiktaş, Osmanbey, Nişantaşı, Şişli, Gayrettepe, Levent, Sarıyer, Başakşehir, Kadıköy, Kartal, Pendik, Üsküdar, Ümraniye, Etiler’den SEO Akademi’ye gelebilirsiniz. Ayrıca Marmaray ve yüksek hızlı tren durağını kullanarak Pendik, Kartal, Maltepe, Bostancı, Erenköy, Göztepe, Üsküdar, Sirkeci, Zeytinburnu, Ataköy, Yeşilyurt, Florya, Küçükçekmece, Halkalı, Eskişehir, Ankara ve Konya’dan kursumuza ulaşabilirsiniz. Kınalıada ve Büyükada’dan doğrudan bulunan feribot hattı ile Bakırköy’e gelebilir, 10 dakikalık bir yolculuktan sonra kurs merkezimize gelebilirsiniz. Kişisel aracınızı kullanarak E-5 karayoluna bağlanabilir, merkezi konumdaki SEO Akademi’ye ulaşabilirsiniz. Dijital pazarlama kursu Florya, dijital pazarlama kursu Bahçelievler, dijital pazarlama kursu Ataköy, dijital pazarlama kursu Yeşilköy, dijital pazarlama kursu Zeytinburnu, dijital pazarlama kursu Avcılar olarak hizmet veren dijital pazarlama kursu Bakırköy merkezimize gelerek eğitiminizi planlayabilirsiniz.

Evet. SEO Akademi olarak dijital pazarlama uzmanlığı kursu programlarımızı mesleki anlamda uzmanlaşabileceğiniz şekilde planlıyor, uygulamalı bir eğitimle başlangıçtan ileri düzeye ulaşmanızı sağlıyoruz. Dijital pazarlama kursu sonrasında internet reklamcılığı alanında hizmet veren ajanslarda veya dijital pazarlama departmanları bulunan şirketlerde dijital pazarlama uzmanı olarak çalışmaya başlayabilirsiniz.

Elbette. SEO Akademi olarak kurumsal dijital pazarlama kursu için kurumunuzun ihtiyaç ve hedefleri doğrultusunda eğitim programımızı yeniden düzenliyor, dijital pazarlama ekibinizin ve firmanızın takvimine uygun bir planlama yapıyoruz. Kurumsal dijital pazarlama eğitimi talepleriniz ve sorularınız için eğitim danışmanlarımızla görüşebilirsiniz.

Eğitim Danışmanına Sor

seo akademi iletişim
dijital pazarlama kursu fiyatları

Dijital Pazarlama Kursu

Erken Kayıtta %50 İndirim - Son Kontenjanlar

Hemen Kayıt Ol

Dijital Pazarlama Kursu Alan Öğrencilerimiz Bu Eğitimleri De Aldı!

Dijital pazarlama kursu ile yeni nesil müşteri yolculuğunun tüm aşamalarına dair becerilerini geliştiren kursiyerlerimiz SEO Akademi ayrıcalığıyla becerileri arasına yenilerini eklemeye devam ediyor! Siz de şimdi sırada hangi eğitim var diyorsanız öğrencilerimizin dijital pazarlama kursu dışında en çok tercih ettiği kurslara bir göz atın, mesleki gelişiminize SEO Akademi ile devam edin!

Dijital Pazarlama Kursları Nasıl Mı Geçiyor? Video Ve Fotoğraflarımıza Göz Atın!

Dijital pazarlama kurslarımızdan keyifli anları, SEO Akademi olarak düzenlediğimiz etkinlikleri ve workshopları görmek için video ve fotoğraflarımıza göz atın, SEO Akademi’de sizi nelerin beklediğini öğrenin!

Tüm videolarımızı görmek için YouTube hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: YouTube

Tüm fotoğraflarımız için Instagram hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: Instagram

SEO Akademi’yi Yakından Tanıyın!

Dijital pazarlama kursumuzu, sosyal alanlarımızı, Sanat Cafe’mizi, öğrencilerimizle birlikte düzenlediğimiz organizasyonlarımızı inceleyin, Türkiye’nin en kapsamlı SEO ve dijital pazarlama kursu ailesini yakından tanıyın!

Sosyal Medyada Biz

15+

Yıllık Deneyim

Dijital pazarlama eğitimi alanında Türkiye’nin en deneyimli kursu SEO Akademi.

6+

Kurs Merkezi

İstanbul’un merkezi semtlerinde SEO Akademi dijital pazarlama kursu şubeleri.

%99

Öğrenci Memnuniyeti

Dijital pazarlama kursu öğrencilerimizin değerlendirmesiyle yüksek memnuniyet oranı.

2400+

Mezun Öğrenci

Bireysel ve kurumsal dijital pazarlama eğitimi almış yüzlerce başarılı kursiyer.

Öğrenci Yorumları

Görüntülenebilecek bir yorum/değerlendirme bulunamadı.

287

kişi sizinle beraber bu kursu inceliyor.

Bu eğitimi toplam 1.435 kişi satın aldı.