SEO Akademi Türkiye'nin En Çok Tercih Edilen SEO Kursu
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Eğitmenler

Alanında Uzman SEO, Dijital Pazarlama ve Sosyal Medya Eğitmenleri

Alanında uzman ve deneyimli SEO, dijital pazarlama, sosyal medya, internet reklamcılığı uzmanları ve eğitim danışmanları, akademisyenler, dijital iletişim ve halkla ilişkiler uzmanları, kariyer ve imaj danışmanları ile geniş bir dijital pazarlama ekibinden oluşan kadroyla öğrencilerimize Türkiye’nin ilk ve tek bireysel farklılıkları esas alarak hazırlanan Avrupa standartlarında ve uygulama ağırlıklı SEO, dijital pazarlama ve sosyal medya eğitimlerini sizlerle buluşturmaktayız.

Eğitim Planınızı Danışmanlarımızla Yapın

seo akademi eğitmenleri

Alanında Ünlü Eğitmenler

Her biri alanında ünlü, SEO, dijital pazarlama, sosyal medya, internet reklamcılığı uzmanları ve eğitim danışmanları, akademisyenler, dijital iletişim ve halkla ilişkiler uzmanları, kariyer ve imaj danışmanları tek çatı altında!

SEO, dijital pazarlama, internet reklamcılığı ve sosyal medya eğitimleri ile yüzlerce öğrenci yetiştirmiş, markalarını dijitale taşımak isteyen firmaların ekiplerini geliştirmelerine katkıda bulunmuş ülkemizin yeni nesil pazarlamacılığında isimlerini duyurmayı başaran, deneyimli dijital pazarlama ve SEO uzmanları ile Türkiye’nin en iyi SEO ve dijital pazarlama eğitimlerini veriyoruz.

Geleceğin dünyasında ihtiyaç duyulan bir mesleğe sahip olmak veya işletmesini geleceğe hazırlamak isteyen herkesi doğru eğitmenlerle doğru hedeflere ulaştırıyoruz.

Öğrenci Yorumları

Uygulama Ağırlıklı Ders Anlatımı

Kursiyerlerimizin ihtiyaç ve beklentilerine yönelik planladığımız SEO ve dijital pazarlama kursları ile karmaşık dijital pazarlama terim ve uygulamalarını pratiğe aktararak daha hızlı ve kalıcı bir öğrenme süreci sağlamaktayız.

Son teknoloji ile donatılmış sınıflarımızda görsel materyal ve uygulama ağırlıklı ders anlatımları, derslerde öğrendiklerinizi pekiştirecek ödevler veriyor, web site ve sosyal medya analizleri, içerik stratejileri ve SEO uygulamaları gerçekleştiriyor, derslerin telafisini sunuyor, öğrencilerimizin dijital dünyada deneyim kazanmasını sağlıyoruz.

Eğitim sırasında ve sonrasında kursiyerlerimize destek olmayı sürdürüyor, kariyer danışmanlığı ile mesleklerinde uzmanlaşmalarını sağlıyor, kurumsal eğitimlerle firmaların dijital pazarlama stratejileri için ekiplerini güçlendirmelerine yardım ediyoruz!

Akademiden Fotoğraflar
seo eğitmenleri
seo eğitmeni

Eğitim ve Kariyer Danışmanlığı

SEO ve dijital pazarlama kursları ile öğrencilerimizin mesleki gelişimlerine önem veriyor, dijital pazarlama sektöründe çalışmak isteyen kursiyerlerimize eğitim ve kariyer danışmanlığı desteği sunuyoruz.

Eğitim süresince başarılı öğrencilerimizin mesleki gelişimlerini, bilgi ve becerilerini analiz ediyor, ihtiyaçlarına ve seviyelerine göre ek eğitim planı yapıyor, kariyer planlama hizmeti vererek yeteneklerini doğru yönlendirmelerini sağlıyor, dijital pazarlama sektöründe başarılı bir SEO ve dijital pazarlama uzmanı olarak yer almaları için yollarını aydınlatıyoruz.

Yetiştirdiğimiz öğrencilerle Türkiye’nin en iyi dijital pazarlama uzmanlarını geleceğe hazırlıyor, kariyer yolculuklarında sağlam adımlarla ilerlemelerine destek oluyor, firmaların başarılı dijital pazarlama ekipleri kurmasında rol alıyoruz!

Eğitimden Fotoğraflar

Öğrenci Yorumları

Daha Fazla İnsana Ulaşmak Mı İstiyorsunuz?

Geleneksel pazarlama yöntemlerinin kısıtlayıcı imkanlarından öteye geçmeye ne dersiniz?

Kendinizi ve Ekibinizi Geliştirin!

İhtiyacınıza yönelik eğitimlerle dijital dünyanın dinamiklerini öğrenmeye hemen başlayın!

Rekabet Gücünüzü Arttırın!

Doğru planlanmış stratejiler ve pazarlama süreçleri ile çevrimiçi fırsatları değerlendirin!

Sıkça Sorulan Sorular

SEO Akademi olarak eğitimlerimizin tamamında sertifika vermekteyiz. Hangi kurs programını seçtiğinize bağlı olarak programı başarıyla tamamladığınız takdirde kurum veya MEB onaylı sertifikanızı alabilirsiniz. Sertifika programlarımız ve MEB Onaylı Sertifika alma şartları hakkında bilgi edinmek için eğitim danışmanlarımıza ulaşabilirsiniz

Elbette. SEO Akademi olarak tüm kurs programlarımızda öğrencilerimize ders telafi imkanı sunmaktayız. Derse katılamayan öğrencilerimiz, farklı bir sınıfta/şubemizde katılamadıkları haftanın/dersin telafisini alabilirler.

SEO Akademi olarak tüm kurs programlarımızda kontenjanlarımızın minimum 7, maksimum 12 kişi olmasına hassasiyet gösteriyoruz. Ayrıca eğitmenlerimizden birebir eğitim almak isteyen öğrencilerimize özel SEO, dijital pazarlama, e-ticaret ve sosyal medya kursları sunmaktayız.

SEO Akademi eğitmen kadromuz; SEO ve dijital pazarlama sektöründe, sosyal medya pazarlamacılığında ve internet reklamcılığında başarıları ile öne çıkmış, danışmanlık ve eğitim desteğiyle onlarca markanın dijital dünyada rekabetçi kalmasını sağlayan uzmanlardan oluşmaktadır. Türkiye’nin en başarılı SEO, dijital pazarlama ve internet reklamcılığı uzmanlarını ekibimizde bir araya getirmekteyiz.

Eğitim Danışmanınıza Sorun!

seo akademi iletişim