SEO Akademi Türkiye'nin En Çok Tercih Edilen SEO Kursu
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Mobilden Video Çekme ve Kurgulama Eğitimi

Dijital Medyada Pratik Yöntemlerle Büyüyün!

Dev Bütçeli Prodüksiyonlara İhtiyaç Duymadan Videolarınızı Çekin, Herkes Sizi Konuşsun! – Mobilden Video Çekme Eğitimi SEO Akademi

Sosyal medya hesabınızı eğlenceli videolarla süslemek mi istiyorsunuz? Yoksa hedefiniz görsellerin gücünden yararlanarak markanızın daha fazla insana ulaşmasını sağlamak mı?

Video çekmenin en pratik yollarını öğreneceğiniz mobilden video çekme ve kurgulama eğitimi ile yalnızca akıllı telefonlarınızı kullanarak etkileyici videolar çekmeler başlayın, sosyal medya ve Youtube hesaplarınıza yüklediğiniz profesyonellerden farkı olmayan videolarla sosyal erişim ağınızı hızla büyütün!

Dijital dünyada ilgi çekmek etkili görsellerden geçiyor! Siz de mobilden video çekme eğitimi ile dijital varlığınızı zahmetsizce güçlendirin!

Dünya genelinde yalnızca Youtube platformunda her gün 1 milyar saat video içeriği izlendiğini biliyor muydunuz?

mobilden video çekme ve kurgulama eğitimi

Mobilden Video Çekme ve Kurgulama Eğitimi hakkında daha detaylı bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.

Erken Kayıtta %50 İndirim
Son 3 Kontenjan
Seviye
Tüm Seviyeler
Süre
Kişi ve Firmaya Özel Planlanmaktadır
Kontenjan
12 Kişi

Türkiye’nin En Çok Tercih Edilen Mobilden Video Çekme Eğitimi SEO Akademi – Çarpıcı Videolarla Takipçi Sayınızı Arttırın!

Sosyal medyada daha aktif olmak, hedef kitlenizin ilginizi çekebilmek ve sadece akıllı telefonunuzu kullanarak gerçek bir fenomene dönüşmek istemez misiniz? Türkiye’nin en güncel mobilden video çekme ve kurgulama eğitimi ile öğrenme hızınıza, bilginize ve ihtiyaçlarınıza göre gelişmenizi destekleyecek mobilden video çekme eğitimleri alın, akıllı telefonunuzla harikalar yaratın!

mobilden video çekme kursu eğitmenleri

Alanında Ünlü Eğitmenler

Her biri alanında uzman, Türkiye’nin başarılı akademisyenleri, görsel tasarım ve sosyal medya uzmanlarından mobilden video çekme eğitimi alma fırsatı.

Eğitmenlerimiz »
mobilden video çekme eğitimi

%100 Öğrenme Garantisi

Mobilden video çekme ve kurgulama kursu sonunda eğitimini tekrar almak isteyen öğrencilerimiz için herhangi bir sebep aranmaksızın kursu tekrarı hakkı.

Ücretsiz Telafi »
meb onaylı mobilden video çekme ve kurgulama eğitimi

Katılım Sertifikası

Kariyer yolculuğunuzda referansınız olacak, aldığınız eğitimi özgeçmişinize ekleyebileceğiniz kurum onaylı mobilden video çekme ve kurgulama kursu sertifikası.

Sertifikalı Eğitimler »

Suça Ortak Olmayın!

Ruhsatsız, özel ders ve danışmanlık adı altında mobilden video çekme kursu veren kurumlara dikkat edin! MEB ruhsatı olmayan kurumların mobilden video çekme eğitimi vermelerinin yasal olmadığını unutmayın, ruhsatsız yerlerden mobilden video çekme kursları alarak suça ortak olmayın!

mobilden video çekme eğitimleri

Videolarınız Profesyonel Çekimlerden Ayırt Edilemesin!

Küçük bir bütçeyle dev firmaların video marketing stratejileri ile rekabet etmeye hazır olmak için mobilden video çekme eğitimi almaya ne dersiniz?

Akıllı telefonlarınızın daha önce keşfetmediğiniz özelliklerini keşfedeceğiniz mobilden video çekme ve kurgulama eğitimleri ile büyük bütçeli prodüksiyonları aratmayan videoları pratik bir biçimde oluşturacak, çekim süreçlerinden kurgu için gereken uygulamalara kadar tüm detayları hızlıca öğreneceksiniz!

Youtube veya TikTok gibi platformlarda kendi markanızı yaratmayı düşünüyorsanız mobilden video çekme kursları tam size göre!

Sosyal Medyada Bolca Paylaşım Yapın!

İster başarılı bir içerik üreticisi olmayı hedefleyin ister profesyonel videolarla potansiyel müşterilerinizin dikkatini çekerek iş hacminizi büyütmeyi…

Mobilden video çekme ve kurgulama kursu ile TikTok, Instagram, Instagram Reels, IGTV, YouTube, Facebook ve diğer platformların dinamiklerine ve formatlarına en uygun videoları nasıl çekeceğinizi öğrenerek yeni sosyal medya stratejinizi hayata geçirecek, takipçi sayınızı hızla arttırmaya başlayacaksınız!

Video içeriklerle takipçilerinizden aldığınız etkileşimi ve geri dönüşümü arttırmak istiyorsanız mobilden video çekme dersleri için daha fazla vakit kaybetmeyin!

mobilden video çekme kursu
mobilden video çekme kursları

Kişisel ve Kurumsal Markanızı Büyütün!

Sosyal medya kullanıcılarının büyük çoğunluğu uzun ve sıkıcı içerikleri okumak yerine eğlenceli videoları izlemeyi tercih ediyor!

Milyonlarca izleyicinin önünde göz alıcı videolarla kişisel veya kurumsal markanızı büyütmeye başlamak istemez misiniz? Mobilden video çekme ve kurgulama dersi alarak potansiyel müşterilerinize ulaşmak için içerik ve reklam stratejinizi belirleyin, kısa sürede yüksek bir büyüme sağlayın!

Çok daha düşük bir bütçe ve az bir zamanda hedeflerinizi gerçekleştirmenizi sağlayacak mobilden video çekme eğitimleri sizi bekliyor!

SEO Akademi’den Mobilden Video Çekme ve Kurgulama Eğitimi Alan Kurum ve Kuruluşları İnceleyin!

Mobilden video çekme ve kurgulama kursu ile sosyal medya ve dijital pazarlama ekiplerini güçlendiren, dijital dünyada çok daha dinamik pazarlama stratejileri geliştirerek iş hacmini büyüten kurumsal partnerlerimize göz atın, ülkemizin en köklü firmalarına verdiğimiz mobilden video çekme eğitimleri hakkında bilgi edinin!

Gösterilecek içerik bulunamadı.

Türkiye’nin En Kapsamlı SEO ve Dijital Pazarlama Akademisi – Eğitimin Tek Adresi!

Potansiyel müşterilerinize ve hedef kitlenize ulaşmanızın en hızlı yolunu keşfetmeye hemen başlamak istiyorsanız gelin, sizi daha yakından tanıyarak ihtiyaç ve beklentilerinize en uygun mobilden video çekme ve kurgulama kursu programını belirleyelim. Avrupa standartlarında uygulama ağırlıklı, bireysel farklılıklar esas alınarak hazırlanmış bir mobilden video çekme eğitimi ve eğitim sonrası danışmanlık desteği ile dijital rekabette güçlü olmanızı sağlayalım!

Seviye ve Yetenek Analizi

Seviyenizi belirlemek ve size en uygun mobilden video çekme kursu programını hazırlamak için bilgi ve deneyiminizi ölçüyor, kurgu ve çekim becerilerinizi analiz ediyoruz.

Kişisel ve Kurumsal Eğitim Programı

Eğitim danışmanlarımız ve eğitmenlerimizle ihtiyaç, beklenti ve hedeflerinize göre bireysel ve kurumsal mobilden video çekme ve kurgulama kursu içeriğinizi hazırlıyoruz.

Bireyselleştirilmiş Yaklaşım

Mobilden video çekme ve kurgulama eğitimi programımızı istekleriniz, teknolojiye yatkınlığınız ve öğrenme hızınıza göre güncelliyor, sizin ihtiyaçlarınıza odaklanıyoruz.

mobilden video çekme kursları

Takip ve Rehberlik

Eğitim danışmanlarımızla Instagram Reels eğitim sürecinizi takip ederek eksiklerinizi belirliyor, telafi dersler ve özel eğitimlerle öğrenme garantisi sağlıyoruz.

Eğitim Danışmanlığı

Geleceğin başarılı içerik üreticileri arasına adını yazdırmak ve markasını zirveye taşımak isteyenlere mobilden video çekme ve kurgulama kursu sonrasında yol gösteriyoruz.

Eğitim Sonrası Destek

Mobilden video çekme ve kurgulama eğitimi sonrasında ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızda oluyor, kendinizi geliştirmenize ve eksiklerinizi gidermenize destek veriyoruz.

Sosyal Medyada Markanızdan Bahsedilmesini İstiyorsanız SEO Akademi Mobilden Video Çekme Eğitimi ile Tanışın!

Markanızın bilinirliğini arttırmak ve daha fazla insana ulaşmak için görselliğin gücünden yararlanmak, etkili bir anlatım ve kurgu ile sadık bir takipçi kitlesi yaratmak istiyorsanız doğru adrestesiniz! Türkiye’nin en çok tercih edilen mobilden video çekme kursu SEO Akademi’yi ziyaret edin, sizi misafir edip bir çay/kahve ikram edelim. Nasıl bir kurumdan eğitim alacağınızı, dersliklerimizi, kafemizi, bahçemizi, sosyal alanlarımızı görün ve eğitmenlerimizle tanışın. Kurumsal ve bireysel mobilden video çekme kursu programımızı inceleyin, size özel bir eğitim planlayalım!

seo akademi

Bir Kahve İçmeye Gelin!

Ekibimizle tanışmak, mobilden video çekme eğitimlerimiz hakkında bilgi almak için eğitim koordinatörlerimizle bir kahve içmeye ne dersiniz?

Randevu Al »
seo akademi mobilden video çekme kursu

Eğitiminizi Planlayalım!

Size uygun ve ihtiyaçlarınıza yönelik mobilden video çekme eğitimi programını belirleyelim, etkili video içeriklerin en pratik yollarını öğrenmeye başlayın!

Eğitim Danışmanınla Görüş »
mobilden video çekme eğitimi

Stratejinizi Planlayın!

Sosyal medya paylaşım stratejinizi belirleyin, mobilden video çekme eğitimleri ile hedef kitlenize hitap eden içerikler oluşturun, profilinizle dikkat çekin!

Kayıt Ol »

Düşük Bütçeyle Harikalar Yaratın!

Dev prodüksiyonlara büyük maliyetlere gerek duymadan mobilden video çekme ve kurgulama eğitimi ile profesyoneller gibi videolarınızı çekin, içeriklerinizi yayınlayın, herkes sizi konuşsun!

meb ruhsatlı mobilden video çekme kursu

MEB Ruhsatlı Mobilden Video Çekme ve Kurgulama Kursu

Mobilden video çekme ve kurgulama eğitimi workshop programlarımızı düzenlediğimiz SEO Akademi; MEB onaylı ve ruhsatlı bir eğitim merkezidir.

Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı bir kurs merkezi olarak mobilden video çekme kursu programlarımızı gerçekleştirdiğimiz derslik büyüklüklerimizden acil çıkışlara, ekipman ve eğitim gereçlerinden yangın merdivenlerine, deprem dayanıklılık raporundan sosyal alanlara kadar MEB standartlarının tamamına uygun, öğrencilerimizin güvenli bir binada, keyifli bir atmosferde, alanında uzman ve deneyimli eğitmenlerden mobilden video çekme eğitimi almalarını sağlıyor ve Özel Öğretim Kurumları müfredatına uygun eğitimler veriyoruz.

Kurumsal ve bireysel ihtiyaçlar ve hedefler doğrultusunda planlanan mobilden video çekme kursu ile verilen bilgilerin teoride kalmaması ve kullanılabilir hale gelmesi için sosyal medya reklam ve içerik stratejileri oluşturmakta ve formata uygun video çekimleri gerçekleştirmekte, kazanımların pekiştirilmesini sağlamaktayız.

Mobilden video çekme ve kurgulama kursu başlangıcından itibaren eğitmenlerimiz ve eğitim danışmanlarımızla birlikte kursiyerlerimizin gelişimlerini yakından takip ederek eksik kaldıkları noktaların, öğrenemedikleri konuların ve kaçırdıkları derslerin telafisine imkan tanımaktayız.

Uygulamalı Mobilden Video Çekme ve Kurgulama Eğitimi

Kursiyerlerimizin ihtiyaç ve beklentilerine yönelik planladığımız mobilden video çekme kursu ile mobil video çekimi sırasında gerekli uygulamaları ve kullanımlarını, sosyal medya formatlarını ve algoritmalarını pratiğe aktararak daha hızlı ve kalıcı bir öğrenme süreci sağlamaktayız.

Sosyal medyada daha etkili ve organik stratejilerle görünürlük kazanmak için gerçekleştirilmesi gerekenleri, video çekim sürecinde kullanılması gereken mobil uygulamaları mobilden video çekme eğitimleri ile yaparak öğrenmenizi sağlıyor, örnek içeriklerle sosyal medya etkileşimlerini arttırmaya yönelik ipuçları aktarıyor, ödevler vererek mobilden video çekme derslerinde öğrendiklerini pekiştirme fırsatı sunuyoruz.

Mobilden video çekme, paylaşma ve hedef kitle etkileşiminde deneyim kazanmaları için öğrencilerimizle birlikte profil analizleri gerçekleştiriyor, hedef kitle araştırması yapıyor, içerik ve paylaşım stratejilerini inceliyor, başarılı bir mobilden video çekme, kurgulama, yayın ve etkileşimlerin analizi gibi süreçlerin detaylarını öğreniyoruz.

Mobilden video çekme eğitimi sırasında ve sonrasında destek olmayı sürdürüyor, kariyer danışmanlığı ve mobilden video çekme eğitimleri ile dijital reklam stratejileriniz için kendinizi ve ekibinizi güçlendirmenize yardım ediyoruz!

mobilden video çekme dersleri
mobilden video çekme dersi

Uluslararası Mobilden Video Çekme ve Kurgulama Eğitimi Standardı

Sosyal medya ve dijital pazarlama alanında 15 yılı aşkın deneyimimizle öğrencilerimize Türkiye’nin en kapsamlı ve güncel mobilden video çekme eğitimi programını sunmaktayız.

Bugüne kadar 600’ün üzerinde öğrenci mezun eden ve %99 katılımcı memnuniyeti sağlayan mobilden video çekme kurslarımızda öğrenme hızınıza, deneyiminize ve hedeflerinize göre eğitimlerimizi planlıyoruz.

Mobilden video çekme ve kurgulama eğitimi standardımızı belirlerken MEB kriterlerinin yanı sıra eğitmen kadromuzun deneyim ve uzmanlığına, mobilden video çekme ve kurgulama dersi içeriklerimizin yeterliliğine ve güncelliğine, sınıflarımızın konforuna, araç – gereç ve teknoloji donanımına, fiziki imkanlarımıza ve sosyal alanların çeşitliliğine de dikkat ediyoruz.

Mobilden video çekme ve kurgulama sürecinde yardımcınız olacak güncel uygulamalar ve özelliklerini, sosyal medya platformlarına yönelik algoritma ve analiz aracı güncellemelerini yakından takip ediyor, mobilden video çekme kursu boyunca öğrencilerimize ufuk açıcı ve güncel bilgiler aktarıyoruz.

Eğitim Danışmanlığı

Mobilden video çekme kursu ile öğrencilerimizin mesleki gelişimlerine önem veriyor, girişimlerini etkili video içeriklerle güçlendirmek isteyen kursiyerlerimize eğitim danışmanlığı desteği sunarak becerileri arasına yenilerini eklemelerine olanak tanıyoruz.

Mobilden video çekme ve kurgulama eğitimi süresince başarılı öğrencilerimizin gelişimlerini, bilgi ve becerilerini analiz ediyor, ihtiyaçlarına ve seviyelerine göre ek eğitim planlama hizmeti vererek yeteneklerini doğru yönlendirmelerini sağlıyor, dijital pazarlama sektöründe başarılı bir içerik üreticisi olarak yer almaları için yollarını aydınlatıyoruz.

Yetiştirdiğimiz öğrencilerle Türkiye’nin en başarılı video içerik üreticilerini geleceğe hazırlıyor, kariyer yolculuklarında sağlam adımlarla ilerlemelerine destek oluyor, firmaların başarılı dijital pazarlama ve sosyal medya ekipleri kurmasında rol alıyoruz!

mobilden video çekme ve kurgulama kursu
mobilden video çekme ve kurgulama kursları

Eğitim Sonrası Destek

Gelişmeye, öğrenmeye ve işini daha iyi yaparak dijital dünyada görünürlüğünü arttırmaya hevesli olan tüm öğrencilerimizin, mobilden video çekme eğitimi sonrasında da yanlarında olmayı sürdürüyoruz.

Dijital pazarlama sektöründe çalışmalarını sürdüren, dijital dünyadaki varlığını video içerik stratejileri ile güçlendiren öğrencilerimize, sosyal medyada görünürlüklerini arttırmak ve satışlarını katlamak isteyen firmalara mobilden video çekme eğitimi sonrasında da destek oluyor, akıllarına takılan soruları yanıtlayarak karşılaştıkları sorunları çözmelerine yardımcı oluyor, uzmanlarımızın bilgi ve deneyimlerinden yararlanmalarını sağlıyoruz.

Başarılı öğrencilerimize destek oluyor, mobilden video çekme kurslarının yanı sıra dijital pazarlamanın diğer alanlarında sunduğumuz eğitimlerle yanınızda olmayı sürdürüyoruz. Kurumsal partnerlerimizin sosyal medya danışmanı olarak dijital dünyada güçlü kalmalarına yardımcı oluyoruz.

Mobilden Video Çekme Eğitimi Yorumları

Videolarınız Yeterince Etkileyici Değil Mi?

Video içerikler üretmek istiyorsunuz ancak yaptığınız çekimler yayınlanabilecek düzeyde değil mi?

Mobilden Video Çekme Eğitimi Alın!

Bütçenizi arttırmak yerine mobilden video çekme eğitimleri alın, pratik çözümlerle videolarınızı iyileştirin!

Sosyal Medyada Fenomen Olun!

Hızlı ve kaliteli videolar ile kişisel veya kurumsal markanızı sosyal medyaya taşıyın, takipçilerinizi arttırın!

mobilden video çekme kursu mezunları

600+ Mezun Öğrenci

Kurulduğumuz günden bu yana ülkemizin başarılı içerik üreticilerine, girişimcilerine, sosyal medya uzmanlarına ve iş insanlarına mobilden video çekme ve kurgulama eğitimleri verdik!

SEO Akademi olarak uluslararası standartlarda, uygulama ağırlıklı, bireysel farklılıklar göz önüne alınarak hazırlanmış Türkiye’nin en güncel mobilden video çekme kursu ile 600’den fazla öğrenciye mobilden video çekme eğitimi vererek öğrencilerimizle sosyal medya platformlarının formatlarına uygun içerikler hazırlamanın püf noktalarını paylaştık!

Mezunlarımızın her biri hedeflerine kısa sürede ulaştılar, işlerini kısa sürede büyüterek ülkemizin başarılı içerik üreticileri arasında yer aldılar. Mobilden video çekme eğitimlerimizden yararlanan firmalar markalarına dair farkındalığı arttırarak sektörlerinin liderleri haline geldiler.

10+ Alanda SEO ve Dijital Pazarlama Atölyesi

Mobilden video çekme eğitimi dışında dijital dünyanın farklı alanlarına ilgi duyan kursiyerlerimiz için birbirinden keyifli ve öğretici kurslar hazırladık!

Mobilden video çekme ve kurgulama kursları ile birlikte dijital pazarlamanın diğer alanlarını merak eden öğrencilerimiz için SEO’dan e-ticarete, tasarımdan fotoğrafçılığa, sosyal medya pazarlamacılığından internet üzerinden gelir kazanmaya kadar farklı alanlarda eğitimlerimiz var! Siz de mesleki becerilerinizi veya markanızı internet çağına adapte etmek istiyorsanız SEO Akademi ile tanışmanızın tam zamanı!

Mobilden video çekme ve kurgulama kursu sonrası dijital dünyada rekabetçi kalmak için merak ettiğiniz her şeyi öğrenebileceğiniz bir akademide olduğunuzu unutmayın!

mobilden video çekme ve kurgulama dersi
sosyal etkinlikler mobilden video çekme ve kurgulama eğitimi

Sosyal Etkinlikler

SEO Akademi mobilden video çekme kursu ile sıkıcı ve teorik eğitimlerden çok uzakta, öğrencilerimize sosyalleşebilecekleri ve eğlenecekleri etkinliklerle dolu bir ortam sunuyoruz!

Mobilden video çekme kursları ile öğrencilerimizin eğitmenleri ve sınıf arkadaşlarıyla kaynaşacağı bowling, satranç, playstation turnuvaları; tiyatro ve film gösterimleri ile keyifli geziler düzenleyerek sosyal bir ortamda eğitim almalarına özen gösteriyoruz.

Türkiye’nin en iyi mobilden video çekme ve kurgulama kursu olarak öğrencilerimizin sosyal medya ve pratik video çekimlerinin püf noktalarını öğrenirken bir yandan da güzel vakit geçirmelerini sağlıyor, ayrıca sektörün en iyileriyle tanışabilecekleri keyifli network organizasyonları gerçekleştiriyoruz.

Mesleki birikiminizi arttırırken her anından keyif alacağınız ve dijital pazarlama ve sosyal medya dünyasının ustaları ile tanışacağınız bir mobilden video çekme eğitimi hazırladık! Gelin, siz de SEO Akademi ayrıcalıklarından yararlanın.

Sanat Cafe

Mobilden video çekme ve kurgulama eğitimi aralarında ve sonrasında sosyalleşebileceğiniz, keyifli sohbetlere ve etkinliklere ev sahipliği yapan, sıcak ve samimi dostlukların adresi Sanat Cafe’de sizleri ağırlıyoruz.

Öğrencilerimizin sadece mobilden video çekme eğitimi aldıkları bir kurum olmanın dışında yeni insanlarla tanışabilecekleri, diğer öğrencilerimizle ve eğitmenlerimizle kaynaşarak sosyal medya ve dijital pazarlama hakkında fikir alışverişinde bulunabilecekleri bir ortam yarattık.

Sanat Cafe’de düzenlediğimiz etkinlikler ve workshoplarla dijital pazarlama ve sosyal medya alanında başarıları ile ülkemizin en iyileri arasına adını yazdırmış sosyal medya uzmanları ile buluşuyor, başarılarının sırlarını kendilerinden dinliyoruz.

SEO Akademi mobilden video çekme kursları ile mesleki uzmanlığınızı rahat edebileceğiniz bir atmosferde geliştirmeniz için her şey düşünüldü!

bakırköy sanat cafe

SEO Akademi’yi Instagram’dan Takip Edin!

Mobilden video çekme ve kurgulama eğitimlerimizden en keyifli anları, SEO Akademi olarak düzenlediğimiz etkinliklerimizi görmek ve yeniliklerimizden haberdar olmak için bizi Instagram’dan takip edin!

Mobilden Video Çekme ve Kurgulama Eğitimi Programı

Kaliteli videoları hızlı ve düşük maliyetli bir şekilde çekerek sosyal medya profillerinizi zenginleştirmek, hedef kitlenize daha kolay ulaşmak ve markanızı büyütmek istiyorsanız mobilden video çekme ve kurgulama eğitimi programımıza göz atın, dijital dünyada her şeyin pratik bir çözümü olduğunu keşfedin!

Mobilden video çekme eğitim programımıza mutlaka katılması gerekenler;
 • Video içerik üreticisi olmak isteyenler,
 • Girişimini daha fazla insana duyurmayı hedefleyenler,
 • Hedef kitlesine ulaşmak isteyenler,
 • Kendi markasını oluşturmayı planlayanlar,
 • Dijital mağazası olanlar,
 • Sosyal medya üzerinden satış yapanlar,
 • E-ticaret sitesine ziyaretçi çekmek isteyenler,
 • Ürünlerini tanıtmayı hedefleyenler,
 • Satışlarını arttırmak isteyenler,
 • Sosyal medya platformlarının formatına uygun videolar çekebilmek isteyenler.

Mobilden video çekme eğitimi almanız için nedenler;
 • Çektiğiniz videoların kalitesi düşükse,
 • İçerik üreticisi olmak istiyorsanız,
 • Youtuber olma hedefiniz varsa,
 • Pazarlama bütçenizi verimli kullanmak istiyorsanız,
 • Sosyal medyada daha aktif olmayı hedefliyorsanız,
 • Takipçi sayılarınızı arttırmak istiyorsanız,
 • Rakip firmalarla rekabet etmek için yeni yollara ihtiyacınız varsa,
 • Kurumsal kimliğinizi yansıtmak istiyorsanız,
 • Satış oranlarınız yeterli değilse,
 • Video ve içerik stratejinizi nasıl belirlemeniz gerektiğinden emin değilseniz,
 • Deneme yanılmayla zaman kaybetmek istemiyorsanız kesinlikle mobilden video çekme kursu almalısınız.

Mobilden video çekme kursu bana ne katacak diyorsanız;
 • Akıllı telefonunuzu kullanarak profesyonel gibi gözüken videolar çekeceksiniz,
 • Çektiğiniz videoları hızlı bir şekilde kurgulayabileceksiniz,
 • Sosyal medya platformlarının formatına uygun videolar hazırlayabileceksiniz,
 • Hedef kitlenize hitap eden videolar üretmenin püf noktalarını öğreneceksiniz,
 • Takipçi sayılarınız hızla artacak,
 • Hedef kitlenize ulaşacaksınız,
 • Aktif müşteri sayınızı arttıracaksınız,
 • Satış oranlarınız yükselecek,
 • Video içerik üreticisi olarak yeni bir kariyere adım atacaksınız.

Mobilden video çekme eğitimi programında göreceğiniz içerikler;
 • Çekim Uygulamaları,
 • Sabit Nesneli Çekimler,
 • Hareketli Nesne Çekimleri,
 • Çevirme Hareketleri,
 • Kaydırma Hareketleri,
 • Hızlı ve Yavaş Videolar,
 • Timelapse,
 • Çekimlerin Düzenlenmesi,
 • Video Kurgulama,
 • Ses Kurgusu,
 • Geçişler ve Efektler,
 • Videoya Yazı ve Logo Ekleme,
 • Mobil Video Çekim Uygulamaları ve Özellikleri,
 • Mobil Video Kurgulama Uygulamaları ve Özellikleri,
 • Sosyal Medyada Video Paylaşımı Yapma.

Mobilden Video Çekme ve Kurgulama Eğitimi Programı – 600’ün Üzerinde Mezun %99 Katılımcı Memnuniyeti

Sosyal medya hesaplarınızı daha etkili kullanmak, takip edilen bir video içerik üreticisi haline gelmek ve markanızı büyütmek istiyorsanız mobilden video çekme ve kurgulama eğitimi tam size göre! Siz de mobilden video çekme ve kurgulama kursundan yararlanmak istiyorsanız hemen bizimle iletişime geçin!

Kurs Ne Kadar Sürer? Kimler Katılmalı? – Mobilden Video Çekme ve Kurgulama Eğitimi Programı

Mobilden Video Çekme ve Kurgulama Eğitimi programlarımızı; öğrencilerimizin seviye ve ihtiyaç analizini yaparak kendilerini geliştirmek ya da uzmanlaşmak istedikleri alan için hangi seviyede ne kadar süre eğitim alacaklarına, beklenti ve kariyer hedeflerine göre oluşturmaktayız.

Sınıflarımızı ise; öğrencilerimizin eğitimlerimizden maksimum seviyede verim alabilmeleri için; bireylerin yaşı, konuya olan ilgisi ve öğrenme hızı gibi bireysel farklılıkları göz önünde bulundurarak planlıyoruz.

Kurumun ya da kişinin ihtiyaçlarına göre hazırlanan Mobilden Video Çekme ve Kurgulama Eğitimi, verilen bilginin teoride kalmaması, kullanılabilir ve benimsenmiş hale gelmesi için uygulama ve pratik ağırlıklıdır. Eğitimin başlangıcından sonuna kadar eğitmenimiz ve eğitim danışmanlarımız öğrencilerimizin gelişimini takip ederek eksik kaldıkları noktaları tespit etmekte, bahsi geçen noktaların tekrarı ve telafisini gerçekleştirmektedir.

Video içerikler markanızın öyküsünü anlatmanıza olanak tanıyarak müşteri ilişkilerinizi güçlendirir ve sadık bir müşteri kitlesi edinmenizi sağlar.

mobilden video çekme eğitimi

Mobilden Video Çekme ve Kurgulama Eğitimi Sıkça Sorulan Sorular

SEO Akademi olarak Mobilden Video Çekme ve Kurgulama Eğitimi sonunda Katılım Onaylı Sertifika veriyoruz. Katılım Onaylı Sertifika alma şartları hakkında bilgi almak için eğitim danışmanlarımıza ulaşabilirsiniz.

Elbette. Mobilden Video Çekme ve Kurgulama Eğitimi için tüm öğrencilerimize ders telafi imkanı sunmaktayız. Derse gelemeyen öğrencilerimiz, farklı bir sınıfta/şubemizde katılamadıkları haftanın/dersin telafisini alabilirler.

Mobilden video çekme ve kurgulama kursu eğitmen kadromuz; sosyal medya ve dijital pazarlama sektöründe başarıları ile öne çıkmış, video, tasarım, sosyal medya danışmanlık ve eğitim desteğiyle onlarca markanın dijital dünyada rekabetçi kalmasını sağlayan uzmanlardan oluşmaktadır. Türkiye’nin en başarılı sosyal medya, dijital pazarlama ve internet reklamcılığı uzmanlarını ekibimizde bir araya getirmekteyiz.

Mobilden video çekme ve kurgulama eğitim programlarımızı; öğrencilerimizin seviye ve ihtiyaç analizini yaparak kişisel ve kurumsal ihtiyaçlarına göre almaları gereken ileri ve branş eğitimlere, eğitimden beklentilerine ve hedeflerine bağlı olarak oluşturmaktayız. Mobilden video çekme eğitimi sınıflarımız; öğrencilerimizin öğrenme hızı, yetenekleri, öğrenim dili, eğitsel ihtiyaçları ve eksik noktaları göz önünde bulundurarak planlanmaktadır. Mobilden video çekme kursu fiyatları ise kursiyerimizin ne kadar süre eğitim alacağına, eğitimini özel ya da grup olarak mı almak istediğine göre değişmektedir. Buyurun, kurumumuza gelin, sizi misafir edip bir çay/kahve ikram edelim. Siz nasıl bir kurumdan eğitim alacağınızı, dersliklerimizi, kafemizi, bahçemizi ve sosyal alanlarımızı görün, eğitmenlerimizle tanışın. Biz de sizi daha yakından tanıyarak ihtiyaç ve beklentinize göre en uygun mobilden video çekme kursu programını belirleyelim ve detaylı eğitim içeriğini anlatalım. Mobilden video çekme ve kurgulama kursu fiyatları hakkında bilgi verelim.

İstanbul, Bakırköy’de bulunan SEO Akademi mobilden video çekme ve kurgulama eğitim merkezimiz Bakırköy İncirli’de yer almaktadır. Metro, metrobüs, otobüs ve minibüs gibi toplu taşıma araçlarını ya da kişisel aracınızı kullanarak kursumuza ulaşabilirsiniz. İncirli Metrobüs durağına 5 dakika yürüme mesafesinde olan kursumuza; Beylikdüzü, Avcılar, Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Merter, Topkapı, Eyüp, Okmeydanı, Çağlayan, Mecidiyeköy, Zincirlikuyu, Acıbadem, Kadıköy istikametinden rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Metro kullanarak Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Zeytinburnu, Bayrampaşa, Fatih, Aksaray, Taksim, Beşiktaş, Osmanbey, Nişantaşı, Şişli, Gayrettepe, Levent, Sarıyer, Başakşehir, Kadıköy, Kartal, Pendik, Üsküdar, Ümraniye, Etiler’den SEO Akademi’ye gelebilirsiniz. Ayrıca Marmaray ve yüksek hızlı tren durağını kullanarak Pendik, Kartal, Maltepe, Bostancı, Erenköy, Göztepe, Üsküdar, Sirkeci, Zeytinburnu, Ataköy, Yeşilyurt, Florya, Küçükçekmece, Halkalı, Eskişehir, Ankara ve Konya’dan kursumuza ulaşabilirsiniz. Kınalıada ve Büyükada’dan doğrudan bulunan feribot hattı ile Bakırköy’e gelebilir, 10 dakikalık bir yolculuktan sonra kurs merkezimize gelebilirsiniz. Kişisel aracınızı kullanarak E-5 karayoluna bağlanabilir, merkezi konumdaki SEO Akademi’ye ulaşabilirsiniz. Mobilden video çekme eğitimi ve kurgulama Florya, mobilden video çekme ve kurgulama eğitimi Bahçelievler, mobilden video çekme eğitimi ve kurgulama eğitimi Ataköy, mobilden video çekme ve kurgulama eğitimi Yeşilköy, mobilden video çekme ve kurgulama eğitimi Zeytinburnu, mobilden video çekme ve kurgulama eğitimi Avcılar olarak hizmet veren mobilden video çekme ve kurgulama eğitimi Bakırköy merkezimize gelerek eğitiminizi planlayabilirsiniz.

Mobilden video çekme ve kurgulama eğitimi sosyal medyada hızlı ve kaliteli videolar paylaşarak takipçi ve etkileşim sayınızı arttırmanız için planlanmıştır. Bunun dışında Instagram Reels Teknikleri, Profesyonel Sosyal Medya Görsel Tasarım, Sosyal Medya İçin Fotoğrafçılık, Girişimcilere Instagram Etkin Kullanımı, Instagram ve Facebook’ta Mağaza Açma, Sosyal Medyada Ek Gelir Oluşturma gibi workshop programlarımızdan yararlanabilir veya daha uzun süreli bir eğitim için Sosyal Medya, Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn, YouTube kurslarımıza göz atabilirsiniz.

Evet. Mobilden video çekme ve kurgulama kursu ile Youtube videoları çekerken ve yayına hazırlarken dikkat etmeniz gereken noktaları uygulamalı bir şekilde sizlere aktarmaktayız. Mobilden video çekme eğitimi sonrasında Youtube kanalınızda yayınlayacağınız içeriklerin kalitesinde ve içerik üretme hızınızda ciddi bir artış olduğunu göreceksiniz.

Eğitim Danışmanına Sor

seo akademi iletişim
mobilden video çekme kursu fiyatları

Mobilden Video Çekme ve Kurgulama Eğitimi

Erken Kayıtta %50 İndirim - Son Kontenjanlar

Hemen Kayıt Ol

Mobilden Video Çekme ve Kurgulama Kursu Alan Öğrencilerimiz Bu Eğitimleri De Aldı!

Mobilden video çekme ve kurgulama eğitimi ile sosyal medya platformlarının dinamiklerine ve formatına uygun video içerik stratejileri geliştirmeyi öğrenen kursiyerlerimiz SEO Akademi ayrıcalığıyla becerileri arasına yenilerini eklemeye devam ediyor! Siz de şimdi sırada hangi eğitim var diyorsanız öğrencilerimizin mobilden video çekme kursu dışında en çok tercih ettiği kurslara bir göz atın, gelişiminize SEO Akademi ile devam edin!

Mobilden Video Çekme Kursları Nasıl Mı Geçiyor? Video Ve Fotoğraflarımıza Göz Atın!

Mobilden video çekme ve kurgulama eğitim programlarımızdan keyifli anları, SEO Akademi olarak düzenlediğimiz etkinlikleri ve workshopları görmek için video ve fotoğraflarımıza göz atın, SEO Akademi’de sizi nelerin beklediğini öğrenin!

Tüm videolarımızı görmek için YouTube hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: YouTube

Tüm fotoğraflarımız için Instagram hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: Instagram

SEO Akademi’yi Yakından Tanıyın!

Mobilden video çekme ve kurgulama eğitimlerimizi, sosyal alanlarımızı, Sanat Cafe’mizi, öğrencilerimizle birlikte düzenlediğimiz organizasyonlarımızı inceleyin, Türkiye’nin en kapsamlı SEO ve dijital pazarlama kursu ailesini yakından tanıyın!

Sosyal Medyada Biz

15+

Yıllık Deneyim

Mobilden video çekme eğitimi alanında Türkiye’nin en deneyimli kursu SEO Akademi.

6+

Kurs Merkezi

İstanbul’un merkezi semtlerinde SEO Akademi mobilden video çekme kursu şubeleri.

%99

Öğrenci Memnuniyeti

Mobilden video çekme kursu öğrencilerimizin değerlendirmesiyle yüksek memnuniyet oranı.

800+

Mezun Öğrenci

Mobilden video çekme eğitimi ile hızlı ve kaliteli içerikler üreten yüzlerce başarılı kursiyer.

Öğrenci Yorumları

Görüntülenebilecek bir yorum/değerlendirme bulunamadı.

187

kişi sizinle beraber bu kursu inceliyor.

Bu eğitimi toplam 935 kişi satın aldı.