SEO Akademi Türkiye'nin En Çok Tercih Edilen SEO Kursu
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Sosyal Medyada Ek Gelir Oluşturma ve Reklam Verme Eğitimi

Etkileşim Sayınızı Gelire Dönüştürün!

İçerik ve Reklam Stratejinizi Belirleyin, Sosyal Medya Profiliniz İş Modelinize Dönüşsün! – Sosyal Medyada Ek Gelir Oluşturma Eğitimi SEO Akademi

Bugüne kadar sosyal medyayı yalnızca vakit geçirmek için kullanıyor veya işinizi sosyal medyanın imkanlarından yararlanarak büyütmeyi planlıyor olabilirsiniz! Sosyal medyada ek gelir oluşturma ve reklam verme eğitimi ile markanızı yaratmak için ilk adımı atmaya ne dersiniz?

Sosyal medya pazarlamacılığının güncel yöntemlerini ve stratejilerini öğreneceğiniz sosyal medyada ek gelir oluşturma eğitimleri ile kısa sürede takipçi ve etkileşim sayılarınızı arttıracak, içerik ve Influencer pazarlamacılığını kullanarak hem hedef kitlenizin hem de markaların dikkatini çekecek, yeni bir gelir kaynağı yaratacaksınız!

Çevrimiçi dünyanın sonsuz imkanlarını kariyeriniz için gerçek bir fırsata dönüştürmek istiyorsanız sosyal medyada ek gelir oluşturma kursu ile hemen tanışın!

Sosyal medya pazarlamacılığı bir sektör olarak TV ve diğer geleneksel medya kanallarına kıyasla %74 daha hızlı büyüyor!

sosyal medyada ek gelir oluşturma ve reklam verme

Sosyal medyada ek gelir oluşturma ve reklam verme kursu hakkında detaylı bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.

Erken Kayıtta %50 İndirim
Son 3 Kontenjan
Seviye
Tüm Seviyeler
Süre
Kişi ve Firmaya Özel Planlanmaktadır
Kontenjan
12 Kişi

Türkiye’nin En Çok Tercih Edilen Sosyal Medyada Ek Gelir Oluşturma Kursu SEO Akademi – İşinizi Telefonunuzdan Yapmaya Başlayın!

Yeni nesil bir kariyere sahip olmak ve sosyal medyada etkili içerik ve reklam stratejileri gerçek bir fenomene dönüşerek kazanç sağlamak istiyorsanız doğru adrestesiniz! Türkiye’nin en güncel sosyal medyada ek gelir oluşturma ve reklam verme kursu ile öğrenme hızınıza, bilginize ve ihtiyaçlarınıza göre fark yaratan sosyal medyada reklam verme eğitimleri alın, hızla değişen yeni nesil dünyaya adapte olun!

sosyal medyada ek gelir oluşturma eğitmeni

Ünlü Sosyal Medya Eğitmenleri

Her biri dijitalde ünlü, sosyal medya çalışmaları ile onlarca markanın büyümesine destek olmuş uzmanlardan sosyal medyada ek gelir oluşturma eğitimi alma fırsatı.

Eğitmenlerimiz »
sosyal medyada ek gelir oluşturma

%100 Öğrenme Garantisi

Sosyal medyada ek gelir oluşturma kursu sonunda eğitimini tekrar almak isteyen öğrencilerimiz için herhangi bir sebep aranmaksızın ücretsiz kurs tekrarı hakkı.

Ücretsiz Telafi »
meb onaylı sosyal medyada ek gelir oluşturma eğitimi

Katılım Sertifikası

Kariyer yolculuğunuzda referansınız olacak, aldığınız eğitimi özgeçmişinize ekleyebileceğiniz kurum onaylı sosyal medyada ek gelir oluşturma ve reklam verme kursu sertifikası.

Sertifikalı Eğitimler »

Suça Ortak Olmayın!

Ruhsatsız, özel ders ve danışmanlık adı altında sosyal medyada ek gelir oluşturma kursu veren kurumlara dikkat edin! MEB ruhsatı olmayan kurumların sosyal medyada reklam verme eğitimi vermelerinin yasal olmadığını unutmayın, ruhsatsız yerlerden sosyal medyada ek gelir oluşturma ve reklam verme dersi alarak suça ortak olmayın!

sosyal medyada ek gelir oluşturma eğitimi

Sosyal Medya Algoritmalarını Öğrenin!

Hedef kitlenize daha hızlı ulaşmak için nişinize ve size en uygun sosyal medya platformlarını keşfetmeye ve çalışma mantığını sosyal medyada ek gelir oluşturma eğitimi ile kavramaya başlayın!

İçeriklerinizin daha fazla etkileşim alması, takipçilerinizin artması ve reklam vermek için harcamanız gereken bütçelerin daha düşük olması için sosyal medyada reklam verme kursları ile video, fotoğraf ve metne dayalı içerik optimizasyonunu öğrenecek, önce organik yöntemlerle sosyal medya profilinizin ilgi görmesini sağlayacaksınız!

Sosyal medyada ek gelir oluşturma kursları ile hedeflediğiniz takipçi sayılarına ve kazanç oranına ulaşmanız uzun sürmeyecek!

Kendi Markanızı Yaratın!

Sosyal medya içerik üreticisi olarak kendi markanızı oluşturmanın püf noktalarını sosyal medyada ek gelir oluşturma dersleri ile öğrenmeye hazır mısınız?

İyi planlanmış bir içerik stratejisi, hedef kitlenizin kullanıcı alışkanlıklarına uygun bir paylaşım takvimi ve doğru reklam kampanyaları ile hesabınızın sosyal erişim gücünü kısa sürede arttırmak için sosyal medyada ek gelir oluşturma ve reklam verme eğitimi ile tanışın, gerçek takipçi potansiyelinizi hemen yakalayın!

Büyük bütçelere ihtiyaç duymadan markalaşmak ve sosyal medyada ek gelir oluşturma kursları ile fırsatları zamanında değerlendirmek istemez misiniz?

sosyal medyada ek gelir oluşturma eğitimleri
sosyal medyada reklam verme

Dev Firmalarla Ortaklık Yapın!

İçeriklerinizle takipçilerinizi yönlendirin, yüksek dönüşüm oranları yakalayın, markaların favorisi haline gelin!

Sosyal medyada ek gelir oluşturma eğitimi ile yüksek geri dönüşüm ve anlamlı etkileşim sağlamak için en güncel yöntemleri kazanımlarınız arasına ekleyin, sosyal medya kullanıcılarını aktif birer müşteriye dönüştürecek harekete geçirici mesajları keşfedin, nişinize uygun firmalarla iş birliği yaparak gelirinizi arttırın!

Yalnızca kendi içerikleriniz ve izlenme sayılarınız üzerinden kazanmak zorunda değilsiniz! Sosyal medyada ek gelir oluşturma eğitimleri ile markaların sosyal medyada yüzü haline geleceksiniz!

SEO Akademi’den Sosyal Medyada Ek Gelir Oluşturma ve Reklam Verme Eğitimi Alan Kurum ve Kuruluşları İnceleyin!

Sosyal medyada ek gelir oluşturma ve reklam verme eğitimi ile iş hacmini büyütmek için inovatif yöntemler keşfeden ve kısa sürede daha fazla insana ulaşmayı başaran kurumsal partnerlerimize göz atın, ülkemizin en köklü firmalarına verdiğimiz sosyal medyada reklam verme kursları hakkında bilgi edinin!

Gösterilecek içerik bulunamadı.

Türkiye’nin En Kapsamlı SEO ve Dijital Pazarlama Akademisi – Eğitimin Tek Adresi!

Sosyal medyada geçirdiğiniz uzun saatleri bir gelir fırsatına dönüştürmek ve sosyal medya pazarlamacılığına ilk adımı atmak istiyorsanız gelin, sizi daha yakından tanıyarak ihtiyaç ve beklentilerinize en uygun sosyal medyada ek gelir oluşturma kursu programını belirleyelim. Avrupa standartlarında uygulama ağırlıklı, bireysel farklılıklar esas alınarak hazırlanmış bir sosyal medyada ek gelir oluşturma eğitimi ve eğitim sonrası kariyer danışmanlığı ile dijital dünyada ben de varım deyin!

Seviye ve Yetenek Analizi

Seviyenizi belirlemek ve size en uygun sosyal medyada ek gelir oluşturma kursu programını hazırlamak için bilgi ve deneyiminizi ölçüyor, sosyal medya becerilerinizi analiz ediyoruz.

Kişisel ve Kurumsal Eğitim Programı

Eğitim danışmanlarımız ve eğitmenlerimizle ihtiyaç, beklenti ve hedeflerinize göre bireysel ve kurumsal sosyal medyada ek gelir oluşturma ve reklam verme kursu içeriğinizi hazırlıyoruz.

Bireyselleştirilmiş Yaklaşım

Sosyal medyada ek gelir oluşturma ve reklam verme eğitimi programımızı istekleriniz, birikiminiz ve öğrenme hızınıza göre güncelliyor, tamamen sizin ve markanızın ihtiyaçlarına odaklanıyoruz.

sosyal medyada ek gelir oluşturma kursları

Takip ve Rehberlik

Eğitim danışmanlarımızla sosyal medyada ek gelir oluşturma eğitim sürecinizi takip ederek eksiklerinizi belirliyor, telafi dersler ve özel eğitimlerle öğrenme garantisi sağlıyoruz.

Eğitim Danışmanlığı

Başarılı sosyal medya uzmanları arasına adını yazdırmak veya markasını zirveye taşımak isteyen öğrencilerimize sosyal medyada ek gelir oluşturma eğitimi sonrasında yol gösteriyoruz.

Eğitim Sonrası Destek

Sosyal medyada ek gelir oluşturma eğitimi sonrasında ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızda olmaya devam ediyor, kendinizi geliştirmenize ve eksiklerinizi gidermenize destek veriyoruz.

İçerik Üreticisi Olmak İstiyor, İşinizi Sosyal Medya Üzerinden Yapmayı Hayal Ediyorsanız SEO Akademi Sosyal Medyada Ek Gelir Oluşturma ve Reklam Verme Eğitimi ile Tanışın!

Sosyal medya kullanımınızı profesyonelleştirerek yeni bir gelir kaynağı yaratmak, takipçi ve etkileşim sayılarınızı nasıl kazanca dönüştürebileceğinizi öğrenmek istemez misiniz? Türkiye’nin en çok tercih edilen sosyal medyada ek gelir oluşturma kursu SEO Akademi’yi ziyaret edin, sizi misafir edip bir çay/kahve ikram edelim. Nasıl bir kurumdan eğitim alacağınızı, dersliklerimizi, kafemizi, bahçemizi, sosyal alanlarımızı görün ve eğitmenlerimizle tanışın. Kurumsal ve bireysel sosyal medyada ek gelir oluşturma ve reklam verme kursu programımızı inceleyin, size özel bir sosyal medyada ek gelir oluşturma eğitimi planlayalım!

seo akademi

Bir Kahve İçmeye Gelin!

Ekibimizle tanışmak, kurumsal ve bireysel sosyal medyada ek gelir oluşturma eğitimlerimiz hakkında bilgi almak için eğitim koordinatörlerimizle bir kahve içmeye ne dersiniz?

Randevu Al »
seo akademi sosyal medyada ek gelir oluşturma kursu

Eğitiminizi Planlayalım!

Size uygun ve ihtiyaçlarınıza yönelik sosyal medyada ek gelir oluşturma eğitimi programını belirleyelim, yol haritanızı çizelim, sosyal medyada görünürlüğünüzü arttırın!

Eğitim Danışmanınla Görüş »
sosyal medyada ek gelir oluşturma

Etkileşimi Gelire Dönüştürün!

Sosyal medyada reklam verme eğitimleri ile etkileşim sayınızı arttırmanın pratik yollarını keşfedin, yüksek izlenmeler ve marka iş birlikleri ile kendinize yeni bir iş modeli yaratın!

Kayıt Ol »

İçeriklerinizin Değerini Arttırın!

Hedef kitlenize ve sosyal medya dinamiklerine uygun içerik stratejileri ile içeriklerinizin yüksek bir trafik çekeceğinden sosyal medyada ek gelir oluşturma eğitimleri ile emin olun!

meb ruhsatlı sosyal medyada ek gelir oluşturma kursu

MEB Ruhsatlı Sosyal Medyada Ek Gelir Oluşturma Kursu

Sosyal medyada ek gelir oluşturma ve reklam verme eğitimi workshop programlarımızı düzenlediğimiz SEO Akademi; MEB onaylı ve ruhsatlı bir eğitim merkezidir.

Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı bir sosyal medyada ek gelir oluşturma ve reklam verme kursu olarak derslik büyüklüklerimizden acil çıkışlara, ekipman ve eğitim gereçlerinden yangın merdivenlerine, deprem dayanıklılık raporundan sosyal alanlara kadar MEB standartlarının tamamına uygun, öğrencilerimizin güvenli bir binada, keyifli bir atmosferde, alanında uzman ve deneyimli eğitmenlerden sosyal medyada ek gelir oluşturma eğitimi almalarını sağlıyor ve Özel Öğretim Kurumları müfredatına uygun eğitimler veriyoruz.

Öğrencilerimizin hedefleri doğrultusunda planlanan sosyal medyada ek gelir oluşturma ve reklam verme eğitimi ile verilen öğrenilen bilgilerin teoride kalmaması ve kullanılabilir hale gelmesi için sosyal medya reklam ve içerik stratejileri ve takipçi etkileşimi simülasyonları gerçekleştirmekte, kazanımların pekiştirilmesini sağlamaktayız.

Sosyal medyada ek gelir oluşturma kursu başlangıcından itibaren eğitmenlerimiz ve eğitim danışmanlarımızla birlikte kursiyerlerimizin gelişimlerini yakından takip ederek eksik kaldıkları noktaların, öğrenemedikleri konuların ve kaçırdıkları derslerin telafisine imkan tanımaktayız.

Uygulamalı Sosyal Medyada Ek Gelir Oluşturma Eğitimi

Kursiyerlerimizin ihtiyaç ve beklentilerine yönelik planladığımız sosyal medyada ek gelir oluşturma ve reklam verme kursları ile sosyal medya dinamiklerini ve kullanıcı alışkanlıklarını pratiğe aktararak daha hızlı ve kalıcı bir öğrenme süreci sağlamaktayız.

Sosyal medyada daha etkili stratejilerle görünürlük kazanmak için gerçekleştirilmesi gereken uygulamaları, sosyal medya analiz araçlarının kullanımını sosyal medyada reklam verme eğitimleri ile uygulamalı bir şekilde görüyor, örnek içerikler ve reklam kampanyaları ile sosyal medya performansını arttırmaya yönelik ipuçları aktarıyor, ödevler vererek sosyal medyada ek gelir oluşturma derslerinde öğrendiklerini pekiştirme fırsatı sunuyoruz.

Bir sosyal medya çalışmasında var olan tüm aşamalarda deneyim kazanmaları için öğrencilerimizle birlikte profil analizleri gerçekleştiriyor, hedef kitle araştırması yapıyor, içerik ve paylaşım stratejilerini inceliyor, başarılı bir sosyal medya yönetiminin detaylarını öğreniyoruz.

Sosyal medyada reklam verme eğitimi sırasında ve sonrasında kursiyerlerimize destek olmayı sürdürüyor, kariyer danışmanlığı ile mesleklerinde uzmanlaşmalarını sağlıyor, kurumsal sosyal medyada reklam verme eğitimleri ile firmaların dijital reklam stratejileri için ekiplerini güçlendirmelerine yardım ediyoruz!

sosyal medyada reklam verme eğitimleri
sosyal medyada reklam verme eğitimi

Uluslararası Sosyal Medyada Ek Gelir Oluşturma Eğitimi Standardı

Sosyal medya ve dijital pazarlama alanında 15 yılı aşkın deneyimimizle öğrencilerimize Türkiye’nin en kapsamlı ve güncel sosyal medyada ek gelir oluşturma ve reklam verme eğitimi programını sunmaktayız.

Bugüne kadar 500’ün üzerinde öğrenci mezun eden ve %98 katılımcı memnuniyeti sağlayan sosyal medyada ek gelir oluşturma kurslarımızda öğrenme hızınıza, dijital pazarlama deneyiminize ve hedeflerinize göre eğitimlerimizi planlıyoruz.

Sosyal medyada ek gelir oluşturma eğitimi standardımızı belirlerken MEB kriterlerinin yanı sıra eğitmen kadromuzun deneyim ve uzmanlığına, sosyal medyada ek gelir oluşturma dersi içeriklerimizin yeterliliğine ve güncelliğine, sınıflarımızın konforuna, araç – gereç ve teknoloji donanımına, fiziki imkanlarımıza ve sosyal alanların çeşitliliğine de dikkat ediyoruz.

Sosyal medya platformlarına yönelik algoritma ve analiz aracı güncellemelerini, başarıları ile dünya çapında üne kavuşmuş sosyal medya uzmanlarının yenilikçi uygulamalarını yakından takip ediyor, sosyal medyada ek gelir oluşturma ve reklam verme kursu boyunca öğrencilerimize ufuk açıcı ve güncel bilgiler aktarıyoruz.

Eğitim Danışmanlığı

Sosyal medyada ek gelir oluşturma kursu ile öğrencilerimizin mesleki gelişimlerine önem veriyor, dijital pazarlama sektöründe çalışmak isteyen kursiyerlerimize eğitim danışmanlığı desteği sunuyoruz.

Sosyal medyada ek gelir oluşturma ve reklam verme eğitimi süresince başarılı öğrencilerimizin gelişimlerini, bilgi ve becerilerini analiz ediyor, ihtiyaçlarına ve seviyelerine göre eğitim planlama hizmeti vererek yeteneklerini doğru yönlendirmelerini sağlıyor, dijital pazarlama sektöründe başarılı bir sosyal medya uzmanı olarak yer almaları için yollarını aydınlatıyoruz.

Yetiştirdiğimiz öğrencilerle Türkiye’nin en iyi sosyal medya uzmanlarını geleceğe hazırlıyor, kariyer yolculuklarında sağlam adımlarla ilerlemelerine destek oluyor, firmaların başarılı dijital pazarlama ekipleri kurmasında rol alıyoruz!

sosyal medyada reklam verme kursu
sosyal medyada ek gelir oluşturma kursu

Eğitim Sonrası Destek

Gelişmeye, öğrenmeye ve işini daha iyi yaparak dijital dünyada görünürlüğünü arttırmaya hevesli olan tüm öğrencilerimizin sosyal medyada ek gelir oluşturma eğitimi sonrasında da yanlarında olmayı sürdürüyoruz.

Dijital pazarlama sektöründe çalışmalarını sürdüren, sosyal medya uzmanı olarak dijital dünyaya adım atan öğrencilerimizle sosyal medyada görünürlüklerini arttırmak ve satışlarını katlamak isteyen firmalara sosyal medyada ek gelir oluşturma ve reklam verme eğitimi sonrasında da destek oluyor, akıllarına takılan soruları yanıtlayarak karşılaştıkları sorunları çözmelerine yardımcı oluyor, uzmanlarımızın bilgi ve deneyimlerinden yararlanmalarını sağlıyoruz.

Dijital dünyanın yeni uzmanlarını yetiştiriyor, sosyal medyada ek gelir oluşturma kurslarının yanı sıra dijital pazarlamanın diğer alanlarında sunduğumuz eğitimlerle yanınızda olmayı sürdürüyoruz. Kurumsal partnerlerimizin sosyal medya danışmanı olarak sosyal medyada rekabetçi kalmalarına yardımcı oluyoruz.

Sosyal Medyada Ek Gelir Oluşturma ve Reklam Verme Kursu Yorumları

Sosyal Medyaya Ayak Uydurun!

Video içerikler üretmek istiyorsunuz ancak yaptığınız çekimler yayınlanabilecek düzeyde değil mi?

Takipçilerinizi Arttırın!

Sosyal medyada ek gelir oluşturma dersleri ile takipçilerinizi arttırmanın yeni yollarını keşfedin!

Geliriniz Hızla Yükselsin!

Daha fazla insana ulaşın, takipçilerinizi farklı etkileşimlere yönlendirin, gelir kazanmaya başlayın!

sosyal medyada ek gelir oluşturma mezunları

500+ Mezun Öğrenci

Kurulduğumuz günden bu yana ülkemizin başarılı girişimcilerine, iş insanlarına, sosyal medya meraklılarına ve geleceğin sosyal medya uzmanlarına sosyal medyada ek gelir oluşturma eğitimleri verdik!

SEO Akademi olarak uluslararası standartlarda, uygulama ağırlıklı, bireysel farklılıklar göz önüne alınarak hazırlanmış Türkiye’nin en güncel sosyal medyada ek gelir oluşturma kursu programları ile 500’den fazla öğrenciye sosyal medyada ek gelir oluşturma ve reklam verme eğitimi sağlayarak öğrencilerimizle sosyal medyada kendi markalarını yaratmanın yöntemlerini paylaştık.

Mezunlarımızın her biri sosyal medya hedeflerine kısa sürede ulaştılar, ülkemizin başarılı sosyal medya uzmanları arasında yer aldılar. Kurumsal sosyal medyada reklam verme eğitimlerimizden yararlanan firmalar markalarına dair farkındalığı arttırarak sektörlerinin liderleri haline geldiler.

10+ Alanda SEO ve Dijital Pazarlama Atölyesi

Sosyal medyada ek gelir oluşturma ve reklam verme eğitimi dışında dijital dünyanın farklı alanlarına ilgi duyan kursiyerlerimiz için birbirinden keyifli ve öğretici kurslar hazırladık!

Sosyal medyada ek gelir oluşturma kursları ile birlikte dijital pazarlamanın diğer alanlarını merak eden öğrencilerimiz için SEO’dan e-ticarete, tasarımdan video çekimlerine, sosyal medya pazarlamacılığından fotoğrafçılığına kadar farklı alanlarda eğitimlerimiz var! Siz de mesleki becerilerinizi veya markanızı internet çağına adapte etmek istiyorsanız SEO Akademi ile tanışmanızın tam zamanı!

Sosyal medyada ek gelir oluşturma ve reklam verme kursu sonrası dijital dünyada rekabetçi kalmak için merak ettiğiniz her şeyi öğrenebileceğiniz bir akademide olduğunuzu unutmayın!

sosyal medyada reklam verme kursları
sosyal etkinlikler sosyal medyada ek gelir oluşturma kursu

Sosyal Etkinlikler

SEO Akademi sosyal medyada ek gelir oluşturma kursu ile sıkıcı ve teorik eğitimlerden çok uzakta, öğrencilerimize sosyalleşebilecekleri ve eğlenecekleri etkinliklerle dolu bir ortam sunuyoruz!

Sosyal medyada ek gelir oluşturma kursları ile öğrencilerimizin eğitmenleri ve sınıf arkadaşlarıyla kaynaşacağı bowling, satranç, playstation turnuvaları; tiyatro ve film gösterimleri ile keyifli geziler düzenleyerek sosyal bir ortamda eğitim almalarına özen gösteriyoruz.

Türkiye’nin en iyi sosyal medyada ek gelir oluşturma ve reklam verme kursu olarak öğrencilerimizin sosyal medya ve dijital pazarlamanın püf noktalarını öğrenirken bir yandan da güzel vakit geçirmelerini sağlıyor, ayrıca sektörün en iyileriyle tanışabilecekleri keyifli network organizasyonları gerçekleştiriyoruz.

Mesleki birikiminizi arttırırken her anından keyif alacağınız ve dijital pazarlama dünyasının ustaları ile tanışacağınız bir sosyal medyada ek gelir oluşturma kursu hazırladık! Gelin, siz de SEO Akademi ayrıcalıklarından yararlanın.

Sanat Cafe

Sosyal medyada ek gelir oluşturma ve reklam verme eğitimi aralarında ve sonrasında sosyalleşebileceğiniz, keyifli sohbetlere ve etkinliklere ev sahipliği yapan, sıcak ve samimi dostlukların adresi Sanat Cafe’de sizleri ağırlıyoruz.

Öğrencilerimizin sadece sosyal medyada ek gelir oluşturma eğitimi aldıkları bir kurum olmanın dışında yeni insanlarla tanışabilecekleri, diğer öğrencilerimizle ve eğitmenlerimizle kaynaşarak sosyal medya ve dijital pazarlama hakkında fikir alışverişinde bulunabilecekleri bir ortam yarattık.

Sanat Cafe’de düzenlediğimiz etkinlikler ve workshoplarla dijital pazarlama ve sosyal medya alanında başarıları ile ülkemizin en iyileri arasına adını yazdırmış sosyal medya uzmanları ile buluşuyor, başarılarının sırlarını kendilerinden dinliyoruz.

SEO Akademi sosyal medyada ek gelir oluşturma kursları ile mesleki uzmanlığınızı rahat edebileceğiniz bir atmosferde geliştirmeniz için her şey düşünüldü!

bakırköy sanat cafe

SEO Akademi’yi Instagram’dan Takip Edin!

Sosyal medyada ek gelir oluşturma ve reklam verme kurslarımızdan en keyifli anları, SEO Akademi olarak düzenlediğimiz etkinliklerimizi görmek ve yeniliklerimizden haberdar olmak için bizi Instagram’dan takip edin!

Sosyal Medyada Ek Gelir Oluşturma ve Reklam Verme Eğitimi Programı

Potansiyel takipçilerinizi doğru analiz ederek içerik ve reklam stratejinizi hedefe yönelik bir biçimde belirlemek, hızla takipçi ve etkileşim sayılarınızı arttırarak sosyal medyanın en çok görüntüleme alan içerik üreticilerinden biri haline gelmek istiyorsanız sosyal medyada ek gelir oluşturma eğitimi programımıza göz atın, sosyal medya ruhuna uygun stratejilerle dijital varlığınıza güç katın!

Sosyal medyada ek gelir oluşturma ve reklam verme kursu programımıza mutlaka katılması gerekenler;
 • Sosyal medya uzmanı olmak isteyenler,
 • Takipçi sayısını arttırmayı hedefleyenler,
 • Paylaşımlarının daha fazlasını etkileşim almasını isteyenler,
 • Etkileşim ve takipçi sayısını gelire dönüştürmeyi hedefleyenler,
 • Doğru reklam ve içerik stratejileri ile sosyal medya fenomenine dönüşmeyi hedefleyenler,
 • Sosyal medya üzerinden satış yapmayı düşünenler,
 • Analiz araçlarını etkili kullanmak isteyenler,
 • Sosyal medyada etkili reklam stratejileri geliştirmeyi isteyenler.

Sosyal medyada ek gelir oluşturma ve reklam verme eğitimi almanız için nedenler;
 • Takipçi sayılarınız hedefinizin altındaysa,
 • İstediğiniz etkileşim sayılarına ulaşamıyorsanız,
 • Sosyal medya üzerinden gelir kazanmak istiyorsanız,
 • Sosyal medya reklamcılığı hakkında yeterince bilginiz yoksa,
 • İçerik üreticisi olmayı hedefliyorsanız,
 • Reklam ve tanıtım bütçenizi en verimli şekilde kullanmak istiyorsanız,
 • Hedef kitlenize ulaşmak istiyorsanız,
 • Deneme yanılmayla kaybedecek zamanınız yoksa kesinlikle sosyal medyada ek gelir oluşturma kursu almalısınız!

Sosyal medyada ek gelir oluşturma kursu bana ne katacak diyorsanız;
 • En çok kullanılan sosyal medya platformlarının algoritmalarını öğreneceksiniz,
 • Analiz ve reklam araçlarını kullanabileceksiniz,
 • İçerik stratejileri geliştirebileceksiniz,
 • Takipçi sayınız hızla artacak,
 • Paylaşımlarınız daha fazla etkileşim alacak,
 • Sosyal medyadan satış yapabileceksiniz,
 • Marka ortaklığı ile gelir elde edebileceksiniz,
 • Ürettiğiniz içeriklerden gelir kazanabileceksiniz,
 • Sosyal medya uzmanı olmak için yeteneklerinizi geliştireceksiniz.

Sosyal medyada ek gelir oluşturma ve reklam verme eğitimi programında göreceğiniz içerikler;
 • Sosyal Medyada Gelir Elde Etme Yöntemleri,
 • İçerik Pazarlamacılığı,
 • Kar Ortaklığı Pazarlamacılığı,
 • Youtuber Olmak,
 • Influencer Olmak,
 • Fikir ve İçerik Üretimi,
 • Sosyal Medya Üzerinden Satış Yapmak,
 • Instagram ve Facebook Reklam Yönetimi,
 • Youtube Reklamları,
 • TikTok ve Reels’ta Reklam Verme,
 • Sosyal Medyada Topluluk Yaratma,
 • Online Marka ve İtibar Yönetimi,
 • Sosyal Medyada Viral Olmak,
 • Sosyal Medya Monitoring.

Sosyal Medyada Ek Gelir Oluşturma ve Reklam Verme Kursu Programı – 500’ün Üzerinde Mezun %98 Katılımcı Memnuniyeti

Sosyal medyada geçirdiğiniz zamanı gelire çevirmek ve telefonunuzun başından kalkmadan kazanmak istemez misiniz? O halde sosyal medyada ek gelir oluşturma ve reklam verme eğitimi programımız tam size göre! Siz de sosyal medyada ek gelir oluşturma kursundan yararlanmak istiyorsanız hemen bizimle iletişime geçin!

Kurs Ne Kadar Sürer? Kimler Katılmalı? – Sosyal Medyada Ek Gelir Oluşturma ve Reklam Verme Kursu Programı

Sosyal Medyada Ek Gelir Oluşturma ve Reklam Verme Eğitimi programlarımızı; öğrencilerimizin seviye ve ihtiyaç analizini yaparak; kendilerini geliştirmek ya da uzmanlaşmak istedikleri alan için hangi seviyede ne kadar süre eğitim alacaklarına, beklenti ve kariyer hedeflerine göre oluşturmaktayız.

Sınıflarımızı ise; öğrencilerimizin eğitimlerimizden maksimum seviyede verim alabilmeleri için; bireylerin yaşı, konuya olan ilgisi ve öğrenme hızı gibi bireysel farklılıkları göz önünde bulundurarak planlıyoruz.

Kurumun ya da kişinin ihtiyaçlarına göre hazırlanan Sosyal Medyada Ek Gelir Oluşturma ve Reklam Verme Eğitimi, verilen bilginin teoride kalmaması, kullanılabilir ve benimsenmiş hale gelmesi için uygulama ve pratik ağırlıklıdır. Eğitimin başlangıcından sonuna kadar eğitmenimiz ve eğitim danışmanlarımız öğrencilerimizin gelişimini takip ederek eksik kaldıkları noktaları tespit etmekte, bahsi geçen noktaların tekrarı ve telafisini gerçekleştirmektedir.

Tüketicilerin %77’si bir ürün almadan önce sosyal medyaya göz atıyor! Siz de kar ortaklığı pazarlamacılığı ile hem takipçilerinize yeni ürünler önerebilir hem de sosyal medyadan gelir kazanabilirsiniz.

sosyal medyada ek gelir oluşturma

Sosyal Medyada Ek Gelir Oluşturma ve Reklam Verme Kursu Sıkça Sorulan Sorular

SEO Akademi olarak Sosyal Medyada Ek Gelir Oluşturma ve Reklam Verme Kursu sonunda Katılım Sertifikası veriyoruz. Kurum Onaylı Katılım Sertifikası alma şartları hakkında bilgi almak için eğitim danışmanlarımıza ulaşabilirsiniz.

Elbette. Sosyal Medyada Ek Gelir Oluşturma ve Reklam Verme Kursu için tüm öğrencilerimize ders telafi imkanı sunmaktayız. Derse gelemeyen öğrencilerimiz, farklı bir sınıfta/şubemizde katılamadıkları haftanın/dersin telafisini alabilirler.

Sosyal medyada ek gelir oluşturma ve reklam verme kursu eğitmen kadromuz; sosyal medya ve dijital pazarlama sektöründe başarıları ile öne çıkmış, sosyal medya danışmanlık ve eğitim desteğiyle onlarca markanın dijital dünyada rekabetçi kalmasını sağlayan sosyal medya uzmanlarından oluşmaktadır. Türkiye’nin en başarılı sosyal medya, dijital pazarlama ve internet reklamcılığı uzmanlarını ekibimizde bir araya getirmekteyiz.

Sosyal medyada ek gelir oluşturma ve reklam verme kursu eğitim programlarımızı; öğrencilerimizin seviye ve ihtiyaç analizini yaparak kişisel ve kurumsal ihtiyaçlarına göre almaları gereken ileri ve branş eğitimlere, eğitimden beklentilerine ve hedeflerine bağlı olarak oluşturmaktayız. Sosyal medyada ek gelir oluşturma ve reklam verme kursu sınıflarımız; öğrencilerimizin öğrenme hızı, yetenekleri, öğrenim dili, eğitsel ihtiyaçları ve eksik noktaları göz önünde bulundurarak planlanmaktadır. Sosyal medyada ek gelir oluşturma kursu fiyatları ise kursiyerimizin ne kadar süre eğitim alacağına, eğitimini özel ya da grup olarak mı almak istediğine göre değişmektedir. Buyurun, kurumumuza gelin, sizi misafir edip bir çay/kahve ikram edelim. Siz nasıl bir kurumdan eğitim alacağınızı, dersliklerimizi, kafemizi, bahçemizi ve sosyal alanlarımızı görün, eğitmenlerimizle tanışın. Biz de sizi daha yakından tanıyarak ihtiyaç ve beklentinize göre en uygun sosyal medyada ek gelir oluşturma ve reklam verme kursu programını belirleyelim ve detaylı eğitim içeriğini anlatalım. Sosyal medyada ek gelir oluşturma kursu fiyatları hakkında bilgi verelim.

İstanbul, Bakırköy’de bulunan SEO Akademi sosyal medyada ek gelir oluşturma ve reklam verme eğitim merkezimiz Bakırköy İncirli’de yer almaktadır. Metro, metrobüs, otobüs ve minibüs gibi toplu taşıma araçlarını ya da kişisel aracınızı kullanarak kursumuza ulaşabilirsiniz. İncirli Metrobüs durağına 5 dakika yürüme mesafesinde olan kursumuza; Beylikdüzü, Avcılar, Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Merter, Topkapı, Eyüp, Okmeydanı, Çağlayan, Mecidiyeköy, Zincirlikuyu, Acıbadem, Kadıköy istikametinden rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Metro kullanarak Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Zeytinburnu, Bayrampaşa, Fatih, Aksaray, Taksim, Beşiktaş, Osmanbey, Nişantaşı, Şişli, Gayrettepe, Levent, Sarıyer, Başakşehir, Kadıköy, Kartal, Pendik, Üsküdar, Ümraniye, Etiler’den SEO Akademi’ye gelebilirsiniz. Ayrıca Marmaray ve yüksek hızlı tren durağını kullanarak Pendik, Kartal, Maltepe, Bostancı, Erenköy, Göztepe, Üsküdar, Sirkeci, Zeytinburnu, Ataköy, Yeşilyurt, Florya, Küçükçekmece, Halkalı, Eskişehir, Ankara ve Konya’dan kursumuza ulaşabilirsiniz. Kınalıada ve Büyükada’dan doğrudan bulunan feribot hattı ile Bakırköy’e gelebilir, 10 dakikalık bir yolculuktan sonra kurs merkezimize gelebilirsiniz. Kişisel aracınızı kullanarak E-5 karayoluna bağlanabilir, merkezi konumdaki SEO Akademi’ye ulaşabilirsiniz. Sosyal medyada ek gelir oluşturma ve reklam verme kursu Florya, sosyal medyada ek gelir oluşturma ve reklam verme kursu Bahçelievler, sosyal medyada ek gelir oluşturma ve reklam verme kursu Ataköy, sosyal medyada ek gelir oluşturma ve reklam verme kursu Yeşilköy, sosyal medyada ek gelir oluşturma ve reklam verme kursu Zeytinburnu, sosyal medyada ek gelir oluşturma ve reklam verme kursu Avcılar olarak hizmet veren sosyal medyada ek gelir oluşturma ve reklam verme kursu Bakırköy merkezimize gelerek eğitiminizi planlayabilirsiniz.

Kesinlikle! Sosyal medyada ek gelir oluşturma ve reklam verme kursu programlarımızda yalnızca içerik veya kar ortaklığı pazarlamacılığına değil, sosyal medya üzerinden satışa yönelik konulara da yer vermekteyiz. Sosyal medyada ek gelir oluşturma eğitimi ile kısa sürede takipçi sayınızı arttırarak aktif müşterilerinize yenilerini ekleyebilirsiniz.

Sosyal medyada ek gelir oluşturma ve reklam verme eğitimi sonrasında sosyal medya kullanımınızı geliştirmek için Sosyal Medya Fotoğrafçılığı, Instagram ve Facebook’ta Mağaza Açma, Girişimcilere Instagram Etkin Kullanımı, Profesyonel Sosyal Medya Görsel Tasarım gibi workshop programlarımızdan veya daha uzun süreli sosyal medya, Instagram, Twitter, Facebook, LinkedIn, YouTube kurslarımızdan yararlanabilirsiniz.

Eğitim Danışmanına Sor

seo akademi iletişim
sosyal medyada ek gelir oluşturma kursu fiyatları

Sosyal Medyada Ek Gelir Oluşturma ve Reklam Verme Eğitimi

Erken Kayıtta %50 İndirim - Son Kontenjanlar

Hemen Kayıt Ol

Sosyal Medyada Ek Gelir Oluşturma Kursu Alan Öğrencilerimiz Bu Eğitimleri De Aldı!

Sosyal medyada ek gelir oluşturma ve reklam verme kursu ile dinamik içerik ve reklam stratejileri geliştirerek kendi markasını yaratmaya başlayan kursiyerlerimiz SEO Akademi ayrıcalığıyla becerileri arasına yenilerini eklemeye devam etti! Siz de şimdi sırada hangi eğitim var diyorsanız öğrencilerimizin sosyal medyada ek gelir oluşturma kursu dışında en çok tercih ettiği kurslara bir göz atın, gelişiminize SEO Akademi ile devam edin!

Sosyal Medyada Ek Gelir Oluşturma Kursları Nasıl Mı Geçiyor? Video Ve Fotoğraflarımıza Göz Atın!

Sosyal medyada ek gelir oluşturma kurslarımızdan keyifli anları, SEO Akademi olarak düzenlediğimiz etkinlikleri ve workshopları görmek için video ve fotoğraflarımıza göz atın, SEO Akademi’de sizi nelerin beklediğini öğrenin!

Tüm videolarımızı görmek için YouTube hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: YouTube

Tüm fotoğraflarımız için Instagram hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: Instagram

SEO Akademi’yi Yakından Tanıyın!

Sosyal medyada ek gelir oluşturma ve reklam verme kursumuzu, sosyal alanlarımızı, Sanat Cafe’mizi, öğrencilerimizle birlikte düzenlediğimiz organizasyonlarımızı inceleyin, Türkiye’nin en kapsamlı SEO ve dijital pazarlama kursu ailesini yakından tanıyın!

Sosyal Medyada Biz

15+

Yıllık Deneyim

Sosyal medyada ek gelir oluşturma eğitimi alanında Türkiye’nin en deneyimli kursu SEO Akademi.

6+

Kurs Merkezi

İstanbul’un merkezi semtlerinde SEO Akademi sosyal medyada ek gelir oluşturma kursu şubeleri.

%98

Öğrenci Memnuniyeti

Sosyal medyada ek gelir oluşturma kursu öğrencilerimizin değerlendirmesiyle yüksek memnuniyet oranı.

500+

Mezun Öğrenci

Sosyal medyada ek gelir oluşturma eğitimi ile yeni gelir kaynakları oluşturan yüzlerce kursiyer.

Öğrenci Yorumları

Görüntülenebilecek bir yorum/değerlendirme bulunamadı.

193

kişi sizinle beraber bu kursu inceliyor.

Bu eğitimi toplam 965 kişi satın aldı.