SEO Akademi Türkiye'nin En Çok Tercih Edilen SEO Kursu
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

SEO Akademi

Hakkımızda

SEO Akademi, Girişimci Eğitmen Fotoğraf Sanatçısı Orhan Gürbüz tarafından 2008 yılında kurulmuştur.

Alanında uzman ve deneyimli SEO, dijital pazarlama, sosyal medya, internet reklamcılığı uzmanları ve eğitim danışmanları, akademisyenler, dijital iletişim ve halkla ilişkiler uzmanları, kariyer ve imaj danışmanları ile geniş bir dijital pazarlama ekibinden oluşan kadroyla öğrencilerimize Türkiye’nin ilk ve tek bireysel farklılıkları esas alarak hazırlanan Avrupa standartlarında ve uygulama ağırlıklı SEO, dijital pazarlama ve sosyal medya eğitimlerini vermekteyiz!

Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı bir kurum olarak 15 yıllık eğitim sektörü deneyimimizle öğrencilerimizin ihtiyaç ve beklentilerine uygun, öğrenme hızları, yetenekleri, öğrenim dili, eğitsel ihtiyaçları ve eksik noktalarını göz önünde bulundurarak kişiselleştirilmiş bir program hazırlamaktayız.

15+

Yıllık Deneyim

SEO ve dijital pazarlama eğitimleri alanında Türkiye’nin en deneyimli kursu SEO Akademi.

6+

Kurs Merkezi

İstanbul’un merkezi semtlerinde SEO Akademi SEO ve dijital pazarlama kursu şubeleri.

%98

Öğrenci Memnuniyeti

SEO ve dijital pazarlama kursu öğrencilerimizin değerlendirmesiyle yüksek memnuniyet oranı.

22.100+

Mezun Öğrenci

SEO ve dijital pazarlama kursları ile mesleki bilgi ve beceri kazanmış yüzlerce profesyonel.

seo kursu

Vizyon

Yaşam boyu öğrenme odaklı ve eğitimdeki öncülüğüyle bireysel ve kurumsal gelişime yön veren uluslararası bir eğitim kurumu olmak vizyonumuzdur.

SEO Akademi olarak bilimsel eğitim yöntemlerinin ışığında ve güncel eğitim teknolojilerini kullanarak, elde ettiği köklü bilgi birikimini sürekli güncelleyen, dünya standartlarını ve dijital medya araçlarının gelişimini yakından takip ederek öğrencilerine her zaman günceli sunan, kişisel ve kurumsal faaliyetlerle ülkemizin iş dünyasının yenilikçi stratejilerle şekillenmesine katkıda bulunan prestijli ve öncü bir akademi olmaya devam etmek önceliğimizdir.

Her biri alanında uzman, dijital pazarlama ve SEO’nun ülkemizdeki gelişmesine katkıda bulunmuş tecrübeli eğitim kadromuzla yeni nesil pazarlamacılığın püf noktalarını gelecek nesillere aktarmak, güven duyulan bir kurum olarak iş hayatına ve insanlığa değer katmak arzumuzdur.

Misyon

Misyonumuz; bilgiye saygının temel değer olarak kabul edildiği, verimli, yaratıcı ve akademik bir paylaşım ortamında, çağdaş eğitim yöntemleriyle ülkemizin başarılı SEO, dijital pazarlama ve sosyal medya uzmanlarını yetiştirmek, firmaların geleceğe adapte olmasını sağlamaktır.

Güncel pazarlama yöntemlerini kurumsal tecrübeyle yoğurarak, bilgili, entelektüel birikimi yüksek, yaratıcı ve eleştirel düşünen, iş hayatında her zaman yenilikçi bir tutum sergileyen, kendini sürekli geliştiren, özgüveni yüksek, üstleneceği mesleki ve sosyal sorumlulukları hakkıyla yerine getirecek SEO ve dijital pazarlama dünyasının başarılı isimlerini ülkemize kazandırmak amacımızdır.

Öğrencilerimizi mesleki bilgi ve becerilerini dünyanın her yerinde kullanabilecekleri şekilde profesyonel hayata hazırlayarak ülkemizi dünyada temsil eden bir eğitim kurumu olmak hedefimizdir.

dijital pazarlama kursu
sosyal medya kursu

Değerler

Eğitim felsefemizle standartlardan ve taklitten uzak, geçmişin bilgi birikimi ile geleceğin eğitim ihtiyaçlarını dikkate alarak öğrencilerimize ışık oluyoruz.

Eğitim içeriklerinde bilimsellik, programlarımızda sürdürülebilirlik, sistemde yenilikçilik ve öncülük, öğrenci memnuniyetinde güvenirlik en önemli değerlerimizdir. Aklın ve bilimin ışığında, sürekli öğrenen ve gelişen bir kurum olarak özverili ve çözüm odaklı kadromuzla dijital pazarlamacılığın tekniklerini öğrencilerimize aktarmaya devam ediyoruz.

Öğrencinin sahip olduğu potansiyeli en iyi şekilde değerlendirmek, öz güveni yüksek, nitelikli ve donanımlı, profesyonel hayatın gerekliliklerine hazır dijital pazarlamacılar yetiştirmek ve firmaların dijital pazarlama ekiplerini geliştirmek için canla başla çalışıyoruz.

20’den Fazla Uzman Eğitmen

Her biri alanında ünlü, SEO, dijital pazarlama, sosyal medya, internet reklamcılığı uzmanları ve eğitim danışmanları, akademisyenler, dijital iletişim ve halkla ilişkiler uzmanları ve kariyer danışmanları tek çatı altında!

SEO, dijital pazarlama, internet reklamcılığı ve sosyal medya eğitimleri ile yüzlerce öğrenci yetiştirmiş, markalarını dijitale taşımak isteyen firmaların ekiplerini geliştirmelerine katkıda bulunmuş ülkemizin yeni nesil pazarlamacılığında isimlerini duyurmayı başaran, deneyimli dijital pazarlama ve SEO uzmanları ile Türkiye’nin en iyi SEO ve dijital pazarlama eğitimlerini veriyoruz.

Geleceğin dünyasında ihtiyaç duyulan bir mesleğe sahip olmak veya işletmesini geleceğe hazırlamak isteyen herkesi doğru eğitmenlerle doğru hedeflere ulaştırıyoruz.

seo kursları
dijital pazarlama kursları

20+ Alanda SEO ve Dijital Pazarlama Kursu

SEO Akademi’de herkese uygun bir eğitim var! Dijital dünyanın farklı alanlarına ilgi duyan kursiyerlerimiz için birbirinden keyifli ve öğretici kurslar hazırladık!

Dijital dünyanın farklı alanlarını merak eden öğrencilerimiz için SEO’dan dijital pazarlamacılığa, sosyal medyadan e-ticarete, web tasarımdan Google reklamcılığına, bilişim ve marka hukukundan içerik editörlüğüne kadar farklı alanlarda eğitimlerimiz, dijital varlığınızı pratik bir şekilde güçlendirmenizi sağlayacak workshop programlarımız var! Siz de mesleki becerilerinizi veya markanızı internet çağına adapte etmek istiyorsanız SEO Akademi ile tanışmanızın tam zamanı!

Dijital dünyada rekabetçi kalmak için merak ettiğiniz her şeyi öğrenebileceğiniz bir akademide olduğunuzu unutmayın!

22100+ Mezun Öğrenci

Kurulduğumuz günden bu yana ülkemizin başarılı girişimcilerine, iş insanlarına, SEO ve dijital pazarlama meraklılarına, geleceğin dijital pazarlama ve SEO uzmanlarına eğitimler verdik!

SEO Akademi olarak uluslararası standartlarda, uygulama ağırlıklı, bireysel farklılıklar göz önüne alınarak hazırlanmış Türkiye’nin en güncel eğitim programları ile 6000’den fazla kurumsal, 15100’den fazla bireysel eğitim vererek öğrencilerimizle arama motorlarında görünür olmanın, dijital dünyada satışlarını arttırmanın ve sosyal medyada bir fenomene dönüşmenin yöntemlerini paylaştık.

Mezunlarımızın her biri hedeflerine kısa sürede ulaştılar, dijital dünyada ülkemizin başarılı uzmanları arasında yer aldılar. Kurumsal eğitimlerimizden yararlanan firmalar markalarını daha çok kişiye ulaştırarak sektörlerinin liderleri haline geldiler.

seo kursu mezunları
sosyal medya kursları

Eğitim Markalarımız

Nitelikli iş gücü yetiştirerek ülke değerlerine katkıda bulunmak, kendine güvenen, mesleki bilinç kazanmış, yaratıcı, girişimci ve donanımlı bireyler yetiştirmek için 20 eğitim markasını hayata geçirdik.

Kişisel Gelişim ve Kariyer Kursları olarak başta SEO Akademi olmak üzere Kariyer Home, İmaj Akademi, Web Akademi ve Dil Akademi, Hobi ve Mesleki Gelişim alanında Sanat Akademi, Foto Life Akademi, Sinema Akademi, Dans Akademi, Bale Akademi, Müzik Akademi, Resim Akademi ve Model Akademi ile ülke gelişimine katkıda bulunan, kültürel değerlere önem veren, analitik düşünen, mükemmeliyet kültürünü benimsemiş, alanında yetkin ve yenilikçi isimleri ülkemize kazandırıyoruz.

150’den fazla branş eğitimimizle hayat boyu öğrenmeyi hedefleyen her yaştan öğrencimize kariyer fırsatları yaratıyor, kişisel gelişimlerine katkı sağlıyoruz.

SEO Akademi’yi Yakından Tanıyın!

SEO Akademi eğitim merkezimizi, sosyal alanlarımızı, Sanat Cafe’mizi, öğrencilerimizle birlikte düzenlediğimiz organizasyonlarımızı, yer aldığımız TV programları ve gazete yazılarını inceleyin, Türkiye’nin en kapsamlı SEO ve dijital pazarlama kursu ailesini yakından tanıyın!

seo akademi tv programları

TV Programları

SEO Akademi TV ekranlarında! Türkiye’nin en çok izlenen TV kanallarına konuk olarak akademimizden bahsettik.

seo akademi gazete haberleri

Gazete Haberleri

Eğitim metodumuz, ünlü eğitmenlerimiz, SEO ve dijital pazarlama eğitimlerimiz ve öğrencilerimizin başarıları ile gazetelerde yer aldık.

seo akademi dergi röportajları

Dergi Röportajları

SEO ve dijital pazarlamacılığa dair yazılarımız, duayenlerle söyleşilerimiz, kurumsal partnerlerimizle yürüttüğümüz projelerle ünlü dergilerde yer aldık.

Bizden Haberler

SEO ve dijital pazarlama eğitimlerimizi, kampanyalarımızı ve etkinliklerimizi yakından takip edin, siz de ailemizin bir parçası olun.

Türkiye’nin En Kapsamlı SEO ve Dijital Pazarlama Kursu SEO Akademi’yi İnceleyin!

Kurs binamızı, SEO ve dijital pazarlama eğitimlerimizi, etkinliklerimizi ve organizasyonlarımızı yakından inceleyin. SEO Akademi öğrencilerinin yorumlarına göz atın, Türkiye’nin en büyük SEO ve dijital pazarlama ailesine siz de katılın! SEO Akademi’yi başarılı kılan şey; geleceğin dünyasına hazır binlerce yetenekli değerin ailemizin bir parçası olmasıdır!

Tüm videolarımızı görmek için YouTube hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: YouTube

Tüm fotoğraflarımız için Instagram hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: Instagram

Dijital Dünyaya Bir Adım Önde Giriş Yapmak İçin SEO Akademi ile Tanışın…

Geleceğin başarılı SEO ve dijital pazarlama uzmanları arasında olmak isteyen dijital meraklıları, markasını internet çağına yüksek rekabet gücüyle adapte etmek isteyen girişimciler ve iş insanları SEO Akademi’de buluşuyor! Siz de binlerce mutlu ve başarılı öğrenciden biri olmak için hemen kararınızı verin!