SEO Akademi Türkiye'nin En Çok Tercih Edilen SEO Kursu
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Bayilik Başvurusu

Yüksek Sayıda Öğrenci Mezuniyeti
Kısa, orta ve uzun vadeli hedeflerinize uygun minimum öğrenci garantisi.
Her Semtte 1 Kurs Merkezi
Semtinizin öğrenci potansiyelini başka kurslarla paylaşmayacaksınız.
Düşük Yatırım Maliyeti
Düşük maliyetle Model Akademi yetkili kurs merkezleri arasına katılabilirsiniz.
Reklam ve Tanıtım Desteği
Sektörel web sitelerimizle kurs merkezinizin tanıtımı ve sosyal medya çalışmaları.
Çağrı Merkezi Desteği
Güler yüzlü çağrı merkezi personellerimizle öğrenci karşılama desteği.

SEO Akademi’nin Yetkili Eğitim Merkezlerinden Biri Olmak İster Misiniz?

Ailemize Katılın!

Türkiye’nin en kapsamlı SEO ve dijital pazarlama kursu SEO Akademi’nin yetkili eğitim merkezleri arasında yer almak istiyorsanız hemen bizi arayın! Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı bir kurs merkezi olarak 15 yıllık deneyimimizle yeni nesil pazarlamacılığın en güncel yöntemlerini geleceğe ve gelişime inanan öğrencilerimize aşılamanın yanı sıra köklü bir eğitim kurumu olarak eğitim sektörüne adım atmayı düşünen girişimcilere de destek oluyoruz!

Başvuru Yap

Sorularınız mı var? Hemen bizi arayın

franchise başvuru

Siz Eğitim Verin, Biz Marka Bilinirliğinizi Yaratalım!

SEO, dijital pazarlama, sosyal medya, Google Ads, Analytics, mobil pazarlama gibi eğitimlerde Türkiye’nin en deneyimli kurs merkezlerinden biri olarak sizlere bu büyük eğitim markasının parçası olma fırsatı sağlıyoruz!

Eğitim sektöründeki 15 yılı aşkın deneyimimizi sizlerle paylaşıyor, geleneksel ve dijital medya kanallarındaki hakimiyetimizi eğitim merkezinizin PR’ını yapmak için değerlendiriyor, kendi markanızı kurmanıza, eğitim sektöründeki yerinizi sağlamlaştırmanıza yardımcı oluyoruz! Siz de SEO Akademi işbirliğiyle daha fazla öğrenciye ulaşmak istemez misiniz?

Yapmanız gereken tek şey vermek istediğiniz eğitimlere odaklanmak! Geri kalan her şeyi bize bırakın, biz de eğitim merkezinizi SEO ve dijital pazarlama kursları arasında zirveye taşıyalım!

Sisteminizi Kuralım!

Yılların birikimi ve güncel metotlardan yararlanarak oluşturduğumuz başarısı kanıtlanmış eğitim sistemimiz, ders içeriklerimiz, profesyonel organizasyon yönetimimiz ve deneyimimizle daima yanınızdayız!

Milli Eğitim Bakanlığı standartlarına uygun hareket eden, sektörde güvenilirliği ve uzmanlığı ile bilinen ayrıcalıklı bir kurum olarak kurs açma sürenizi kolaylaştırıyor, eğitim programlarınızı düzenliyor, personellerinizi eğitiyor, ihtiyacınız olan eğitsel materyallere ulaşmanızı sağlıyor, mali ve kurumsal organizasyonuna destek olarak sizlere anahtar teslim bir eğitim kurumu bırakıyoruz!

SEO Akademi’nin başarısının sırrı; mesleklerini gelecek nesillere aktarma tutkusuyla hareket eden eğitimcilere her zaman destek olmasında yatmaktadır!

seo kursu franchise
eğitim merkezi franchise

Birlikte Büyüyelim!

SEO Akademi olarak hedefimiz Türkiye’nin her bölgesinde ayrıcalıklı bir eğitim kurumu haline gelerek geleceğin dijital pazarlama uzmanlarının ve yeni nesil pazarlamacılığa adapte olmak isteyen firmaların gelişimlerine destek olmaktır!

Siz yalnızca kurumunuzun standartlarını geliştirmekle ilgilenin, biz de bu sırada geleneksel ve dijital medyada markanızı oluşturmak için gereken PR çalışmalarını yapalım, MEB standartlarına uygunluğunuzu denetleyelim, Milli Eğitim Bakanlığı resmi prosedürlerini ve personel oryantasyonunu başından sonuna yönetelim, eğitim sektöründe güvenilirliğiyle bilinen kurumlar arasında yer almanızı sağlayalım!

Mesleğinize dair birikim ve deneyiminizi yeni öğrencilere aktarmak, geleceğin en başarılı dijital pazarlama uzmanlarını yetiştirmek, firmalara vereceğiniz eğitimlerle ülkemizde dijital pazarlamacılığın gelişimini desteklemek, bizimle birlikte büyümek istemez misiniz?

İş Ortağı Yorumları

Aramıza Katıl

Eğitim sektöründe 15 yıllık deneyime sahip SEO Akademi ile çalışmanın avantajını yaşayın.

Öğrencilerine Ulaş

Daha fazla öğrenciye doğru zamanda ulaşın, rakiplerinizden farklı olarak gücünüzü artırın.

Kazancını Arttır

SEO Akademi ile birlikte büyüyün, telefonlarınız çalsın, öğrencileriniz sizi tercih etsin.

kadın girişimcilere destek

Kadın Girişimcilere Destek

Artık kendi girişiminizi hayata geçirmenin, kendi işinizin başına geçmenin zamanı geldi diyenlerden misiniz?

Ülkemizin iş dünyasına daha fazla başarılı kadın girişimcinin katılımını desteklemek için düzenlediğimiz kadın girişimcilere destek SEO Akademi franchise programından yararlanın, SEO ve dijital pazarlama kurs merkezinizi açın, kendi öğrencilerinizi yetiştirin, firmalara eğitim ve danışmanlık hizmeti verin!

Eğitim sektöründe başarıları ile adından söz ettiren bir kadın girişimci olmak için SEO Akademi desteğinden yararlanın, başvuru ve takip süreçleriyle vakit kaybetmeden yetiştireceğiniz öğrencilere odaklanın!

Genç Girişimcilere Destek

Zirveye ulaşmak için en baştan başlamanıza gerek yok! SEO Akademi genç girişimcilere destek programı ile kariyer yolculuğunuza zirveden başlamaya ne dersiniz?

İster üniversiteden mezun olur olmaz kariyer seçeneklerinizi belirlemeyi hedefleyin isterseniz de SEO ve dijital pazarlama sektöründe etkileyici bir kariyere sahip olmayı planlayan bir genç olun Türkiye’nin en çok tercih edilen SEO ve dijital pazarlama kursu SEO Akademi ailesine katılın, işleyen bir sistemin parçası olarak iş hacminizi kısa sürede büyütün!

Dijital pazarlama meraklılarına ve markasını dijitale taşımak isteyen firmalara SEO Akademi ismiyle ulaşın, eğitimler verin, kendi markanızı yaratın!

genç girişimcilere destek

Sıkça Sorulan Sorular

SEO kursu merkezinizi açmak için ilk adımı atmaya hazırlanırken aklınızdaki tüm sorulara yanıt bulmak mı istiyorsunuz? O halde kurumsal partnerimiz olmak için bizimle iletişime geçen iş insanları ve girişimcilerin SEO Akademi’ye en çok yönelttiği sorulara göz atın, SEO kursu açma süreci ve SEO Akademi franchise sistemi hakkında daha fazla bilgi edinin.

Geleceğin başarılı SEO ve dijital pazarlama uzmanlarını yetiştirmek, firmalara SEO ve dijital pazarlama eğitimleri vererek dijital pazarlama ekiplerinin geleceğe hazır olmasını sağlamak isteyen eğitimciler, farklı sektörlerdeki başarılarını SEO ve dijital pazarlama eğitimciliğine taşımak isteyen iş insanları, hayalinin işini yapmak isteyen girişimciler SEO Akademi desteğiyle kendi SEO ve dijital pazarlama kursu merkezlerini hayata geçirebilir.

SEO ve dijital pazarlama kursu dahil olmak üzere özel kurs açma şartları Milli Eğitim Bakanlığı’nın Özel Öğretim Kurumları Standartları Yönergesi ile belirlenmiştir. Buna göre bir SEO kursu; bina güvenliği, derslik ve diğer odaların ölçüleri, yerleşim planları, tapu ve kira sözleşmeleri, sosyal alanlar, yapı kullanım izinleri, çevre ve sağlık koşulları gibi hususları yerine getirmeli, tüm bunlara dair evraklarla birlikte kurucu ve kurum müdürünün nüfus ve adli sicil kayıtlarını, kurumun ana sözleşmesini, yönetim kurulunu, vergi levhasını, eğitim personellerini, ticaret sicil gazetesi nüshasını ve ders müfredatını ilgili kurumlara iletmelidir.

SEO kursu açma yatırım maliyetleri hesaplanırken kurs binasının ne kadar büyük olacağı, derslik sayısı, diğer bölümler, kullanım amaçları ve yerleşim planları gibi faktörlerin MEB standartlarına uygun olması için yapılması gereken tadilat ve değişiklikler göz önünde bulundurulmalı, ayrıca kurs merkezinin açılış sürecinde duyacağı PR süreçleri de hesaba katılmalıdır.

SEO ve dijital pazarlama kursu dekorasyon maliyetleri; kurs binası, derslik ve diğer bölümlerin planlanmasının yanı sıra kurumda kullanılacak mobilya, eğitim teknolojileri, kurumsal kimliği yansıtacak renklendirme ve diğer tasarımlar hesaplanarak belirlenir. Bu nedenle SEO ve dijital pazarlama kursu açmak için gerekli yatırım masrafları ve dekorasyon maliyetleri hakkında bilgi almak için franchise danışmanlarımızla görüşerek daha net bilgi alabilirsiniz.

SEO Akademi franchise ücreti dahilinde şu hizmetler yer almaktadır;
 • İş ve organizasyon planları,
 • Başvuru dosyalarının hazırlanması,
  • Milli Eğitim Bakanlığı başvuru dosyaları,
  • Milli Eğitim Müdürlüğü başvuru dosyaları,
  • Valilik veya kaymakamlık başvuru dosyaları,
  • Bina güvenlik ve uygunluk raporları gibi tüm evrakların hazırlanması,
 • Reklam ve PR yönetimi,
  • Dijital reklam faaliyetleri,
  • İnternet sitesi kurulumu,
  • Sosyal medya danışmanlık desteği,
  • Şube tanıtım planlaması,
  • Kurs kampanyalarının belirlenmesi ve duyurulması,
  • İlan ve basılı görsellerin hazırlanması,
 • Fizibilite çalışmaları,
  • Gelir-gider dengesi,
  • Personel yönetimi,
  • Öğrenci kayıt süreçleri,
  • Kurumsal ihtiyaç denetimi,
  • Mali danışmanlık,
 • İnsan kaynakları danışmanlığı,
  • Personel ihtiyacının belirlenmesi,
  • Personel mülakat ve alım süreçlerinde danışmanlık,
  • Eğitmen mülakat ve alım süreçlerinde danışmanlık,
  • Kurum içi eğitimler,
  • Uluslararası program eğitimleri,
  • MEB takip ve denetim uygulamalarına yönelik bilgilendirmeler,
 • Yıllık takvim planı,
 • Kurs yönetim programı,
 • Müfredat planı,
 • Uzaktan erişim yoluyla kesintisiz destek.
seo akademi iletişim

Bizimle İletişime Geçin!

SEO Akademi franchise sistemi hakkında bilgi almak, aramıza katılmak için formumuzu doldurun, danışmanlarımız sizi en kısa sürede arasın.

Siz de SEO Akademi ailesiyle çalışmanın avantajlarını hemen yaşamaya başlayın!

Formu Doldur!