SEO Akademi Türkiye'nin En Çok Tercih Edilen SEO Kursu
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Google Search Console Kursu

Web Sitenizi Yönetmeye Başlayın!

İnternet Sitenizin Performansını Takip Edin, İyileştirmeler Yaparak Zirveye Ulaşın! – Google Search Console Uzmanlığı Kursu SEO Akademi

Google aramalarında bir türlü kendi web sayfalarınıza ve içeriklerinize rastlayamıyor musunuz? Yeni dijital stratejinizi nasıl belirlemeniz gerektiğinden emin değil misiniz?

Çevrimiçi dünyada güçlü kalmanızı sağlayacak Google Search Console kursu ile sektörü, kullanıcı alışkanlıklarını ve performansınızı sürekli analiz edin, Google botlarına ve potansiyel ziyaretçilerinize yönelik iyileştirmelerle web sitenizin görünürlüğünü yukarı taşıyın, hedef kitlenize çok daha kısa sürede ulaşın!

SEO Akademi Google Search Console kursları ile web sitenizi ve içeriklerinizi yönetmeye nereden başlayacağınızı öğrenin!

Google Search Console’un doğru kullanılması; Google tarama botlarının web sitenizdeki sayfaları daha hızlı bir şekilde dizine eklemesini sağlıyor!

google search console kursu

Google Search Console kursu hakkında detaylı bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.

Erken Kayıtta %50 İndirim
Son 3 Kontenjan
Seviye
Tüm Seviyeler
Süre
Kişi ve Firmaya Özel Planlanmaktadır
Kontenjan
12 Kişi

Türkiye’nin En Çok Tercih Edilen Google Search Console Kursu SEO Akademi – Zirvede Kalıcı Olun!

Markanızın popülerliğini arttırmak ve dijital dünyada görünür olmak için işe internet sitenizden başlamak istiyorsanız siz de Türkiye’nin en güncel Google Search Console kursu ile öğrenme hızınıza, bilginize ve ihtiyaçlarınıza göre fark yaratan Google Search Console eğitimleri alın, web sayfalarınızı Google algoritmalarına göre optimize edin!

google search console kursu eğitmeni

Ünlü Search Console Eğitmenleri

Her biri dijitalde ünlü, çalışmaları ile onlarca markanın büyümesine destek olmuş uzmanlardan Google Search Console eğitimi alma fırsatı.

Eğitmenlerimiz »
google search console kursları

%100 Öğrenme Garantisi

Google Search Console kursu sonunda eğitimini tekrar almak isteyen öğrencilerimiz için herhangi bir sebep aranmaksızın ücretsiz kurs tekrarı hakkı.

Ücretsiz Telafi »
meb onaylı google search console kursu

MEB Onaylı Sertifika

Kariyer yolculuğunuzda referansınız olacak, aldığınız eğitimi özgeçmişinize ekleyebileceğiniz MEB onaylı Google Search Console kursu sertifikası.

Sertifikalı Eğitimler »

Suça Ortak Olmayın!

Ruhsatsız, özel ders ve danışmanlık adı altında Google Search Console kursu veren kurumlara dikkat edin! MEB ruhsatı olmayan kurumların Google Search Console eğitimi vermelerinin yasal olmadığını unutmayın, ruhsatsız yerlerden Google Search Console dersi alarak suça ortak olmayın!

google search console uzmanlığı kursu

SEO Performansınızı Analiz Edin!

Google aramalarında görünürlüğünüzün umduğunuzdan düşük kalması, sitenizin hala istediğiniz ziyaretçi sayısına ulaşamıyor olması yanlış SEO stratejisi izlediğiniz anlamına gelebilir!

Neyse ki Google Search Console var! Siz de Google Search Console eğitimi ile SEO analiz becerilerinizi bir üst seviyeye taşıyın, farklı zaman aralıklarında ziyaret edilen web sayfalarınızı inceleyin, hangi sayfa ve anahtar kelimelerde zayıf kaldığınızı keşfedin, SEO stratejilerinizi iyileştirmek için ipuçlarını keşfedin!

Google Search Console eğitimi ile artık arama sonuçlarında yukarı çıkmak için yaptığınız organik SEO çalışmalarından daha fazla sonuç alacaksınız.

Site Haritanızı Oluşturun!

Bir haber siteniz var ve içeriklerinizin yeterince hızlı indekslenmemesi rakiplerinizin gerisinde kalmanıza mı neden oluyor? Yoksa güncel içerikler yayınlayarak takipçilerinizle bağınızı her zaman güçlü tutmak mı istiyorsunuz?

Google Search Console kursları ile site haritanızı oluşturarak Search Console’a yüklemeyi öğrenin, 404 veya diğer hatalar nedeniyle görüntülenemeyen sayfaların domain’inizde boş yere alan işgal etmesinin önüne geçin, sitenizi ziyaret eden Google botlarının işlerini kolaylaştırın, sayfalarınız daha hızlı dizine eklensin!

Google Search Console uzmanlığı kursu sonrasında web siteniz Google dizinlerinde daima güncel kalacak!

google search console uzmanlığı kursları
google search console eğitimi

Yükleme Hızlarını Denetleyin!

Eğer içeriklerinizde gerçekten kusursuz bir strateji yürüttüğünüze inanıyorsanız belki de sorunu teknik detaylarda aramalısınız!

Tüm araç setini öğrenmenizi sağlayacak Google Search Console kursları ile açılış ve diğer sayfalarınızın yükleme hızlarını kontrol edin, sitenizde teknik bir problem olup olmadığını inceleyin, Google aramalarında üst sıralarda yer almanıza engel olan tüm faktörleri ortadan kaldırmak için gerekli verileri toplayın!

Google Search Console eğitimleri ile sitenizin hem mobilde hem de masaüstü cihazlarda hatasız bir şekilde çalışmasını sağlayın!

SEO Akademi’den Google Search Console Eğitimi Alan Kurum ve Kuruluşları İnceleyin!

Google Search Console eğitimi ile ayakları yere basan dijital pazarlama ve SEO stratejileri üreterek yurt içi ve yurt dışında iş hacmini kısa sürede büyütmeyi başaran kurumsal partnerlerimize göz atın, ülkemizin en köklü firmalarına verdiğimiz Google Search Console kursları hakkında bilgi edinin!

Gösterilecek içerik bulunamadı.

Türkiye’nin En Kapsamlı SEO ve Dijital Pazarlama Akademisi – Eğitimin Tek Adresi!

İnternet sitenizin tüm detaylarına hakim olmak, geleceğe yönelik hedeflemelerinizi Google araçlarından yararlanarak gerçekleştirmek istiyorsanız gelin, sizi daha yakından tanıyarak ihtiyaç ve beklentilerinize en uygun Google Search Console kursu programını belirleyelim. Avrupa standartlarında uygulama ağırlıklı, bireysel farklılıklar esas alınarak hazırlanmış bir Google Search Console eğitimi ve eğitim sonrası kariyer danışmanlığı ile internetin gücünden yararlanarak büyüyün!

Seviye ve Yetenek Analizi

Seviyenizi belirlemek ve size en uygun Google Search Console kursu programını hazırlamak için bilgi ve deneyiminizi ölçüyor, dijital becerilerinizi analiz ediyoruz.

Kişisel ve Kurumsal Eğitim Programı

Eğitim danışmanlarımız ve eğitmenlerimizle ihtiyaç, beklenti ve hedeflerinize göre bireysel ve kurumsal Google Search Console kursu içeriğinizi hazırlıyoruz.

Bireyselleştirilmiş Yaklaşım

Google Search Console eğitimi programımızı istekleriniz, birikiminiz ve öğrenme hızınıza göre güncelliyor, tamamen sizin ve markanızın ihtiyaçlarına odaklanıyoruz.

google search console kursları

Takip ve Rehberlik

Eğitim danışmanlarımızla Google Search Console eğitim sürecinizi takip ederek eksiklerinizi belirliyor, telafi Google Search Console dersleri ve özel eğitimlerle öğrenme garantisi sağlıyoruz.

Kariyer Danışmanlığı

Başarılı dijital pazarlama uzmanları arasına adını yazdırmak veya markasını zirveye taşımak isteyen öğrencilerimize Google Search Console eğitimi sonrasında yol gösteriyoruz.

Eğitim Sonrası Destek

Google Search Console eğitimi sonrasında ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızda olmaya devam ediyor, kendinizi geliştirmenize ve eksiklerinizi gidermenize destek veriyoruz.

Dijital Dünyada Başarılı Olmak ve Başarınızı Sürdürülebilir Hale Getirmek İçin SEO Akademi Google Search Console Kursu ile Tanışın!

Hedef kitlenize ulaşmak için güçlü bir rekabete karşı hazırlıklı olmalı her şeyi kusursuz bir şekilde mi yapmalısınız? Türkiye’nin en çok tercih edilen Google Search Console kursu SEO Akademi’yi ziyaret edin, sizi misafir edip bir çay/kahve ikram edelim. Nasıl bir kurumdan eğitim alacağınızı, dersliklerimizi, kafemizi, bahçemizi, sosyal alanlarımızı görün ve eğitmenlerimizle tanışın. Kurumsal ve bireysel Google Search Console kursu programımızı inceleyin, size özel bir Google Search Console eğitimi planlayalım!

seo akademi

Bir Kahve İçmeye Gelin!

Ekibimizle tanışmak, kurumsal ve bireysel Google Search Console eğitimlerimiz hakkında bilgi almak için eğitim koordinatörlerimizle bir kahve içmeye ne dersiniz?

Randevu Al »
seo akademi google search console kursu

Eğitiminizi Planlayalım!

Size uygun ve ihtiyaçlarınıza yönelik Google Search Console eğitimi programını belirleyelim, yol haritanızı çizelim, kişisel ve kurumsal hedeflerinizi gerçekleştirmeye başlayın!

Eğitim Danışmanınla Görüş »
google search console kursları

Google Araçlarını Keşfedin!

Google’da görünürlüğünüzü arttırmak ve Google algoritmalarına uygun bir web sitesi oluşturmak için Google Search Console eğitimi alın, boşa kürek çekmediğinizden emin olun!

Kayıt Ol »

Dijitalde Güçlü Olun!

İster dijital pazarlama uzmanı olarak markalara destek verin isterseniz girişiminizin zirvede olması için projeler geliştirin, Google Search Console eğitimi ile dijital rekabetteki gücünüzü arttırın!

meb ruhsatlı google search console kursu

MEB Ruhsatlı Google Search Console Kursu

SEO Akademi SEO ve Google Search Console eğitimi merkezimiz MEB onaylı ve ruhsatlı bir Google Search Console kursudur.

Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı bir Google Search Console kursu olarak derslik büyüklüklerimizden acil çıkışlara, ekipman ve eğitim gereçlerinden yangın merdivenlerine, deprem dayanıklılık raporundan sosyal alanlara kadar MEB standartlarının tamamına uygun, öğrencilerimizin güvenli bir binada, keyifli bir atmosferde, alanında uzman ve deneyimli eğitmenlerden Google Search Console eğitimi almalarını sağlıyor ve Özel Öğretim Kurumları müfredatına uygun eğitimler veriyoruz.

Kurumsal ve bireysel ihtiyaçlar ve hedefler doğrultusunda planlanan Google Search Console eğitimi süreci ile verilen bilgilerin teoride kalmaması ve kullanılabilir hale gelmesi için Google Search Console etkileşim ve dönüşüm analizleri, hedefleme uygulamaları ve site performans izlemeleri gerçekleştirmekte, kazanımların pekiştirilmesini sağlamaktayız.

Google Search Console kursu başlangıcından itibaren eğitmenlerimiz ve eğitmen danışmanlarımızla birlikte kursiyerlerimizin gelişimlerini yakından takip ederek eksik kaldıkları noktaların, öğrenemedikleri konuların ve kaçırdıkları derslerin telafisine imkan tanımaktayız.

Uygulamalı Google Search Console Eğitimi

Kursiyerlerimizin ihtiyaç ve beklentilerine yönelik planladığımız Google Search Console kursları ile Google dinamiklerini ve internet kullanıcılarının alışkanlıklarına dair uygulamaları pratiğe aktararak daha hızlı ve kalıcı bir öğrenme süreci sağlamaktayız.

Dijital dünyada daha etkili stratejilerle görünürlük kazanmak için gerçekleştirilmesi gereken uygulamaları, Google Search Console analiz ve hedefleme araçlarının kullanımını Google Search Console eğitimleri ile uygulamalı bir şekilde görüyor, örnek internet siteleri ve web sayfaları ile Google Search Console ölçümlerine yönelik ipuçları aktarıyor, ödevler vererek Google Search Console derslerinde öğrendiklerini pekiştirme fırsatı sunuyoruz.

Bir Google Search Console çalışmasında var olan tüm aşamalarda deneyim kazanmaları için öğrencilerimizle birlikte kampanya ve dönüşüm analizleri gerçekleştiriyor, hedef kitle ve anahtar kelime araştırması yapıyor, başarılı bir Google Search Console yönetiminin detaylarını öğreniyoruz.

Google Search Console eğitimi sırasında ve sonrasında kursiyerlerimize destek olmayı sürdürüyor, kariyer danışmanlığı ile mesleklerinde uzmanlaşmalarını sağlıyor, kurumsal Google Search Console eğitimleri ile firmaların dijital stratejileri için ekiplerini güçlendirmelerine yardım ediyoruz!

google search console eğitimi
google search console eğitimleri

Uluslararası Google Search Console Eğitimi Standardı

Google Search Console alanında 15 yılı aşkın deneyimimizle öğrencilerimize Türkiye’nin en kapsamlı ve güncel Google Search Console eğitimi programını sunmaktayız.

Bugüne kadar 1400’ün üzerinde öğrenci mezun eden ve %98 katılımcı memnuniyeti sağlayan Google Search Console kurslarımızda öğrenme hızınıza, Google Search Console deneyiminize ve hedeflerinize göre eğitimlerimizi planlıyoruz.

Google Search Console eğitimi standardımızı belirlerken MEB kriterlerinin yanı sıra eğitmen kadromuzun deneyim ve uzmanlığına, Google Search Console dersi içeriklerimizin yeterliliğine ve güncelliğine, sınıflarımızın konforuna, araç – gereç ve teknoloji donanımına, fiziki imkanlarımıza ve sosyal alanların çeşitliliğine de dikkat ediyoruz.

Google Search Console ve Google algoritmalarına yönelik güncellemeleri, sektördeki yeni fırsatları, başarıları ile dünya çapında üne kavuşmuş dijital pazarlama uzmanlarının yenilikçi uygulamalarını yakından takip ediyor, Google Search Console uzmanlığı kursu boyunca öğrencilerimize ufuk açıcı ve güncel bilgiler aktarıyoruz.

Eğitim ve Kariyer Danışmanlığı

Google Search Console kursu ile öğrencilerimizin mesleki gelişimlerine önem veriyor, internet reklamcılığı sektöründe çalışmak isteyen kursiyerlerimize eğitim ve kariyer danışmanlığı desteği sunuyoruz.

Google Search Console eğitimi süresince başarılı öğrencilerimizin mesleki gelişimlerini, bilgi ve becerilerini analiz ediyor, ihtiyaçlarına ve seviyelerine göre ek eğitim planı yapıyor, kariyer planlama hizmeti vererek yeteneklerini doğru yönlendirmelerini sağlıyor, sektörün başarılı dijital pazarlama uzmanlarından biri olmaları için yollarını aydınlatıyoruz.

Yetiştirdiğimiz öğrencilerle Türkiye’nin en iyi dijital pazarlama uzmanlarını geleceğe hazırlıyor, kariyer yolculuklarında sağlam adımlarla ilerlemelerine destek oluyor, firmaların başarılı Google Search Console ekipleri kurmasında rol alıyoruz!

google search console dersleri
google search console dersi

Eğitim Sonrası Destek

Gelişmeye, öğrenmeye ve işini daha iyi yaparak dijital dünyada görünürlüğünü arttırmaya hevesli olan tüm öğrencilerimizin Google Search Console eğitimi sonrasında da yanlarında olmayı sürdürüyoruz.

Dijital pazarlama ve içerik sektöründe çalışmalarını sürdüren, SEO ve dijital pazarlama uzmanı olarak çevrimiçi dünyaya adım atan öğrencilerimizle görünürlüklerini arttırmak ve satışlarını katlamak isteyen firmalara Google Search Console eğitimi sonrasında da destek oluyor, akıllarına takılan soruları yanıtlayarak karşılaştıkları sorunları çözmelerine yardımcı oluyor, uzmanlarımızın bilgi ve deneyimlerinden yararlanmalarını sağlıyoruz.

Dijital dünyanın yeni uzmanlarını yetiştiriyor, Google Search Console kurslarının yanı sıra SEO ve dijital dünyadaki diğer alanlara dair sunduğumuz eğitimlerle yanınızda olmayı sürdürüyoruz. Kurumsal partnerlerimizin Google Search Console danışmanı olarak yollarını aydınlatıyoruz…

Google Search Console Kursu Yorumları

Web Siteniz Rekabete Hazır Değil Mi?

İnternet siteniz hedef aramaların neredeyse hiçbirinde istediğiniz sonuçları veremiyor mu?

Google Search Console Eğitimi Alın!

Google Search Console kursları ile site analiz becerilerinizi geliştirerek iyileştirmelere başlayın!

Yeni Stratejilerinizi Hemen Belirleyin!

Sayfalarınızın performansını ve hedef anahtar kelimelerinizi analiz edin, geleceğe yönelik yeni hedeflemeler yapın!

google search console kursu mezunları

1400+ Mezun Öğrenci

Kurulduğumuz günden bu yana ülkemizin başarılı girişimcilerine, iş insanlarına, internet reklamcılığı meraklılarına ve geleceğin SEO ve dijital pazarlama uzmanlarına Google Search Console eğitimleri verdik!

SEO Akademi olarak uluslararası standartlarda, uygulama ağırlıklı, bireysel farklılıklar göz önüne alınarak hazırlanmış Türkiye’nin en güncel Google Search Console kursu programları ile 400’den fazla kurumsal, 1000’den fazla bireysel Google Search Console eğitimi vererek öğrencilerimizle efektif Google Search Console kullanımına dair birikimlerimizi paylaştık.

Mezunlarımızın her biri hedeflerine kısa sürede ulaştılar, ülkemizin başarılı dijital pazarlama ve SEO uzmanları arasında yer aldılar. Kurumsal Google Search Console eğitimlerimizden yararlanan firmalar markalarına dair farkındalığı arttırarak sektörlerinin liderleri haline geldiler.

20+ Alanda SEO ve Dijital Pazarlama Kursu

Google Search Console eğitimi dışında çevrimiçi dünyanın farklı alanlarına ilgi duyan kursiyerlerimiz için birbirinden keyifli ve öğretici kurslar hazırladık!

Google Search Console kursları ile birlikte çevrimiçi fırsatlara dair daha fazla bilgi edinmek isteyen öğrencilerimiz için SEO’dan e-ticarete, web tasarımdan sosyal medyaya, bilişim ve marka hukukundan içerik editörlüğüne kadar farklı alanlarda eğitimlerimiz var! Siz de mesleki becerilerinizi veya markanızı internet çağına adapte etmek istiyorsanız SEO Akademi ile tanışmanızın tam zamanı!

Google Search Console uzmanlığı kursu sonrası çevrimiçi dünyada rekabetçi kalmak için merak ettiğiniz her şeyi öğrenebileceğiniz bir akademide olduğunuzu unutmayın!

google search console uzmanlığı dersi
sosyal etkinlikler google search console kursu

Sosyal Etkinlikler

SEO Akademi Google Search Console kursu ile sıkıcı ve teorik eğitimlerden çok uzakta, öğrencilerimize sosyalleşebilecekleri ve eğlenecekleri etkinliklerle dolu bir ortam sunuyoruz!

Google Search Console kursları ile öğrencilerimizin eğitmenleri ve sınıf arkadaşlarıyla kaynaşacağı bowling, satranç, playstation turnuvaları; tiyatro ve film gösterimleri ile keyifli geziler düzenleyerek sosyal bir ortamda eğitim almalarına özen gösteriyoruz.

Türkiye’nin en iyi Google Search Console kursu olarak öğrencilerimizin dijital pazarlamanın püf noktalarını öğrenirken bir yandan da güzel vakit geçirmelerini sağlıyor, ayrıca sektörün en iyileriyle tanışabilecekleri keyifli network organizasyonları gerçekleştiriyoruz.

Mesleki birikiminizi arttırırken her anından keyif alacağınız ve dijital dünyanın ustaları ile tanışacağınız bir Google Search Console kursu hazırladık! Gelin, siz de SEO Akademi ayrıcalıklarından yararlanın.

Sanat Cafe

Google Search Console eğitimi aralarında ve sonrasında sosyalleşebileceğiniz, keyifli sohbetlere ve etkinliklere ev sahipliği yapan, sıcak ve samimi dostlukların adresi Sanat Cafe’de sizleri ağırlıyoruz.

Öğrencilerimizin sadece Google Search Console eğitimi aldıkları bir kurum olmanın dışında yeni insanlarla tanışabilecekleri, diğer öğrencilerimizle ve eğitmenlerimizle kaynaşarak yeni nesil satış ve Google Search Console hakkında fikir alışverişinde bulunabilecekleri bir ortam yarattık.

Sanat Cafe’de düzenlediğimiz etkinlikler ve workshoplarla dijital pazarlama ve SEO alanında başarıları ile ülkemizin en iyileri arasına adını yazdırmış SEO ve dijital pazarlama uzmanları ile buluşuyor, başarılarının sırlarını kendilerinden dinliyoruz.

SEO Akademi Google Search Console kursları ile mesleki uzmanlığınızı rahat edebileceğiniz bir atmosferde geliştirmeniz için her şey düşünüldü!

bakırköy sanat cafe

SEO Akademi’yi Instagram’dan Takip Edin!

Google Search Console kursu programlarımızdan en keyifli anları, SEO Akademi olarak düzenlediğimiz etkinliklerimizi görmek ve yeniliklerimizden haberdar olmak için bizi Instagram’dan takip edin!

Google Search Console Kursu Programı

Dijital dünyada ilk adımlarınızı atıyor veya web sitenizin gerçek potansiyelini bir türlü açığa çıkaramıyorsanız Google Search Console kursu ile tanışmanın tam zamanı! Hemen Google Search Console eğitimi programımıza göz atın, hedef kitlenize ulaşmak için Google araçlarından yararlanmaya başlayın!

Google Search Console kursu programımıza mutlaka katılması gerekenler;
 • SEO ve dijital pazarlama uzmanı olmak isteyenler,
 • İçerik üreticiliğine merak duyanlar,
 • İnternet sitesi olanlar,
 • E-ticarete atılmayı düşünenler,
 • Dijitalleşmeyi planlayanlar,
 • Site görünürlüğünü arttırmak isteyenler,
 • Google arama sonuçlarında ilk sayfada çıkmak isteyenler,
 • Web sitesinin daha fazla ziyaretçi alması gerektiğine inananlar.

Google Search Console eğitimi almanız için nedenler;
 • Yeni bir kariyere adım atmak istiyorsanız,
 • Google’da görünürlüğünüz düşükse,
 • Google aramalarından sitenize yeterince ziyaretçi çekemiyorsanız,
 • Potansiyel müşterilerinize ulaşamıyorsanız,
 • Mobil cihazlarda görüntülenme sorunlarınız varsa,
 • Kırık ve bozuk URL’lerle başınız dertteyse,
 • Sayfalarınız yeterince hızlı dizine eklenmiyorsa,
 • E-ticaret sitenizin satış oranları düşükse,
 • Deneme yanılma yaparak vakit harcamak istemiyorsanız Google Search Console eğitimi programlarımızdan kesinlikle yararlanmalısınız.

Google Search Console kursu bana ne katacak diyorsanız;
 • SEO ve dijital pazarlama uzmanı olmak için gerekli yeni beceriler edineceksiniz,
 • Özgeçmişinizi güçlendireceksiniz,
 • Google Search Console’un tüm araç setini kullanabilir hale geleceksiniz,
 • Bir internet sitesini analiz etmeyi öğreneceksiniz,
 • Web sitenizin görünürlüğünü arttıracaksınız,
 • Google reklamlarına harcadığınız bütçe düşecek,
 • Mobil cihazlardan daha fazla etkileşim alacaksınız,
 • Aktif ziyaretçi sayınız artacak,
 • SEO çalışmalarınız daha etkili olacak ve kısa sürede sonuç verecek,
 • Dijital mağazanızın satış oranları artacak.

Google Search Console Kursu Programı – 1400’ün Üzerinde Mezun %98 Katılımcı Memnuniyeti

Web sitenizi hem Google tarama botları hem de ziyaretçileriniz için daha cazip hale getirmek istiyorsanız Google Search Console eğitimi tam size göre! SEO ve dijital pazarlama becerilerinize yenilerini eklemek ve Google Search Console kursundan yararlanmak istiyorsanız hemen bizimle iletişime geçin!

Kurs Ne Kadar Sürer? Kimler Katılmalı? – Google Search Console Kursu Programı

Google Search Console Eğitimi programlarımızı; öğrencilerimizin seviye ve ihtiyaç analizini yaparak; kendilerini geliştirmek ya da uzmanlaşmak istedikleri alan için hangi seviyede ne kadar süre eğitim alacaklarına, beklenti ve kariyer hedeflerine göre oluşturmaktayız.

Sınıflarımızı ise; öğrencilerimizin eğitimlerimizden maksimum seviyede verim alabilmeleri için; bireylerin yaşı, konuya olan ilgisi ve öğrenme hızı gibi bireysel farklılıkları göz önünde bulundurarak planlıyoruz.

Kurumun ya da kişinin ihtiyaçlarına göre hazırlanan Google Search Console Eğitimi, verilen bilginin teoride kalmaması, kullanılabilir ve benimsenmiş hale gelmesi için uygulama ve pratik ağırlıklıdır. Eğitimin başlangıcından sonuna kadar eğitmenimiz ve eğitim danışmanlarımız öğrencilerimizin gelişimini takip ederek eksik kaldıkları noktaları tespit etmekte, bahsi geçen noktaların tekrarı ve telafisini gerçekleştirmektedir.

Günümüzde internet etkileşimlerinin önemli bir bölümü mobil cihazlar üzerinden gerçekleşiyor! Google Search Console eğitimi ile web sitenizin mobil uyumlu olup olmadığını öğrenebilir, görüntülenme sorunlarının önüne geçebilirsiniz.

google search console eğitimleri

Google Search Console Kursu Sıkça Sorulan Sorular

SEO Akademi olarak Google Search Console Kursu sonunda MEB Onaylı Sertifika veriyoruz. MEB Onaylı Sertifika alma şartları hakkında bilgi almak için eğitim danışmanlarımıza ulaşabilirsiniz.

Elbette. Google Search Console Kursu için tüm öğrencilerimize ders telafi imkanı sunmaktayız. Derse gelemeyen öğrencilerimiz, farklı bir sınıfta/şubemizde katılamadıkları haftanın/dersin telafisini alabilirler.

Google Search Console kursu eğitmen kadromuz; sektörde başarıları ile öne çıkmış, dijital pazarlama ve SEO alanlarında danışmanlık ve eğitim desteğiyle onlarca markanın çevrimiçi dünyada rekabetçi kalmasını sağlayan uzmanlardan oluşmaktadır. Türkiye’nin en başarılı internet reklamcılığı, dijital pazarlama ve SEO uzmanlarını ekibimizde bir araya getirmekteyiz.

Google Search Console kursu eğitim programlarımızı; öğrencilerimizin seviye ve ihtiyaç analizini yaparak kişisel ve kurumsal ihtiyaçlarına göre almaları gereken ileri ve branş eğitimlere, eğitimden beklentilerine ve hedeflerine bağlı olarak oluşturmaktayız. Google Search Console kursu sınıflarımız; öğrencilerimizin öğrenme hızı, yetenekleri, öğrenim dili, eğitsel ihtiyaçları ve eksik noktaları göz önünde bulundurarak planlanmaktadır. Google Search Console kursu fiyatları ise kursiyerimizin ne kadar süre eğitim alacağına, eğitimini özel ya da grup olarak mı almak istediğine göre değişmektedir. Buyurun, kurumumuza gelin, sizi misafir edip bir çay/kahve ikram edelim. Siz nasıl bir kurumdan eğitim alacağınızı, dersliklerimizi, kafemizi, bahçemizi ve sosyal alanlarımızı görün, eğitmenlerimizle tanışın. Biz de sizi daha yakından tanıyarak ihtiyaç ve beklentinize göre en uygun Google Search Console kursu programını belirleyelim ve detaylı eğitim içeriğini anlatalım. Google Search Console kursu fiyatları hakkında bilgi verelim.

İstanbul, Bakırköy’de bulunan SEO Akademi Google Search Console eğitim merkezimiz Bakırköy İncirli’de yer almaktadır. Metro, metrobüs, otobüs ve minibüs gibi toplu taşıma araçlarını ya da kişisel aracınızı kullanarak kursumuza ulaşabilirsiniz. İncirli Metrobüs durağına 5 dakika yürüme mesafesinde olan kursumuza; Beylikdüzü, Avcılar, Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Merter, Topkapı, Eyüp, Okmeydanı, Çağlayan, Mecidiyeköy, Zincirlikuyu, Acıbadem, Kadıköy istikametinden rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Metro kullanarak Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Zeytinburnu, Bayrampaşa, Fatih, Aksaray, Taksim, Beşiktaş, Osmanbey, Nişantaşı, Şişli, Gayrettepe, Levent, Sarıyer, Başakşehir, Kadıköy, Kartal, Pendik, Üsküdar, Ümraniye, Etiler’den SEO Akademi’ye gelebilirsiniz. Ayrıca Marmaray ve yüksek hızlı tren durağını kullanarak Pendik, Kartal, Maltepe, Bostancı, Erenköy, Göztepe, Üsküdar, Sirkeci, Zeytinburnu, Ataköy, Yeşilyurt, Florya, Küçükçekmece, Halkalı, Eskişehir, Ankara ve Konya’dan kursumuza ulaşabilirsiniz. Kınalıada ve Büyükada’dan doğrudan bulunan feribot hattı ile Bakırköy’e gelebilir, 10 dakikalık bir yolculuktan sonra kurs merkezimize gelebilirsiniz. Kişisel aracınızı kullanarak E-5 karayoluna bağlanabilir, merkezi konumdaki SEO Akademi’ye ulaşabilirsiniz. Google Search Console kursu Florya, Google Search Console kursu Bahçelievler, Google Search Console kursu Ataköy, Google Search Console kursu Yeşilköy, Google Search Console kursu Zeytinburnu, Google Search Console kursu Avcılar olarak hizmet veren Google Search Console kursu Bakırköy merkezimize gelerek eğitiminizi planlayabilirsiniz.

Google Search Console kursları ile bir internet sitesinin ziyaretçi sayısından davranışlarına, sayfa görüntülenebilirliğinden indeks durumuna kadar pek çok konuda veriyi analiz etmeyi öğrenebilirsiniz. Bunun dışında başarılı bir SEO uzmanı olmak için SEO kursu ile birlikte Google Analytics, Google Ads, Dijital Pazarlama, SEO İçerik Editörlüğü, Mobil Pazarlama gibi alanlarda da eğitim alabilirsiniz.

Hayır. Google Search Console kursu programlarımızdan yararlanabilmeleri için öğrencilerimizin dijital pazarlama ve SEO’ya ilgi duyması yeterlidir. Google Search Console kursu başlangıcında öğrencilerimizin bilgi birikimini ve seviyesini analiz ediyoruz, ancak bunun nedeni bir ön bilgi şartımız olması değil, seviyenize en uygun eğitim programını hazırlayabilmektir.

Eğitim Danışmanına Sor

seo akademi iletişim
google search console kursu fiyatları

Google Search Console Kursu

Erken Kayıtta %50 İndirim - Son Kontenjanlar

Hemen Kayıt Ol

Google Search Console Kursu Alan Öğrencilerimiz Bu Eğitimleri De Aldı!

Google Search Console kursu ile internet sitelerinin performansını analiz etmeyi öğrenen kursiyerlerimiz SEO Akademi ayrıcalığıyla becerileri arasına yenilerini eklemeye devam ediyor! Siz de şimdi sırada hangi eğitim var diyorsanız öğrencilerimizin Google Search Console kursu dışında en çok tercih ettiği kurslara bir göz atın, mesleki gelişiminize SEO Akademi ile devam edin!

Google Search Console Kursları Nasıl Mı Geçiyor? Video Ve Fotoğraflarımıza Göz Atın!

Google Search Console kurslarımızdan keyifli anları, SEO Akademi olarak düzenlediğimiz etkinlikleri ve workshopları görmek için video ve fotoğraflarımıza göz atın, SEO Akademi’de sizi nelerin beklediğini öğrenin!

Tüm videolarımızı görmek için YouTube hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: YouTube

Tüm fotoğraflarımız için Instagram hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: Instagram

SEO Akademi’yi Yakından Tanıyın!

Google Search Console kursumuzu, sosyal alanlarımızı, Sanat Cafe’mizi, öğrencilerimizle birlikte düzenlediğimiz organizasyonlarımızı inceleyin, Türkiye’nin en kapsamlı SEO ve dijital pazarlama kursu ailesini yakından tanıyın!

Sosyal Medyada Biz

15+

Yıllık Deneyim

Google Search Console eğitimi alanında Türkiye’nin en deneyimli kursu SEO Akademi.

6+

Kurs Merkezi

İstanbul’un merkezi semtlerinde SEO Akademi Google Search Console kursu şubeleri.

%98

Öğrenci Memnuniyeti

Google Search Console kursu öğrencilerimizin değerlendirmesiyle yüksek memnuniyet oranı.

1400+

Mezun Öğrenci

Bireysel ve kurumsal Google Search Console eğitimi almış yüzlerce başarılı kursiyer.

Öğrenci Yorumları

Görüntülenebilecek bir yorum/değerlendirme bulunamadı.

240

kişi sizinle beraber bu kursu inceliyor.

Bu eğitimi toplam 1.200 kişi satın aldı.