SEO Akademi Türkiye'nin En Çok Tercih Edilen SEO Kursu
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Profesyonel Sosyal Medya Görsel Tasarım ve Planlama

Basit Araçlarla En Dikkat Çekici Tasarımları Yapabilirsiniz!

Sosyal Medya Çalışmalarınıza Renk Katmak ve İçeriklerinizi Geliştirmek İçin Eğitim Alın!

Sürekli gelişen ve değişen sosyal medya dünyasına ayak uydurabilmek için görsel tasarımlarınızla etkileyici içerikler oluşturmaya hemen başlayın!

Sosyal medya hesaplarınızı en etkili biçimde kontrol etmek, dikkat çeken görsel tasarımları profesyonel boyutlarıyla tasarlamak ve içerik planlamasına hakim olmak için SEO Akademi olarak düzenlediğimiz profesyonel sosyal medya görsel tasarım ve planlama eğitimi programımıza katılabilir, en başarılı Canva eğitimi veren programımız ile yeni deneyimler edinmeye başlayabilirsiniz.

Sosyal medya kullanıcılarını kendi yönettiğiniz hesaplara kolayca çekebilmeniz için workshoplarımıza katılarak tasarımlarınızı oluşturmaya başlayın!

Yapılan araştırmalara göre görsel anlamda dikkatleri üzerine toplayan içerikler tasarlayan sosyal medya hesapları çok daha fazla takipçiye sahip oluyor!

sosyal medya görsel tasarım kursu

Sosyal medya görsel tasarım eğitimi hakkında detaylı almak için bize ulaşabilirsiniz.

Erken Kayıtta %50 İndirim
Son 3 Kontenjan
Seviye
Tüm Seviyeler
Süre
Kişi ve Firmaya Özel Planlanmaktadır
Kontenjan
12 Kişi

Türkiye’nin En Çok Tercih Edilen Profesyonel Sosyal Medya Görsel Tasarım ve Planlama Kursu SEO Akademi Workshop Programı

Sayfalarınızı renklendirmek, sosyal medya kullanıcılarının dikkatini çekmek, çok takipçi sahibi bir sosyal medya hesabı yönetmek istemez misiniz? Türkiye’nin en güncel sosyal medya görsel tasarım kursu workshop programı ile öğrenme hızınıza, bilginize ve ihtiyaçlarınıza göre gelişmenizi destekleyecek Canva eğitimleri alın, hızla değişen yeni nesil dünyaya adapte olun!

sosyal medya görsel tasarım kursu eğitmenleri

Alanında Ünlü Eğitmenler

Her biri dijitalde ünlü, sosyal medya çalışmaları ile onlarca hesabın büyümesine destek olmuş uzmanlardan sosyal medya görsel tasarım dersi alma fırsatı.

Eğitmenlerimiz »
sosyal medya görsel tasarım eğitimi

%100 Öğrenme Garantisi

Sosyal medya görsel tasarım kursu sonunda eğitimini tekrar almak isteyen öğrencilerimiz için herhangi bir sebep aranmaksızın ücretsiz kurs tekrarı hakkı.

Ücretsiz Telafi »
meb onaylı sosyal medya görsel tasarım kursu

Katılım Sertifikası

Sosyal medya görsel tasarım alanında kurs eğitimi aldığınızı belgeleyen, bilgi birikiminizi ve uzmanlığınızı ortaya koyan MEB onaylı web kurs sertifikası.

Sertifikalı Eğitimler »

Suça Ortak Olmayın!

Ruhsatsız, özel ders ve danışmanlık adı altında sosyal medya görsel tasarım kursu veren kurumlara dikkat edin! MEB ruhsatı olmayan kurumların sosyal medya görsel tasarım dersleri vermelerinin yasal olmadığını unutmayın, ruhsatsız yerlerden sosyal medya görsel tasarım dersi alarak suça ortak olmayın!

sosyal medya görsel tasarım workshop

Tasarımsal Bakış Açısı Kazanın!

Sosyal medya hesap paylaşımlarının basit içeriklerden oluştuğu fikrinden uzaklaşın, önce gözleri etkileyerek içeriklerinizi cazip kılın!

Profesyonel bir tasarımcının gözüyle paylaşımlarınızı tasarlamak, en yaratıcı halinizle takipçilerinizin karşısına çıkmak istiyorsanız sosyal medya görsel tasarım ve planlama kursu kapsamında verilen detaylı eğitime katılma fırsatını yakalayın. Sosyalleşerek öğrenebileceğiniz bu workshop programında ihtiyacınız olan her ayrıntıyı bilecek, görsel tasarımlarınızı bu doğrultuda yapabileceksiniz.

Her gönderinin özel bir görsel anlamı olduğunu unutmamanızı sağlayan profesyonel sosyal medya görsel tasarım eğitimi ile dikkat çekmeye başlayın!

Pratik Şablonları Kullanmayı Öğrenin!

Tasarımsal sürecinizi pratik ve hızlı bir şekilde yürütebileceğiniz hazır şablonların nasıl kullanılması gerektiğini kavramak ister misiniz?

Sosyal medya görsel tasarım kursu kapsamında Canva eğitimi alarak paylaşımlarınızı kolayca tasarlayabilecek, planlama işini şansa bırakmayacaksınız! Bunun için en güzel ve kullanışlı şablonları tasarımınızda kullanmayı öğreneceksiniz ve takipçileriniz için görsel bir şölen yaratabileceksiniz. Binlerce şablon arasından en çok tercih edilenleri ve en yenilerini Canva eğitimleri sayesinde öğreneceksiniz.

Etkili bir görsel tasarım eğitimi için SEO Akademi’nin programlarından yararlanabilir, paylaşımlarınızın yarattığı yeni etkileri fark edebilirsiniz!

sosyal medya görsel tasarım kursları
sosyal medya görsel tasarım dersi

Profesyonel Hesapları Yönetin!

Büyük firmaların çalışanları da SEO Akademi’nin profesyonel sosyal medya görsel tasarım ve planlama dersi içeriklerinden yararlanıyor!

Firmanızın dijital dünyada da etkisini canlı tutması ve dikkat çekmesi için sosyal medya hesaplarını harekete geçirecek profesyonel tasarımlara sahip olmasını sağlayabilirsiniz. Bunun için SEO Akademi’nin firmalara özel olarak sunduğu sosyal medya görsel tasarım kursu programından grupça yararlanabilirsiniz. Firmanızın sosyal hesaplarını güncel tutmak için bundan daha iyi bir fırsat olamaz!

Yeni çağa ayak uyduramayan firmalardan olmayın, markanızı yansıtan sosyal medya görsel tasarımlarını hazırlayın!

SEO Akademi’den Profesyonel Sosyal Medya Görsel Tasarım ve Planlama Eğitimi Alan Kurum ve Kuruluşları İnceleyin!

Sosyal medya görsel tasarım kursları ile takipçilerinin ihtiyaçlarını belirlemeyi ve bu doğrultuda planlamalar yapmayı öğrenen, yurt içi ve yurt dışı projeleriyle adından söz ettiren kurumsal iş ortaklarımızı inceleyin, verdiğimiz profesyonel sosyal medya görsel tasarım ve planlama eğitimlerinin köklü firmalara yaptığı katkılar hakkında fikir edinin!

Gösterilecek içerik bulunamadı.

Türkiye’nin En Kapsamlı SEO ve Dijital Pazarlama Akademisi – Güncel Derslerin Adresi!

Profesyonel anlamda sosyal medya görsel tasarım workshop programları ile yeni bilgiler öğrenmek istiyor, öğrendiklerinizi iyi yerlerde kullanmak ve sosyal medya hesaplarınızı görünür kılmak istiyorsanız gelin, sizi daha yakından tanıyarak ihtiyaç ve beklentilerinize en uygun sosyal medya görsel tasarım ve planlama dersi programını belirleyelim. Avrupa standartlarında uygulama ağırlıklı, bireysel farklılıklar esas alınarak hazırlanmış bir sosyal medya görsel tasarım eğitimi ile desteğimizi sunalım!

Seviye ve Yetenek Analizi

Seviyenizi belirlemek ve size en uygun sosyal medya görsel tasarım kursu programını hazırlamak için bilgi ve deneyiminizi ölçüyoruz, tasarım bilginizi analiz ediyoruz.

Kişisel ve Kurumsal Eğitim Programı

Eğitim danışmanlarımız ve eğitmenlerimizle ihtiyaç ve hedeflerinize yönelik bireysel ve kurumsal sosyal medya görsel tasarım ve planlama kursu içeriğinizi hazırlıyoruz.

Bireyselleştirilmiş Yaklaşım

Sosyal medya görsel tasarım eğitimi programımızı isteklerinize, sosyal medya birikiminize ve öğrenme hızınıza göre güncelliyor, tamamen ihtiyaçlarınıza odaklanıyoruz.

sosyal medya görsel tasarım kursları

Takip ve Rehberlik

Eğitmenlerimizle sosyal medya görsel tasarım eğitim sürecinizi takip ederek eksiklerinizi belirliyor, telafi sosyal medya görsel tasarım dersiyle öğrenme garantisi sağlıyoruz.

Kariyer Danışmanlığı

Geleceğin en iyi görsel tasarım uzmanları arasına girmek veya talepleri karşılamak isteyen öğrencilerimize sosyal medya görsel tasarım eğitimi sonrası yol gösteriyoruz.

Eğitim Sonrası Destek

Sosyal medya görsel tasarım eğitimi sonrasında ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızda oluyor, kendinizi geliştirmenize ve yeni medya eksiklerinizi gidermenize destek veriyoruz.

SEO Akademi’nin Verdiği Sosyal Medya Görsel Tasarım ve Planlama Kursu İle İçerikleri Tasarlayın!

Profesyonel sosyal medya görsel tasarım ve planlama eğitimi alarak bilmediklerinizi öğrenmek, sürekli değişen sosyal medya uygulamalarının yeniliklerini takip edebilmek için doğru adrestesiniz! Türkiye’nin en çok tercih edilen sosyal medya görsel tasarım kursları için SEO Akademi’yi ziyaret edin, sizi misafir edip bir çay/kahve ikram edelim. Nasıl bir kurumdan eğitim alacağınızı, dersliklerimizi, kafemizi, bahçemizi, sosyal alanlarımızı görün ve eğitmenlerimizle tanışın. Kurumsal ve bireysel sosyal medya görsel tasarım workshop programlarımızı inceleyin!

seo akademi

Bir Kahve İçmeye Gelin!

Ekibimizle tanışmak, kurumsal ve bireysel sosyal medya görsel tasarım eğitimlerimiz hakkında bilgi almak için eğitim koordinatörlerimizle bir kahve içmeye ne dersiniz?

Randevu Al »
seo akademi sosyal medya görsel tasarım kursu

Eğitiminizi Planlayalım!

Size uygun ve ihtiyaçlarınıza yönelik sosyal medya görsel tasarım eğitimi programını belirleyelim, yol haritanızı çizelim, sitenizi aktif etmeyi hemen öğrenmeye başlayın!

Eğitim Danışmanınla Görüş »
sosyal medya görsel tasarım eğitimi

Canva’yı Öğrenin!

Sosyal medyada satış yapmak ya da takipçi kazanmak için etkili tasarımlar üretebileceğiniz Canva eğitimleri ile sosyal medya görsel tasarım ve planlama sürecine katılın!

Kayıt Ol »

Profesyonel Olun!

Beğenilen ve tavsiye edilen bir sosyal medya hesabını yönetmek istiyorsanız; profesyonel sosyal medya görsel tasarım ve planlama kursu programına katılım sağlayın!

meb ruhsatlı sosyal medya görsel tasarım kursu

MEB Ruhsatlı Profesyonel Sosyal Medya Görsel Tasarım ve Planlama Kursu

SEO Akademi dijital pazarlama ve SEO eğitimi merkezimiz MEB onaylı ve ruhsatlı bir sosyal medya görsel tasarım ve planlama kursudur.

Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı bir sosyal medya görsel tasarım kursu olarak derslik büyüklüklerimizden acil çıkışlara, ekipman ve eğitim gereçlerinden yangın merdivenlerine, deprem dayanıklılık raporundan sosyal alanlara kadar MEB standartlarının tamamına uygun, öğrencilerimizin güvenli bir binada, keyifli bir atmosferde, alanında uzman ve deneyimli eğitmenlerden sosyal medya görsel tasarım ve planlama eğitimi almalarını sağlıyor ve Özel Öğretim Kurumları müfredatına uygun eğitimler veriyoruz.

Kurumsal ya da bireysel ihtiyaçlar ve hedefler doğrultusunda planlanan sosyal medya görsel tasarım eğitimi süreci ile verilen bilgilerin teoride kalmaması ve kullanılabilir hale gelmesi için sosyal medya görsel tasarım ve planlama uygulamaları gerçekleştirerek kazanımların pekiştirilmesini sağlıyoruz.

Sosyal medya görsel tasarım kursu başlangıcından itibaren eğitmenlerimiz ve eğitim danışmanlarımızla birlikte kursiyerlerimizin gelişimlerini yakından takip ederek eksik kaldıkları noktaların, öğrenemedikleri konuların ve kaçırdıkları derslerin telafisine imkan tanıyoruz.

Uygulamalı Profesyonel Sosyal Medya Görsel Tasarım ve Planlama Eğitimi

Kursiyerlerimizin ihtiyaç ve beklentilerine yönelik planladığımız sosyal medya görsel tasarım kursları ile karmaşık sosyal medya terim ve uygulamalarını pratiğe aktararak daha hızlı ve kalıcı bir öğrenme süreci sağlıyoruz.

Sosyal medya hesaplarının her birine özel olarak geliştirilen profesyonel görsel tasarımlar yaratabileceğiniz uygulamalı sosyal medya görsel tasarım eğitimleri veriyor, örnek içerikler ve sosyal medya hesapları ile görsel tasarım ve planlama sürecine yönelik detaylı ipuçları aktarıyor, ödevler ve pratikler vererek sosyal medya görsel tasarım ve planlama derslerinde öğrenilenleri pekiştirme fırsatı sunuyoruz.

Bir sosyal medya görsel tasarım ve planlama eğitimi sürecinde deneyim kazanmaları için öğrencilerimizle birlikte sosyal medya hesap incelemeleri gerçekleştiriyor, hedef kitlenin beğeni ve takip alışkanlıklarını analiz ediyor başarılı bir sosyal medya görsel tasarım ve planlama projesinin detaylarını öğreniyoruz.

Profesyonel sosyal medya görsel tasarım eğitimi sırasında ve sonrasında kursiyerlerimize destek olmayı sürdürüyor, öğrendiklerini hayata geçirmeleri için ipuçları veriyoruz.

sosyal medya görsel tasarım dersi
sosyal medya görsel tasarım dersleri

Uluslararası Sosyal Medya Görsel Tasarım Eğitimi Standardı

SEO ve dijital pazarlama alanında 15 yılı aşkın deneyimimizle öğrencilerimize Türkiye’nin en kapsamlı ve güncel sosyal medya görsel tasarım ve planlama eğitimi programını sunuyoruz.

Bugüne kadar 1700’ün üzerinde öğrenci mezun eden ve %99 katılımcı memnuniyeti sağlayan sosyal medya görsel tasarım ve planlama kurslarımızda öğrenme hızınıza, sosyal medyadaki deneyiminize ve hedeflerinize göre eğitimlerimizi planlıyoruz.

Profesyonel sosyal medya görsel tasarım ve planlama eğitimi standardımızı belirlerken MEB kriterlerinin yanı sıra eğitmen kadromuzun deneyim ve uzmanlığına, sosyal medya görsel tasarım dersi içeriklerimizin yeterliliğine ve güncelliğine, sınıflarımızın konforuna, araç – gereç ve teknoloji donanımına, fiziki imkanlarımıza ve sosyal alanların çeşitliliğine de dikkat ediyoruz.

Sosyal medya görsel tasarım ve planlama programlarının güncellemelerini, başarıları ile dünya çapında üne kavuşmuş sosyal medya ve görsel tasarım uzmanlarının yenilikçi uygulamalarını yakından takip ediyor, sosyal medya görsel tasarım kursu boyunca öğrencilerimize ufuk açıcı ve güncel bilgiler aktarıyoruz.

Eğitim Danışmanlığı

Profesyonel sosyal medya görsel tasarım ve planlama kursu ile öğrencilerimizin gelişimlerine önem veriyor, profesyonel çalışmalarla sosyal medya deneyimini arttırmak isteyen kursiyerlerimize eğitim danışmanlığı sunarak becerileri arasına yenilerini eklemelerine olanak tanıyoruz.

Sosyal medya görsel tasarım ve planlama eğitimi süresince başarılı öğrencilerimizin gelişimlerini, bilgi ve becerilerini analiz ediyor, ihtiyaçlarına ve seviyelerine göre ek eğitim planlama hizmeti vererek yeteneklerini doğru yönlendirmelerini sağlıyor, dijital pazarlama sektöründe başarılı bir girişimci olarak yer almaları için yollarını aydınlatıyoruz.

Yetiştirdiğimiz öğrencilerle Türkiye’nin en iyi sosyal medya uzmanlarını geleceğe hazırlıyor, firmaların başarılı dijital pazarlama ekipleri kurmasında rol alıyoruz!

sosyal medya görsel tasarım ve planlama kursu
sosyal medya görsel tasarım ve planlama dersi

Eğitim Sonrası Destek

Gelişmeye, öğrenmeye ve sosyal medyada görsel tasarım ve planlama süreci yürütmeye hevesli olan tüm öğrencilerimizin sosyal medya görsel tasarım ve planlama eğitimi sonrasında da yanlarında olmayı sürdürüyoruz.

Dijital pazarlama sektöründe çalışmalarını sürdüren, sosyal medya uzmanı olarak dijital dünyaya adım atan öğrencilerimize, sosyal medya hesaplarını oluşturarak müşterileriyle etkili bir dijital iletişim kurmak isteyen firmalara sosyal medya görsel tasarım eğitimi sonrasında da destek oluyor, akıllarına takılan soruları yanıtlayarak karşılaştıkları sorunları çözmelerine yardımcı oluyor, uzmanlarımızın bilgi ve deneyimlerinden yararlanmalarını sağlıyoruz.

Dijital dünyanın yeni uzmanlarını yetiştiriyor, sosyal medya görsel tasarım ve planlama kurslarının yanı sıra dijital pazarlamanın diğer alanlarında sunduğumuz eğitimlerle yanınızda olmayı sürdürüyoruz. Kurumsal partnerlerimizin sosyal medya danışmanı olarak yollarını aydınlatıyoruz…

Profesyonel Sosyal Medya Görsel Tasarım ve Planlama Kursu Yorumları

Profesyonellik İçin Workshoplara Katılın!

Sosyal medya paylaşımlarınızı nasıl tasarlamanız ve neye göre planlamanız gerektiğini bilmiyorsanız sosyal medya görsel tasarım eğitimi alın!

Tasarımcı Gözüyle Yaklaşın!

Paylaşım içeriklerinizin okunmasını istiyorsanız öncelikle sosyal medya hesaplarını başarılı tasarımcıların gözüyle değerlendirmeyi öğrenin!

Sosyal Medya Hesabınızı Canlandırın!

İnternet ve sosyal medya takipçilerini etkilemenin yollarını bulun, hesabınız için tekdüze paylaşımlardan uzaklaşarak yenilik katın!

sosyal medya görsel tasarım kursu mezunları

1700+ Mezun Öğrenci

Kurulduğumuz günden bu yana ülkemizin başarılı girişimcilerine, iş insanlarına, sosyal medya meraklılarına, görsel tasarım uzmanlarına sosyal medya görsel tasarım ve planlama eğitimleri verdik!

SEO Akademi olarak uluslararası standartlarda, uygulama ağırlıklı, bireysel farklılıklar göz önüne alınarak hazırlanmış Türkiye’nin en güncel sosyal medya görsel tasarım ve planlama kursu programları ile 500’den fazla kurumsal, 1200’den fazla bireysel sosyal medya görsel tasarım eğitimi vererek öğrencilerimizle sosyal medyada etkili bir şekilde görünür olmanın yöntemlerini paylaştık.

Mezunlarımızın her biri sosyal medya görsel tasarım ve planlama hedeflerine kısa sürede ulaştılar, sosyal medya alanında ülkemizin başarılı uzmanları arasında yer aldılar. Kurumsal sosyal medya görsel tasarım eğitimlerimizden yararlanan firmalar sosyal medya hesaplarıyla kaliteli ve profesyonel bir duruş sergileyerek daha çok kişiye ulaştılar ve rakiplerini geçtiler.

10+ Alanda SEO ve Dijital Pazarlama Atölyesi

Sosyal medya görsel tasarım ve planlama eğitimi dışında dijital dünyanın farklı alanlarına ilgi duyan kursiyerlerimiz için birbirinden keyifli ve öğretici kurslar hazırladık!

Sosyal medya görsel tasarım kursları ile birlikte dijital pazarlamanın diğer alanlarını merak eden öğrencilerimiz için SEO’dan e-ticarete, web tasarımdan Google reklamcılığına, bilişim ve marka hukukundan içerik editörlüğüne kadar farklı alanlarda eğitimlerimiz var! Siz de mesleki becerilerinizi veya markanızı internet çağına adapte etmek istiyorsanız SEO Akademi ile tanışmanızın tam zamanı!

Sosyal medya görsel tasarım kursu sonrası dijital dünyada rekabetçi kalmak için merak ettiğiniz her şeyi öğrenebileceğiniz bir akademide olduğunuzu unutmayın!

sosyal medya görsel tasarım ve planlama eğitimi
sosyal etkinlikler sosyal medya görsel tasarım kursu

Sosyal Etkinlikler

SEO Akademi sosyal medya görsel tasarım ve planlama kursu ile sıkıcı ve teorik eğitimlerden çok uzakta, öğrencilerimize sosyalleşebilecekleri ve eğlenecekleri etkinliklerle dolu bir ortam sunuyoruz!

Sosyal medya görsel tasarım kursları ile öğrencilerimizin eğitmenleri ve sınıf arkadaşlarıyla kaynaşacağı bowling, satranç, playstation turnuvaları; tiyatro ve film gösterimleri ile keyifli geziler düzenleyerek sosyal bir ortamda eğitim almalarına özen gösteriyoruz.

Türkiye’nin en iyi sosyal medya görsel tasarım kursu olarak öğrencilerimize sosyal medyada paylaşım yapmanın püf noktalarını öğretirken bir yandan da güzel vakit geçirmelerini sağlıyor, ayrıca sosyal medya sektörünün en iyileriyle tanışabilecekleri keyifli network organizasyonları gerçekleştiriyoruz.

Mesleki birikiminizi arttırırken her anından keyif alacağınız ve sosyal medya ile web dünyasının ustaları ile tanışacağınız bir sosyal medya görsel tasarım kursu hazırladık! Gelin, siz de SEO Akademi ayrıcalıklarından yararlanın.

Sanat Cafe

Profesyonel sosyal medya görsel tasarım ve planlama eğitimi aralarında ve sonrasında sosyalleşebileceğiniz, keyifli sohbetlere ve etkinliklere ev sahipliği yapan, sıcak ve samimi dostlukların adresi Sanat Cafe’de sizleri ağırlıyoruz.

Öğrencilerimizin sadece sosyal medya görsel tasarım eğitimi aldıkları bir kurum olmanın dışında yeni insanlarla tanışabilecekleri, diğer öğrencilerimizle ve eğitmenlerimizle kaynaşarak sosyal medya hakkında fikir alışverişinde bulunabilecekleri bir ortam yarattık.

Sanat Cafe’de düzenlediğimiz etkinlikler ve workshoplarla sosyal medya alanında başarıları ile ülkemizin en iyileri arasına adını yazdırmış sosyal medya uzmanları ile buluşuyor, başarılarının sırlarını kendilerinden dinliyoruz.

SEO Akademi sosyal medya görsel tasarım kursları ile mesleki uzmanlığınızı rahat edebileceğiniz bir atmosferde geliştirmeniz için her şey düşünüldü!

bakırköy sanat cafe

SEO Akademi’yi Instagram’dan Takip Edin!

SEO Akademi ailesi olarak düzenlediğimiz etkinlikleri, çalışmaları görmek, sosyal medya görsel tasarım ve planlama kursu esnasında sınıf ortamlarımızdaki eğlenceli anları birlikte hissetmek ve yeniliklerimizden haberdar olmak için bizi Instagram’dan takip edin!

Profesyonel Sosyal Medya Görsel Tasarım ve Planlama Workshop Programı

Kendinize ya da firmanıza ait sosyal medya hesaplarını en etkileyici yöntemlerle yönetmek, tüm tasarımlarını kolayca hazır hale getirmek için sosyal medya görsel tasarım ve planlama eğitimi almak ister misiniz? O halde kendinize çok fazla deneyim kazandırabileceğiniz profesyonel sosyal medya görsel tasarım ve planlama kursu programımızı inceleyin, eğitiminizi alın, hayalinizdeki deneyimi kazanın!

Sosyal medya görsel tasarım ve planlama kursu programımıza mutlaka katılması gerekenler;
 • Sosyal medya platformlarında satış yapanlar,
 • Dijital pazarlama ile ilgilenenler,
 • Sosyal medya reklamları kullananlar,
 • Grafik tasarıma başlamak isteyenler,
 • Canva hakkında detayları öğrenmek isteyenler,
 • Sosyal medya hesaplarına Canva ile profesyonel tasarımlar oluşturmak isteyenler,
 • Freelance olarak tasarımcılık yapmak isteyenler,
 • Amatör kullanıcılar,
 • Küçük işletmeler,
 • Sosyal medyada hesap yönetmek isteyenler,
 • Kendi şirketini yönetenler,
 • Ek gelir elde etmek isteyenler.

Sosyal medya görsel tasarım ve planlama kursu almanız için nedenler;
 • Sosyal medya hesaplarını basit tasarımlarla yönetmeye çalışıyorsanız,
 • Rakiplerinizin tasarımlarına yaklaşamıyorsanız,
 • Tasarım bilginiz temel düzeyde kalıyorsa,
 • Gönderi tasarlamak için pratik yöntemler arıyorsanız,
 • Sosyal medya hesaplarınız için tasarımcı arayışına girmek istemiyorsanız,
 • Yeni bir bilgi öğrenerek kendinizi geliştirmek istiyorsanız,
 • Canva nedir merak ediyorsanız,
 • Takipçileriniz artsın istiyorsanız,
 • Daha çok kitleye erişmek istiyorsanız sosyal medya görsel tasarım workshop programına katılmalısınız.

Sosyal medya görsel tasarım ve planlama kursu bana ne katacak diyorsanız;
 • Canva kullanarak profesyonel sosyal medya gönderileri hazırlayabilecek,
 • Canva ile Freelance olarak sosyal medya tasarımı işleri yapabilecek,
 • Etkileyici, güven veren, estetik ve profesyonel görseller tasarlayabilecek,
 • Tasarımlarınızla potansiyel müşterilerin dikkatini işletmelerinizin üzerine çekebilecek,
 • Kendi özgün logolarınızı Canva kullanarak tasarlamayı öğrenecek,
 • Görsellerinizle satışlarınızı, takipçilerinizi, profesyonelliğinizi arttırabilecek,
 • Kendi çektiğiniz fotoğrafları ve videoları tasarımlarınıza ekleyebilmeyi öğrenecek,
 • Canva ile fotoğraflarınızın arka planlarını kolayca silebilmeyi öğrenecek,
 • Sosyal medya reklam gönderilerinizi etkili bir şekilde tasarlayabilecek,
 • Hayal gücünüzü tasarımlarınıza aktarabilmeyi öğreneceksiniz.

Profesyonel sosyal medya görsel tasarım ve planlama eğitimi programında karşılaşacağınız içerikleri inceleyerek katılım sağlayabilirsiniz. Profesyonel Sosyal Medya Görsel Tasarım ve Planlama Eğitimi Programı:
 • Instagram Trafik Araçlarından Faydalanma
 • Instagram için Creative Studio ile Paylaşım Planlama
 • Sosyal Medya Görsel Stratejisinin Oluşturulması
 • Sosyal Medya İçerik Stratejisinin Oluşturulması
 • Canva ile Sosyal Medya Görsellerinin Hazırlanması
 • Görsel Ölçülerini Ayarlama Ürün Resimlerinizi Filtreleme
 • Kendi Görsellerinizi Yükleme Farklı Görsellerle Kolaj Oluşturma
 • Kampanya Görseli Hazırlama Filtreler ve Katmanlar Ekleme
 • Videolar için Infografik ve Sunum Görseli Hazırlama
 • Youtube Kapak Resmi, Küçük Resim Düzenlemeleri
 • Pinterest, Instagram Görselleri
 • YouTube ve Instagram Videolarının Hazırlanması
 • Kısa Videolar Uzun Videolar, Reels Videolar
 • Kesme, Kırpma, Bölme Videoya Müzik Ekleme
 • Videoya Yazı, Filtre Ekleme Videolara Kapak Resmi Ekleme
 • Videoların Hızlı, Yavaş Çekimde Oynatılması
 • Videolara Açılış, Kapanış Görselleri Ekleme
 • Videolara Logo ve Altyazı Ekleme
 • YouTube, Reels ,Tiktok ,Instagram Videolarının Hazırlanması
 • Öne Çıkan Planlama Araçları, Özellikleri

Profesyonel Sosyal Medya Görsel Tasarım ve Planlama Workshop Programı – 1700’ün Üzerinde Mezun %99 Katılımcı Memnuniyeti

Geleceğin başarılı görsel tasarım uzmanları arasında olmak isteyen sosyal medya meraklıları, sosyal medyanın gücünü kullanarak takipçi toplamak isteyen girişimciler ve iş insanları sosyal medya görsel tasarım ve planlama eğitimi ile kişisel ve kurumsal anlamda başarıyı yakaladı! Siz de sosyal medyada takip edilen ve sevilen işler başarmak için bir sosyal medya görsel tasarım ve planlama eğitimi almak istiyorsanız hemen bizimle iletişime geçin!

Kurs Ne Kadar Sürer? Kimler Katılmalı? – Sosyal Medya Görsel Tasarım ve Planlama Kursu Programı

Sosyal medya görsel tasarım workshop programlarımızı; öğrencilerimizin seviye ve ihtiyaç analizini yaparak kendilerini geliştirmek ya da uzmanlaşmak istedikleri alan için hangi seviyede ne kadar süre eğitim alacaklarına, beklenti ve gelecek hedeflerine göre oluşturuyoruz.

Sınıflarımızı ise; öğrencilerimizin eğitimlerimizden maksimum seviyede verim alabilmeleri için; bireylerin yaşı, konuya olan ilgisi ve öğrenme hızı gibi bireysel farklılıkları göz önünde bulundurarak planlıyoruz.

Kurum ve kişinin ihtiyaçlarına göre hazırlanan sosyal medya görsel tasarım ve planlama kursu, verilen bilginin teoride kalmaması, kullanılabilir ve benimsenmiş hale gelmesi için uygulama ve pratik ağırlıklıdır. Eğitimin başlangıcından sonuna kadar eğitmenimiz ve eğitim danışmanlarımız öğrencilerimizin gelişimini takip ederek eksik kaldıkları noktaları tespit ediyor, bahsi geçen noktaların tekrarı ve telafisini gerçekleştiriyor.

Profesyonel sosyal medya görsel tasarım ve planlama dersleri bilmediğiniz pek çok konuda fikir sahibi olmanıza, en güncel görsel düzenleme araçlarıyla şık tasarımlar yaratmanıza olanak sağlar!

görsel tasarım eğitimi

Profesyonel Sosyal Medya Görsel Tasarım ve Planlama Workshop Sıkça Sorulan Sorular

SEO Akademi olarak sosyal medya görsel tasarım ve planlama kursu sonunda Kurum Onaylı Sertifika veriyoruz. Kurum Onaylı Sertifika alma şartları hakkında bilgi almak için eğitim danışmanlarımıza ulaşabilirsiniz.

Elbette. Profesyonel sosyal medya görsel tasarım ve planlama kursu için tüm öğrencilerimize ders telafi imkanı sunmaktayız. Derse gelemeyen öğrencilerimiz, farklı bir sınıfta/şubemizde katılamadıkları haftanın/dersin telafisini alabilirler.

Sosyal medya görsel tasarım ve planlama eğitimi eğitmen kadromuz; sosyal medya sektöründe başarıları ile öne çıkmış, sosyal medya danışmanlık ve eğitim desteğiyle onlarca markanın dijital dünyada rekabetçi kalmasını sağlayan sosyal medya ve görsel tasarım uzmanlarından oluşmaktadır. Türkiye’nin en başarılı sosyal medya ve görsel tasarım uzmanlarını ekibimizde bir araya getirmekteyiz.

Sosyal medya görsel tasarım ve planlama kursu eğitim programlarımızı; öğrencilerimizin seviye ve ihtiyaç analizini yaparak kişisel ve kurumsal ihtiyaçlarına göre almaları gereken ileri ve branş eğitimlere, eğitimden beklentilerine ve hedeflerine bağlı olarak oluşturmaktayız. Sosyal medya görsel tasarım ve planlama kursu sınıflarımız; öğrencilerimizin öğrenme hızı, yetenekleri, öğrenim dili, eğitsel ihtiyaçları ve eksik noktaları göz önünde bulundurarak planlanmaktadır. Sosyal medya görsel tasarım kursu fiyatları ise kursiyerimizin ne kadar süre eğitim alacağına, eğitimini özel ya da grup olarak mı almak istediğine göre değişmektedir. Buyurun, kurumumuza gelin, sizi misafir edip bir çay/kahve ikram edelim. Siz nasıl bir kurumdan eğitim alacağınızı, dersliklerimizi, kafemizi, bahçemizi ve sosyal alanlarımızı görün, eğitmenlerimizle tanışın. Biz de sizi daha yakından tanıyarak ihtiyaç ve beklentinize göre en uygun sosyal medya görsel tasarım ve planlama kursu programını belirleyelim ve detaylı eğitim içeriğini anlatalım. Sosyal medya görsel tasarım ve planlama kursu fiyatları hakkında bilgi verelim.

İstanbul, Bakırköy’de bulunan SEO Akademi eğitim merkezimiz Bakırköy İncirli’de yer almaktadır. Metro, metrobüs, otobüs ve minibüs gibi toplu taşıma araçlarını ya da kişisel aracınızı kullanarak kursumuza ulaşabilirsiniz. İncirli Metrobüs durağına 5 dakika yürüme mesafesinde olan kursumuza; Beylikdüzü, Avcılar, Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Merter, Topkapı, Eyüp, Okmeydanı, Çağlayan, Mecidiyeköy, Zincirlikuyu, Acıbadem, Kadıköy istikametinden rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Metro kullanarak Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Zeytinburnu, Bayrampaşa, Fatih, Aksaray, Taksim, Beşiktaş, Osmanbey, Nişantaşı, Şişli, Gayrettepe, Levent, Sarıyer, Başakşehir, Kadıköy, Kartal, Pendik, Üsküdar, Ümraniye, Etiler’den SEO Akademi’ye gelebilirsiniz. Ayrıca Marmaray ve yüksek hızlı tren durağını kullanarak Pendik, Kartal, Maltepe, Bostancı, Erenköy, Göztepe, Üsküdar, Sirkeci, Zeytinburnu, Ataköy, Yeşilyurt, Florya, Küçükçekmece, Halkalı, Eskişehir, Ankara ve Konya’dan kursumuza ulaşabilirsiniz. Kınalıada ve Büyükada’dan doğrudan bulunan feribot hattı ile Bakırköy’e gelebilir, 10 dakikalık bir yolculuktan sonra kurs merkezimize gelebilirsiniz. Kişisel aracınızı kullanarak E-5 karayoluna bağlanabilir, merkezi konumdaki SEO Akademi’ye ulaşabilirsiniz. Sosyal medya görsel tasarım ve planlama kursu Florya, sosyal medya görsel tasarım ve planlama kursu Bahçelievler, sosyal medya görsel tasarım ve planlama kursu Ataköy, sosyal medya görsel tasarım ve planlama kursu Yeşilköy, sosyal medya görsel tasarım ve planlama kursu Zeytinburnu, sosyal medya görsel tasarım ve planlama kursu Avcılar olarak hizmet veren sosyal medya görsel tasarım ve planlama kursu Bakırköy merkezimize gelerek eğitiminizi planlayabilirsiniz.

Sosyal medya platformları üzerinde hesaplarını profesyonel olarak yönetmek isteyen, yönettiği hesapların görsel açıdan kaliteli görünmesini bekleyen, sosyal medya tasarımlarının inceliklerine hakim olmak isteyen, en kolay araçlarla pratik yoldan görsel tasarlamayı arzulayan herkes sosyal medya görsel tasarım ve planlama eğitimi alabilir.

Sosyal medya görsel tasarım eğitimleri sonrasında kendinizi geliştirmeye devam etmek istiyorsanız ve size en çok fayda sağlayacak workshopları merak ediyorsanız, Instagram ve Facebook’ta mağaza açma eğitimi, Instagram fotoğrafçılığı eğitimi gibi workshoplar hakkında eğitim danışmanlarımızdan bilgi alabilirsiniz.

Eğitim Danışmanına Sor

seo akademi iletişim
sosyal medya görsel tasarım kursu fiyatları

Profesyonel Sosyal Medya Görsel Tasarım ve Planlama (Canva) Kursu

Erken Kayıtta %50 İndirim - Son Kontenjanlar

Hemen Kayıt Ol

Profesyonel Sosyal Medya Görsel Tasarım ve Planlama Kursu Alan Öğrencilerimiz Bu Eğitimleri De Aldı!

Kendini geliştirmek ve sosyal medyayı tüm detaylarıyla öğrenip görsel tasarım süreçlerine hakim olmak isteyen, profesyonel sosyal medya görsel tasarım ve planlama eğitimi almak için SEO Akademi’yi tercih eden binlerce öğrencimizden olun! Sosyal medya görsel tasarım dersi sonrasında kazanımlarınızı arttırmaya devam etmek için yeni bir eğitim arayışındaysanız, öğrencilerimizin de sosyal medya görsel tasarım kursu sonrasında en çok tercih ettiği kursları inceleyebilirsiniz.

Sosyal Medya Görsel Tasarım Kursları Nasıl Mı Geçiyor? Video Ve Fotoğraflarımıza Göz Atın!

Profesyonel sosyal medya görsel tasarım ve planlama kurslarımızdan keyifli anları, SEO Akademi olarak düzenlediğimiz etkinlikleri ve workshopları görmek için video ve fotoğraflarımıza göz atın, SEO Akademi’de sizi nelerin beklediğini öğrenin!

Tüm videolarımızı görmek için YouTube hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: YouTube

Tüm fotoğraflarımız için Instagram hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: Instagram

SEO Akademi’yi Yakından Tanıyın!

Profesyonel sosyal medya görsel tasarım ve planlama kursu merkezimizi, sosyal alanlarımızı, Sanat Cafe’mizi, öğrencilerimizle birlikte düzenlediğimiz organizasyonlarımızı inceleyin, Türkiye’nin en kapsamlı sosyal medya görsel tasarım kursu ailesini yakından tanıyın!

Sosyal Medyada Biz

15+

Yıllık Deneyim

Sosyal medya görsel tasarım eğitimi alanında Türkiye’nin en deneyimli kursu SEO Akademi.

6+

Kurs Merkezi

İstanbul’un merkezi semtlerinde SEO Akademi sosyal medya görsel tasarım kursu şubeleri.

%99

Öğrenci Memnuniyeti

Sosyal medya görsel tasarım kursu öğrencilerimizin değerlendirmesiyle yüksek memnuniyet oranı.

1700+

Mezun Öğrenci

Bireysel ve kurumsal sosyal medya görsel tasarım ve Canva eğitimi almış yüzlerce başarılı kursiyer.

Öğrenci Yorumları

Görüntülenebilecek bir yorum/değerlendirme bulunamadı.

246

kişi sizinle beraber bu kursu inceliyor.

Bu eğitimi toplam 1.230 kişi satın aldı.