SEO Akademi Türkiye'nin En Çok Tercih Edilen SEO Kursu
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Influencer Olmak (Influencer Marketing)

Sosyal Erişiminizi Kazanca Dönüştürün!

Markalarla İş Birliği Yapın, Takipçilerinize Ürünler Önerin! – Influencer Marketin Eğitimi SEO Akademi

Sosyal medyadaki aktifliğinizi, takipçi sayınızı ve tüketicilerde oluşturduğunuz güveni bir gelir kazanma modeline dönüştürmek istemez misiniz?

O halde Influencer olmak isteyenler için düzenlediğimiz Influencer Marketing workshop programımız tam size göre! Sosyal medyada takipçilerinizi arttırmanın yollarını öğrenin, profillerinizi ve dijital varlığınızı ilgi çekici hale getirin, güncel dijital pazarlama tekniklerinden yararlanarak takipçilerinize önerilerde bulunun!

Etkileşim sayılarınız yalnızca dijitalde kalmasın, Influencer olma kursu ile etkileşimlerinizden gelir elde etmeye başlayın!

İnternet üzerinden alışveriş yapan tüketicilerin %90’ı seçimlerinde Influencerların etkisinin bulunduğunu söylüyor!

influencer olmak

Influencer Olma Kursu hakkında daha detaylı bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.

Erken Kayıtta %50 İndirim
Son 3 Kontenjan
Seviye
Tüm Seviyeler
Süre
Kişi ve Firmaya Özel Planlanmaktadır
Kontenjan
12 Kişi

Türkiye’nin En Çok Tercih Edilen Influencer Marketing Kursu SEO Akademi – Influencer Olmak İçin İlk Adımı Atın!

Dijital medyada gerçek bir fenomen haline gelmekle yetinmeyin, doğru stratejilerle görünürlüğünüzü yüksek bir gelir fırsatına çevirin! Türkiye’nin en güncel Influencer Marketing workshop programı ile öğrenme hızınıza, bilginize ve ihtiyaçlarınıza göre gelişmenizi destekleyecek Influencer Marketing eğitimleri alın, yeni nesil pazarlamacılığa hemen ayak uydurun!

influencer marketing kursu eğitmenleri

Alanında Ünlü Eğitmenler

Her biri alanında uzman, Türkiye’nin başarılı akademisyenleri, iletişim uzmanları ve PR’cılarından Influencer Marketing eğitimi alma fırsatı.

Eğitmenlerimiz »
influencer marketing

%100 Öğrenme Garantisi

Influencer olma kursu sonunda eğitimini tekrar almak isteyen öğrencilerimiz için herhangi bir sebep aranmaksızın kursu tekrarı hakkı.

Ücretsiz Telafi »
meb onaylı influencer marketing kursu

Katılım Sertifikası

Kariyer yolculuğunuzda referansınız olacak, aldığınız eğitimi özgeçmişinize ekleyebileceğiniz kurum onaylı Influencer olma kursu sertifikası.

Sertifikalı Eğitimler »

Suça Ortak Olmayın!

Ruhsatsız, özel ders ve danışmanlık adı altında Influencer Marketing kursu veren kurumlara dikkat edin! MEB ruhsatı olmayan kurumların Influencer olma eğitimi vermelerinin yasal olmadığını unutmayın, ruhsatsız yerlerden Influencer Marketing kursları alarak suça ortak olmayın!

influencer marketing workshop

İlgi Alanınızı Seçin!

Hangi alanda gerçekten birikim sahibi olduğunuzu düşünüyorsunuz? Sosyal medya takipçilerinizle bilgiler paylaşacağınız nişi seçin ve hemen işe başlayın!

Influencer olmak için öncelikle gerçekten ilgi uyandırabilecek bir konu seçmeli, ardından sosyal medya hesaplarınızı bu konuya uygun bir konseptle yeniden tasarlamalısınız! Influencer Marketing eğitimi ile Influencer olmak için atmanız gereken ilk adımları ve konu seçerken nelere dikkat etmeniz gerektiğini öğrenin, yolculuğunuza bir adım önde başlayın!

Yeni nesil bir kariyer için hızlı bir giriş yapmak istiyorsanız Influencer Marketing kursu tam da aradığınız fırsat!

Takipçilerinizi Arttırın!

Influencer olmak için sosyal medya SEO, içerik ve reklam stratejileri ile hedef kitlenize ulaştığınızdan emin olun!

Influencer Marketing kursları ile sosyal medya ve internet dünyasında takipçi sayılarınızı ve etkileşimlerinizi arttırmanın en güncel yollarını öğrenin, farklı sosyal medya platformlarının algoritmalarını ve dinamiklerini yakından tanıyın, daha fazla insana ulaşmak için kullanabileceğiniz yöntemleri keşfedin!

Kısa sürede internet dünyasında fenomen haline gelmenizi sağlayacak Influencer olma eğitimleri ile kendi takipçi kitlenizi yaratın!

influencer olmak atölyesi
influencer marketing kursu

Markaların Yüzü Olun!

Gelirinizi arttırmak ve dijital pazarlama dünyasında bilinen bir isim haline gelmek için markalarla iş birliği yapmaya başlayın!

Seçtiğiniz nişe uygun ürünler hakkında bloglar yazın, inceleme videoları çekin, Influencer Marketing dersleri ile markaların sizi fark etmesi ve reklam kampanyalarında size yer ayırması için neler yapmanız gerektiğini öğrenin, yüksek dönüşüm oranlarıyla firmaların ilk tercih ettiği Influencer haline gelin!

Geleneksel iş modellerine bağlı kalmadan kariyerinizi zirveye taşımak için Influencer Marketing eğitiminden yararlanın!

SEO Akademi’den Influencer Marketing Eğitimi Alan Kurum ve Kuruluşları İnceleyin!

Yeni nesil pazarlama tekniklerinden yararlanarak iş hacmini kısa sürede büyüten, SEO Akademi Influencer Marketing eğitimi ile aktif müşteri kitlesini genişleten ve başarılarıyla adından söz ettiren kurumsal partnerlerimize göz atın, ülkemizin en köklü firmalarına verdiğimiz Influencer Marketing eğitimleri hakkında bilgi edinin!

Gösterilecek içerik bulunamadı.

Türkiye’nin En Kapsamlı SEO ve Dijital Pazarlama Akademisi – Eğitimin Tek Adresi!

Geleneksel iş modellerine bağlı kalmak istemiyor, kendi gelir kazanma modelinizle kariyerinizi zirveye taşımak istiyorsanız gelin, sizi daha yakından tanıyarak ihtiyaç ve beklentilerinize en uygun Influencer olma kursu programını belirleyelim. Avrupa standartlarında uygulama ağırlıklı, bireysel farklılıklar esas alınarak hazırlanmış bir Influencer Marketing eğitimi ve eğitim sonrası kariyer danışmanlığı ile dijital rekabette güçlü olmanızı sağlayalım!

Seviye ve Yetenek Analizi

Seviyenizi belirlemek ve size en uygun Influencer olma kursu programını hazırlamak için bilgi ve deneyiminizi ölçüyor, sosyal medya becerilerinizi analiz ediyoruz.

Kişisel ve Kurumsal Eğitim Programı

Eğitim danışmanlarımız ve eğitmenlerimizle ihtiyaç, beklenti ve hedeflerinize göre bireysel ve kurumsal Influencer Marketing kursu içeriğinizi hazırlıyoruz.

Bireyselleştirilmiş Yaklaşım

Influencer olma eğitimi programımızı istekleriniz, sosyal medya birikiminiz ve öğrenme hızınıza göre güncelliyor, markanızın ihtiyaçlarına odaklanıyoruz.

influencer marketing workshop

Takip ve Rehberlik

Eğitim danışmanlarımızla Influencer Marketing eğitim sürecinizi takip ederek eksiklerinizi belirliyor, telafi dersler ve özel eğitimlerle öğrenme garantisi sağlıyoruz.

Eğitim Danışmanlığı

Geleceğin başarılı Influencerları arasına adını yazdırmak ve markasını zirveye taşımak isteyen öğrencilerimize Influencer olma kursu sonrasında yol gösteriyoruz.

Eğitim Sonrası Destek

Influencer Marketing eğitimi sonrasında ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızda oluyor, kendinizi geliştirmenize ve eksiklerinizi gidermenize destek veriyoruz.

Dijital Pazarlama Dünyasının En Tanınan Yüzlerinden Biri Haline Gelmek ve Başarılı Bir Influencer Olmak İçin SEO Akademi Influencer Marketing Eğitimi ile Tanışın!

Sosyal medyanın gücünden yararlanarak kendi takipçi kitlenizi yaratmak ve markaların ilk aradığı isim haline gelmek istiyorsanız doğru adrestesiniz! Türkiye’nin en çok tercih edilen Influencer Marketing kursu SEO Akademi’yi ziyaret edin, sizi misafir edip bir çay/kahve ikram edelim. Nasıl bir kurumdan eğitim alacağınızı, dersliklerimizi, kafemizi, bahçemizi, sosyal alanlarımızı görün ve eğitmenlerimizle tanışın. Kurumsal ve bireysel Influencer Marketing kursu programımızı inceleyin, size özel bir eğitim planlayalım!

seo akademi

Bir Kahve İçmeye Gelin!

Ekibimizle tanışmak, Influencer Marketing eğitimlerimiz hakkında bilgi almak için eğitim koordinatörlerimizle bir kahve içmeye ne dersiniz?

Randevu Al »
seo akademi influencer marketing kursu

Eğitiminizi Planlayalım!

Size uygun ve ihtiyaçlarınıza yönelik Influencer Marketing eğitimi programını belirleyelim, sosyal medyada rekabetçi olmayı hemen öğrenmeye başlayın!

Eğitim Danışmanınla Görüş »
influencer marketing

Takipçilerinizi Arttırın!

Influencer olma workshop programı ile başarılı bir sosyal medya yönetimi için gerekli içerik ve reklam stratejilerini öğrenin, hedef kitlenizi büyütmeye başlayın!

Kayıt Ol »

Tüketici Kararlarını Belirleyin!

Yüksek dönüşüm ve anlamlı etkileşim oranları ile markaların reklam ve pazarlama stratejilerinde size yer vermesini sağlayın, Influencer Marketing eğitimi ile sektördeki etki alanınızı genişletin!

meb ruhsatlı influencer marketing kursu

MEB Ruhsatlı Influencer Marketing Kursu

Influencer olmak isteyenler için düzenlediğimiz Influencer Marketing workshop programlarımızın gerçekleştiği SEO Akademi; MEB onaylı ve ruhsatlı bir eğitim merkezidir.

Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı bir kurs merkezi olarak Influencer Marketing kursu programlarımızı gerçekleştirdiğimiz derslik büyüklüklerimizden acil çıkışlara, ekipman ve eğitim gereçlerinden yangın merdivenlerine, deprem dayanıklılık raporundan sosyal alanlara kadar MEB standartlarının tamamına uygun, öğrencilerimizin güvenli bir binada, keyifli bir atmosferde, alanında uzman ve deneyimli eğitmenlerden Influencer olma eğitimi almalarını sağlıyor ve Özel Öğretim Kurumları müfredatına uygun eğitimler veriyoruz.

Kurumsal ve bireysel ihtiyaçlar ve hedefler doğrultusunda planlanan Influencer Marketing kursu ile verilen bilgilerin teoride kalmaması ve kullanılabilir hale gelmesi için sosyal medya reklam ve içerik stratejileri ve takipçi etkileşimi simülasyonları gerçekleştirmekte, kazanımların pekiştirilmesini sağlamaktayız.

Influencer olma kursu başlangıcından itibaren eğitmenlerimiz ve eğitim danışmanlarımızla birlikte kursiyerlerimizin gelişimlerini yakından takip ederek eksik kaldıkları noktaların, öğrenemedikleri konuların ve kaçırdıkları derslerin telafisine imkan tanımaktayız.

Uygulamalı Influencer Marketing Eğitimi

Kursiyerlerimizin ihtiyaç ve beklentilerine yönelik planladığımız Influencer Marketing workshop programı ile sosyal medya dinamiklerini ve kullanıcı alışkanlıklarını pratiğe aktararak daha hızlı ve kalıcı bir öğrenme süreci sağlamaktayız.

Sosyal medyada daha etkili ve organik stratejilerle görünürlük kazanmak için gerçekleştirilmesi gereken uygulamaları, analiz araçlarının kullanımını Influencer olma eğitimleri ile uygulamalı bir şekilde görüyor, örnek içerikler ve reklam kampanyaları ile sosyal medya performansını arttırmaya yönelik ipuçları aktarıyor, ödevler vererek Influencer Marketing derslerinde öğrendiklerini pekiştirme fırsatı sunuyoruz.

Bir Influencer Marketing projesinde var olan tüm aşamalarda deneyim kazanmaları için öğrencilerimizle birlikte profil analizleri gerçekleştiriyor, hedef kitle araştırması yapıyor, içerik ve paylaşım stratejilerini inceliyor, başarılı bir sosyal medya yönetiminin detaylarını öğreniyoruz.

Influencer olma eğitimi sırasında ve sonrasında destek olmayı sürdürüyor, kariyer danışmanlığı ve Influencer Marketing eğitimleri ile dijital reklam stratejileriniz için kendinizi ve ekibinizi güçlendirmenize yardım ediyoruz!

influencer marketing kursları
influencer olma eğitimi

Uluslararası Influencer Marketing Eğitimi Standardı

Sosyal medya ve dijital pazarlama alanında 15 yılı aşkın deneyimimizle öğrencilerimize Türkiye’nin en kapsamlı ve güncel Influencer Marketing eğitimi programını sunmaktayız.

Bugüne kadar 1000’in üzerinde öğrenci mezun eden ve %98 katılımcı memnuniyeti sağlayan Influencer olma kurslarımızda öğrenme hızınıza, dijital pazarlama deneyiminize ve hedeflerinize göre eğitimlerimizi planlıyoruz.

Influencer olma eğitimi standardımızı belirlerken MEB kriterlerinin yanı sıra eğitmen kadromuzun deneyim ve uzmanlığına, Influencer Marketing workshop içeriklerimizin yeterliliğine ve güncelliğine, sınıflarımızın konforuna, araç – gereç ve teknoloji donanımına, fiziki imkanlarımıza ve sosyal alanların çeşitliliğine de dikkat ediyoruz.

Sosyal medya platformlarına yönelik algoritma ve analiz aracı güncellemelerini, başarıları ile dünya çapında üne kavuşmuş sosyal medya uzmanlarının yenilikçi uygulamalarını yakından takip ediyor, Influencer Marketing kursu boyunca öğrencilerimize ufuk açıcı ve güncel bilgiler aktarıyoruz.

Eğitim Danışmanlığı

Influencer olma kursu ile öğrencilerimizin mesleki gelişimlerine önem veriyor, sosyal medya ile kendi markalarını yaratmak isteyen kursiyerlerimize eğitim danışmanlığı desteği sunarak becerileri arasına yenilerini eklemelerine olanak tanıyoruz.

Influencer Marketing eğitimi süresince başarılı öğrencilerimizin gelişimlerini, bilgi ve becerilerini analiz ediyor, ihtiyaçlarına ve seviyelerine göre ek eğitim planlama hizmeti vererek yeteneklerini doğru yönlendirmelerini sağlıyor, dijital pazarlama sektöründe başarılı bir Influencer olarak yer almaları için yollarını aydınlatıyoruz.

Yetiştirdiğimiz öğrencilerle Türkiye’nin en başarılı Influencerlarını geleceğe hazırlıyor, kariyer yolculuklarında sağlam adımlarla ilerlemelerine destek oluyor, firmaların başarılı dijital pazarlama ekipleri kurmasında rol alıyoruz!

influencer olma eğitimleri
influencer marketing eğitimi

Eğitim Sonrası Destek

Gelişmeye, öğrenmeye ve işini daha iyi yaparak dijital dünyada görünürlüğünü arttırmaya hevesli olan tüm öğrencilerimizin, Influencer Marketing eğitimi sonrasında da yanlarında olmayı sürdürüyoruz.

Dijital pazarlama sektöründe çalışmalarını sürdüren, dijital dünyadaki varlığını sosyal medya stratejileri ile güçlendiren öğrencilerimize, sosyal medyada görünürlüklerini arttırmak ve satışlarını katlamak isteyen firmalara Influencer Marketing eğitimi sonrasında da destek oluyor, akıllarına takılan soruları yanıtlayarak karşılaştıkları sorunları çözmelerine yardımcı oluyor, uzmanlarımızın bilgi ve deneyimlerinden yararlanmalarını sağlıyoruz.

Ülkemizin başarılı dijital pazarlama uzmanlarına destek oluyor, Influencer Marketing kurslarının yanı sıra dijital pazarlamanın diğer alanlarında sunduğumuz eğitimlerle yanınızda olmayı sürdürüyoruz. Kurumsal partnerlerimizin sosyal medya danışmanı olarak dijital dünyada güçlü kalmalarına yardımcı oluyoruz.

Influencer Marketing Kursu Yorumları

Sosyal Medyada Gücünüzü Arttırmak Mı İstiyorsunuz?

Daha fazla takipçiye ve daha yüksek etkileşim sayılarına ulaşmayı mı hedefliyorsunuz?

Influencer Marketing Eğitimi Alın!

Influencer olma kursu ile hedef kitlenize ulaşmak için neler yapabileceğinizi öğrenin!

Tüketici Kararlarına Etki Edin!

Yalnızca yüksek etkileşimlerle yetinmeyin, markalarla çalışın, sevdiğiniz işi yaparak gelir kazanın!

influencer marketing kursu mezunları

1000+ Mezun Öğrenci

Kurulduğumuz günden bu yana ülkemizin başarılı girişimcilere, sosyal medya meraklılarına ve geleceğin Influencerlarına Influencer Marketing eğitimleri verdik!

SEO Akademi olarak uluslararası standartlarda, uygulama ağırlıklı, bireysel farklılıklar göz önüne alınarak hazırlanmış Türkiye’nin en güncel Influencer Marketing kursu programları ile 1000’den fazla öğrenciye Influencer olma eğitimi vererek öğrencilerimizle sosyal medyadan gelir kazanmanın yollarını paylaştık!

Mezunlarımızın her biri hedeflerine kısa sürede ulaştılar, takipçi kitlelerini kısa sürede büyüterek ülkemizin başarılı Influencerları arasında yer aldılar. Influencer Marketing eğitimlerimizden yararlanan firmalar markalarına dair farkındalığı arttırarak sektörlerinin liderleri haline geldiler.

10+ Alanda SEO ve Dijital Pazarlama Atölyesi

Influencer Marketing eğitimi dışında dijital dünyanın farklı alanlarına ilgi duyan kursiyerlerimiz için birbirinden keyifli ve öğretici kurslar hazırladık!

Influencer olma kursları ile birlikte dijital pazarlamanın diğer alanlarını merak eden öğrencilerimiz için SEO’dan e-ticarete, tasarımdan video çekimlerine, sosyal medya pazarlamacılığından internet üzerinden gelir kazanmaya kadar farklı alanlarda eğitimlerimiz var! Siz de mesleki becerilerinizi veya markanızı internet çağına adapte etmek istiyorsanız SEO Akademi ile tanışmanızın tam zamanı!

Influencer Marketing kursu sonrası dijital dünyada rekabetçi kalmak için merak ettiğiniz her şeyi öğrenebileceğiniz bir akademide olduğunuzu unutmayın!

influencer marketing dersi
sosyal etkinlikler influencer marketing kursu

Sosyal Etkinlikler

SEO Akademi Influencer Marketing kursu ile sıkıcı ve teorik eğitimlerden çok uzakta, öğrencilerimize sosyalleşebilecekleri ve eğlenecekleri etkinliklerle dolu bir ortam sunuyoruz!

Influencer olma kursları ile öğrencilerimizin eğitmenleri ve sınıf arkadaşlarıyla kaynaşacağı bowling, satranç, playstation turnuvaları; tiyatro ve film gösterimleri ile keyifli geziler düzenleyerek sosyal bir ortamda eğitim almalarına özen gösteriyoruz.

Türkiye’nin en iyi Influencer olma kursu olarak öğrencilerimizin sosyal medya ve dijital pazarlamanın püf noktalarını öğrenirken bir yandan da güzel vakit geçirmelerini sağlıyor, ayrıca sektörün en iyileriyle tanışabilecekleri keyifli network organizasyonları gerçekleştiriyoruz.

Mesleki birikiminizi arttırırken her anından keyif alacağınız ve dijital pazarlama dünyasının ustaları ile tanışacağınız bir Influencer Marketing workshop programı hazırladık! Gelin, siz de SEO Akademi ayrıcalıklarından yararlanın.

Sanat Cafe

Influencer olma eğitimi aralarında ve sonrasında sosyalleşebileceğiniz, keyifli sohbetlere ve etkinliklere ev sahipliği yapan, sıcak ve samimi dostlukların adresi Sanat Cafe’de sizleri ağırlıyoruz.

Öğrencilerimizin sadece Influencer Marketing eğitimi aldıkları bir kurum olmanın dışında yeni insanlarla tanışabilecekleri, diğer öğrencilerimizle ve eğitmenlerimizle kaynaşarak sosyal medya ve dijital pazarlama hakkında fikir alışverişinde bulunabilecekleri bir ortam yarattık.

Sanat Cafe’de düzenlediğimiz etkinlikler ve workshoplarla dijital pazarlama ve sosyal medya alanında başarıları ile ülkemizin en iyileri arasına adını yazdırmış sosyal medya uzmanları ile buluşuyor, başarılarının sırlarını kendilerinden dinliyoruz.

SEO Akademi Influencer olma kursları ile mesleki uzmanlığınızı rahat edebileceğiniz bir atmosferde geliştirmeniz için her şey düşünüldü!

bakırköy sanat cafe

SEO Akademi’yi Instagram’dan Takip Edin!

Influencer Marketing workshop programlarımızdan en keyifli anları, SEO Akademi olarak düzenlediğimiz etkinliklerimizi görmek ve yeniliklerimizden haberdar olmak için bizi Instagram’dan takip edin!

Influencer Marketing Workshop Programı

Sosyal medyayı etkili kullanarak hızla takipçi sayılarınızı arttırmak, markaların ve dijital rekabette güçlü kalmak isteyen firmaların dikkatini çekmek, takipçilerinize ürün önerileri vererek kararlarına yardımcı olmak istiyorsanız Influencer olma eğitimi programımıza göz atın, sosyal medya ruhuna uygun stratejilerle dijital varlığınıza güç katın!

Influencer Marketing workshop programımıza mutlaka katılması gerekenler;
 • Influencer olmayı hedefleyenler,
 • Sosyal medyada daha fazla takipçiye ulaşmak isteyenler,
 • Paylaşımlarının daha fazla etkileşim almasını hedefleyenler,
 • Sosyal medya üzerinden satış yapmayı planlayanlar,
 • Sosyal medya reklam ve analiz araçlarını yakından tanımak isteyenler,
 • Sosyal medya üzerinden gelir kazanmayı hedefleyenler,
 • Markaların dikkatini çekerek reklam kampanyalarında yer almak isteyenler.

Influencer Marketing eğitimi almanız için nedenler;
 • Sosyal medyada daha fazla takipçiniz olsun istiyorsanız,
 • Paylaşımlarınız yeterince ilgi çekmiyorsa,
 • Videolarınızın izlenme sayısı düşükse,
 • Markalar sizinle reklam iş birliğine yanaşmıyorsa,
 • Sosyal medyayı daha etkili kullanmak istiyorsanız,
 • Sosyal medya pazarlamacılığında yeterince deneyiminiz yoksa,
 • İçerik ve paylaşım stratejilerini nasıl belirleyeceğinizden emin değilseniz,
 • Deneme yanılma ile vakit kaybetmek istemiyorsanız kesinlikle Influencer Marketing kursu almalısınız!

Influencer olma kursu bana ne katacak diyorsanız;
 • Sosyal medyayı daha aktif kullanacaksınız,
 • Reklam ve analiz araçlarından yararlanabileceksiniz,
 • Paylaşımlarınızın aldığı etkileşim artacak,
 • Tüketici kararlarına etki etmeyi öğreneceksiniz,
 • Sosyal medya ruhuna ve dinamiklerine uygun stratejiler geliştireceksiniz,
 • Dönüşüm oranlarınız artacak,
 • Sosyal medyadan satışlarınız artacak,
 • Influencer olarak yeni bir kariyere merhaba diyeceksiniz.

Influencer olmak isteyenler için hazırladığımız Influencer Marketing workshop programında göreceğiniz içerikler;
 • Influencer Kavramı,
 • Influencer Türleri,
 • Biyografi Oluşturmak,
 • Dijital Pazarlama ve Influencerlar,
 • Sosyal Medya Sayfalarınızı Çekici Hale Getirmek,
 • İçerik Formatları,
 • İçerik Üretme Çeşitleri,
 • İçerik Takvimi Oluşturmak,
 • Tüketici Alışkanlıkları ve İhtiyaçlarının Analizi,
 • Anlamlı Etkileşim,
 • Sosyal Erişim,
 • Markalarla İletişime Geçmek,
 • Ürün Konumlandırması,
 • Hedef Kitle Stratejileri,
 • Hashtag Kullanımı,
 • Sosyal Medya Algoritmaları,
 • Takipçi Arttırma Yolları,
 • Marka Farkındalığı Yaratmak,
 • Takipçileri Eyleme Geçirme Yöntemleri,
 • Etkinlik Düzenleme,
 • Kampanya Yönetimi.

Influencer Marketing Workshop Programı – 1000’in Üzerinde Mezun %98 Katılımcı Memnuniyeti

Kısa sürede sosyal medya takipçi ve etkileşim sayılarınızı arttırarak markaların dikkatini çekmek ve reklam kampanyalarında yer almak istiyorsanız Influencer Marketing workshop programımız tam size göre! Siz de Influencer olmak isteyenler için düzenlediğimiz Influencer Marketing kursundan yararlanmak istiyorsanız hemen bizimle iletişime geçin!

Kurs Ne Kadar Sürer? Kimler Katılmalı? – Influencer Marketing Workshop Programı

Influencer olmak isteyenler için düzenlediğimiz Influencer Marketing Workshop programlarımızı; öğrencilerimizin seviye ve ihtiyaç analizini yaparak; kendilerini geliştirmek ya da uzmanlaşmak istedikleri alan için hangi seviyede ne kadar süre eğitim alacaklarına, beklenti ve kariyer hedeflerine göre oluşturmaktayız.

Sınıflarımızı ise; öğrencilerimizin eğitimlerimizden maksimum seviyede verim alabilmeleri için; bireylerin yaşı, konuya olan ilgisi ve öğrenme hızı gibi bireysel farklılıkları göz önünde bulundurarak planlıyoruz.

Kurumun ya da kişinin ihtiyaçlarına göre hazırlanan Influencer Marketing Eğitimi, verilen bilginin teoride kalmaması, kullanılabilir ve benimsenmiş hale gelmesi için uygulama ve pratik ağırlıklıdır. Eğitimin başlangıcından sonuna kadar eğitmenimiz ve eğitim danışmanlarımız öğrencilerimizin gelişimini takip ederek eksik kaldıkları noktaları tespit etmekte, bahsi geçen noktaların tekrarı ve telafisini gerçekleştirmektedir.

Online alışveriş yapan kullanıcıların %20’si Instagram paylaşımları yapan Influencerların etkisiyle satın alacakları ürünlere karar veriyor!

influencer olma eğitimi

Influencer Marketing Workshop Sıkça Sorulan Sorular

SEO Akademi olarak Influencer Marketing Workshop programı sonunda Katılım Onaylı Sertifika veriyoruz. Katılım Onaylı Sertifika alma şartları hakkında bilgi almak için eğitim danışmanlarımıza ulaşabilirsiniz.

Elbette. Influencer Marketing Workshop programı için tüm öğrencilerimize ders telafi imkanı sunmaktayız. Derse gelemeyen öğrencilerimiz, farklı bir sınıfta/şubemizde katılamadıkları haftanın/dersin telafisini alabilirler.

Influencer Marketing kursu eğitmen kadromuz; sosyal medya ve dijital pazarlama sektöründe başarıları ile öne çıkmış, sosyal medya danışmanlık ve eğitim desteğiyle onlarca kişisel ve kurumsal markanın dijital dünyada rekabetçi kalmasını sağlayan sosyal medya uzmanlarından oluşmaktadır. Türkiye’nin en başarılı sosyal medya, dijital pazarlama ve internet reklamcılığı uzmanlarını ekibimizde bir araya getirmekteyiz.

Influencer Marketing workshop programlarımızı; öğrencilerimizin seviye ve ihtiyaç analizini yaparak kişisel ve kurumsal ihtiyaçlarına göre almaları gereken ileri ve branş eğitimlere, eğitimden beklentilerine ve hedeflerine bağlı olarak oluşturmaktayız. Influencer Marketing workshop sınıflarımız; öğrencilerimizin öğrenme hızı, yetenekleri, öğrenim dili, eğitsel ihtiyaçları ve eksik noktaları göz önünde bulundurarak planlanmaktadır. Influencer olma kursu fiyatları ise kursiyerimizin ne kadar süre eğitim alacağına, eğitimini özel ya da grup olarak mı almak istediğine göre değişmektedir. Buyurun, kurumumuza gelin, sizi misafir edip bir çay/kahve ikram edelim. Siz nasıl bir kurumdan eğitim alacağınızı, dersliklerimizi, kafemizi, bahçemizi ve sosyal alanlarımızı görün, eğitmenlerimizle tanışın. Biz de sizi daha yakından tanıyarak ihtiyaç ve beklentinize göre en uygun Influencer olma kursu programını belirleyelim ve detaylı eğitim içeriğini anlatalım. Influencer Marketing kursu fiyatları hakkında bilgi verelim.

İstanbul, Bakırköy’de bulunan SEO Akademi Influencer Marketing eğitim merkezimiz Bakırköy İncirli’de yer almaktadır. Metro, metrobüs, otobüs ve minibüs gibi toplu taşıma araçlarını ya da kişisel aracınızı kullanarak kursumuza ulaşabilirsiniz. İncirli Metrobüs durağına 5 dakika yürüme mesafesinde olan kursumuza; Beylikdüzü, Avcılar, Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Merter, Topkapı, Eyüp, Okmeydanı, Çağlayan, Mecidiyeköy, Zincirlikuyu, Acıbadem, Kadıköy istikametinden rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Metro kullanarak Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Zeytinburnu, Bayrampaşa, Fatih, Aksaray, Taksim, Beşiktaş, Osmanbey, Nişantaşı, Şişli, Gayrettepe, Levent, Sarıyer, Başakşehir, Kadıköy, Kartal, Pendik, Üsküdar, Ümraniye, Etiler’den SEO Akademi’ye gelebilirsiniz. Ayrıca Marmaray ve yüksek hızlı tren durağını kullanarak Pendik, Kartal, Maltepe, Bostancı, Erenköy, Göztepe, Üsküdar, Sirkeci, Zeytinburnu, Ataköy, Yeşilyurt, Florya, Küçükçekmece, Halkalı, Eskişehir, Ankara ve Konya’dan kursumuza ulaşabilirsiniz. Kınalıada ve Büyükada’dan doğrudan bulunan feribot hattı ile Bakırköy’e gelebilir, 10 dakikalık bir yolculuktan sonra kurs merkezimize gelebilirsiniz. Kişisel aracınızı kullanarak E-5 karayoluna bağlanabilir, merkezi konumdaki SEO Akademi’ye ulaşabilirsiniz. Influencer Marketing eğitimi Florya, Influencer Marketing eğitimi Bahçelievler, Influencer Marketing eğitimi Ataköy, Influencer Marketing eğitimi Yeşilköy, Influencer Marketing eğitimi Zeytinburnu, Influencer Marketing eğitimi Avcılar olarak hizmet veren Influencer Marketing eğitimi Bakırköy merkezimize gelerek eğitiminizi planlayabilirsiniz.

İstanbul, Bakırköy’de bulunan SEO Akademi Influencer Marketing eğitim merkezimiz Bakırköy İncirli’de yer almaktadır. Metro, metrobüs, otobüs ve minibüs gibi toplu taşıma araçlarını ya da kişisel aracınızı kullanarak kursumuza ulaşabilirsiniz. İncirli Metrobüs durağına 5 dakika yürüme mesafesinde olan kursumuza; Beylikdüzü, Avcılar, Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Merter, Topkapı, Eyüp, Okmeydanı, Çağlayan, Mecidiyeköy, Zincirlikuyu, Acıbadem, Kadıköy istikametinden rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Metro kullanarak Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Zeytinburnu, Bayrampaşa, Fatih, Aksaray, Taksim, Beşiktaş, Osmanbey, Nişantaşı, Şişli, Gayrettepe, Levent, Sarıyer, Başakşehir, Kadıköy, Kartal, Pendik, Üsküdar, Ümraniye, Etiler’den SEO Akademi’ye gelebilirsiniz. Ayrıca Marmaray ve yüksek hızlı tren durağını kullanarak Pendik, Kartal, Maltepe, Bostancı, Erenköy, Göztepe, Üsküdar, Sirkeci, Zeytinburnu, Ataköy, Yeşilyurt, Florya, Küçükçekmece, Halkalı, Eskişehir, Ankara ve Konya’dan kursumuza ulaşabilirsiniz. Kınalıada ve Büyükada’dan doğrudan bulunan feribot hattı ile Bakırköy’e gelebilir, 10 dakikalık bir yolculuktan sonra kurs merkezimize gelebilirsiniz. Kişisel aracınızı kullanarak E-5 karayoluna bağlanabilir, merkezi konumdaki SEO Akademi’ye ulaşabilirsiniz. Influencer Marketing eğitimi Florya, Influencer Marketing eğitimi Bahçelievler, Influencer Marketing eğitimi Ataköy, Influencer Marketing eğitimi Yeşilköy, Influencer Marketing eğitimi Zeytinburnu, Influencer Marketing eğitimi Avcılar olarak hizmet veren Influencer Marketing eğitimi Bakırköy merkezimize gelerek eğitiminizi planlayabilirsiniz.

Influencer olma eğitimi sonrasında Girişimcilere Instagram Etkin Kullanımı, Instagram Reels, Sosyal Medyada Ek Gelir Kazanma, Sosyal Medya Fotoğrafçılığı, Instagram ve Facebook’ta Mağaza Açma gibi alanlarda verdiğimiz workshop programlarından yararlanabilir, daha kapsamlı ve uzun süreli eğitimler içinse SEO ve dijital pazarlama kursu programlarımızı inceleyebilirsiniz.

Elbette. Influencer olmak isteyenler için düzenlediğimiz Influencer Marketing eğitimi programımızda öğrencilerimizle hedef kitle analizi, takipçi arttırma stratejileri, içerik yönetimi ve içerik takvimi oluşturma, reklam kampanyaları gibi takipçi ve etkileşim arttırmaya yönelik konulardaki birikimlerimizi paylaşmaktayız. Influencer olma kursu ile kısa bir sürede hedeflediğiniz takipçi sayılarına ulaşabilirsiniz.

Eğitim Danışmanına Sor

seo akademi iletişim
influencer marketing kursu fiyatları

Influencer Marketing Eğitimi

Erken Kayıtta %50 İndirim - Son Kontenjanlar

Hemen Kayıt Ol

Influencer Marketing Kursu Alan Öğrencilerimiz Bu Eğitimleri De Aldı!

Influencer olma eğitimi ile kullanıcı alışkanlıklarını analiz ederek daha etkili içerik ve reklam stratejileri geliştirmeyi öğrenen kursiyerlerimiz SEO Akademi ayrıcalığıyla becerileri arasına yenilerini eklemeye devam etti! Siz de şimdi sırada hangi eğitim var diyorsanız öğrencilerimizin Influencer olma kursu dışında en çok tercih ettiği kurslara bir göz atın, mesleki gelişiminize SEO Akademi ile devam edin!

Influencer Olma Kursları Nasıl Mı Geçiyor? Video Ve Fotoğraflarımıza Göz Atın!

Influencer Marketing workshop programlarımızdan keyifli anları, SEO Akademi olarak düzenlediğimiz etkinlikleri ve workshopları görmek için video ve fotoğraflarımıza göz atın, SEO Akademi’de sizi nelerin beklediğini öğrenin!

Tüm videolarımızı görmek için YouTube hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: YouTube

Tüm fotoğraflarımız için Instagram hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: Instagram

SEO Akademi’yi Yakından Tanıyın!

Influencer Marketing workshop programımızı, sosyal alanlarımızı, Sanat Cafe’mizi, öğrencilerimizle birlikte düzenlediğimiz organizasyonlarımızı inceleyin, Türkiye’nin en kapsamlı SEO ve dijital pazarlama kursu ailesini yakından tanıyın!

Sosyal Medyada Biz

15+

Yıllık Deneyim

Influencer Marketing eğitimi alanında Türkiye’nin en deneyimli kursu SEO Akademi.

6+

Kurs Merkezi

İstanbul’un merkezi semtlerinde SEO Akademi Influencer Marketing kursu şubeleri.

%98

Öğrenci Memnuniyeti

Influencer Marketing kursu öğrencilerimizin değerlendirmesiyle yüksek memnuniyet oranı.

1000+

Mezun Öğrenci

Influencer Marketing eğitimi ile kariyerini sosyal medyadan şekillendiren yüzlerce öğrenci.

Öğrenci Yorumları

Görüntülenebilecek bir yorum/değerlendirme bulunamadı.

301

kişi sizinle beraber bu kursu inceliyor.

Bu eğitimi toplam 1.505 kişi satın aldı.