SEO Akademi Türkiye'nin En Çok Tercih Edilen SEO Kursu
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Eczacıbaşı Temel Fotoğrafçılık Eğitimi

Eczacıbaşı Çalışanlarına Uygulamalı Fotoğrafçılık Eğitimi Verdik!

Sağlık sektöründe ülkemizin en önemli markalarından biri olan Eczacıbaşı çalışanları için keyifli bir temel fotoğrafçılık eğitimi düzenledik.

Ünlü fotoğrafçılık eğitmeni kadromuzla SEO Akademi olarak katıldığımız temel fotoğrafçılık eğitimi programımızda; Eczacıbaşı çalışan ve yönetici kadrosuna temel fotoğraf çekim tekniklerini, ekipman ve makine kullanımını, kompozisyon oluşturmayı, Photoshop kullanarak fotoğraf düzenlemeyi öğrettik.

Temel fotoğrafçılık kursu ile Eczacıbaşı çalışanları, fotoğraf makineleri ve objektif çeşitleri, fotoğraf ekipmanları, enstantane ve diyafram ayarları, makine tutuş teknikleri, ışık ve kompozisyon gibi konularda uygulamalı bir eğitim aldı!

Temel Fotoğrafçılık Eğitimi sonunda Eczacıbaşı firmasının katılımcıları fotoğraf çekmeyi, fotoğraf ayarlarını, ışık ve kompozisyonun önemini ve fotoğraf düzenlemeyi öğrendiler.

eczacıbaşı temel fotoğrafçılık eğitimi

Tarih
2015
Düzenleyen
SEO Akademi
Konu
Temel Fotoğrafçılık Eğitimi
Katılımcı
15+

Kurumsal Fotoğrafçılık Eğitimleri ile Firmalara Destek Olmayı Sürdürüyoruz!

Ülkemizin başarılı firmalarının görselliğin gücünden yararlanarak dijital pazarlama sektöründe ve sosyal medyada dinamik bir pazarlama stratejisi geliştirmelerine destek oluyor, kurumsal fotoğrafçılık eğitimleri ile fotoğrafçılığın temellerini aktarıyoruz.

Eğitimlerimizi Sosyal Medyadan Takip Edin!