SEO Akademi Türkiye'nin En Çok Tercih Edilen SEO Kursu
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Instagram Fotoğrafçılığı Kursu

Etkileyici Instagram Fotoğraflarının Sırrını Keşfedin!

Instagram Fenomeni Olmak İster misiniz?

Instagram fenomenlerinin dikkat çekici, renkli ve canlı fotoğraflarını nasıl çektiklerini biliyor musunuz? Amatör fotoğraflarınızla istediğiniz etkileşimi yakalayamıyorsanız Instagram fotoğrafçılığı eğitimi tam size göre!

Fotoğraflarınıza binlerce beğeni ve yorum almak, markalarla iş birliği yapmak ve influencer olmak istiyorsanız Instagram fotoğrafçılığı workshop programı ile 1 günde işin tüm püf noktalarını öğrenebilirsiniz. Mobil çekim tekniklerinden fotoğraf düzenleme uygulamalarına, Instagram algoritmasından doğal takipçi kazanmaya kadar Instagram fotoğrafçılığı ile merak ettiğiniz her şeyi sektörün en ünlü eğitmenlerinden dinleyebilir, birbirinden değerli bilgiler edinebilirsiniz.

Sosyal medyayı etkili kullanmak, markanız için çok daha ilgi çekici fotoğraflar paylaşmak ve kişisel hesabınızı iyileştirmek için Instagram fotoğrafçılığı workshoplarına katılın, eğlenceli ve ayrıcalıklı eğitim alma fırsatını kaçırmayın!

Instagram fotoğrafçılığı eğitimi alan kursiyerlerimizin büyük bir çoğunluğunun önemli markalarla sponsorlu gönderi anlaşması yaptığını biliyor muydunuz?

instagram fotoğrafçılığı kursu

Instagram fotoğrafçılığı kursu hakkında detaylı bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.

Erken Kayıtta %50 İndirim
Son 4 Kontenjan
Seviye
Tüm Seviyeler
Süre
1 Gün 3 Saat
Kontenjan
12 Kişi

Türkiye’nin En Çok Tercih Edilen Instagram Fotoğrafçılığı Workshopları SEO Akademi’de!

Kitlelere adını duyurmak isteyen profesyonel ve amatör fotoğraf tutkunları için hazırlanan Instagram fotoğrafçılığı eğitimleri hakkında bilgi almak ve etkili bir Instagram profiline sahip olmak ister misiniz? Türkiye’nin en güncel Instagram fotoğrafçılığı kursu ile öğrenme hızınıza, bilginize ve ihtiyaçlarınıza göre fark yaratan eğitimler alın, hızla değişen ve gelişen dünyaya ayak uydurun!

instagram fotoğrafçılığı eğitmeni

Alanında Ünlü Eğitmenler

Her biri alanında uzman Türkiye’nin başarılı fotoğrafçıları, sosyal medya uzmanları ve akademisyenlerinden Instagram fotoğrafçılığı eğitimi alma fırsatı.

Eğitmenlerimiz »
instagram fotoğrafçılığı kursları

%100 Öğrenme Garantisi

Instagram fotoğrafçılığı kursu sonunda eğitimini tekrar almak isteyen öğrencilerimiz için herhangi bir sebep aranmaksızın sunulan kurs tekrarı hakkı.

Ücretsiz Telafi »
meb onaylı instagram fotoğrafçılığı kursu

Katılım Sertifikası

İş başvurularında referansınız olacak, iş hayatınıza katkı sağlayacak ve profesyonelliğinizi belgeleyecek kurum onaylı Instagram fotoğrafçılığı kursu sertifikası.

Sertifikalı Eğitimler »

Suça Ortak Olmayın!

Ruhsatsız, özel ders ve danışmanlık adı altında eğitim veren kurumlara dikkat edin! MEB ruhsatı olmayan kurumların eğitim vermelerinin yasal olmadığını unutmayın, ruhsatsız yerlerden Instagram fotoğrafçılığı eğitimi alarak suça ortak olmayın!

instagram fotoğrafçılığı workshop

Adınızı Duyurun!

Takipçi sayınızı artırmak için birçok yol denediniz ama başarılı olamadınız mı? Birbirinden canlı fotoğraflarla mükemmel görünen bir Instagram profiline sahip olmak artık hayal değil!

Instagram fotoğrafçılığı eğitimleri ile markanıza ve sektörünüze uygun çekimler yapmanın tekniklerini öğrenebilir, post ve storyler ile Instagram hesabınızı güçlendirebilirsiniz. Fotoğraflara uygun hashtag oluşturma, beğeni alma ve takipçi kazanma yollarını öğrenebilir, fotoğraf sanatının inceliklerini ve sırlarını öğrenebilirsiniz.

Instagram hesabınız için fotoğraf çekimi yaparken birbirinden deneyimli eğitmenlerimizin desteğini alarak farklı bakış açıları geliştirecek, kendinize has bir fotoğraf dili oluşturacaksınız.

İş Teklifleri Alın!

Instagram üzerinden kazanç sağlamak ve işinizi sosyal medyaya taşımak ister misiniz? Instagram fotoğrafçılığı eğitiminde öğreneceğiniz tekniklerle Instagram hesabınızı dilerseniz bir sanal mağaza dilerseniz de showroom olarak kullanabilirsiniz!

Etkileyici bir Instagram profiline sahip olarak daha çok kişiye ulaşabilir, bu sayede de markaların ilgisini çekebilirsiniz. Başarılı bir Instagram fotoğrafçısı olarak kârlı iş birliklerine imza atabilir, kariyerinizi yeni baştan yazabilirsiniz! Instagram fotoğrafçılığı eğitimleri ile bir cep telefonu kamerası ile harikalar yaratmayı keşfedebilirsiniz!

Siz de takipçilerinizde merak uyandıran, hayranlık yaratan ve onları satışa teşvik eden fotoğraflar çekmek istiyorsanız doğru adrestesiniz…

instagram fotoğrafçılığı dersi
instagram fotoğrafçılığı dersleri

Farklı Olun!

Instagram’da herkes gibi görünmek ve sıradan fotoğraflar paylaşmak istemiyor musunuz? Fark edilir olmak isteyenlere özel olarak hazırlanan Instagram fotoğrafçılığı eğitimleri ile siz de tüm dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz!

Daha canlı ve yaratıcı fotoğraflar paylaşmak ister misiniz? Hangi açıdan fotoğraf çekilmeniz gerektiğini, ürünlerinizi nasıl daha etkili bir şekilde pazarlayacağınızı, ışığı ve açıyı nasıl ayarlayacağınızı öğreneceğiniz Instagram fotoğrafçılığı eğitimleri ile birbirinden havalı fotoğraflarla profilinizi güçlendirecek, takipçilerinizi her geçen gün biraz daha artıracaksınız!

Fotoğraf düzenleme uygulamaları, kompozisyon yaratma ve içerik üretmedeki püf noktalarını öğrenmek, kusursuz bir Instagram profiline sahip olmak ve Instagram algoritmalarını öğrenmek için bu eğitimleri kaçırmayın…

SEO Akademi’den Instagram Fotoğrafçılığı Eğitimi Alan Kurum ve Kuruluşları İnceleyin!

Instagram fotoğrafçılığı kursu ile yaratıcı fotoğraf çekmenin püf noktalarını öğrenen ve çok daha güçlü bir imaj yaratan kurumsal partnerlerimizi incelemek ister misiniz? Gelin, siz de sosyal medyada çok daha profesyonel bir kimlik kazanabileceğiniz Instagram fotoğrafçılığı eğitimleri hakkında bilgi sahibi olun, dijital dünyadaki yerinizi alın!

Gösterilecek içerik bulunamadı.

Türkiye’nin En Kapsamlı SEO ve Dijital Pazarlama Akademisi – Eğitimin Tek Adresi

Birbirinden havalı fotoğraflarla çok daha güzel bir Instagram profiline sahip olarak takipçilerinizi artırmaya ne dersiniz? Gelin, sizi daha yakından tanıyarak ihtiyaç ve beklentilerinize en uygun Instagram fotoğrafçılığı kursu programını belirleyelim. Avrupa standartlarında uygulama ağırlıklı, bireysel farklılıklar esas alınarak hazırlanmış bir Instagram fotoğrafçılığı eğitimi ve eğitim sonrası kariyer danışmanlığı ile tüm dikkatleri üzerinize çekin….

Seviye ve Yetenek Analizi

Seviyenizi belirlemek ve size en uygun Instagram fotoğrafçılığı kursu programını hazırlamak için bilgi ve deneyiminizi ölçüyor, sosyal medya kullanımı becerilerinizi analiz ediyoruz.

Kişisel ve Kurumsal Eğitim Programı

Beklentilerinize ve hedeflerinize yönelik hazırladığımız Instagram fotoğrafçılığı dersiyle kişilere ve kurumlara sosyal medya fotoğrafçılığının inceliklerini öğretiyoruz.

Bireyselleştirilmiş Yaklaşım

Instagram fotoğrafçılığı eğitimi programımızı istekleriniz, bilgi birikiminiz ve öğrenme hızınıza göre güncelliyor, Instagram kullanımında tamamen ihtiyaçlarınıza odaklanıyoruz.

instagram fotoğrafçılığı kursları

Takip ve Rehberlik

Eğitim danışmanlarımızın desteği ile Instagram fotoğrafçılığı eğitim sürecinizi takip ederek eksiklerinizi belirliyor, telafi dersler ve özel eğitimlerle öğrenme garantisi sağlıyoruz.

Eğitim Danışmanlığı

Instagram fenomeni olmak, ilgi çekici bir profil yaratmak ve dijital dünyada kariyer yapmak isteyenlere Instagram fotoğrafçılığı eğitimi sonrasında yol gösteriyoruz.

Eğitim Sonrası Destek

Instagram fotoğrafçılığı eğitimi sonrasında da ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızda oluyor, kendinizi geliştirmenize destek oluyor ve eksiklerinizi gidermenizi sağlıyoruz.

Instagram Fotoğrafçılığı Eğitimi ile Kadrajınızı Kendiniz Yaratın!

Instagram’da daha çok kişiye ulaşmanın teknik ve pratik bilgilerini edinebileceğiniz Instagram fotoğrafçılığı eğitimleri hakkında bilgi almak istiyorsanız doğru adrestesiniz. Türkiye’nin en çok tercih edilen Instagram fotoğrafçılığı kursu için SEO Akademi’yi ziyaret edin, sizi misafir edip bir çay/kahve ikram edelim. Nasıl bir kurumdan eğitim alacağınızı, dersliklerimizi, kafemizi, bahçemizi, sosyal alanlarımızı görün ve eğitmenlerimizle tanışın. Kurumsal ve bireysel Instagram fotoğrafçılığı kursu programımızı inceleyin, size özel bir Instagram fotoğrafçılığı eğitimi planlayalım!

seo akademi

Bir Kahve İçmeye Gelin!

Ekibimizle tanışmak, kurumsal ve bireysel Instagram fotoğrafçılığı eğitimlerimiz hakkında bilgi almak için eğitim koordinatörlerimizle bir kahve içmeye ne dersiniz?

Randevu Al »
seo akademi instagram fotoğrafçılığı kursu

Eğitiminizi Planlayalım!

Markanızın veya ürününüzün ihtiyaçlarını analiz edelim, sizlere en uygun eğitim programını hazırlayalım.

Eğitim Danışmanınla Görüş »
instagram fotoğrafçılığı kursları

Fenomen Olun!

Instagram fotoğrafçılığı eğitimleri ile göze çarpan bir Instagram profiline sahip olmak için gelin, SEO Akademi’de kendinizi keşfedin!

Kayıt Ol »

Fotoğraf Sanatını Öğrenin!

SEO Akademi’de bir cep telefonu kamerası ile harikalar yaratmanın püf noktalarını öğrenin, tarzınızı çok daha yaratıcı bir biçimde ifade edin!

meb ruhsatlı instagram fotoğrafçılığı kursu

MEB Ruhsatlı Instagram Fotoğrafçılığı Kursu

Türkiye’nin en ünlü fotoğraf sanatçılarından alacağınız Instagram fotoğrafçılığı kursu, MEB onaylı ve ruhsatlı SEO Akademi’de verilmektedir.

Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı bir Instagram fotoğrafçılığı kursu olarak derslik büyüklüklerimizden acil çıkışlara, ekipman ve eğitim gereçlerinden yangın merdivenlerine, deprem dayanıklılık raporundan sosyal alanlara kadar MEB standartlarının tamamına uygun, öğrencilerimizin güvenli bir binada, keyifli bir atmosferde, alanında uzman ve deneyimli eğitmenlerden Instagram fotoğrafçılığı eğitimi almalarını sağlıyor ve Özel Öğretim Kurumları müfredatına uygun eğitimler veriyoruz.

Beklenti, ihtiyaç ve hedef analizi doğrultusunda planlanan Instagram fotoğrafçılığı eğitimi süreci ile verilen bilgilerin teoride kalmaması ve kullanılabilir hale gelmesi için kursiyerlerimizin fotoğraf çekme becerilerini geliştirecek çalışmalar yapıyor, öğrencilerimizi destekliyoruz.

Instagram fotoğrafçılığı kursu başlangıcından itibaren eğitmenlerimiz ve eğitim danışmanlarımızla birlikte kursiyerlerimizin gelişimlerini yakından takip ederek eksik kaldıkları noktaların, öğrenemedikleri konuların ve kaçırdıkları derslerin telafisine imkan tanıyoruz.

Uygulamalı Instagram Fotoğrafçılığı Kursu

Kursiyerlerimizin ihtiyaç ve beklentilerine yönelik planladığımız Instagram fotoğrafçılığı kursu ile mobil fotoğrafçılık tekniklerini öğrenmek ve başarılı fotoğraflar paylaşmak isteyen kursiyerlerimizin öğrendiklerini pratiğe aktarmalarını, daha hızlı ve kalıcı bir eğitim süreci geçirmelerini sağlıyoruz.

Doğru açı ve ışık kullanımını öğrenerek etkileyici fotoğraflar çekmek ve Instagram hesabını doğru yönetmek isteyenlere uygulamalı Instagram fotoğrafçılığı kursu ile destek oluyor, başarılarını birlikte pekiştiriyoruz.

Uygulamalı öğrenme metotları ile öğrencilerimizin kişisel ve kurumsal ihtiyaçlarını ve beklentilerini karşılayacak Instagram algoritmalarını öğretiyor; hashtaglerin ve fotoğraf etiketlerinin Instagram profilinizi iyileştirmede ve takipçi sayınızı artırmadaki etkisine değiniyoruz.

Markanızı sosyal medya ile buluşturmak, story paylaşmak için en doğru zaman dilimini öğrenmek, fotoğraf düzenleme uygulamaları ile özgün bir profil yaratmak isteyenlere Instagram fotoğrafçılığı workshop programımız ile faydalı oluyoruz.

instagram fotoğrafçılığı eğitimi
instagram fotoğrafçılığı eğitimleri

Uluslararası Instagram Fotoğrafçılığı Eğitimi Standardı

Fotoğrafçılık, sosyal medya ve reklamcılık alanındaki 15 yılı aşkın deneyimimizle öğrencilerimize Türkiye’nin en kapsamlı ve güncel Instagram fotoğrafçılığı eğitimi programını sunuyoruz.

Bugüne kadar 850’nin üzerinde öğrenci mezun eden ve %99 katılımcı memnuniyeti sağlayan Instagram fotoğrafçılığı kurslarımızda öğrenme hızınıza, sosyal medya kullanım ve fotoğraf çekim becerilerinize, Instagram hesabınızın içeriğine ve pazarlama hedeflerinize göre eğitimlerimizi planlıyoruz.

Mobil fotoğrafçılıkta yapmanız gereken ayarların, kullanacağınız ekipmanların ve faydalanabileceğiniz fotoğraf düzenleme uygulamalarının detaylarını aktarıyor; fotoğraf sanatının tüm inceliklerini öğrenmenizi sağlıyoruz.

Eğitim Danışmanlığı

Instagram fotoğrafçılığı kursu ile öğrencilerimizin gelişimini destekliyor, kişisel ve kurumsal ihtiyaçları için çok daha donanımlı olmalarını sağlıyoruz. Eğitim danışmanlığı desteği vererek kursiyerlerimizin aklına takılan tüm soruları yanıtlıyoruz.

Binlerce beğeni alan fotoğrafların sırrını keşfetmek isteyen kursiyerlerimizin gelişimlerini, eksiklerini, bilgi ve becerilerini analiz ediyor; sosyal medyanın dinamiklerini ve fotoğrafçılığın püf noktalarını öğrenmelerini destekliyoruz. Girişimlerini hayata geçirmek isteyen ya da mevcut işini sosyal medyada görünür kılmak isteyen kursiyerlerimiz için yol haritası çiziyoruz.

Mezun ettiğimiz öğrencilerden Türkiye’nin en ünlü Instagram fenomenlerini yetiştiriyor, işletmelerinin başarılarını artırmalarını sağlıyoruz.

instagram fotoğrafçılığı kursları fiyatları
instagram fotoğrafçılığı kursu fiyatları

Eğitim Sonrası Destek

Instagram fotoğrafçılığı kursundan sonra meslek hayatında önemli başarılara imza atmak isteyenlere sosyal medyanın diğer alanları için de yardımcı oluyor, gelişim göstermeleri için elimizden geleni yapıyoruz.

Selfie, yemek, ürün, stil life ve portre çekimlerin inceliklerini öğrenmek isteyen kişilerin Instagram fotoğrafçılığı kursu bitiminde de çözümleyemedikleri sorunlarda uzmanlarımızın bilgi ve deneyimlerinden yararlanmalarını sağlıyoruz.

Türkiye’nin en başarılı fotoğrafçılarının, fenomenlerinin ve girişimlerinin yetişmesine destek olduğumuz Instagram fotoğrafçılığı kursu eğitimlerinde öğrencilerimize fotoğrafları ile etkileşim almanın sırrını aktarıyoruz.

Instagram Fotoğrafçılığı Kursu Yorumları

Farklı Bakış Açıları Geliştirin!

Fotoğraf sanatı ile tanışarak gözlem ve keşif yeteneğinizi keşfedin, unutulmaz kareler yakalayın!

Etkileyici Kompozisyonlar Yaratın!

Tekdüze fotoğraflar çekmektense birbirinden kreatif hikayeler ve dikkat çekici metinler yaratın!

Markaların Dikkatini Çekin!

Popüler fotoğraflarınız ve göze hitap eden Instagram profilinizle sponsorlu içerikler hazırlayın!

instagram fotoğrafçılığı kursu mezunları

850+ Mezun Öğrenci

Kurulduğumuz günden bu yana amatör ve profesyonel fotoğraf tutkunlarına, sosyal medya meraklılarına, girişimcilere, başarısını daha da ileriye taşımak isteyen iletişimcilere Instagram fotoğrafçılığı eğitimleri verdik!

SEO Akademi olarak uluslararası standartlarda, uygulama ağırlıklı, bireysel farklılıklar göz önüne alınarak hazırlanmış Türkiye’nin en güncel Instagram fotoğrafçılığı kurs programları ile 850’den fazla öğrenciye Instagram fotoğrafçılığı eğitimi sağlayarak dijital dünyada kadrajın öneminden bahsettik.

Mezunlarımızın her biri sosyal medya hedeflerine kısa sürede ulaştılar, ülkemizin başarılı sosyal medya uzmanları ve fotoğrafçıları arasında yer aldılar. Kurumsal Instagram fotoğrafçılığı eğitimlerimizden yararlanan firmalar markalarının imajını güçlendirerek sektörlerinin bir numarası oldular.

10+ Alanda SEO ve Dijital Pazarlama Atölyesi

Instagram fotoğrafçılığı eğitimi dışında da dijital dünyanın dinamiklerini öğrenmek isteyen kursiyerlerimiz için birbirinden keyifli ve öğretici kurslar hazırladık!

Instagram fotoğrafçılığı workshoplarını tamamladıktan sonra diğer sosyal medya platformlarında da uzmanlaşmak isteyen öğrencilerimiz için SEO’dan Bilişim Hukukuna, Linkedin’den Youtube’a kadar kadar pek çok eğitim verdik! Siz de takipçi sayınızı artırmak, sosyal medyada kendi markanızın imajını güçlendirmek istiyorsanız SEO Akademi ile tanışmanın tam zamanı!

Instagram fotoğrafçılığı dersine katıldığınız kurumun, aynı zamanda da bireysel ve kurumsal ihtiyaçlarınızın tümüne yanıt verebilecek kadar donanımlı bir yer olduğunu unutmayın.

instagram fotoğrafçılığı dersleri
sosyal etkinlikler instagram fotoğrafçılığı kursu

Sosyal Etkinlikler

Instagram fotoğrafçılığı workshoplarını öğrencilerimiz için olabildiğince eğlenceli hale getiriyor; onlara sosyalleşebilecekleri, eğlenebilecekleri ve keyif dolu bir ortamda vakit geçirecekleri unutulmaz bir kurs deneyimi yaşatıyoruz.

Instagram fotoğrafçılığı kurslarında öğrencilerimizin eğitmenleri ve diğer kursiyerle kaynaşacağı bowling, satranç, playstation turnuvaları; tiyatro ve film gösterimleri ile keyifli geziler düzenliyor; öğrencilerimizin kurslarına severek gelmelerini sağlıyoruz.

Türkiye’nin en iyi sosyal medya kursu olarak mobil fotoğrafçılık tekniklerini öğretirken bir yandan da öğrencilerimizin güzel vakit geçirmeleri için elimizden geleni yapıyoruz. Kariyer hedeflerine destek olacağını düşündüğümüz network organizasyonları gerçekleştiriyoruz.

Fotoğraflarınızda farklı temalar yaratarak parlak, canlı ve göze hitap eden kompozisyonlar oluşturabileceğiniz Instagram fotoğrafçılığı kursunu kaçırmayın…

Sanat Cafe

Sanat Cafe’de içilen kahvenin bizde 40 yıl hatırı var… Instagram fotoğrafçılığı kursunda edindiğiniz dostlukları ve ettiğiniz sohbetleri Sanat Cafe’de pekiştirmenizi sağlıyor, sizleri sıcak ve samimi bir ortamda ağırlıyoruz.

Klasik kurslar gibi öğrencilerimize yalnızca ders vermiyor, sosyal medyada gelir sağlayacak farklı iş fikirleri ile ilgili arkadaşlarıyla beyin fırtınası yapma, birbirlerine faydalı olma ve sosyalleşme imkanı da sunuyoruz.

Sanat Cafe’de düzenlediğimiz etkinlikler ile kariyerinde önemli başarılara imza atmış fotoğrafçılar, sosyal medya ve dijital pazarlama uzmanları ile buluşuyor, başarılarının sırrını keşfedeceğimiz sohbetler ediyoruz.

Siz de SEO Akademi’ye gelin, hem kurumsal yaşamınıza katkı sağlayın hem de keyifli bir ortamda Instagram fotoğrafçılığı eğitimi almanın tadını çıkarın…

bakırköy sanat cafe

SEO Akademi’yi Instagram’dan Takip Edin!

SEO Akademi’de gerçekleştirilen Instagram fotoğrafçılığı eğitimlerinin en keyifli anlarını, fotoğraf gezilerimizi, kariyer günlerimizi, etkinlerimizi ve yeniliklerimizi görmek için bizi hemen Instagram’dan takip edin!

Instagram Fotoğrafçılığı Kursu Programı

Doğru içeriklerle doğru kitlelere ulaşmak ve dikkat çekmek ister misiniz? Gelin, siz de etkili kompozisyonlar yaratacağınız, ışık ve açı kullanımını öğreneceğiniz ve doğal yollarla takipçi kazanacağınız Instagram fotoğrafçılığı eğitim programımızı inceleyin, yaratıcı bir Instagram profiline sahip olun!

Instagram fotoğrafçılığı eğitimlerine mutlaka katılması gerekenler;
 • Ürünlerini sosyal medya üzerinden pazarlamak isteyenler,
 • Sosyal medya uzmanı veya fenomen olmayı hedefleyenler,
 • Instagram’daki etkileşimini artırmak isteyenler,
 • Fotoğrafçılığa ilgi duyanlar,
 • Kişisel Instagram hesabının göze hitap etmesini isteyenler,
 • Sayfasını büyütmeyi amaçlayanlar,
 • Sponsorlu gönderiler oluşturarak Instagram üzerinden para kazanmayı hedefleyenler,
 • Fotoğraf düzenleme uygulamalarının kullanımını bilmeyenler,
 • Fotoğraf sanatının inceliklerini öğrenmek isteyenler.

Instagram fotoğrafçılığı eğitimlerine katılmanız için nedenler;
 • Fotoğraf gezilerine katılmak istiyor,
 • Fotoğrafçılığın farklı dallarına ilgi duyuyor,
 • İşletmeniz için profesyonel görünen bir Instagram hesabı açmak istiyor,
 • Fotoğrafçılık ekipmanlarını öğrenmeyi hedefliyor,
 • Yeni ve farklı bakış açıları geliştirmek istiyor,
 • Gelişime ve değişime ayak uydurmaktan geri kalmıyor,
 • Teorikte fotoğrafçılık bilgilerinizi pratiğe dökmek istiyor,
 • Instagram fenomeni olmayı hayal ediyorsanız Instagram fotoğrafçılığı eğitimlerine katılabilirsiniz.

Instagram fotoğrafçılığı kursu bana ne katacak diyorsanız;
 • Fotoğraf düzenleme uygulamalarından yararlanarak çok daha etkileyici fotoğraflar oluşturacak,
 • Kariyerinize yeni bir artı oluşturacak,
 • Instagram takipçilerinizi artıracak,
 • Instagram algoritmalarını çözecek,
 • Girişimlerinizi hayata geçirmek için faydalı bir adım atacak,
 • Fotoğraflarınızda doğru açıyı yakalayarak herkesi kendinize hayran bırakacak,
 • Paylaşımlarınızla markaların dikkatini çekecek ve iş birlikleri oluşturacaksınız.

Instagram fotoğrafçılığı eğitimlerinde işlenecek konu başlıkları şu şekildedir:
 • Fotoğraf çekim becerilerinizi geliştirmek:
  • Işık, Aydınlatma, Alan derinliği, Az ışıkta çekim (Tripot kullanımı)
 • Telefon markanıza uygun kompozisyon ve atmosfer oluşturmak:
  • Etkili Kompozisyon, Işık ve kadraj düzenlemesi,
  • Yardımcı araçlarla markanıza uygun atmosferler oluşturmak,
  • Fotoğrafları çekerken görüntünün ana nesnesiyle ön plana çıkacak malzemelerin önemi
  • Gerekli tüm kararları verdikten sonra fotoğraf çekmeye başlayacaksınız.
  • Önce kompozisyonu oluşturacak, öncelikleriniz ve ürününüzün özelliklerine göre kadrajlar yapacaksınız.
 • Fotoğraflarınızı düzenlemek:
  • Mobil cihazlarda farklı düzenleme araçlarıyla fotoğraflarınızı düzenlemek, kolajlar oluşturmak (Snapseed, VSCO, Instagram, Picsart, Beautyplus, Adobe Lightroom CC, PS Fix, Superimpose),
  • Fotoğraflarınızı çektikten sonra akıllı telefonunuzla da yapacağınız rötuş aşamasından geçeceksiniz.
  • Telefonunuzda bulunması gereken 5 Farklı APP tanıtımı ve nasıl kullanıldığı anlatılacak, bu programlar sayesinde fotoğraflarınızı editlemeyi üstüne yazı yazmayı, filtreleri, birleştirmeyi, katmanları ve kolaj yapmayı öğreneceksiniz.
  • Farklı uygulamaları kullanarak küçük kusurları ortadan kaldıracak ve bazı renk ve ışık ayarlamaları yapacaksınız.
 • Güzel bir görüntü oluşturmak:
  • Doğal veya yapay ışık düzenlemesi,
  • Kompozisyon ve styling,
  • Çekim ipuçları,
  • Fotoğrafların düzenlenmesi.

Instagram Fotoğrafçılığı Kursu Programı – 850’nin Üzerinde Mezun %99 Katılımcı Memnuniyeti

Çok daha etkileyici Instagram paylaşımları yapmak ve fotoğraf tutkusunu amatörlükten profesyonelliğe taşımak isteyenlere ve yeni girişimcilere kişisel ve kurumsal Instagram fotoğrafçılığı eğitimleri verdik. Siz de en popüler sosyal medya uygulamalarından olan Instagram’ın tüm detaylarını öğrenmek ve fotoğraflarınızla tarzınızı ortaya koymak istiyorsanız hemen bizimle iletişime geçin!

Kurs Ne Kadar Sürer? Kimler Katılmalı? – Instagram Fotoğrafçılığı Workshop Programı

Instagram fotoğrafçılığı programlarımızı; öğrencilerimizin seviye ve ihtiyaç analizini yaparak kendilerini geliştirmek ya da uzmanlaşmak istedikleri alan için hangi seviyede ne kadar süre eğitim alacaklarına, beklenti ve gelecek hedeflerine göre oluşturuyoruz.

Sınıflarımızı ise; öğrencilerimizin eğitimlerimizden maksimum seviyede verim alabilmeleri için; bireylerin yaşı, konuya olan ilgisi ve öğrenme hızı gibi bireysel farklılıkları göz önünde bulundurarak planlıyoruz.

Kurum ve kişinin ihtiyaçlarına göre hazırlanan Instagram fotoğrafçılığı eğitimleri, verilen bilginin teoride kalmaması, kullanılabilir ve benimsenmiş hale gelmesi için uygulama ve pratik ağırlıklıdır. Eğitimin başlangıcından sonuna kadar eğitmenimiz ve eğitim danışmanlarımız öğrencilerimizin gelişimini takip ederek eksik kaldıkları noktaları tespit ediyor, bahsi geçen noktaların tekrarı ve telafisini gerçekleştiriyor.

Hobi olarak Instagram için fotoğraf çekmekten hoşlanan kursiyerlerimizin Instagram fotoğrafçılığı eğitimi sonrasında bu hobilerini profesyonele dönüştürme yolunda adım attıklarını biliyor muydunuz?

instagram fotoğrafçılığı eğitimi

Instagram Fotoğrafçılığı Kursu Sıkça Sorulan Sorular

MEB onaylı eğitim kurumu olan SEO Akademi’deki Instagram fotoğrafçılığı kursunu tamamladığınızda kurum onaylı sertifika almaya hak kazanıyorsunuz. Kurum onaylı sertifikalar ile ilgili ayrıntılı bilgi için eğitim danışmanlarımıza ulaşabilirsiniz.

Elbette. SEO Akademi ailesi olarak derse katılamayan öğrencilerimize farklı bir sınıf veya şubemizde ders telafi imkanı sunuyor, öğrencilerimizin kaliteli ve kusursuz bir eğitim almasına öncelik veriyoruz.

Instagram fotoğrafçılığı kursu eğitim programlarımızı; öğrencilerimizin seviye ve ihtiyaç analizini yaparak kişisel ve kurumsal ihtiyaçlarına göre almaları gereken ileri ve branş eğitimlere, eğitimden beklentilerine ve hedeflerine bağlı olarak oluşturmaktayız. Instagram fotoğrafçılığı kursu sınıflarımız; öğrencilerimizin öğrenme hızı, yetenekleri, öğrenim dili, eğitsel ihtiyaçları ve eksik noktaları göz önünde bulundurarak planlanmaktadır. Instagram fotoğrafçılığı kursu fiyatları ise kursiyerimizin ne kadar süre eğitim alacağına, eğitimini özel ya da grup olarak mı almak istediğine göre değişmektedir. Buyurun, kurumumuza gelin, sizi misafir edip bir çay/kahve ikram edelim. Siz nasıl bir kurumdan eğitim alacağınızı, dersliklerimizi, kafemizi, bahçemizi ve sosyal alanlarımızı görün, eğitmenlerimizle tanışın. Biz de sizi daha yakından tanıyarak ihtiyaç ve beklentinize göre en uygun Instagram fotoğrafçılığı kursu programını belirleyelim ve detaylı eğitim içeriğini anlatalım. Instagram fotoğrafçılığı kursu fiyatları hakkında bilgi verelim.

İstanbul, Bakırköy’de bulunan SEO Akademi Instagram fotoğrafçılığı eğitim merkezimiz Bakırköy İncirli’de yer almaktadır. Metro, metrobüs, otobüs ve minibüs gibi toplu taşıma araçlarını ya da kişisel aracınızı kullanarak kursumuza ulaşabilirsiniz. İncirli Metrobüs durağına 5 dakika yürüme mesafesinde olan kursumuza; Beylikdüzü, Avcılar, Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Merter, Topkapı, Eyüp, Okmeydanı, Çağlayan, Mecidiyeköy, Zincirlikuyu, Acıbadem, Kadıköy istikametinden rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Metro kullanarak Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Zeytinburnu, Bayrampaşa, Fatih, Aksaray, Taksim, Beşiktaş, Osmanbey, Nişantaşı, Şişli, Gayrettepe, Levent, Sarıyer, Başakşehir, Kadıköy, Kartal, Pendik, Üsküdar, Ümraniye, Etiler’den SEO Akademi’ye gelebilirsiniz. Ayrıca Marmaray ve yüksek hızlı tren durağını kullanarak Pendik, Kartal, Maltepe, Bostancı, Erenköy, Göztepe, Üsküdar, Sirkeci, Zeytinburnu, Ataköy, Yeşilyurt, Florya, Küçükçekmece, Halkalı, Eskişehir, Ankara ve Konya’dan kursumuza ulaşabilirsiniz. Kınalıada ve Büyükada’dan doğrudan bulunan feribot hattı ile Bakırköy’e gelebilir, 10 dakikalık bir yolculuktan sonra kurs merkezimize gelebilirsiniz. Kişisel aracınızı kullanarak E-5 karayoluna bağlanabilir, merkezi konumdaki SEO Akademi’ye ulaşabilirsiniz. Instagram fotoğrafçılığı kursu Florya, Instagram fotoğrafçılığı kursu Bahçelievler, Instagram fotoğrafçılığı kursu Ataköy, Instagram fotoğrafçılığı kursu Yeşilköy, Instagram fotoğrafçılığı kursu Zeytinburnu, Instagram fotoğrafçılığı kursu Avcılar olarak hizmet veren Instagram fotoğrafçılığı kursu Bakırköy merkezimize gelerek eğitiminizi planlayabilirsiniz.

Doğru açı ve ışık kullanımı, fotoğrafların estetik görünmesi için önemli bir kriterdir. Dolayısıyla hem kişisel hem de kurumsal hesabınız için çok daha etkili fotoğraflar çekebilmek için uzman fotoğrafçılarımızdan alacağınız Instagram fotoğrafçılığı eğitimi sizin için fazlasıyla faydalı olacaktır.

Elbette. Instagram fotoğrafçılığı eğitimlerinde; Instagram için fotoğraf ve video editleme, renk, pozlama ve çerçeve ayarları yapma, ekran aydınlığı ayarları, Snapspeed, Lightroom ve Photoshop kullanımı gibi pek çok konuyu işleyecek; mobil fotoğrafçılık konusunda bilgi sahibi olacaksınız.

Eğitim Danışmanına Sor

seo akademi iletişim
instagram fotoğrafçılığı kursu fiyatları

Instagram Fotoğrafçılığı Eğitimi

Erken Kayıtta %50 İndirim - Son Kontenjanlar

Hemen Kayıt Ol

Instagram Fotoğrafçılığı Kursu Alan Öğrencilerimiz Bu Eğitimleri De Aldı!

Fotoğrafçılığa ilgi duyan, selfie çekilmekten hoşlanan ve en büyük hobisi Instagram’da vakit geçirmek olan sosyal medya tutkunlarına SEO Akademi’de Instagram fotoğrafçılığı eğitimleri verdik. Siz de ünlü bir Instagram fenomeni olmak ve ürünlerinizi çok daha etkili bir şekilde pazarlamak istiyorsanız kursiyerlerimizin Instagram fotoğrafçılığı eğitimlerinden sonra katıldığı diğer kurslara göz atabilir, sosyal medyanın ruhunu yakalayabilirsiniz. Haydi, SEO Akademi ile tanışın!

Instagram Fotoğrafçılığı Kursları Nasıl mı Geçiyor? Video Ve Fotoğraflarımıza Göz Atın!

Instagram fotoğrafçılığı kurslarımızdan keyifli anları, SEO Akademi olarak düzenlediğimiz etkinlikleri ve workshopları görmek için video ve fotoğraflarımıza göz atın, SEO Akademi’de sizi nelerin beklediğini öğrenin!

Tüm videolarımızı görmek için YouTube hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: YouTube

Tüm fotoğraflarımız için Instagram hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: Instagram

SEO Akademi’yi Yakından Tanıyın!

Instagram fotoğrafçılığı kursumuzu, sosyal alanlarımızı, Sanat Cafe’mizi, öğrencilerimizle birlikte düzenlediğimiz organizasyonlarımızı inceleyin, Türkiye’nin en kapsamlı SEO ve dijital pazarlama kursu ailesini yakından tanıyın!

Sosyal Medyada Biz

15+

Yıllık Deneyim

Instagram fotoğrafçılığı eğitimi alanında Türkiye’nin en deneyimli kursu SEO Akademi.

6+

Kurs Merkezi

İstanbul’un merkezi semtlerinde SEO Akademi Instagram fotoğrafçılığı kursu şubeleri.

%99

Öğrenci Memnuniyeti

Instagram fotoğrafçılığı kursu öğrencilerimizin değerlendirmesiyle yüksek memnuniyet oranı.

850+

Mezun Öğrenci

Instagram fotoğrafçılığı eğitimi ile yeni gelir kaynakları oluşturan yüzlerce kursiyer.

Öğrenci Yorumları

Görüntülenebilecek bir yorum/değerlendirme bulunamadı.

119

kişi sizinle beraber bu kursu inceliyor.

Bu eğitimi toplam 595 kişi satın aldı.