SEO Akademi Türkiye'nin En Çok Tercih Edilen SEO Kursu
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Marmara Üniversitesi SEO Eğitimi Bilgisayar Teknolojileri Bölümü 1. Kariyer Günleri

Dijital Dünyaya Meraklı Gençlere Google’da Görünür Olmanın Yöntemlerini Anlattık!

Marmara Üniversitesi Teknik Bilimler Meslek Yüksek Okulu Bilgisayar Teknolojileri Bölümü tarafından düzenlenen 1. Kariyer Günleri etkinlik programında SEO Akademi olarak biz de vardık!

Dijital pazarlama dünyasına ilgi duyan gençlerimize, geleceğin başarılı dijital pazarlama ve SEO uzmanlarına, yeni nesil satış ve pazarlama tekniklerini öğrenmek isteyen Marmara Üniversitesi öğrencilerine uzman SEO eğitmeni ekibimizle sunum yaptık ve Google’da görünür olmanın önemini anlattık.

Öğrencilerimizin kariyerlerini şekillendirmelerine yardımcı olacak ipuçları verdik ve internet dünyasının kariyer fırsatları açısından sunduğu fırsatları değerlendirdik.

Marmara Üniversitesi Bilgisayar Teknolojileri Bölümü 1. Kariyer Günleri programına katılan öğrencilerin enerjileri ve potansiyelleri bizleri çok etkiledi. Karşılıklı paylaşımlar geleceğe dair umudumuzu tazeledi.

marmara üniversitesi seo eğitimi

Tarih
27 Nisan 2016
Düzenleyen
Marmara Üniversitesi Bilgisayar Teknolojileri Bölümü
Konu
SEO Eğitimi
Katılımcı
60+

Marmara Üniversitesi’nde Gençlerle Buluşarak İnternet Üzerinden Kariyer Yapmayı ve SEO’yu Konuştuk!

Marmara Üniversitesi Bilgisayar Teknolojileri bölümü tarafından organize edilen 1. Kariyer Günleri aracılığıyla gençlerle bir araya geldik, öğrencilerimizin SEO ve dijital pazarlama sektörü hakkında yollarını aydınlattık, gelecekleri için yeni nesil fırsatlar hakkında bilgi edinmelerini sağladık!

Tüm videolarımızı görmek için YouTube hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: YouTube

Tüm fotoğraflarımız için Instagram hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: Instagram

Eğitimlerimizi Sosyal Medyadan Takip Edin!