SEO Akademi Türkiye'nin En Çok Tercih Edilen SEO Kursu
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Moda Ala Kurumsal SEO Eğitimi

Hedef Kitlelerine Ulaştılar, Satışları Hızla Arttı!

Kadın giyim sektörünün yükselen firmalarından biri olan Moda Ala, güçlerini SEO Akademi ile birleştirerek dijital medyada görünürlüğünü arttırdı!

SEO Akademi ekibi olarak gerçekleştirdiğimiz kurumsal SEO eğitimi programında Moda Ala yetkililerine ve dijital pazarlama ekibine; SEO teknikleri, Google algoritmaları, site içi optimizasyon, site dışı optimizasyon, içerik ve görsel optimizasyonu, mobil SEO, sosyal medyada ve e-ticarette SEO gibi konular hakkında bilgi verdik.

Moda Ala; kurumsal SEO eğitimleri ile Google’da görünürlük kazanarak potansiyel müşterilerine daha kolay ulaştı, satışlarını ciddi oranda arttırdı!

Yalnızca kurumsal SEO eğitimi ile yetinmeyen Moda Ala yetkilileri SEO Akademi’nin SEO danışmanlık desteğinden de yararlandı!

moda ala seo eğitimi

Tarih
18 Ağustos 2021
Düzenleyen
SEO Akademi
Konu
Kurumsal SEO Eğitimi
Katılımcı
20+

Kurumsal SEO Eğitimleri ile Dijital Pazarlama Sektörünün Gelişmesine Destek Oluyoruz!

Ülkemizin başarılı firmalarının dijital pazarlama sektörünün hızlı değişen dinamiklerine daha kısa sürede adapte olabilmeleri için SEO, dijital pazarlama ve sosyal medyaya yönelik eğitimler düzenliyor, danışmanlık desteğimizle yanlarında oluyor, kurumsal partnerlerimizin büyümesi için yollarını aydınlatmaya devam ediyoruz!

Eğitimlerimizi Sosyal Medyadan Takip Edin!