SEO Akademi Türkiye'nin En Çok Tercih Edilen SEO Kursu
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

ODTÜ Kuzey Kıbrıs Kampüsü SEO ve Adwords Eğitimi

SEO ve Arama Motoru Reklamcılığının Sırlarını ODTÜ Personellerine Aktardık!

Ülkemizin en köklü üniversitelerinden Orta Doğu Teknik Üniversitesi’nin Kuzey Kıbrıs kampüsünde IT ve Kurumsal İletişim Departmanlarına SEO ve Adwords başlıkları ile iki ayrı eğitim verdik!

SEO ve Adwords Eğitimi’nde ilk gün programımıza Google Adwords kullanarak reklam verme ve kampanya yönetimi konularıyla başlarken 2. günümüzde Google’da organik bir biçimde yükselmenin yollarını inceledik, SEO, site içi ve site dışı optimizasyon, güncel SEO stratejileri hakkında katılımcılarımıza bilgi verdik!

Aktardığımız bilgilerle ODTÜ Kurumsal İletişim ve IT departmanlarının dijital pazarlama becerileri arasına yeni kazanımlar eklemelerini sağladık.

ODTÜ Kuzey Kıbrıs Kampüsü SEO ve Adwords Eğitimi ile 3 gün boyunca SEO uyumlu site hazırlamanın ve Google Adwords kullanma tekniklerini aktararak SEO dünyasına yeni uzmanlar kazandırdık.

odtü seo eğitimi

Tarih
14 – 15 – 16 Aralık 2015
Düzenleyen
ODTÜ Kuzey Kıbrıs Kampüsü
Konu
SEO ve Adwords Eğitimi
Katılımcı
15+

ODTÜ Kuzey Kıbrıs Kampüsü’nde Keyifli Bir SEO ve Adwords Eğitimini Geride Bıraktık!

ODTÜ Kuzey Kıbrıs kampüsünde 3 gün boyunca süren SEO ve Adwords eğitimlerimiz boyunca hem güzel vakit geçirdik hem de faydalı bir eğitim programını ilgili departmanlara sunmuş olduk.

Tüm videolarımızı görmek için YouTube hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: YouTube

Tüm fotoğraflarımız için Instagram hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: Instagram

Eğitimlerimizi Sosyal Medyadan Takip Edin!