SEO Akademi Türkiye'nin En Çok Tercih Edilen SEO Kursu
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Orka Bilgisayar Kurumsal SEO Eğitimi

Dijital Çözümlerimizi Orka Bilgisayar Ekibi ile Paylaştık!

Bilgisayar teknolojileri, donanım ve yazılımlarının güvenilir markalarından biri olan Orka Bilgisayar SEO Akademi’den kurumsal SEO eğitimi alan firmalar arasına katıldı!

Kurumsal SEO eğitimi programımızda uzman SEO eğitmenlerimiz; on-page ve off-page SEO, Google ve diğer arama motorlarının algoritmaları, SEO optimizasyonu, SEO’ya uygun içerik, SEO teknikleri ve stratejileri, dijital medyada görünür olma, Google Ads kullanma, dijital kampanya yönetimi, dijital pazarlama teknikleri gibi konularda sunumlar yaptı.

Teknoloji takipçilerinin vazgeçilmez firmalarından biri olan Orka Bilgisayar’ın dijital rekabette daha güçlü kalmaları için internet sitelerinin optimizasyonlarının yapılmasına destek olduk!

Eğitimimize katılan Orka Bilgisayar yetkilileri ve çalışanlarına Kurumsal SEO eğitimi programımızın sonunda SEO kursu sertifikası vererek derslerimizi tamamladık!

orka bilgisayar seo eğitimi

Tarih
20 Kasım 2017
Düzenleyen
SEO Akademi
Konu
Kurumsal SEO Eğitimi
Katılımcı
20+

Kurumsal SEO Eğitimleri ile Dijital Pazarlama Sektörünün Gelişmesine Destek Oluyoruz!

Ülkemizin başarılı firmalarının dijital pazarlama sektörünün hızlı değişen dinamiklerine daha kısa sürede adapte olabilmeleri için SEO, dijital pazarlama ve sosyal medyaya yönelik eğitimler düzenliyor, danışmanlık desteğimizle yanlarında oluyor, kurumsal partnerlerimizin büyümesi için yollarını aydınlatmaya devam ediyoruz!

Eğitimlerimizi Sosyal Medyadan Takip Edin!