SEO Akademi Türkiye'nin En Çok Tercih Edilen SEO Kursu
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Özel Sosyal Medya Eğitimi

Hedef Kitleniz Neredeyse Siz De Orada Olun!

Yaşayan Bir Marka Yaratın, İnsanlar Sizi Fark Etsin! – Özel Sosyal Medya Uzmanlığı Kursu SEO Akademi

İş hacminizi büyütmek için artık herkesin aktif bir şekilde kullandığı sosyal medyanın imkanlarından yararlanmak istemez misiniz?

Hangi sektörde olduğunuz hiç fark etmez, eminiz hedef kitlenizin büyük bir bölümü sosyal medya kullanıyor! Siz de özel sosyal medya kursu ile hedef kitlenizin dikkatini çekecek içerikler ve reklam kampanyaları geliştirmeyi öğrenin, ister kariyerinizi bir adım öne taşıyın isterseniz de firmanızı sektörün devleriyle rekabete hazırlayın!

Dijital dünyada güçlü kalmak için özel sosyal medya dersleri ile sosyal medyanın ruhunu, dinamiklerini ve kullanıcı alışkanlıklarını keşfetmeye başlayın!

Ülkemizde nüfusun %70.8’i sosyal medyayı aktif olarak kullanıyor ve bu kullanıcıların %42’si bir önceki ay sosyal medya üzerinden alışveriş işlemi gerçekleştirmiş!

özel sosyal medya eğitimi

Özel sosyal medya kursu hakkında detaylı bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.

Fiyat
Erken Kayıtta %50 İndirim
Seviye
Tüm Seviyeler
Süre
Kişi ve Firmaya Özel Planlanmaktadır
Kontenjan
1 Kişi

Türkiye’nin En Çok Tercih Edilen Özel Sosyal Medya Kursu SEO Akademi – Hedef Kitlenizle Sosyal Medyada Buluşun!

Markanızın değerini ve iş hacmini kısa sürede arttırmak, müşterileriniz arasına yenilerini eklerken mevcut müşterilerinizle de daha güçlü bir bağ kurmak istiyorsanız doğru adrestesiniz! Türkiye’nin en güncel özel sosyal medya kursu programları ile öğrenme hızınıza, bilginize ve ihtiyaçlarınıza göre fark yaratan özel sosyal medya eğitimleri alın, hızla değişen yeni nesil dünyaya adapte olun!

özel sosyal medya kursu eğitmenleri

Ünlü Sosyal Medya Eğitmenleri

Her biri dijitalde ünlü, sosyal medya çalışmaları ile onlarca markanın büyümesine destek olmuş uzmanlardan özel sosyal medya eğitimi alma fırsatı.

Eğitmenlerimiz »
özel sosyal medya kursları

%100 Öğrenme Garantisi

Özel sosyal medya kursu sonunda eğitimini tekrar almak isteyen öğrencilerimiz için herhangi bir sebep aranmaksızın ücretsiz kurs tekrarı hakkı.

Ücretsiz Telafi »
meb onaylı özel sosyal medya kursu

MEB Onaylı Sertifika

Kariyer yolculuğunuzda referansınız olacak, aldığınız eğitimi özgeçmişinize ekleyebileceğiniz MEB onaylı özel sosyal medya kursu sertifikası.

Sertifikalı Eğitimler »

Suça Ortak Olmayın!

Ruhsatsız, özel ders ve danışmanlık adı altında özel sosyal medya kursu veren kurumlara dikkat edin! MEB ruhsatı olmayan kurumların özel sosyal medya eğitimi vermelerinin yasal olmadığını unutmayın, ruhsatsız yerlerden özel sosyal medya dersi alarak suça ortak olmayın!

özel sosyal medya uzmanlığı kursu

İletişim Kanallarınızı Arttırmaya Mı İhtiyacınız Var?

Firmanızın bir sonraki hamlesine karar vermek için müşterilerinizi dinlemek, onların görüşlerini dikkate alarak mı hareket etmek istiyorsunuz?

Güçlü ve zayıf yönlerinizi analiz etmek için mevcut müşterilerinizden daha fazla geri dönüş alarak büyümek için nelere ihtiyacınız olduğunu keşfetmeyi mi planlıyorsunuz? Özel sosyal medya kursu ile müşteri etkileşiminize yeni bir boyut katın, insanların firmanız hakkında önerilerini, yorumlarını ve taleplerini dinleyin, bir sonraki adımınızın doğru olacağından emin olun!

Müşterileriniz ve takipçilerinizden anında geri dönüş alabilmek için özel sosyal medya dersleri ile sosyal medyada aktif bir marka yönetiminin yollarını keşfedin!

Sosyal Medyayı Doğru Kullanmayı Öğrenin!

Üç boyutlu bir dijital yönetim için özel sosyal medya uzmanlığı kursu ile kendinizi ve ekibinizi geliştirmeye ne dersiniz?

Kariyerinize bir sosyal medya uzmanı olarak devam etmek mi istiyorsunuz? Yoksa markanızı dijitale taşıyacaksınız ama öncesinde ekibinizin kurumsal sosyal medya yönetiminde deneyim kazanmasına mı ihtiyacınız var? Kişi ve kurumlara özel sosyal medya kursu ile tamamen sizin ihtiyaçlarınıza göre şekillenen bir özel sosyal medya eğitimi alın, daha etkili reklam kampanyalarının ve içerik stratejilerinin sırrını öğrenin!

Sıfırdan mesleki uzmanlığa giden bir özel sosyal medya kursu ile kariyer yolculuğunuza sağlam adımlarla başlayın!

özel sosyal medya uzmanlığı kursları
özel sosyal medya eğitimi

Firmanızı Kısa Sürede Büyütün!

Yeni nesil stratejilerden yararlanarak müşteri portföyünüzü genişletmenin zamanının geldiğini düşünüyorsanız doğru adrestesiniz!

Hedef kitlenize ulaşmak için dinamik stratejiler geliştirmeyi öğreneceğiniz özel sosyal medya dersleri sonrasında Instagram’dan Facebook’a, Twitter’dan Linkedin’e farklı sosyal medya platformlarında potansiyel müşterilerinizin sizi takibe almasını sağlayacak, etkileşim sayılarınızı arttıracak, takip ve beğenileri satış başarısına dönüştüreceksiniz!

Özel sosyal medya eğitimleri ile müşteri yolculuğunu sosyal medya üzerinden yönetmenin en yeni yollarını öğrenin!

SEO Akademi’den Özel Sosyal Medya Eğitimi Alan Kurum ve Kuruluşları İnceleyin!

Özel sosyal medya eğitimi ile aktif müşterilerinin sayısını arttırarak kısa sürede iş hacmini büyüten ve gerek yurt içi gerekse yurt dışında başarılarından söz ettiren kurumsal partnerlerimize göz atın, ülkemizin en köklü firmalarına verdiğimiz özel sosyal medya kursları hakkında bilgi edinin!

Gösterilecek içerik bulunamadı.

Türkiye’nin En Kapsamlı SEO ve Dijital Pazarlama Akademisi – Eğitimin Tek Adresi!

Geleneksel reklam ve PR stratejilerinin kısıtlayıcılığından kurtularak hedef kitlenizi büyütmek istiyorsanız gelin, sizi daha yakından tanıyarak ihtiyaç ve beklentilerinize en uygun özel sosyal medya kursu programını belirleyelim. Avrupa standartlarında uygulama ağırlıklı, bireysel farklılıklar esas alınarak hazırlanmış bir özel sosyal medya eğitimi ve eğitim sonrası kariyer danışmanlığı ile dijital dünyada ben de varım deyin!

Seviye ve Yetenek Analizi

Seviyenizi belirlemek ve size en uygun özel sosyal medya kursu programını hazırlamak için bilgi ve deneyiminizi ölçüyor, sosyal medya becerilerinizi analiz ediyoruz.

Kişisel ve Kurumsal Eğitim Programı

Eğitim danışmanlarımız ve eğitmenlerimizle ihtiyaç, beklenti ve hedeflerinize göre bireysel ve kurumsal özel sosyal medya kursu içeriğinizi hazırlıyoruz.

Bireyselleştirilmiş Yaklaşım

Özel sosyal medya eğitimi programımızı istekleriniz, birikiminiz ve öğrenme hızınıza göre güncelliyor, tamamen sizin ve markanızın ihtiyaçlarına odaklanıyoruz.

özel sosyal medya kursları

Takip ve Rehberlik

Eğitim danışmanlarımızla özel sosyal medya eğitiminizi takip ederek eksiklerinizi belirliyor, telafi özel sosyal medya dersleri ve ilave eğitimlerle öğrenme garantisi sağlıyoruz.

Kariyer Danışmanlığı

Başarılı sosyal medya uzmanları arasına adını yazdırmak veya markasını zirveye taşımak isteyen öğrencilerimize özel sosyal medya eğitimi sonrasında yol gösteriyoruz.

Eğitim Sonrası Destek

Özel sosyal medya eğitimi sonrasında ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızda olmaya devam ediyor, kendinizi geliştirmenize ve eksiklerinizi gidermenize destek veriyoruz.

Pazarlama Bütçenizi Doğru Kullanmak İçin SEO Akademi Özel Sosyal Medya Kursu ile Tanışın, Düşük Maliyetle Daha Fazla İnsana Ulaşın!

Reklam giderlerine ayırdığınız maliyetlere rağmen markanızı istediğiniz popülariteye ulaştıramadınız mı? Sosyal medyadan daha verimli yararlanmaya ne dersiniz? Türkiye’nin en çok tercih edilen özel sosyal medya kursu SEO Akademi’yi ziyaret edin, sizi misafir edip bir çay/kahve ikram edelim. Nasıl bir kurumdan eğitim alacağınızı, dersliklerimizi, kafemizi, bahçemizi, sosyal alanlarımızı görün ve eğitmenlerimizle tanışın. Kurumsal ve bireysel özel sosyal medya kursu programımızı inceleyin, size özel bir sosyal medya eğitimi planlayalım!

seo akademi

Bir Kahve İçmeye Gelin!

Ekibimizle tanışmak, kişi ve kurumlara özel sosyal medya eğitimlerimiz hakkında bilgi almak için eğitim koordinatörlerimizle bir kahve içmeye ne dersiniz?

Randevu Al »
seo akademi özel sosyal medya kursu

Eğitiminizi Planlayalım!

Size uygun ve ihtiyaçlarınıza yönelik özel sosyal medya eğitimi programını belirleyelim, yol haritanızı çizelim, sosyal medyada görünürlüğünüzü arttırın!

Eğitim Danışmanınla Görüş »
özel sosyal medya kursları

Bütçenizi Verimli Kullanın!

Dev bütçelere ihtiyaç duymaksızın markasının insanlar tarafından bilinmesini sağlayın, özel sosyal medya kursu ile reklama değil kendinize yatırım yapın!

Kayıt Ol »

Marka Kimliğinizi Yaratın!

Hedef kitlenize yalnızca ürün veya hizmet satan bir şirket olmadığınızı gösterin, özel sosyal medya dersleri ile aktif ve yaşayan bir marka yaratmanın sırlarını keşfedin!

meb ruhsatlı özel sosyal medya kursu

MEB Ruhsatlı Özel Sosyal Medya Kursu

SEO Akademi özel sosyal medya eğitimi merkezimiz MEB onaylı ve ruhsatlı bir özel sosyal medya kursudur.

Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı bir özel sosyal medya kursu olarak derslik büyüklüklerimizden acil çıkışlara, ekipman ve eğitim gereçlerinden yangın merdivenlerine, deprem dayanıklılık raporundan sosyal alanlara kadar MEB standartlarının tamamına uygun, güvenli bir binada, keyifli bir atmosferde, alanında uzman ve deneyimli eğitmenlerden özel sosyal medya eğitimi almanızı sağlıyor ve Özel Öğretim Kurumları müfredatına uygun eğitimler veriyoruz.

Kurumsal ve bireysel ihtiyaçlar ve hedefler doğrultusunda planlanan özel sosyal medya eğitimi süreci ile verilen bilgilerin teoride kalmaması ve kullanılabilir hale gelmesi için sosyal medya reklam ve içerik stratejileri ve müşteri etkileşimi simülasyonları gerçekleştirmekte, kazanımların pekiştirilmesini sağlamaktayız.

Özel sosyal medya kursu başlangıcından itibaren eğitmenlerimiz ve eğitim danışmanlarımızla birlikte gelişiminizi yakından takip ederek eksik kaldığınız noktaların, öğrenmekte zorlandığınız konuların ve kaçırdığınız derslerin telafisine imkan tanımaktayız.

Uygulamalı Özel Sosyal Medya Eğitimi

İhtiyaç ve beklentilerinize yönelik planladığımız özel sosyal medya kursları ile sosyal medya dinamiklerini ve kullanıcı alışkanlıklarının analizini pratiğe aktararak daha hızlı ve kalıcı bir öğrenme süreci sağlamaktayız.

Sosyal medyada daha etkili ve organik stratejilerle görünürlük kazanmak için gerçekleştirilmesi gereken uygulamaları, sosyal medya analiz araçlarının kullanımını özel sosyal medya eğitimleri ile uygulamalı bir şekilde görüyor, örnek içerikler ve reklam kampanyaları ile sosyal medya performansını arttırmaya yönelik ipuçları aktarıyor, ödevler vererek özel sosyal medya derslerinde öğrendiklerinizi pekiştirme fırsatı sunuyoruz.

Bir sosyal medya çalışmasında var olan tüm aşamalarda deneyim kazanmanız için birlikte profil analizleri ve hedef kitle araştırması yapıyor, dilediğiniz takdirde sizin seçtiğiniz bir sosyal medya hesabı üzerinden konu anlatımları ve sosyal medya uygulamaları gerçekleştiriyoruz.

Özel sosyal medya eğitimi sırasında ve sonrasında size destek olmayı sürdürüyor, kariyer danışmanlığı ile mesleğinizde uzmanlaşmanızı sağlıyor, kurumlara özel sosyal medya eğitimleri ile firmaların dijital reklam stratejileri için ekiplerini güçlendirmelerine yardım ediyoruz!

özel sosyal medya dersi
özel sosyal medya dersleri

Uluslararası Özel Sosyal Medya Eğitimi Standardı

Sosyal medya ve dijital pazarlama alanında 15 yılı aşkın deneyimimizle öğrencilerimize Türkiye’nin en kapsamlı ve güncel özel sosyal medya eğitimi programını sunmaktayız.

Bugüne kadar 1600’ün üzerinde öğrenci mezun eden ve %97 katılımcı memnuniyeti sağlayan özel sosyal medya kurslarımızda öğrenme hızınıza, dijital pazarlama deneyiminize ve hedeflerinize göre eğitimlerimizi planlıyoruz.

Özel sosyal medya eğitimi standardımızı belirlerken MEB kriterlerinin yanı sıra eğitmen kadromuzun deneyim ve uzmanlığına, özel sosyal medya dersi içeriklerimizin yeterliliğine ve güncelliğine, sınıflarımızın konforuna, araç – gereç ve teknoloji donanımına, fiziki imkanlarımıza ve sosyal alanların çeşitliliğine de dikkat ediyoruz.

Sosyal medya platformlarına yönelik algoritma ve analiz aracı güncellemelerini, başarıları ile dünya çapında üne kavuşmuş sosyal medya uzmanlarının yenilikçi uygulamalarını yakından takip ediyor, özel sosyal medya uzmanlığı kursu boyunca size ufuk açıcı ve güncel bilgiler aktarıyoruz.

Eğitim ve Kariyer Danışmanlığı

Özel sosyal medya kursu ile mesleki gelişiminize önem veriyor, dijital pazarlama sektöründe çalışacak yeterliliğe ulaşmanız için eğitim ve kariyer danışmanlığı desteği sunuyoruz.

Özel sosyal medya eğitimi süresince başarılı mesleki gelişiminizi, bilgi ve becerilerinizi analiz ediyor, ihtiyaçlarınıza ve seviyenize göre ek eğitim planı yapıyor, kariyer planlama hizmeti vererek yeteneklerinizi doğru yönlendirmenizi sağlıyor, dijital pazarlama sektöründe başarılı bir sosyal medya uzmanı olarak yer almanız için yolunuzu aydınlatıyoruz.

Yetiştirdiğimiz öğrencilerle Türkiye’nin en iyi sosyal medya uzmanlarını geleceğe hazırlıyor, kariyer yolculuklarında sağlam adımlarla ilerlemelerine destek oluyor, firmaların başarılı dijital pazarlama ekipleri kurmasında rol alıyoruz!

özel sosyal medya uzmanlığı eğitimleri
özel sosyal medya uzmanlığı eğitimi

Eğitim Sonrası Destek

Gelişmeye, öğrenmeye ve işini daha iyi yaparak dijital dünyada görünürlüğünü arttırmaya hevesli olan tüm öğrencilerimizin özel sosyal medya eğitimi sonrasında da yanlarında olmayı sürdürüyoruz.

Dijital pazarlama sektöründe çalışmalarını sürdüren, sosyal medya uzmanı olarak dijital dünyaya adım atan öğrencilerimizle sosyal medyada görünürlüklerini arttırmak ve satışlarını katlamak isteyen firmalara özel sosyal medya eğitimi sonrasında da destek oluyor, akıllarına takılan soruları yanıtlayarak karşılaştıkları sorunları çözmelerine yardımcı oluyor, uzmanlarımızın bilgi ve deneyimlerinden yararlanmalarını sağlıyoruz.

Dijital dünyanın yeni uzmanlarını yetiştiriyor, özel sosyal medya kurslarının yanı sıra SEO ve dijital pazarlamanın diğer alanlarında sunduğumuz eğitimlerle yanınızda olmayı sürdürüyoruz. Kurumsal partnerlerimizin sosyal medya danışmanı olarak yollarını aydınlatıyoruz…

Özel Sosyal Medya Kursu Yorumları

Müşteri Sayınız Potansiyelinizin Altında Mı?

Tüm denemelerinize rağmen hedeflediğiniz müşteri ve satış rakamlarına ulaşamıyor musunuz?

Özel Sosyal Medya Eğitimi Alın!

Satış kanallarınızı özel sosyal medya kursları ile arttırın, müşterileriniz arasına yenilerini ekleyin!

Hedef Kitlenize Ulaştığınızdan Emin Olun!

Doğru reklam ve içerik stratejileri ile marka farkındalığı yaratın, insanların sizi tercih etmesini sağlayın!

özel sosyal medya kursu mezunları

1600+ Mezun Öğrenci

Kurulduğumuz günden bu yana ülkemizin başarılı girişimcilerine, iş insanlarına, sosyal medya meraklılarına ve geleceğin sosyal medya uzmanlarına özel sosyal medya eğitimleri verdik!

SEO Akademi olarak uluslararası standartlarda, uygulama ağırlıklı, bireysel farklılıklar göz önüne alınarak hazırlanmış Türkiye’nin en güncel özel sosyal medya kursu programları ile 300’den fazla kurumsal, 1300’den fazla bireysel özel sosyal medya eğitimi vererek öğrencilerimizle sosyal medyada müşteri etkileşiminin yöntemlerini paylaştık.

Mezunlarımızın her biri sosyal medya hedeflerine kısa sürede ulaştılar, ülkemizin başarılı sosyal medya uzmanları arasında yer aldılar. Kurumlara özel sosyal medya eğitimlerimizden yararlanan firmalar markalarına dair farkındalığı arttırarak sektörlerinin liderleri haline geldiler.

20+ Alanda SEO ve Dijital Pazarlama Kursu

Özel sosyal medya eğitimi dışında dijital dünyanın farklı alanlarına ilgi duyan kursiyerlerimiz için birbirinden keyifli ve öğretici kurslar hazırladık!

Özel sosyal medya kursları ile birlikte dijital pazarlamanın diğer alanlarını merak eden öğrencilerimiz için SEO’dan e-ticarete, web tasarımdan Google reklamcılığına, bilişim ve marka hukukundan içerik editörlüğüne kadar farklı alanlarda eğitimlerimiz var! Siz de mesleki becerilerinizi veya markanızı internet çağına adapte etmek istiyorsanız SEO Akademi ile tanışmanızın tam zamanı!

Özel sosyal medya uzmanlığı kursu sonrası dijital dünyada rekabetçi kalmak için merak ettiğiniz her şeyi öğrenebileceğiniz bir akademide olduğunuzu unutmayın!

özel sosyal medya uzmanlığı dersi
sosyal etkiinlikler özel sosyal medya kursu

Sosyal Etkinlikler

SEO Akademi özel sosyal medya kursu ile sıkıcı ve teorik eğitimlerden çok uzakta, sosyalleşerek eğlenebileceğiniz etkinliklerle dolu bir ortam sunuyoruz!

Özel sosyal medya kursları ile eğitmenleriniz ve diğer öğrencilerimizle kaynaşacağınız bowling, satranç, playstation turnuvaları; tiyatro ve film gösterimleri ile keyifli geziler düzenleyerek sosyal bir ortamda eğitim almanıza özen gösteriyoruz.

Türkiye’nin en iyi özel sosyal medya kursu olarak sosyal medya ve dijital pazarlamanın püf noktalarını öğrenirken bir yandan da güzel vakit geçirmenizi sağlıyor, ayrıca sektörün en iyileriyle tanışabileceğiniz keyifli network organizasyonları gerçekleştiriyoruz.

Mesleki birikiminizi arttırırken her anından keyif alacağınız ve dijital pazarlama dünyasının ustaları ile tanışacağınız bir özel sosyal medya kursu hazırladık! Gelin, siz de SEO Akademi ayrıcalıklarından yararlanın.

Sanat Cafe

Özel sosyal medya eğitimi aralarında ve sonrasında sosyalleşebileceğiniz, keyifli sohbetlere ve etkinliklere ev sahipliği yapan, sıcak ve samimi dostlukların adresi Sanat Cafe’de sizleri ağırlıyoruz.

Öğrencilerimizin sadece özel sosyal medya eğitimi aldıkları bir kurum olmanın dışında yeni insanlarla tanışabilecekleri, diğer öğrencilerimizle ve eğitmenlerimizle kaynaşarak sosyal medya ve dijital pazarlama hakkında fikir alışverişinde bulunabilecekleri bir ortam yarattık.

Sanat Cafe’de düzenlediğimiz etkinlikler ve workshoplarla dijital pazarlama ve sosyal medya alanında başarıları ile ülkemizin en iyileri arasına adını yazdırmış sosyal medya uzmanları ile buluşuyor, başarılarının sırlarını kendilerinden dinliyoruz.

SEO Akademi özel sosyal medya kursları ile mesleki uzmanlığınızı rahat edebileceğiniz bir atmosferde geliştirmeniz için her şey düşünüldü!

bakırköy sanat cafe

SEO Akademi’yi Instagram’dan Takip Edin!

Özel sosyal medya kursu programlarımızdan en keyifli anları, SEO Akademi olarak düzenlediğimiz etkinlerimizi görmek ve yeniliklerimizden haberdar olmak için bizi Instagram’dan takip edin!

Özel Sosyal Medya Kursu Programı

Sosyal medya ruhuna ve dinamizmine uygun stratejilerle hedef kitlenize ulaşmak ve potansiyel müşterilerinizin sayısını arttırmak istiyor, kariyeriniz veya markanızın geleceği için sosyal medyaya açılmayı planlıyorsanız özel sosyal medya eğitimi programımıza göz atın!

Özel sosyal medya kursu programımıza mutlaka katılması gerekenler;
 • Sosyal medya uzmanı olmak isteyenler,
 • Müşteri sayısını arttırmak için yeni yollar arayanlar,
 • İç hacmini genişletmeyi hedefleyenler,
 • Markası için dijital kimlik yaratmayı planlayanlar,
 • Müşteri etkileşimlerini arttırmak isteyenler,
 • Daha fazla takipçiye ulaşmayı hedefleyenler,
 • Sosyal medya pazarlamacılığına giriş yapmayı planlayanlar,
 • Sosyal medya reklamcılığını öğrenmek isteyenler,
 • Analiz araçlarını kullanarak doğru hedeflemeler yapmak isteyenler,
 • Satışlarını arttırmayı hedefleyenler.

Özel sosyal medya eğitimi almanız için nedenler;
 • Takipçi sayınız umduğunuzdan azsa,
 • Sosyal medya reklamlarına yeterince dönüş alamıyorsanız,
 • Paylaştığınız içerikler ilgi çekmiyorsa,
 • Yeni bir strateji için nereden başlayacağınızı bilmiyorsanız,
 • Reklam bütçenizi verimli kullanamıyorsanız,
 • İş hacminizi büyütmek için sosyal medyadan yararlanmak istiyorsanız,
 • Deneme yanılmayla kaybedecek zamanınız yoksa kesinlikle özel sosyal medya kursu almalısınız!

Özel sosyal medya kursu bana ne katacak diyorsanız;
 • Sosyal medya uzmanı olarak yeni kariyerinize adım atacaksınız,
 • Sosyal medya platformlarını yakından tanıyacaksınız,
 • Reklam araçlarını kullanmayı öğreneceksiniz,
 • Hedef kitle ve etkileşim analiz araçlarını kullanabileceksiniz,
 • Sosyal medya algoritmalarını tanıyacaksınız,
 • Sosyal medya dinamiklerine uygun stratejiler geliştirebileceksiniz,
 • İçeriklerinizin etkileşim sayısı artacak,
 • Satış oranlarınız artacak,
 • Bütçenizi daha verimli kullanmaya başlayacaksınız,
 • Dinamik bir marka kimliği yaratacaksınız.

Özel Sosyal Medya Kursu Programı – 1600’ün Üzerinde Mezun %97 Katılımcı Memnuniyeti

İyi planlanmış stratejilerle hedef kitlenizin sizi sosyal medyada bulmasını sağlamak, ürün ve hizmetlerinizin tanıtımını gerçekleştirmek ve sosyal medya üzerinden satış yapmak istiyorsanız özel sosyal medya eğitimi tam size göre! Siz de özel sosyal medya kursundan yararlanmak istiyorsanız hemen bizimle iletişime geçin!

Kurs Ne Kadar Sürer? Kimler Katılmalı? – Özel Sosyal Medya Kursu Programı

Özel Sosyal Medya Eğitimi programlarımızı; öğrencilerimizin seviye ve ihtiyaç analizini yaparak; kendilerini geliştirmek ya da uzmanlaşmak istedikleri alan için hangi seviyede ne kadar süre eğitim alacaklarına, beklenti ve kariyer hedeflerine göre oluşturmaktayız.

Bu doğrultuda programlarımızı öğrencilerimizin eğitimlerimizden maksimum seviyede verim alabilmeleri için; bireylerin yaşı, konuya olan ilgisi ve öğrenme hızı gibi bireysel farklılıkları göz önünde bulundurarak planlıyoruz.

Kurumun ya da kişinin ihtiyaçlarına göre hazırlanan Özel Sosyal Medya Eğitimi, verilen bilginin teoride kalmaması, kullanılabilir ve benimsenmiş hale gelmesi için uygulama ve pratik ağırlıklıdır. Eğitimin başlangıcından sonuna kadar eğitmenimiz ve eğitim danışmanlarımız öğrencilerimizin gelişimini takip ederek eksik kaldıkları noktaları tespit etmekte, bahsi geçen noktaların tekrarı ve telafisini gerçekleştirmektedir.

Yıllık olarak bakıldığında sosyal medya üzerinden alışveriş yapan kullanıcıların kişi başına harcamaları 15.000 TL’nin üzerine çıkıyor!

özel sosyal medya eğitimleri

Özel Sosyal Medya Kursu Sıkça Sorulan Sorular

SEO Akademi olarak Özel Sosyal Medya Kursu sonunda MEB Onaylı Sertifika veriyoruz. MEB Onaylı Sertifika alma şartları hakkında bilgi almak için eğitim danışmanlarımıza ulaşabilirsiniz.

Elbette. Özel Sosyal Medya Kursu için tüm öğrencilerimize ders telafi imkanı sunmaktayız. Derse gelemeyen öğrencilerimiz, farklı bir sınıfta/şubemizde katılamadıkları haftanın/dersin telafisini alabilirler.

Özel sosyal medya kursu eğitmen kadromuz; özel sosyal medya ve dijital pazarlama sektöründe başarıları ile öne çıkmış, sosyal medya danışmanlık ve eğitim desteğiyle onlarca markanın dijital dünyada rekabetçi kalmasını sağlayan sosyal medya uzmanlarından oluşmaktadır. Türkiye’nin en başarılı sosyal medya, dijital pazarlama ve internet reklamcılığı uzmanlarını ekibimizde bir araya getirmekteyiz.

Özel sosyal medya kursu eğitim programlarımızı; öğrencilerimizin seviye ve ihtiyaç analizini yaparak kişisel ve kurumsal ihtiyaçlarına göre almaları gereken ileri ve branş eğitimlere, eğitimden beklentilerine ve hedeflerine bağlı olarak oluşturmakta, öğrenme hızı, yetenekleri, öğrenim dili, eğitsel ihtiyaçları ve eksik noktaları göz önünde bulundurarak planlamaktayız. Özel sosyal medya kursu fiyatları ise kursiyerimizin ne kadar süre eğitim alacağına, almak istediği ilave derslere göre değişmektedir. Buyurun, kurumumuza gelin, sizi misafir edip bir çay/kahve ikram edelim. Siz nasıl bir kurumdan eğitim alacağınızı, dersliklerimizi, kafemizi, bahçemizi ve sosyal alanlarımızı görün, eğitmenlerimizle tanışın. Biz de sizi daha yakından tanıyarak ihtiyaç ve beklentinize göre en uygun özel sosyal medya kursu programını belirleyelim ve detaylı eğitim içeriğini anlatalım. Özel sosyal medya kursu fiyatları hakkında bilgi verelim.

İstanbul, Bakırköy’de bulunan SEO Akademi özel sosyal medya eğitim merkezimiz Bakırköy İncirli’de yer almaktadır. Metro, metrobüs, otobüs ve minibüs gibi toplu taşıma araçlarını ya da kişisel aracınızı kullanarak kursumuza ulaşabilirsiniz. İncirli Metrobüs durağına 5 dakika yürüme mesafesinde olan kursumuza; Beylikdüzü, Avcılar, Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Merter, Topkapı, Eyüp, Okmeydanı, Çağlayan, Mecidiyeköy, Zincirlikuyu, Acıbadem, Kadıköy istikametinden rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Metro kullanarak Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Zeytinburnu, Bayrampaşa, Fatih, Aksaray, Taksim, Beşiktaş, Osmanbey, Nişantaşı, Şişli, Gayrettepe, Levent, Sarıyer, Başakşehir, Kadıköy, Kartal, Pendik, Üsküdar, Ümraniye, Etiler’den SEO Akademi’ye gelebilirsiniz. Ayrıca Marmaray ve yüksek hızlı tren durağını kullanarak Pendik, Kartal, Maltepe, Bostancı, Erenköy, Göztepe, Üsküdar, Sirkeci, Zeytinburnu, Ataköy, Yeşilyurt, Florya, Küçükçekmece, Halkalı, Eskişehir, Ankara ve Konya’dan kursumuza ulaşabilirsiniz. Kınalıada ve Büyükada’dan doğrudan bulunan feribot hattı ile Bakırköy’e gelebilir, 10 dakikalık bir yolculuktan sonra kurs merkezimize gelebilirsiniz. Kişisel aracınızı kullanarak E-5 karayoluna bağlanabilir, merkezi konumdaki SEO Akademi’ye ulaşabilirsiniz. özel sosyal medya kursu Florya, özel sosyal medya kursu Bahçelievler, özel sosyal medya kursu Ataköy, özel sosyal medya kursu Yeşilköy, özel sosyal medya kursu Zeytinburnu, özel sosyal medya kursu Avcılar olarak hizmet veren özel sosyal medya kursu Bakırköy merkezimize gelerek eğitiminizi planlayabilirsiniz.

Özel sosyal medya kursu programını başarıyla tamamladıktan sonra özgeçmişinize ekleyebileceğiniz özel sosyal medya uzmanlığı eğitimi sertifikası ile dijital reklam ajansları ve dijital pazarlama departmanları olan şirketlerin iletişim veya sosyal medya uzmanı ilanlarına başvurabilirsiniz.

Elbette! Özel sosyal medya kursları ile öğrencilerimize sosyal medya pazarlamacılığının en güncel yöntemlerini öğretiyoruz. Siz de özel sosyal medya kursu sonrasında sosyal medyada işletme hesabınızı açarak satışlarınıza başlayabilir, hedef kitlenize çok daha kolay ve düşük bütçeli stratejilerle ulaşabilirsiniz.

Eğitim Danışmanına Sor

seo akademi iletişim
özel sosyal medya kursu fiyatları

Özel Sosyal Medya Kursu

Erken Kayıtta %50 İndirim - Son Kontenjanlar

Hemen Kayıt Ol

Özel Sosyal Medya Kursu Alan Öğrencilerimiz Bu Eğitimleri De Aldı!

Özel sosyal medya uzmanlığı kursu ile kariyerlerinde yeni bir adım atan ve markalarını sosyal medyaya taşıyan kursiyerlerimiz SEO Akademi ayrıcalığıyla becerileri arasına yenilerini eklemeye devam ediyor! Siz de şimdi sırada hangi eğitim var diyorsanız öğrencilerimizin özel sosyal medya kursu dışında en çok tercih ettiği kurslara bir göz atın, mesleki gelişiminize SEO Akademi ile devam edin!

Özel Sosyal Medya Kursları Nasıl Mı Geçiyor? Video Ve Fotoğraflarımıza Göz Atın!

Özel sosyal medya kurslarımızdan keyifli anları, SEO Akademi olarak düzenlediğimiz etkinlikleri ve workshopları görmek için video ve fotoğraflarımıza göz atın, SEO Akademi’de sizi nelerin beklediğini öğrenin!

Tüm videolarımızı görmek için YouTube hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: YouTube

Tüm fotoğraflarımız için Instagram hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: Instagram

SEO Akademi’yi Yakından Tanıyın!

Özel sosyal medya kursumuzu, sosyal alanlarımızı, Sanat Cafe’mizi, öğrencilerimizle birlikte düzenlediğimiz organizasyonlarımızı inceleyin, Türkiye’nin en kapsamlı SEO ve dijital pazarlama kursu ailesini yakından tanıyın!

Sosyal Medyada Biz

15+

Yıllık Deneyim

Özel sosyal medya eğitimi alanında Türkiye’nin en deneyimli kursu SEO Akademi.

6+

Kurs Merkezi

İstanbul’un merkezi semtlerinde SEO Akademi özel sosyal medya kursu şubeleri.

%97

Öğrenci Memnuniyeti

Özel sosyal medya kursu öğrencilerimizin değerlendirmesiyle yüksek memnuniyet oranı.

1600+

Mezun Öğrenci

Bireysel ve kurumsal özel sosyal medya eğitimi almış yüzlerce başarılı kursiyer.

Öğrenci Yorumları

Görüntülenebilecek bir yorum/değerlendirme bulunamadı.

161

kişi sizinle beraber bu kursu inceliyor.

Bu eğitimi toplam 805 kişi satın aldı.