SEO Akademi Türkiye'nin En Çok Tercih Edilen SEO Kursu
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Tektaş Mühendislik Kurumsal SEO Eğitimi

Yeni Nesil Pazarlamacılığa Adapte Olmalarını Sağladık!

SEO Akademi olarak dijital dünyada daha görünür olmak isteyen Tektaş Mühendislik yetkililerine kurumsal SEO eğitimleri verdik!

Uzman SEO eğitmenlerimizin uygulamalı anlatımlarıyla gerçekleşen kurumsal SEO eğitimi programımızda SEO çeşitleri, SEO algoritmaları, SEO cezaları, SEO uyumlu site hazırlamanın teknikleri ve püf noktaları, İçerik ve tasarım optimizasyonu, mobil ve sosyal medya SEO, dijital pazarlama teknikleri ve yöntemleri, Adwords kullanma ve kampanya yönetimi, internet sitelerinden kazanç sağlama, kurumsal SEO uygulama gibi konulara değindik.

Pekiştirici uygulamalar ve örnek internet sitesi analizleri ile Tektaş Mühendislik personelinin kurumsal SEO eğitimleri ile kalıcı kazanımlar edinmesini sağladık!

Tektaş Mühendislik; sektörlerindeki 30 yılı aşkın deneyimlerini SEO Akademi desteği ile dijital dünyaya taşıdı.

tektaş mühendislik seo eğitimi

Tarih
25 Ağustos 2018
Düzenleyen
SEO Akademi
Konu
Kurumsal SEO Eğitimi
Katılımcı
10+

Kurumsal SEO Eğitimleri ile Dijital Pazarlama Sektörünün Gelişmesine Destek Oluyoruz!

Ülkemizin başarılı firmalarının dijital pazarlama sektörünün hızlı değişen dinamiklerine daha kısa sürede adapte olabilmeleri için SEO, dijital pazarlama ve sosyal medyaya yönelik eğitimler düzenliyor, danışmanlık desteğimizle yanlarında oluyor, kurumsal partnerlerimizin büyümesi için yollarını aydınlatmaya devam ediyoruz!

Eğitimlerimizi Sosyal Medyadan Takip Edin!