SEO Akademi Türkiye'nin En Çok Tercih Edilen SEO Kursu
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Vakıf Emeklilik Kurumsal SEO Eğitimi

Hedef Kitlelerine Ulaşmak İçin SEO Akademi’den Destek Aldılar!

Yeni nesil pazarlamacılığın fırsatlarından yararlanmak isteyen Vakıf Emeklilik yöneticilerine ve çalışanlarına özel kurumsal SEO eğitimi düzenledik!

SEO Akademi ekibi olarak katıldığımız kurumsal SEO eğitimi programımızda Google algoritmaları, arama motorlarının işleyiş ve sıralama mantığı, SEO teknikleri, SEO’ya uygun içerik, site içi ve site dışı optimizasyon, görsel optimizasyonu, mobil SEO, SEO’nun dijital pazarlama için önemi gibi konulara değindik.

Vakıf Emeklilik markasının Google aramalarında üst sıralarda çıkması için gerçekleştirilebilecek uygulamaları birlikte inceledik.

Kurumsal SEO Eğitimi sonrasında Vakıf Emeklilik gerek web sitesi gerekse sosyal medya hesapları üzerinden çok daha başarılı bir dijital pazarlama stratejisi takip etmeye başladı.

vakıf emeklilik seo eğitimi

Tarih
18 Ekim 2018
Düzenleyen
SEO Akademi
Konu
Kurumsal SEO Eğitimi
Katılımcı
20+

Kurumsal SEO Eğitimleri ile Dijital Pazarlama Sektörünün Gelişmesine Destek Oluyoruz!

Ülkemizin başarılı firmalarının dijital pazarlama sektörünün hızlı değişen dinamiklerine daha kısa sürede adapte olabilmeleri için SEO, dijital pazarlama ve sosyal medyaya yönelik eğitimler düzenliyor, danışmanlık desteğimizle yanlarında oluyor, kurumsal partnerlerimizin büyümesi için yollarını aydınlatmaya devam ediyoruz!

Eğitimlerimizi Sosyal Medyadan Takip Edin!