SEO Akademi Türkiye'nin En Çok Tercih Edilen SEO Kursu
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Web Tasarım Kursu

Web Sitenizi Tasarlamaya Hızlıca Başlayın!

Kullanıcı Deneyimini Ön Planda Tutan Tasarımlarla Fark Yaratın! – Web Tasarım Kursu SEO Akademi

Kurumsal ve bireysel web tasarım derslerimizle kendi web sitenizin tasarımını gerçekleştirmeye ne dersiniz? Etkili eğitimlerimize katılın!

SEO Akademi çatısı altında verdiğimiz web tasarım dersleri ile web tasarım alanında hiçbir altyapısı bulunmayanlardan bu alanda bilgi birikimlerini geliştirmek isteyenlere kadar her seviyedeki öğrencilerimize uygun web tasarım eğitimi içerikleri düzenliyoruz. Böylece web tasarımının tanımını kavramanızı, kendi sitenizin tasarım süreçlerini üstlenmenizi, HTML bilgisi edinmenizi, hedef kitlenizin kullanımına en uygun arayüzü belirlemenizi sağlıyoruz.

Web sitesi tasarımı yapılırken karşınıza çıkabilecek tüm kavramlar hakkında bilgi edinmenizi ve tasarım planlama süreçlerine hakim olmanızı sağlayacak eğitimlerimize katılın!

Tüketicilerin yüzde 89’u arayüzünü beğenmediği ya da zor bir deneyim yaşadığı web sitesini terk ediyor. Markalar için bu durumun önüne geçmek, iyi bir web tasarım ile mümkün!

web tasarım kursu

Tüm eğitimlerimizi inceleyebilir, web tasarım kursu için bilgi alabilirsiniz.

Erken Kayıtta %50 İndirim
Son 3 Kontenjan
Seviye
Tüm Seviyeler
Süre
Kişi ve Firmaya Özel Planlanmaktadır
Kontenjan
12 Kişi

Türkiye’nin En Çok Tercih Edilen Web Tasarım Kursu SEO Akademi – Kullanıcıları Etkileyen Bir Web Tasarımı Gerçekleştirin!

Web tasarım eğitimleri alarak altyapıyı kurmak, tasarımsal süreçlere hakim olmak, web tasarım alanında kendinize büyük katkılar yapmak istemez misiniz? Dijital dünyanın görünen yüzünü oluşturan, kullanıcılar için kolaylık sağlayan en güncel web tasarım kursu programları ile öğrenme hızınıza, bilginize ve ihtiyaçlarınıza göre fark yaratan web tasarım eğitimleri alın, size özel hazırlanmış web tasarım kursu sertifika programı katılımcısı olun!

web tasarım eğitmenleri

Alanında Ünlü Eğitmenler

Her biri alanında ünlü, web tasarım alanında eğitim veren, Türkiye’nin deneyimli ve profesyonel eğitmenlerinden web tasarım eğitimi alma fırsatı.

Eğitmenlerimiz »
web tasarım kursları

%100 Öğrenme Garantisi

Web tasarım kurs programı sonunda eğitimini tekrar almak isteyen öğrencilerimiz için herhangi bir sebep aranmaksızın ücretsiz kurs tekrarı hakkı.

Ücretsiz Telafi »
meb ruhsatlı web tasarım kursu

MEB Onaylı Sertifika

Web tasarım alanında kurs eğitimi aldığınızı belgeleyen, bilgi birikiminizi ve uzmanlığınızı ortaya koyan MEB onaylı web tasarım kursu sertifikası.

Sertifikalı Eğitimler »

Suça Ortak Olmayın!

Ruhsatsız, özel ders ve danışmanlık adı altında eğitim veren kurumlara dikkat edin! MEB ruhsatı olmayan kurumların web tasarım eğitimi vermelerinin yasal olmadığını unutmayın, ruhsatsız yerlerden web tasarım kursu alarak suça ortak olmayın!

web tasarım eğitimi

Web Tasarım Programlarını Öğrenin

Gelişmeye ve yeni bilgiler edinmeye açıksanız, öğrendiğinizde size çok büyük katkıları olacağına inandığınız web tasarım alanında kendinizi geliştirmeye hazırsanız başlayalım!

Kullanıcıların beğenisini toplayacak düzeyde hoş tasarıma sahip bir web sitesi tasarlamak, kavramlara hakim olmak ve tasarımsal süreçlerin nasıl işlediğine dair detayları öğrenmek için web tasarım eğitimi alabilir; web tasarımcı olarak çalışmalar yapmış ve alanında isim yapmış profesyonel eğitmenler aracılığıyla web tasarım programlarını temel ve ileri seviyede öğrenebilirsiniz.

Aldığınız web tasarım eğitimleri ile hayal bile edemeyeceğiniz çalışmalara imza atacak, kişisel ve kurumsal web siteleri yapabileceksiniz!

Web Sitesi Tasarlayın

Web tasarım kursu aracılığıyla aldığınız eğitimler sonrası dilediğiniz gibi tasarım yapabilecek, hedef kitlelere yönelik işler çıkarabileceksiniz!

Görsel anlamda gelişim göstermek, tasarımsal işlerin nasıl olması gerektiğini kavramak ve edindiğiniz bilgileri pratiğe dökebilmek için SEO Akademi’nin sunduğu web tasarım kursu programlarından yararlanabilir, bu süreci en etkili eğitimlerle aşabilirsiniz. Kazandığınız deneyimleri uygulayarak ve eğitmenlerinizden destek alarak her geçen gün web tasarım becerilerinizi geliştirebilirsiniz.

Kurumsal ve bireysel web tasarım dersi alarak gelişim gösterdiğinizde web tasarım süreçlerine hakim olacak, deneyimlerinizi arttıracaksınız!

web tasarım eğitimleri
web tasarım dersi

Kazanç Sağlayın

İster bireysel isterseniz kurum olarak kazanç sağlamak istiyorsanız web tasarım kursu sizin için harika bir fırsat sunuyor!

Birçok kişinin hayran olduğu ve iş yaptırmak istediği web tasarımcı profili siz olabilirsiniz! Web tasarım kursu programlarımızdan yararlanarak profesyonelleştiğinizde bireysel olarak müşteriler bulabilir, web tasarım eğitimi almanızın katkılarıyla sitelerini kurabilir ve tasarımlarını yapabilir, bu anlamda gelir elde edebilirsiniz. Eğer bir ajans sahibiyseniz web tasarım eğitimi almasını sağladığınız çalışanlarınızın gelişen yetenekleri sonucunda kazancınızı arttırabilirsiniz.

Web tasarım dersleri ile sektördeki yerinizi sağlamlaştırabilir, müşteri portföyünüzü büyük ölçüde genişletebilirsiniz.

SEO Akademi’den Web Tasarım Eğitimi Alan Kurum ve Kuruluşları İnceleyin!

Web tasarım dersleri ile internet sitelerinin altyapı kurulumları hakkında bilgiler edinen, web arayüzü tasarımının önemini kavrayan, yurt içi ve yurt dışı projeleriyle adından söz ettiren kurumsal iş ortaklarımızı inceleyin, verdiğimiz web tasarım eğitimlerinin köklü firmalara yaptığı katkılar hakkında fikir edinin!

Gösterilecek içerik bulunamadı.

Türkiye’nin En Kapsamlı SEO ve Dijital Pazarlama Akademisi – Güncel Derslerin Adresi!

Profesyonel anlamda web tasarım öğrenmek, bu alanda çalışmalarda bulunmak ya da yeni bilgilerle kişisel gelişimine önem veren biriyseniz gelin, sizi daha yakından tanıyarak ihtiyaç ve beklentilerinize en uygun web tasarım kursu programını belirleyelim. Avrupa standartlarında uygulama ağırlıklı, bireysel farklılıklar esas alınarak hazırlanmış bir web tasarım eğitimi ve eğitim sonrası kariyer danışmanlığı ile desteğimizi gösterelim!

Seviye ve Yetenek Analizi

Seviyenizi belirlemek ve size en uygun web tasarım kursu programını hazırlamak için bilgi ve deneyiminizi ölçüyor, tasarım bilginizi analiz ediyoruz.

Kişisel ve Kurumsal Eğitim Programı

Eğitim danışmanlarımız ve eğitmenlerimizle ihtiyaç, beklenti ve hedeflerinize göre bireysel ve kurumsal web tasarım kursu içeriğinizi hazırlıyoruz.

Bireyselleştirilmiş Yaklaşım

Web tasarım eğitimi programımızı istekleriniz, tasarımsal birikiminiz ve öğrenme hızınıza göre güncelliyor, tamamen ihtiyaçlarınıza odaklanıyoruz.

web tasarım kursları

Takip ve Rehberlik

Eğitmenlerimizle web tasarım eğitim sürecinizi takip ederek eksiklerinizi belirliyor, telafi web tasarım dersi ve özel eğitimlerle öğrenme garantisi sağlıyoruz.

Kariyer Danışmanlığı

Geleceğin en iyi web tasarımcıları arasına girmek veya kendi sitesini oluşturmak isteyen öğrencilerimize web tasarım eğitimi sonrası yol gösteriyoruz.

Eğitim Sonrası Destek

Web tasarım eğitimi sonrasında ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızda oluyor, kendinizi geliştirmenize ve eksiklerinizi gidermenize destek veriyoruz.

SEO Akademi’nin Verdiği Web Tasarım Kursu İle Web Sitenizin Tasarımını Üstlenin!

Web tasarım süreçlerinin tümüne hakim olmanızı sağlayacak etkili bir web tasarım eğitimi almak, mesleki ve bireysel anlamda deneyim kazanmak için doğru adrestesiniz! Türkiye’nin en çok tercih edilen web tasarım kursu SEO Akademi’yi ziyaret edin, sizi misafir edip bir çay/kahve ikram edelim. Nasıl bir kurumdan eğitim alacağınızı, dersliklerimizi, kafemizi, bahçemizi, sosyal alanlarımızı görün ve eğitmenlerimizle tanışın. Kurumsal ve bireysel web tasarım kursu programımızı inceleyin, size özel bir web tasarım eğitimi planlayalım!

seo akademi

Bir Kahve İçmeye Gelin!

Ekibimizle tanışmak, kurumsal ve bireysel web tasarım eğitimlerimiz hakkında bilgi almak için eğitim koordinatörlerimizle bir kahve içmeye ne dersiniz?

Randevu Al »
seo akademi web tasarım kursu

Eğitiminizi Planlayalım!

Size uygun ve ihtiyaçlarınıza yönelik web tasarım eğitimi programını belirleyelim, yol haritanızı çizelim, sitenizi aktif etmeyi hemen öğrenmeye başlayın!

Eğitim Danışmanınla Görüş »
web tasarım kursları

Programları Öğrenin!

İnternet ortamında kullanıcı deneyimini ön planda tutan arayüz tasarımlarını oluşturmayı web tasarım eğitimleri ve programları sayesinde öğrenin!

Kayıt Ol »

Web Tasarımda Uzmanlaşın!

Web tasarım kursları ile tasarım dilini etkili bir şekilde kullanmayı öğrenerek çalışmalarınızı gerçekleştirin bilgilerinizi pekiştirin, pratikler yapın!

meb ruhsatlı web tasarım kursu

MEB Ruhsatlı Web Tasarım Kursu

SEO Akademi dijital pazarlama ve SEO eğitimi merkezimiz MEB onaylı ve ruhsatlı bir web tasarım kursudur.

Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı bir web tasarım kursu olarak derslik büyüklüklerimizden acil çıkışlara, ekipman ve eğitim gereçlerinden yangın merdivenlerine, deprem dayanıklılık raporundan sosyal alanlara kadar MEB standartlarının tamamına uygun, öğrencilerimizin güvenli bir binada, keyifli bir atmosferde, alanında uzman ve deneyimli eğitmenlerden web tasarım eğitimi almalarını sağlıyor ve Özel Öğretim Kurumları müfredatına uygun eğitimler veriyoruz.

Kurumsal ve bireysel ihtiyaçlar ve hedefler doğrultusunda planlanan web tasarım eğitimi süreci ile verilen bilgilerin teoride kalmaması ve kullanılabilir hale gelmesi için site içi ve site dışı web tasarım uygulamaları gerçekleştirerek kazanımların pekiştirilmesini sağlıyoruz.

Web tasarım kursu başlangıcından itibaren eğitmenlerimiz ve eğitim danışmanlarımızla birlikte kursiyerlerimizin gelişimlerini yakından takip ederek eksik kaldıkları noktaların, öğrenemedikleri konuların ve kaçırdıkları derslerin telafisine imkan tanıyoruz.

Uygulamalı Web Tasarım Eğitimi

Kursiyerlerimizin ihtiyaç ve beklentilerine yönelik planladığımız web tasarım kursları ile karmaşık web tasarım terim ve uygulamalarını pratiğe aktararak daha hızlı ve kalıcı bir öğrenme süreci sağlıyoruz.

Arama motorları yoluyla ve direkt adres linki ile ulaşılabilen web sitelerinin altyapılarını, tasarımsal içeriklerini, etiketlerini kullanmayı uygulamalı web tasarım eğitimleri ile kavrıyor, örnek içerikler ve web sayfaları ile site kullanım kolaylığına yönelik ipuçları aktarıyor, ödevler vererek web tasarım derslerinde öğrenilenleri pekiştirme fırsatı sunuyoruz.

Bir web tasarım sürecinde deneyim kazanmaları için öğrencilerimizle birlikte site incelemeleri gerçekleştiriyor, hedef kitlenin kullanım alışkanlıklarını analiz ediyor, tasarımsal süreçleri belirleyerek başarılı bir web tasarım projesinin detaylarını öğreniyoruz.

Web tasarım eğitimi sırasında ve sonrasında kursiyerlerimize destek olmayı sürdürüyor, kariyer danışmanlığı ile mesleklerinde uzmanlaşmalarını sağlıyor, kurumsal web tasarım eğitimleri ile firmaların web sitesi tasarımlarını gerçekleştirmeleri için ekiplerini güçlendirmelerine yardım ediyoruz!

web tasarım kursu sertifika programı
web tasarım dersleri

Uluslararası Web Tasarım Eğitimi Standardı

SEO ve dijital pazarlama alanında 15 yılı aşkın deneyimimizle öğrencilerimize Türkiye’nin en kapsamlı ve güncel web tasarım eğitimi programını sunuyoruz.

Bugüne kadar 1200’ün üzerinde öğrenci mezun eden ve %99 katılımcı memnuniyeti sağlayan web tasarım kurslarımızda öğrenme hızınıza, dijital alanlardaki deneyiminize ve hedeflerinize göre eğitimlerimizi planlıyoruz.

Web tasarım eğitimi standardımızı belirlerken MEB kriterlerinin yanı sıra eğitmen kadromuzun deneyim ve uzmanlığına, web tasarım dersi içeriklerimizin yeterliliğine ve güncelliğine, sınıflarımızın konforuna, araç – gereç ve teknoloji donanımına, fiziki imkanlarımıza ve sosyal alanların çeşitliliğine de dikkat ediyoruz.

Web tasarım programlarının güncellemelerini, başarıları ile dünya çapında üne kavuşmuş web tasarımcılarının yenilikçi uygulamalarını yakından takip ediyor, web tasarım kursu boyunca öğrencilerimize ufuk açıcı ve güncel bilgiler aktarıyoruz.

Eğitim ve Kariyer Danışmanlığı

Web tasarım kursu ile öğrencilerimizin mesleki gelişimlerine önem veriyor, bilişim sektöründe çalışmak isteyen kursiyerlerimize eğitim ve kariyer danışmanlığı desteği sunuyoruz.

Web tasarım eğitimi süresince başarılı öğrencilerimizin mesleki gelişimlerini, bilgi ve becerilerini analiz ediyor, ihtiyaçlarına ve seviyelerine göre ek eğitim planı yapıyor, kariyer planlama hizmeti vererek yeteneklerini doğru yönlendirmelerini sağlıyor, bilişim sektöründe başarılı bir web tasarım uzmanı olarak yer almaları için yollarını aydınlatıyoruz.

Yetiştirdiğimiz öğrencilerle Türkiye’nin en iyi web tasarım uzmanlarını geleceğe hazırlıyor, kariyer yolculuklarında sağlam adımlarla ilerlemelerine destek oluyor, firmaların başarılı tasarım ekipleri kurmasında rol alıyoruz!

web tasarım kursu fiyatları
web tasarım dersi

Eğitim Sonrası Destek

Gelişmeye, öğrenmeye ve işini daha iyi yaparak dijital dünyadaki deneyimlerini arttırmaya hevesli olan tüm öğrencilerimizin web tasarım eğitimi sonrasında da yanlarında olmayı sürdürüyoruz.

Bilişim sektöründe çalışmalarını sürdüren, web tasarımcı olarak dijital dünyaya adım atan öğrencilerimiz ile web sitelerini oluşturmak ve kullanıcı dostu arayüzlerle müşterilerine sunmak isteyen firmalara web tasarım eğitimi sonrasında da destek oluyor, akıllarına takılan soruları yanıtlayarak karşılaştıkları sorunları çözmelerine yardımcı oluyor, uzmanlarımızın bilgi ve deneyimlerinden yararlanmalarını sağlıyoruz.

Dijital dünyanın yeni uzmanlarını yetiştiriyor, web tasarım kurslarının yanı sıra dijital pazarlamanın diğer alanlarında sunduğumuz eğitimlerle yanınızda olmayı sürdürüyoruz. Kurumsal partnerlerimizin web danışmanı olarak yollarını aydınlatıyoruz…

Web Tasarım Kursu Yorumları

Web Tasarımcı Olmak İsteyenlere…

Yeni bir meslek ya da deneyim kazanmak istiyorsanız web tasarım kursu eğitimlerine katılın.

HTML Bilgisi Edinin!

Temel ve ileri düzeyde HTML öğrenerek bir sitenin altyapısının oluşturulma sürecini kavrayın.

Müşterilerinize Kolaylık Sağlayın!

Kendi sitenizi tasarlayarak ürün veya hizmet sunarken basit arayüzler kullanmayı öğrenin.

web tasarım kursu mezunları

1200+ Mezun Öğrenci

Kurulduğumuz günden bu yana ülkemizin başarılı girişimcilerine, iş insanlarına, web tasarım meraklılarına, bilişim uzmanlarına web tasarım eğitimleri verdik!

SEO Akademi olarak uluslararası standartlarda, uygulama ağırlıklı, bireysel farklılıklar göz önüne alınarak hazırlanmış Türkiye’nin en güncel web tasarım kursu programları ile 400’den fazla kurumsal, 800’den fazla bireysel web tasarım eğitimi vererek öğrencilerimizle iyi bir site kurmanın ve kullanışlı arayüz oluşturmanın yöntemlerini paylaştık.

Mezunlarımızın her biri web tasarımı ve yönetimi hedeflerine kısa sürede ulaştılar, web tasarım deneyiminde ülkemizin başarılı web tasarımcı ve uzmanları arasında yer aldılar. Kurumsal web tasarım eğitimlerimizden yararlanan firmalar web sitelerini kullanıcı dostu tasarımlarla destekleyerek sektörlerinin liderleri haline geldiler.

20+ Alanda SEO ve Dijital Pazarlama Kursu

Web tasarım eğitimi dışında dijital dünyanın farklı alanlarına ilgi duyan kursiyerlerimiz için birbirinden keyifli ve öğretici kurslar sunuyoruz!

Web tasarım kursları ile birlikte dijital pazarlamanın diğer alanlarını merak eden öğrencilerimiz için sosyal medyadan e-ticarete, WordPress eğitiminden arama motoru optimizasyonuna, bilişim ve marka hukukundan içerik editörlüğüne kadar farklı alanlarda eğitimlerimiz var! Siz de mesleki becerilerinizi veya markanızı internet çağına adapte etmek istiyorsanız SEO Akademi ile tanışmanızın tam zamanı!

Web tasarım kursu sonrası dijital dünyada rekabetçi kalmak için merak ettiğiniz her şeyi öğrenebileceğiniz bir akademide olduğunuzu unutmayın!

web tasarım dersi
sosyal etkinlikler web tasarım kursu

Sosyal Etkinlikler

SEO Akademi web tasarım kursu ile sıkıcı ve teorik eğitimlerden çok uzakta, öğrencilerimize sosyalleşebilecekleri ve eğlenecekleri etkinliklerle dolu bir ortam sunuyoruz!

Web tasarım kursları ile öğrencilerimizin eğitmenleri ve sınıf arkadaşlarıyla kaynaşacağı bowling, satranç, playstation turnuvaları; tiyatro ve film gösterimleri ile keyifli geziler düzenleyerek sosyal bir ortamda eğitim almalarına özen gösteriyoruz.

Türkiye’nin en iyi web tasarım kursu olarak öğrencilerimizin bilişim alanının püf noktalarını öğrenirken bir yandan da güzel vakit geçirmelerini sağlıyor, ayrıca sektörün en iyileriyle tanışabilecekleri keyifli network organizasyonları gerçekleştiriyoruz.

Mesleki birikiminizi arttırırken her anından keyif alacağınız ve dijital dünyanın ustaları ile tanışacağınız bir web tasarım kursu hazırladık! Gelin, siz de SEO Akademi ayrıcalıklarından yararlanmaya başlayın!

Sanat Cafe

Web tasarım eğitimi aralarında ve sonrasında sosyalleşebileceğiniz, keyifli sohbetlere ve etkinliklere ev sahipliği yapan, sıcak ve samimi dostlukların adresi Sanat Cafe’de sizleri ağırlıyoruz.

Öğrencilerimizin sadece web tasarım eğitimi aldıkları bir kurum olmanın dışında yeni insanlarla tanışabilecekleri, diğer öğrencilerimizle ve eğitmenlerimizle kaynaşarak web tasarım ve dijital süreçler hakkında fikir alışverişinde bulunabilecekleri bir ortam yarattık.

Sanat Cafe’de düzenlediğimiz etkinlikler ve workshoplarla dijital platformlarda başarıları ile ülkemizin en iyileri arasına adını yazdırmış web tasarımcılar ve dijital pazarlama uzmanları ile buluşuyor, başarılarının sırlarını kendilerinden dinliyoruz.

SEO Akademi web tasarım kursları ile mesleki uzmanlığınızı rahat edebileceğiniz bir atmosferde geliştirmeniz için her şey düşünüldü!

bakırköy sanat cafe

SEO Akademi’yi Instagram’dan Takip Edin!

SEO Akademi ailesi olarak düzenlediğimiz etkinlikleri, çalışmaları görmek, web tasarım kursu esnasında sınıf ortamlarımızdaki eğlenceli anları birlikte hissetmek ve yeniliklerimizden haberdar olmak için bizi Instagram’dan takip edin!

Web Tasarım Kursu Programı

Web tasarım süreçlerine dahil olarak sitenizi oluşturmak, yönetmek, arayüz geliştirme hakkında bilgi edinmek istiyorsanız detaylı web tasarım kursu programımızı inceleyin, web tasarım eğitimi alarak çalışmalarınızı dijitale hızlı ve kolay bir şekilde taşıyın!

Web tasarım kursu programımıza mutlaka katılması gerekenler;
 • Web tasarım programlarını öğrenmek isteyenler,
 • Kişisel ve kurumsal web siteleri yapmak isteyenler,
 • Görsel tasarım tekniklerini öğrenmek isteyenler,
 • Web tasarımcı olmak isteyenler,
 • Firmaların tasarım departmanları,
 • Bilişim sektöründe çalışmak isteyenler,
 • Web tasarım firması kurmak isteyenler,
 • Freelance web tasarım yapmak isteyenler,
 • Grafik tasarımcılar,
 • Reklamcılar,
 • Yazılımcılar,
 • Liselerin Bilgisayar, Bilgisayar Programcılığı ve Yazılım bölümlerinde okuyanlar,
 • Üniversitelerin Bilgisayar, Bilgisayar Programcılığı vb. bölümlerinde okuyanlar,
 • Temel bilgisayar bilgisine sahip olanlar ve kendini geliştirmek isteyenler.

Web Tasarım kursu almanız için nedenler;
 • Temel düzeyde web tasarım bilgisine ihtiyaç duyuyorsanız,
 • Web tasarım kavramlarını öğrenmek istiyorsanız,
 • Hedef kitlenize en uygun tasarımı belirlemek istiyorsanız,
 • İnternet sitenizi kendiniz kurmak istiyorsanız,
 • Web sitesi tasarlarken dikkat edilmesi gerekenleri bilmek istiyorsanız,
 • Yeteri kadar HTML bilginiz yoksa,
 • Arayüz tasarlamanın inceliklerini öğrenmeye hazırsanız,
 • Web tasarımcı olmak istiyorsanız,
 • Basit web tasarımları yapabiliyor fakat kendinizi geliştirmek istiyorsanız,
 • Reklamcı veya dijital pazarlamacıysanız web tasarım eğitimleri alarak amaçlarınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Web Tasarım Kursunun size kazandıracaklarını merak ediyorsanız;
 • Temel ve ileri düzeylerde web tasarım yapmayı öğreneceksiniz.
 • Kendi internet sitenizi kurabileceksiniz.
 • Web tasarımcı olabileceksiniz.
 • Kurumsal ve bireysel web tasarım süreçlerine hakim olabileceksiniz.
 • HTML öğreneceksiniz.
 • Yeni bir meslek sahibi olabilecek ya da kendi mesleğinizde gelişim göstereceksiniz.
 • E-ticaret sitesi oluşturabileceksiniz.

Web Tasarım Kursu Programı – 1200’ün Üzerinde Mezun %99 Katılımcı Memnuniyeti

Web tasarımcı olmak isteyen web tasarım meraklıları, web sitesini kolayca kontrol etmek isteyen girişimciler ve iş insanları web tasarım eğitimi ile kişisel ve kurumsal hedeflerini on ikiden vurdu! Siz de internet tarayıcılarında yer bulan web sitenizi oluşturmak ve yönetmek için web tasarım eğitimi almak istiyorsanız hemen bizimle iletişime geçin!

Kurs Ne Kadar Sürer? Kimler Katılmalı? – Web Tasarım Kursu Programı

Web Tasarım Kursu programlarımızı; öğrencilerimizin seviye ve ihtiyaç analizini yaparak; kendilerini geliştirmek ya da uzmanlaşmak istedikleri alan için hangi seviyede ne kadar süre eğitim alacaklarına, beklenti ve kariyer hedeflerine göre oluşturuyoruz.

Sınıflarımızı ise; öğrencilerimizin eğitimlerimizden maksimum seviyede verim alabilmeleri için; bireylerin yaşı, konuya olan ilgisi ve öğrenme hızı gibi bireysel farklılıkları göz önünde bulundurarak planlıyoruz.

Kurum ve kişinin ihtiyaçlarına göre hazırlanan Web Tasarım Kursu, verilen bilginin teoride kalmaması, kullanılabilir ve benimsenmiş hale gelmesi için uygulama ve pratik ağırlıklıdır. Eğitimin başlangıcından sonuna kadar eğitmenimiz ve eğitim danışmanlarımız öğrencilerimizin gelişimini takip ederek eksik kaldıkları noktaları tespit etmekte, bahsi geçen noktaların tekrarı ve telafisini gerçekleştirmektedir.

İyi tasarlanmış bir web sitesi, internet kullanıcılarının %74’ünü etkiliyor ve daimi ziyaretçi haline getiriyor. Siz de web tasarım kursu alarak web sitenizi ilgi çekici bir hale getirebilirsiniz!

web tasarım eğitimleri

Web Tasarım Kursu Sıkça Sorulan Sorular

SEO Akademi olarak web tasarım kursu sonunda MEB Onaylı Sertifika veriyoruz. MEB Onaylı Sertifika alma şartları hakkında bilgi almak için eğitim danışmanlarımıza ulaşabilirsiniz.

Elbette. Web tasarım kursu için tüm öğrencilerimize ders telafi imkanı sunmaktayız. Derse gelemeyen öğrencilerimiz, farklı bir sınıfta/şubemizde katılamadıkları haftanın/dersin telafisini alabilirler.

Web tasarım kursu eğitmen kadromuz; bilişim sektöründe başarıları ile öne çıkmış, danışmanlık ve eğitim desteğiyle onlarca markanın sitesini tasarlamış ya da tasarımı ile yönetimine destek olmuş web tasarımcılardan oluşmaktadır. Türkiye’nin en başarılı bilişim uzmanlarını ekibimizde bir araya getiriyoruz.

Web tasarım kursu eğitim programlarımızı; öğrencilerimizin seviye ve ihtiyaç analizini yaparak kişisel ve kurumsal ihtiyaçlarına göre almaları gereken ileri ve branş eğitimlere, eğitimden beklentilerine ve hedeflerine bağlı olarak oluşturuyoruz. Web tasarım kursu sınıflarımız; öğrencilerimizin öğrenme hızı, yetenekleri, öğrenim dili, eğitsel ihtiyaçları ve eksik noktaları göz önünde bulundurarak planlanıyor. Web tasarım kursu fiyatları ise kursiyerimizin ne kadar süre eğitim alacağına, eğitimini özel ya da grup olarak mı almak istediğine göre değişiyor. Buyurun, kurumumuza gelin, sizi misafir edip bir çay/kahve ikram edelim. Siz nasıl bir kurumdan eğitim alacağınızı, dersliklerimizi, kafemizi, bahçemizi ve sosyal alanlarımızı görün, eğitmenlerimizle tanışın. Biz de sizi daha yakından tanıyarak ihtiyaç ve beklentinize göre en uygun Web tasarım kursu programını belirleyelim ve detaylı eğitim içeriğini anlatalım. Web tasarım kursu fiyatları hakkında bilgi verelim.

İstanbul, Bakırköy’de bulunan SEO Akademi WordPress eğitim merkezimiz Bakırköy İncirli’de yer almaktadır. Metro, metrobüs, otobüs ve minibüs gibi toplu taşıma araçlarını ya da kişisel aracınızı kullanarak kursumuza ulaşabilirsiniz. İncirli Metrobüs durağına 5 dakika yürüme mesafesinde olan kursumuza; Beylikdüzü, Avcılar, Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Merter, Topkapı, Eyüp, Okmeydanı, Çağlayan, Mecidiyeköy, Zincirlikuyu, Acıbadem, Kadıköy istikametinden rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Metro kullanarak Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Zeytinburnu, Bayrampaşa, Fatih, Aksaray, Taksim, Beşiktaş, Osmanbey, Nişantaşı, Şişli, Gayrettepe, Levent, Sarıyer, Başakşehir, Kadıköy, Kartal, Pendik, Üsküdar, Ümraniye, Etiler’den SEO Akademi’ye gelebilirsiniz. Ayrıca Marmaray ve yüksek hızlı tren durağını kullanarak Pendik, Kartal, Maltepe, Bostancı, Erenköy, Göztepe, Üsküdar, Sirkeci, Zeytinburnu, Ataköy, Yeşilyurt, Florya, Küçükçekmece, Halkalı, Eskişehir, Ankara ve Konya’dan kursumuza ulaşabilirsiniz. Kınalıada ve Büyükada’dan doğrudan bulunan feribot hattı ile Bakırköy’e gelebilir, 10 dakikalık bir yolculuktan sonra kurs merkezimize gelebilirsiniz. Kişisel aracınızı kullanarak E-5 karayoluna bağlanabilir, merkezi konumdaki SEO Akademi’ye ulaşabilirsiniz. WordPress kursu Florya, WordPress kursu Bahçelievler, WordPress kursu Ataköy, WordPress kursu Yeşilköy, WordPress kursu Zeytinburnu, WordPress kursu Avcılar olarak hizmet veren WordPress kursu Bakırköy merkezimize gelerek eğitiminizi planlayabilirsiniz.

İstanbul, Bakırköy’de bulunan SEO Akademi Web tasarım eğitim merkezimiz Bakırköy İncirli’de yer almaktadır. Metro, metrobüs, otobüs ve minibüs gibi toplu taşıma araçlarını ya da kişisel aracınızı kullanarak kursumuza ulaşabilirsiniz. İncirli Metrobüs durağına 5 dakika yürüme mesafesinde olan kursumuza; Beylikdüzü, Avcılar, Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Merter, Topkapı, Eyüp, Okmeydanı, Çağlayan, Mecidiyeköy, Zincirlikuyu, Acıbadem, Kadıköy istikametinden rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Metro kullanarak Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Zeytinburnu, Bayrampaşa, Fatih, Aksaray, Taksim, Beşiktaş, Osmanbey, Nişantaşı, Şişli, Gayrettepe, Levent, Sarıyer, Başakşehir, Kadıköy, Kartal, Pendik, Üsküdar, Ümraniye, Etiler’den SEO Akademi’ye gelebilirsiniz. Ayrıca Marmaray ve yüksek hızlı tren durağını kullanarak Pendik, Kartal, Maltepe, Bostancı, Erenköy, Göztepe, Üsküdar, Sirkeci, Zeytinburnu, Ataköy, Yeşilyurt, Florya, Küçükçekmece, Halkalı, Eskişehir, Ankara ve Konya’dan kursumuza ulaşabilirsiniz. Kınalıada ve Büyükada’dan doğrudan bulunan feribot hattı ile Bakırköy’e gelebilir, 10 dakikalık bir yolculuktan sonra kurs merkezimize gelebilirsiniz. Kişisel aracınızı kullanarak E-5 karayoluna bağlanabilir, merkezi konumdaki SEO Akademi’ye ulaşabilirsiniz. Web tasarım kursu Florya, Web tasarım kursu Bahçelievler, Web tasarım kursu Ataköy, Web tasarım kursu Yeşilköy, Web tasarım kursu Zeytinburnu, Web tasarım kursu Avcılar olarak hizmet veren Web tasarım kursu Bakırköy merkezimize gelerek eğitiminizi planlayabilirsiniz.

Eğitim programımız içerisinde yer alan bazı temel dersler; genel web tasarım kavram ve terminolojileri, internet, web ve tasarım kavramları, web sayfa tasarım planlamaları, arayüz tasarımı, temel HTML bilgisi ve CSS, web site yazı ve görsel bileşenleri gibi konulardan oluşur.

SEO Akademi olarak tüm eğitimlerimizde hem bireysel hem de kurumsal derslere yer veriyoruz. Dolayısıyla web tasarım eğitimi de kurumlara verilebiliyor. Kurumunuzun yöneticileri ve çalışanları için web tasarım eğitimi programından yararlanmak istiyorsanız size özel fırsatlarımız için eğitim danışmanlarımızdan bilgi alabilirsiniz.

Eğitim Danışmanına Sor

seo akademi iletişim
web tasarım kursu fiyatları

Web Tasarım Kursu

Erken Kayıtta %50 İndirim - Son Kontenjanlar

Hemen Kayıt Ol

Web Tasarım Kursu Alan Öğrencilerimiz Bu Eğitimleri De Aldı!

Bilişim dünyasının en çok rağbet gören eğitimlerinden biri olan web tasarım kursu için SEO Akademi’yi tercih eden binlerce öğrencimiz başarılarıyla iyi yerlere geldiler! Web tasarım dersi sonrasında kazanımlarınızı arttırmaya devam etmek için yeni kurs arayışındaysanız, öğrencilerimizin de web tasarım kursu sonrasında en çok tercih ettiği kursları inceleyebilir, mesleki gelişiminize SEO Akademi ile devam edebilirsiniz!

Web Tasarım Kursları Nasıl Mı Geçiyor? Video Ve Fotoğraflarımıza Göz Atın!

Web tasarım kurslarımızdan keyifli anları, SEO Akademi olarak düzenlediğimiz etkinlikleri ve workshopları görmek için video ve fotoğraflarımıza göz atın, SEO Akademi’de sizi nelerin beklediğini öğrenin!

Tüm videolarımızı görmek için YouTube hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: YouTube

Tüm fotoğraflarımız için Instagram hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: Instagram

SEO Akademi’yi Yakından Tanıyın!

Web tasarım kursu merkezimizi, sosyal alanlarımızı, Sanat Cafe’mizi, öğrencilerimizle birlikte düzenlediğimiz organizasyonlarımızı inceleyin, Türkiye’nin en kapsamlı web tasarım kursu ailesini yakından tanıyın!

Sosyal Medyada Biz

15+

Yıllık Deneyim

Web tasarım eğitimi alanında Türkiye’nin en deneyimli kursu SEO Akademi.

6+

Kurs Merkezi

İstanbul’un merkezi semtlerinde SEO Akademi web tasarım kursu şubeleri.

%99

Öğrenci Memnuniyeti

Web tasarım kursu öğrencilerimizin değerlendirmesiyle yüksek memnuniyet oranı.

1200+

Mezun Öğrenci

Bireysel ve kurumsal web tasarım eğitimi almış yüzlerce başarılı kursiyer.

Öğrenci Yorumları

Görüntülenebilecek bir yorum/değerlendirme bulunamadı.

296

kişi sizinle beraber bu kursu inceliyor.

Bu eğitimi toplam 1.480 kişi satın aldı.