SEO Akademi Türkiye'nin En Çok Tercih Edilen SEO Kursu
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

WordPress Kursu

Web Sitenizi Kolayca Oluşturarak Kullanmaya Başlayın!

Dünyanın En Çok Kullanılan Web Site Altyapısını Keşfetmeye Ne Dersiniz? –WordPress Kursu SEO Akademi

Web sitesi ya da blog kurulumu yapmak isteyen kişiler tarafından sıklıkla tercih edilen WordPress içerik yayın platformunu detaylıca keşfetmeye hazır mısınız?

Kendi sitenizi oluşturmak istediğinizde veya blog yayıncılığına giriştiğinizde ilk olarak bir veri tabanı üzerine kurulmuş, kolay kullanımlı bir paneli bulunan yayın sistemi arayışına girersiniz. İşte WordPress tam da bu noktada tüm internet kullanıcılarının karşısına çıkan en önemli platformlardan biridir. Kişilerin kendi başlarına sitelerini veya sayfalarını basitçe kontrol etmelerini sağlayan WordPress’i eğitimlerimizle öğrenmek de çok kolay!

SEO Akademi olarak verdiğimiz WordPress eğitimleri ile kendi panelinizi kontrol etmeyi öğrenecek, başarılı çalışmalara imza atabileceksiniz!

İnternette bulunan web sitelerinin %40'ı WordPress tarafından desteklenmektedir. Kişisel ve kurumsal WordPress eğitimlerinden yararlanarak altyapıya hakim olun!

wordpress kursu

Tüm eğitimlerimizi inceleyebilir, WordPress kursu için bilgi alabilirsiniz.

Erken Kayıtta %50 İndirim
Son 3 Kontenjan
Seviye
Tüm Seviyeler
Süre
Kişi ve Firmaya Özel Planlanmaktadır
Kontenjan
12 Kişi

Türkiye’nin En Çok Tercih Edilen WordPress Kursu SEO Akademi - Kendi İçeriğinizi Oluşturun!

WordPress eğitimleri alarak kendinizi geliştirmek ve zirveye yükselmek istemez misiniz? Birçok internet sitesinin altyapısını oluşturan, Türkiye’nin en güncel WordPress kursu programları ile öğrenme hızınıza, bilginize ve ihtiyaçlarınıza göre fark yaratan WordPress eğitimleri alın, size özel hazırlanmış WordPress sertifika programı katılımcısı olun!

wordpress eğitmeni

Alanında Ünlü Eğitmenler

Her biri alanında ünlü, WordPress kapsamında eğitim veren, Türkiye’nin deneyimli ve profesyonel eğitmenlerinden WordPress eğitimi alma fırsatı.

Eğitmenlerimiz »
wordpress kursları

%100 Öğrenme Garantisi

WordPress kurs programı sonunda eğitimini tekrar almak isteyen öğrencilerimiz için herhangi bir sebep aranmaksızın ücretsiz kurs tekrarı hakkı.

Ücretsiz Telafi »
meb onaylı wordpress kursu

MEB Onaylı Sertifika

Wordpress alanında kurs eğitimi aldığınızı belgeleyen, bilgi birikiminizi ve uzmanlığınızı ortaya koyan MEB onaylı WordPress kursu sertifikası.

Sertifikalı Eğitimler »

Suça Ortak Olmayın!

Ruhsatsız, özel ders ve danışmanlık adı altında eğitim veren kurumlara dikkat edin! MEB ruhsatı olmayan kurumların WordPress eğitimi vermelerinin yasal olmadığını unutmayın, ruhsatsız yerlerden WordPress kursu alarak suça ortak olmayın!

wordpress eğitimi

Kullanım Kolaylığını Keşfedin!

Bir internet sitesi açmak veya blog oluşturmak için en kestirme yolu tercih edin, bu doğrultuda WordPress kursu eğitimlerinizi alın!

Eğitimini alan herkesin kolayca kullanabileceği paneliyle ve öğrenilebilir temel kurallarıyla WordPress oldukça keyifli bir içerik yönetme platformudur. Bu platformu tüm detaylarıyla öğrenmek, kendi site kurulumunuzu gerçekleştirmek için WordPress eğitimi almalı, kolay yoldan sitenizi oluşturmaya başlamalısınız.

WordPress eğitimleri sayesinde sitenizi güzelleştirebilmek için destek sağlayan eklentilerle tanışacak, nerede ne kullanmanız gerektiğini bir web tasarımcı desteği almadan bilebileceksiniz.

İşleri Basitleştirin!

Kurumsal WordPress eğitimleri ile tanışarak markanızın gelişim sürecine hızlıca katkıda bulunabilir, büyümenin tadını çıkarırsınız!

Şirketinizin dijital dünyadaki varlığını sağlayan web siteniz WordPress tabanlıysa ya da kuracağınız sitenizin WordPress ile uyumlu olmasını istiyorsanız çalışanlarınızın ve yöneticilerinizin WordPress kursu ile gelişim göstermelerine destek olabilirsiniz. Katılımcısı olacağınız WordPress dersleri, web sitenize nasıl içerik girişi yapacağınızdan var olan içerikleri nasıl düzenleyebileceğinize, kuracağınız eklentilerle sitenizi iyileştirmeye kadar birçok bilgi sunuyor.

SEO Akademi’nin belirli standartlara göre oluşturup detaylandırdığı güncel WordPress dersleri hakkında detaylara erişerek işe koyulun!

wordpress eğitimleri
wordpress dersi

E-ticaret Sisteminizi WordPress Üzerinden Kurun

Bir e-ticaret sitesi kurmak istiyorsanız, masraflar ve kaybedeceğiniz vakit sizi endişelendiriyorsa WordPress eğitimi alarak hızlıca bu konunun üstesinden gelebilirsiniz!

Düşük maliyetlerle ve kullanım kolaylığı sağlayan basit bir panelle e-ticaret sisteminizi kurmak istiyorsanız sizin için en kolay süreç WordPress kullanmayı öğrenmekle başlayacak! WordPress kursu sertifika programı ile panel nasıl kullanılmalı bilecek, ürün veya hizmet görsellerinizin yüklenmesinin, içerik girişlerinizin yapılmasının, ödeme sistemlerinin sitenize entegre edilmesinin basit yöntemlerini kavrayacaksınız.

Satışlarınızı arttıran ve güvenli bir altyapıyla alışveriş kolaylığı sağlayan kullanıcı dostu e-ticaret sitenizi WordPress üzerinden kurmanın detaylarına erişin!

SEO Akademi’den WordPress Eğitimi Alan Kurum ve Kuruluşları İnceleyin!

WordPress dersleri ile internet sitesindeki içeriklerin kolayca paylaşılmasını öğrenerek çalışmalarını yürüten, yurt içi ve yurt dışında başarılı projelerle adından söz ettiren kurumsal iş ortaklarımızı inceleyin, verdiğimiz WordPress eğitimlerinin köklü firmalara yaptığı katkılar hakkında fikir edinin!

Gösterilecek içerik bulunamadı.

Türkiye’nin En Kapsamlı SEO ve Dijital Pazarlama Akademisi – Güncel Derslerin Adresi!

Markasının hizmetini ve ürünlerini sunmak, WordPress paneli ve eklentileri hakkında detaylı bilgiler edinmek isteyen biriyseniz gelin, sizi daha yakından tanıyarak ihtiyaç ve beklentilerinize en uygun WordPress kursu programını belirleyelim. Avrupa standartlarında uygulama ağırlıklı, bireysel farklılıklar esas alınarak hazırlanmış bir WordPress eğitimi ve eğitim sonrası kariyer danışmanlığı ile desteğimizi gösterelim!

Seviye ve Yetenek Analizi

Seviyenizi belirlemek ve size en uygun WordPress kursu programını hazırlamak için bilgi ve deneyiminizi ölçüyor, dijital bilginizi analiz ediyoruz.

Kişisel ve Kurumsal Eğitim Programı

Eğitim danışmanlarımız ve eğitmenlerimizle ihtiyaç, beklenti ve hedeflerinize göre bireysel ve kurumsal WordPress kursu içeriğinizi hazırlıyoruz.

Bireyselleştirilmiş Yaklaşım

WordPress eğitimi programımızı istekleriniz, dijital birikiminiz ve öğrenme hızınıza göre güncelliyor, tamamen sizin ihtiyaçlarınıza odaklanıyoruz.

wordpress kursları

Takip ve Rehberlik

Eğitmenlerimizle WordPress eğitim sürecinizi takip ederek eksiklerinizi belirliyor, telafi WordPress dersi ve özel eğitimlerle öğrenme garantisi sağlıyoruz.

Kariyer Danışmanlığı

Geleceğin en iyi WordPress uzmanları arasına girmek veya kendi sitesini oluşturmak isteyen öğrencilerimize WordPress eğitimi sonrası yol gösteriyoruz.

Eğitim Sonrası Destek

WordPress eğitimi sonrasında ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızda oluyor, kendinizi geliştirmenize ve eksiklerinizi gidermenize destek veriyoruz.

Web Sitenizi Kurmak İçin Daha Fazla Vakit Kaybetmeyin! İlk Adımı SEO Akademi WordPress Kursu ile Atın!

WordPress yazılımının tüm bileşenlerine hakim olmanızı sağlayacak etkili bir WordPress eğitimi almak, mesleki ve bireysel anlamda deneyim kazanmak için doğru adrestesiniz! Türkiye’nin en çok tercih edilen WordPress kursu SEO Akademi’yi ziyaret edin, sizi misafir edip bir çay/kahve ikram edelim. Nasıl bir kurumdan eğitim alacağınızı, dersliklerimizi, kafemizi, bahçemizi, sosyal alanlarımızı görün ve eğitmenlerimizle tanışın. Kurumsal ve bireysel WordPress kursu programımızı inceleyin, size özel bir WordPress eğitimi planlayalım!

seo akademi

Bir Kahve İçmeye Gelin!

Ekibimizle tanışmak, kurumsal ve bireysel WordPress eğitimlerimiz hakkında bilgi almak için eğitim koordinatörlerimizle bir kahve içmeye ne dersiniz?

Randevu Al »
seo akademi wordpress kursu

Eğitiminizi Planlayalım!

Size uygun ve ihtiyaçlarınıza yönelik WordPress eğitimi programını belirleyelim, yol haritanızı çizelim, sitenizi aktif etmeyi hemen öğrenmeye başlayın!

Eğitim Danışmanınla Görüş »
wordpress kursları

Eklentileri Keşfedin!

İnternet ortamında site kullanımını ve misafirlerinizin deneyimini kolaylaştıracak yeni ve işlevsel eklentileri WordPress eğitimleri sayesinde öğrenin!

Kayıt Ol »

E-Ticaret Sistemi Kurun!

Kendi platformunuz üzerinde satış yapmak istiyorsanız WordPress kursları ile nasıl e-ticaret sistemi kurabileceğinizi öğrenin ve müşterilerinizle buluşun!

meb ruhsatlı wordpress kursu

MEB Ruhsatlı WordPress Kursu

SEO Akademi dijital pazarlama ve SEO eğitimi merkezimiz MEB onaylı ve ruhsatlı bir WordPress kursudur.

Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı bir WordPress kursu olarak derslik büyüklüklerimizden acil çıkışlara, ekipman ve eğitim gereçlerinden yangın merdivenlerine, deprem dayanıklılık raporundan sosyal alanlara kadar MEB standartlarının tamamına uygun, öğrencilerimizin güvenli bir binada, keyifli bir atmosferde, alanında uzman ve deneyimli eğitmenlerden WordPress eğitimi almalarını sağlıyor ve Özel Öğretim Kurumları müfredatına uygun eğitimler veriyoruz.

Kurumsal ve bireysel ihtiyaçlar ve hedefler doğrultusunda planlanan WordPress eğitimi süreci ile verilen bilgilerin teoride kalmaması ve kullanılabilir hale gelmesi için site içi ve site dışı WordPress uygulamaları gerçekleştirmekte, kazanımların pekiştirilmesini sağlamaktayız.

WordPress kursu başlangıcından itibaren eğitmenlerimiz ve eğitim danışmanlarımızla birlikte kursiyerlerimizin gelişimlerini yakından takip ederek eksik kaldıkları noktaların, öğrenemedikleri konuların ve kaçırdıkları derslerin telafisine imkan tanımaktayız.

Uygulamalı WordPress Eğitimi

Kursiyerlerimizin ihtiyaç ve beklentilerine yönelik planladığımız WordPress kursları ile karmaşık WordPress eklentilerini ve içerik yapısını pratiğe aktararak daha hızlı ve kalıcı bir öğrenme süreci sağlamaktayız.

Kullanıcıların sitede kolay bir deneyim yaşamasını sağlayan basit arayüz kullanımı, spam önleyici eklentilerin kurulumu, sosyal medya entegrasyonu, e-ticaret sistemi eklentileri gibi uygulamaların ve araçların kullanımını WordPress eğitimleri ile uygulamalı bir şekilde işliyor, örnek içerikler ve web sayfaları ile içerik paylaşımını kolaylaştırmaya yönelik ipuçları aktarıyor, öğrencilerimize ödevler vererek WordPress derslerinde öğrendiklerini pekiştirme fırsatı sunuyoruz.

WordPress kurulumundan yönetimine kadar tüm süreç boyunca öğrencilerimizin öğrenme aşamalarını iyileştiriyor, deneyim kazanmaları için öğrencilerimizle birlikte site düzenlemeleri gerçekleştiriyor, eklentilerin amaçlarını keşfediyor, keyifli bir WordPress eğitim sürecini tamamlıyoruz.

WordPress eğitimi sırasında ve sonrasında kursiyerlerimize destek olmayı sürdürüyor, kariyer danışmanlığı ile mesleklerinde uzmanlaşmalarını sağlıyor, kurumsal WordPress eğitimleri ile firmaların web site stratejileri için ekiplerini güçlendirmelerine yardım ediyoruz!

wordpress dersleri
wordpress dersi

Uluslararası WordPress Eğitimi Standardı

SEO ve dijital pazarlama alanında 15 yılı aşkın deneyimimizle öğrencilerimize Türkiye’nin en kapsamlı ve güncel WordPress eğitimi programını sunuyoruz.

Bugüne kadar 1500’ün üzerinde öğrenci mezun eden ve %99 katılımcı memnuniyeti sağlayan WordPress kurslarımızda öğrenme hızınıza, bilişim alanındaki deneyiminize ve hedeflerinize göre eğitimlerimizi planlıyoruz.

WordPress eğitimi standardımızı belirlerken MEB kriterlerinin yanı sıra eğitmen kadromuzun deneyim ve uzmanlığına, WordPress dersi içeriklerimizin yeterliliğine ve güncelliğine, sınıflarımızın konforuna, araç – gereç ve teknoloji donanımına, fiziki imkanlarımıza ve sosyal alanların çeşitliliğine de dikkat ediyoruz.

WordPress ve eklentilerinin güncellemelerini, başarıları ile dünya çapında üne kavuşmuş dijital pazarlama uzmanlarının yenilikçi uygulamalarını yakından takip ediyor, WordPress kursu boyunca öğrencilerimize ufuk açıcı ve güncel bilgiler aktarıyoruz.

Eğitim ve Kariyer Danışmanlığı

WordPress kursu ile öğrencilerimizin mesleki gelişimlerine önem veriyor, dijital pazarlama veya e-ticaret sektöründe çalışmak isteyen kursiyerlerimize eğitim ve kariyer danışmanlığı desteği sunuyoruz.

WordPress eğitimi süresince başarılı öğrencilerimizin mesleki gelişimlerini, bilgi ve becerilerini analiz ediyor, ihtiyaçlarına ve seviyelerine göre ek eğitim planı yapıyor, kariyer planlama hizmeti vererek yeteneklerini doğru yönlendirmelerini sağlıyor, dijital pazarlama veya e-ticaret sektöründe başarılı bir WordPress uzmanı olarak yer almaları için yollarını aydınlatıyoruz.

Yetiştirdiğimiz öğrencilerle Türkiye’nin en iyi WordPress uzmanlarını geleceğe hazırlıyor, kariyer yolculuklarında sağlam adımlarla ilerlemelerine destek oluyor, firmaların başarılı dijital pazarlama ekipleri kurmasında rol alıyoruz!

wordpress kursu fiyatları
wordpress kursu sertifika programı

Eğitim Sonrası Destek

Gelişmeye, öğrenmeye ve işini daha iyi yaparak web sitesini güncel tutmaya hevesli olan tüm öğrencilerimizin WordPress eğitimi sonrasında da yanlarında olmayı sürdürüyoruz.

Dijital pazarlama ve e-ticaret sektöründe çalışmalarını sürdüren, WordPress uzmanı olarak dijital dünyaya adım atan öğrencilerimizle web sitelerini yapılandırıyor, adını dijitalde duyurmak ve satışlarını arttırmak isteyen firmalar için WordPress eğitimi sonrasında destek veriyor, akıllarına takılan soruları yanıtlayarak karşılaştıkları sorunları çözmelerine yardımcı oluyor, uzmanlarımızın bilgi ve deneyimlerinden yararlanmalarını sağlıyoruz.

Dijital dünyanın donanımlı uzmanlarını yetiştiriyor, WordPress kurslarının yanı sıra dijital pazarlamanın diğer alanlarında sunduğumuz eğitimlerle yanınızda olmayı sürdürüyoruz. Kurumsal partnerlerimizin danışmanı olarak yollarını aydınlatıyoruz…

WordPress Kursu Yorumları

Web/E-Ticaret Sitesi Mi Kurmak İstiyorsunuz?

Hem basit yöntemlerle hem de dilediğiniz gibi kuracağınız sitenizle ziyaretçilerinizi arttırmaya başlayın!

WordPress Eğitimlerine Katılın!

Tüm detaylarıyla site veya blog kurabilmek için WordPress eğitimlerinden yararlanın, panelinizi kullanmayı öğrenin!

Dijitalde Yerinizi Alın!

Firmanızın ya da şahsınızın dijitalde yer bulmasını istiyorsanız WordPress eğitimleriyle sitenizi yayına sokun!

wordpress kursu mezunları

1500+ Mezun Öğrenci

Kurulduğumuz günden bu yana ülkemizin başarılı girişimcilerine, iş insanlarına, WordPress meraklılarına, dijital pazarlama uzmanlarına WordPress eğitimleri verdik!

SEO Akademi olarak uluslararası standartlarda, uygulama ağırlıklı, bireysel farklılıklar göz önüne alınarak hazırlanmış Türkiye’nin en güncel WordPress kursu programları ile 400’den fazla kurumsal, 1100’den fazla bireysel WordPress eğitimi vererek öğrencilerimizle arama motorlarında görünür olmanın yöntemlerini paylaştık.

Mezunlarımızın her biri satış, pazarlama ve web sitesi yönetimi hedeflerine kısa sürede ulaştılar, WordPress deneyiminde ülkemizin başarılı dijital uzmanları arasında yer aldılar. Kurumsal WordPress eğitimlerimizden yararlanan firmalar web sitelerini daha çok kişiye ulaştırarak sektörlerinin liderleri haline geldiler.

20+ Alanda SEO ve Dijital Pazarlama Kursu

WordPress eğitimi dışında dijital dünyanın farklı alanlarına ilgi duyan kursiyerlerimiz için birbirinden keyifli ve öğretici kurslar hazırladık!

WordPress kursları ile birlikte dijital pazarlamanın diğer alanlarını merak eden öğrencilerimiz için sosyal medyadan e-ticarete, web tasarımdan Google reklamcılığına, bilişim ve marka hukukundan içerik editörlüğüne kadar farklı alanlarda eğitimlerimiz var! Siz de mesleki becerilerinizi veya markanızı internet çağına adapte etmek istiyorsanız SEO Akademi ile tanışmanızın tam zamanı!

WordPress kursu sonrası dijital dünyada rekabetçi kalmak için merak ettiğiniz her şeyi öğrenebileceğiniz bir akademide olduğunuzu unutmayın!

wordpress dersi
sosyal etkinlikler wordpress kursu

Sosyal Etkinlikler

SEO Akademi WordPress kursu ile sıkıcı ve teorik eğitimlerden çok uzakta, öğrencilerimize sosyalleşebilecekleri ve eğlenecekleri etkinliklerle dolu bir ortam sunuyoruz!

WordPress kursları ile öğrencilerimizin eğitmenleri ve sınıf arkadaşlarıyla kaynaşacağı bowling, satranç, playstation turnuvaları; tiyatro ve film gösterimleri ile keyifli geziler düzenleyerek sosyal bir ortamda eğitim almalarına özen gösteriyoruz.

Türkiye’nin en iyi WordPress kursu olarak öğrencilerimizin dijital pazarlama ve e-ticaretin püf noktalarını öğrenirken bir yandan da güzel vakit geçirmelerini sağlıyor, ayrıca sektörün en iyileriyle tanışabilecekleri keyifli network organizasyonları gerçekleştiriyoruz.

Mesleki birikiminizi arttırırken her anından keyif alacağınız ve dijital dünyanın ustaları ile tanışacağınız bir WordPress kursu hazırladık! Gelin, siz de SEO Akademi ayrıcalıklarından yararlanmaya başlayın!

Sanat Cafe

WordPress eğitimi aralarında ve sonrasında sosyalleşebileceğiniz, keyifli sohbetlere ve etkinliklere ev sahipliği yapan, sıcak ve samimi dostlukların adresi Sanat Cafe’de sizleri ağırlıyoruz.

Öğrencilerimizin sadece WordPress eğitimi aldıkları bir kurum olmanın dışında yeni insanlarla tanışabilecekleri, diğer öğrencilerimizle ve eğitmenlerimizle kaynaşarak dijital pazarlama hakkında fikir alışverişinde bulunabilecekleri bir ortam yarattık.

Sanat Cafe’de düzenlediğimiz etkinlikler ve workshoplarla dijital pazarlama alanında başarıları ile ülkemizin en iyileri arasına adını yazdırmış WordPress ve dijital pazarlama uzmanları ile buluşuyor, başarılarının sırlarını kendilerinden dinliyoruz.

SEO Akademi WordPress kursları ile mesleki uzmanlığınızı rahat edebileceğiniz bir atmosferde geliştirmeniz için her şey düşünüldü!

bakırköy sanat cafe

SEO Akademi’yi Instagram’dan Takip Edin!

SEO Akademi ailesi olarak düzenlediğimiz etkinlikleri, çalışmaları görmek, WordPress kursu esnasında sınıf ortamlarımızdaki eğlenceli anları birlikte hissetmek ve yeniliklerimizden haberdar olmak için bizi Instagram’dan takip edin!

WordPress Kursu Programı

İnternet sitenizi veya e-ticaret sitenizi yönetmek, eklentiler hakkında bilgi edinmek ve pratik kullanım imkanı kazanmak istiyorsanız detaylı WordPress kursu programımızı inceleyin, WordPress eğitimi alarak çalışmalarınızı dijitale hızlı ve kolay bir şekilde taşıyın!

WordPress kursu programımıza mutlaka katılması gerekenler;
 • Kendi internet sitesini yönetmek isteyenler,
 • E-ticaret sistemi kurmak isteyenler,
 • Blog çalışmaları yürütmek isteyenler,
 • Web sitesi sahibi firmalar,
 • Web sitelerini sağlam bir altyapı üzerinden yönetmeyi planlayanlar,
 • Web site tasarımcısı olmak isteyenler,
 • Sosyal medya uzmanları,
 • Dijital pazarlama uzmanları.

WordPress kursu almanız için nedenler;
 • İnternet sitenizi kolayca kurmak istiyorsanız,
 • Hazır altyapı ile hızlı bir süreç yürütmeyi planlıyorsanız,
 • Web site tasarımcısı ile çalışmıyorsanız,
 • Kendi işinizi kendiniz yapmak istiyorsanız,
 • Şahsi internet sitenizi oluşturmak üzereyseniz,
 • Blogger olmayı amaçlıyorsanız,
 • E-ticaret yapmayı düşünüyorsanız,
 • Temel seviyede WordPress bilginiz varsa ve geliştirmek istiyorsanız,
 • Başarılı bir dijital pazarlama uzmanı olmak için adım atmak istiyorsanız WordPress eğitimleri alarak amaçlarınızı gerçekleştirebilirsiniz.

WordPress kursunun size katacaklarını merak ediyorsanız;
 • Temel ve ileri düzeylerde WordPress kullanımını öğreneceksiniz.
 • Kendi internet adresinizi aktif edebileceksiniz.
 • Site kurulumunuzu gerçekleştirmek için bir web tasarımcısına ihtiyaç duymayacaksınız.
 • Şirketinizi dijital ortamlarda duyurabileceksiniz.
 • E-ticaret işine basit yöntemlerle başlayabileceksiniz.
 • İnternet sitenizin güvenliğini garanti altına alabileceksiniz.
 • Tüm dünya tarafından kullanılan bir sisteme dahil olmayı öğreneceksiniz.
 • Siteniz için en uygun eklentileri öğreneceksiniz.
 • Halihazırda var olan web sitenize içerik girebilecek, yönetimini sağlayabileceksiniz.

WordPress Kursu Programı – 1500’ün Üzerinde Mezun %99 Katılımcı Memnuniyeti

Üst düzey bilgisiyle şaşırtacak WordPress uzmanı olmak isteyen WordPress meraklıları, web sitesini kolayca kontrol etmek isteyen girişimciler ve iş insanları WordPress eğitimi ile kişisel ve kurumsal hedeflerini on ikiden vurdu! Siz de arama motorlarında görünürlük kazanan web sitenizi yönetmek için WordPress eğitimi almak istiyorsanız hemen bizimle iletişime geçin!

Kurs Ne Kadar Sürer? Kimler Katılmalı? – WordPress Kursu Programı

WordPress Kursu programlarımızı; öğrencilerimizin seviye ve ihtiyaç analizini yaparak; kendilerini geliştirmek ya da uzmanlaşmak istedikleri alan için hangi seviyede ne kadar süre eğitim alacaklarına, beklenti ve kariyer hedeflerine göre oluşturmaktayız.

Sınıflarımızı ise; öğrencilerimizin eğitimlerimizden maksimum seviyede verim alabilmeleri için; bireylerin yaşı, konuya olan ilgisi ve öğrenme hızı gibi bireysel farklılıkları göz önünde bulundurarak planlıyoruz.

Kurum ve kişinin ihtiyaçlarına göre hazırlanan WordPress Kursu, verilen bilginin teoride kalmaması, kullanılabilir ve benimsenmiş hale gelmesi için uygulama ve pratik ağırlıklıdır. Eğitimin başlangıcından sonuna kadar eğitmenimiz ve eğitim danışmanlarımız öğrencilerimizin gelişimini takip ederek eksik kaldıkları noktaları tespit etmekte, bahsi geçen noktaların tekrarı ve telafisini gerçekleştirmektedir.

İnternette gördüğünüz birçok web sitesinin WordPress tabanlı olduğunu biliyor muydunuz? Öyleyse WordPress eğitimi alarak en çok tercih edilen sistemlerden birine siz de dahil olmalısınız!

wordpress eğitimleri

WordPress Kursu Sıkça Sorulan Sorular

SEO Akademi olarak WordPress Kursu sonunda MEB Onaylı Sertifika veriyoruz. MEB Onaylı Sertifika alma şartları hakkında bilgi almak için eğitim danışmanlarımıza ulaşabilirsiniz.

Elbette. WordPress Kursu için tüm öğrencilerimize ders telafi imkanı sunmaktayız. Derse gelemeyen öğrencilerimiz, farklı bir sınıfta/şubemizde katılamadıkları haftanın/dersin telafisini alabilirler.

WordPress kursu eğitmen kadromuz; dijital pazarlama sektöründe başarıları ile öne çıkmış, danışmanlık ve eğitim desteğiyle onlarca markanın sitesini yönetmesine destek olan WordPress ve dijital pazarlama uzmanlarından oluşmaktadır. Türkiye’nin en başarılı dijital pazarlama uzmanlarını ekibimizde bir araya getirmekteyiz.

WordPress kursu eğitim programlarımızı; öğrencilerimizin seviye ve ihtiyaç analizini yaparak kişisel ve kurumsal ihtiyaçlarına göre almaları gereken ileri ve branş eğitimlere, eğitimden beklentilerine ve hedeflerine bağlı olarak oluşturmaktayız. WordPress kursu sınıflarımız; öğrencilerimizin öğrenme hızı, yetenekleri, öğrenim dili, eğitsel ihtiyaçları ve eksik noktaları göz önünde bulundurarak planlanmaktadır. WordPress kursu fiyatları ise kursiyerimizin ne kadar süre eğitim alacağına, eğitimini özel ya da grup olarak mı almak istediğine göre değişmektedir. Buyurun, kurumumuza gelin, sizi misafir edip bir çay/kahve ikram edelim. Siz nasıl bir kurumdan eğitim alacağınızı, dersliklerimizi, kafemizi, bahçemizi ve sosyal alanlarımızı görün, eğitmenlerimizle tanışın. Biz de sizi daha yakından tanıyarak ihtiyaç ve beklentinize göre en uygun WordPress kursu programını belirleyelim ve detaylı eğitim içeriğini anlatalım. WordPress kursu fiyatları hakkında bilgi verelim.

İstanbul, Bakırköy’de bulunan SEO Akademi WordPress eğitim merkezimiz Bakırköy İncirli’de yer almaktadır. Metro, metrobüs, otobüs ve minibüs gibi toplu taşıma araçlarını ya da kişisel aracınızı kullanarak kursumuza ulaşabilirsiniz. İncirli Metrobüs durağına 5 dakika yürüme mesafesinde olan kursumuza; Beylikdüzü, Avcılar, Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Merter, Topkapı, Eyüp, Okmeydanı, Çağlayan, Mecidiyeköy, Zincirlikuyu, Acıbadem, Kadıköy istikametinden rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Metro kullanarak Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Zeytinburnu, Bayrampaşa, Fatih, Aksaray, Taksim, Beşiktaş, Osmanbey, Nişantaşı, Şişli, Gayrettepe, Levent, Sarıyer, Başakşehir, Kadıköy, Kartal, Pendik, Üsküdar, Ümraniye, Etiler’den SEO Akademi’ye gelebilirsiniz. Ayrıca Marmaray ve yüksek hızlı tren durağını kullanarak Pendik, Kartal, Maltepe, Bostancı, Erenköy, Göztepe, Üsküdar, Sirkeci, Zeytinburnu, Ataköy, Yeşilyurt, Florya, Küçükçekmece, Halkalı, Eskişehir, Ankara ve Konya’dan kursumuza ulaşabilirsiniz. Kınalıada ve Büyükada’dan doğrudan bulunan feribot hattı ile Bakırköy’e gelebilir, 10 dakikalık bir yolculuktan sonra kurs merkezimize gelebilirsiniz. Kişisel aracınızı kullanarak E-5 karayoluna bağlanabilir, merkezi konumdaki SEO Akademi’ye ulaşabilirsiniz. WordPress kursu Florya, WordPress kursu Bahçelievler, WordPress kursu Ataköy, WordPress kursu Yeşilköy, WordPress kursu Zeytinburnu, WordPress kursu Avcılar olarak hizmet veren WordPress kursu Bakırköy merkezimize gelerek eğitiminizi planlayabilirsiniz.

Kendi sitesini oluşturmak isteyenler WordPress kursu ile internet sitesi, blog veya e-ticaret sitesi kurabilmek için WordPress eğitimi alabilirler. Web hakkında zayıf bilgisi bulunanlar, kendini bu alanda geliştirmek isteyenler ya da var olan internet sitesini geliştirmek isteyenler WordPress eğitimlerinden mutlaka yararlanmalıdırlar.

Eğer kurumsal WordPress eğitimleri için SEO Akademi’yi tercih ettiyseniz ve diğer eğitimlerimizi almaya devam etmek istiyorsanız dijital pazarlama, web tasarım, SEO uzmanlığı, Instagram, YouTube, Search Console gibi eğitimlerimizden yararlanabilir, firmanız ve çalışanlarınız için değer yaratabilirsiniz.

Eğitim Danışmanına Sor

seo akademi iletişim
wordpress kursu fiyatları

WordPress Kursu

Erken Kayıtta %50 İndirim - Son Kontenjanlar

Hemen Kayıt Ol

WordPress Kursu Alan Öğrencilerimiz Bu Eğitimleri De Aldı!

Bilişim dünyasının merak uyandıran derslerinden WordPress kursu için SEO Akademi’yi tercih eden binlerce öğrencimiz site altyapısı kurmayı ve panel kullanımını öğrendi! WordPress dersi sonrasında kazanımlarınızla var olmayı sürdürmek için yeni eğitim arayışındaysanız, öğrencilerimizin WordPress kursu sonrasında en çok tercih ettiği kursları inceleyebilir, mesleki gelişiminize SEO Akademi ile devam edebilirsiniz!

WordPress Kursları Nasıl Mı Geçiyor? Video Ve Fotoğraflarımıza Göz Atın!

WordPress derslerimizin keyifli geçen anlarını görmek, SEO Akademi olarak düzenlediğimiz etkinlikler ve workshoplar hakkında detayları takip etmek için video ve fotoğraflarımıza göz atın, SEO Akademi’de sizi nelerin beklediğini öğrenin!

Tüm videolarımızı görmek için YouTube hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: YouTube

Tüm fotoğraflarımız için Instagram hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: Instagram

SEO Akademi’yi Yakından Tanıyın!

WordPress kursu merkezimizi, sosyal alanlarımızı, Sanat Cafe’mizi, öğrencilerimizle birlikte düzenlediğimiz organizasyonlarımızı inceleyin, Türkiye’nin en kapsamlı WordPress kursu ile tanışın!

Sosyal Medyada Biz

15+

Yıllık Deneyim

WordPress eğitimi alanında Türkiye’nin en deneyimli kursu SEO Akademi.

6+

Kurs Merkezi

İstanbul’un merkezi semtlerinde SEO Akademi WordPress kursu şubeleri.

%99

Öğrenci Memnuniyeti

WordPress kursu öğrencilerimizin değerlendirmesiyle yüksek memnuniyet oranı.

1500+

Mezun Öğrenci

Bireysel ve kurumsal WordPress eğitimi almış yüzlerce başarılı kursiyer.

Öğrenci Yorumları

Görüntülenebilecek bir yorum/değerlendirme bulunamadı.

144

kişi sizinle beraber bu kursu inceliyor.

Bu eğitimi toplam 720 kişi satın aldı.