SEO Akademi Türkiye'nin En Çok Tercih Edilen SEO Kursu
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Instagram Kursu Fiyatları - 200 TL'den Başlayan Fiyatlar

Google Ads Eğitimi Fiyatları Ne Olmalı? Google Ads Kursu Ücretleri Kaç TL’den Başlar?

Markasını tanıtmak, arama motorunda aktif olarak yer almak ve internet kullanıcılarının karısına çıkmak isteyen kişiler son yıllarda Google Ads eğitimleri alarak Google’da reklamlarıyla yer almanın inceliklerini öğreniyorlar. Eğer siz de onlardan biriyseniz uygun fiyatlı bir Google Ads kursu arıyor olabilirsiniz. Google Ads kursu ücretsiz olur mu, uygun fiyatlarla iyi bir Google Ads eğitimi alabilir miyim gibi sorularınız varsa sizin için en doğru cevapları bu yazıda vereceğiz.

Sıklıkla karşılaştığınız ve belki de merak ettiğiniz üzere; 200 TL – 300 TL arası Google Ads kursu fiyatları ile eğitim almanızın bir mantığı olmadığını söylemeliyiz. Bu fiyat aralığına sahip kurslar olabilir, fakat böyle bir fiyat belirleyen kurumlardan alınan eğitimler size hiçbir kazanım sağlamaz. İyi ve yeterli bir Google Ads kursu fiyat aralığı ortalama 1300 – 2500 TL gibi belirlenerek yasalara uygun bir eğitim planı hazırlanıyor. Öyleyse 200 TL – 300 TL arası fiyatlarla neden Google Ads eğitim almamanız gerektiğine ya da alırsanız ne olur konusuna detaylı olarak bakalım.

200 TL – 300 TL Instagram Kursları – Neler Beklememelisiniz?

Instagram konusunda kendinizi geliştirmeye, paylaşımlarınızla diğer insanları etkilemeye hevesliyseniz, işinizi de sosyal medyadan yaparak para kazanmanın püf noktalarını öğrenmek istiyorsanız aradığınız düzeydeki eğitimi 200 TL – 300 TL arası fiyatlara bulma imkanınız bulunmuyor. Kaliteli ve öğretici bir Instagram eğitimi fiyatları hakkında bilgi almalı, boş yere vaktinizi çalmalarına izin vermemelisiniz. 

 200 TL’den başlayıp uygun fiyatlarla kur satan, aylık Instagram kurs ücretleri oldukça düşük olan kurumların MEB ruhsatlarının ve yasal geçerliliklerinin olmaması, standart Instagram kursu fiyatları belirlememelerinin en önemli nedenidir. Instagram eğitimi fiyatları hakkında bilgi edinirken karşınıza çıkan bu fiyatlar başta size cazip gibi görünse de, suça ortak olmanıza ve zarar görmenize neden olur.

Yetersiz kalitede eğitim içerikleri, hijyenden uzak sınıflar, hayal kırıklıkları, teknolojik yetersizlikler, algoritma yeniliklerinden habersizlik, yeni mezun ya da hala eğitimini sürdüren eğitmenler görmek istemiyorsanız Instagram kursu fiyatları konusunda biraz daha hassas olmalı, çok düşük fiyatlarla iyi bir eğitim alamayacağınızın farkında olmalı, ideal Instagram dersi fiyatları içerisine dahil edilen hizmetleri bilmelisiniz.  

300 TL – 750 TL Aralığındaki Instagram Kursları – İyi Mi Kötü Mü?

Bütçenizi aşmayan bir Instagram eğitimi ararken karşınıza çıkabilecek Instagram kursu ücretleri 300 TL’den 750 TL’ye kadar yükselen bir skalada olabilir. Instagram kursu fiyat aralığı da 300 TL ile 750 TL arası olan kursların 300 TL altı fiyat belirleyen kurslara göre standartlarını biraz daha yükselttiğini, MEB’in kurallarına bağlı kalmaya çalıştığını gözlemleyebilirsiniz. Fakat tüm bunlara rağmen yetersiz bir program ve eğitmen kaliteleriyle Instagram konusunda size pek bir bilgi katmazlar. Zaten bildiğiniz temel konuları tekrar size sunarlar. 

İdeal Instagram eğitimi fiyatları aşağısında kalan bu fiyat aralıklarında bir kursla karşılaştığınızda yeni bir eğitim kurumu olma ihtimalini göz önünde bulundurun. Muhtemelen daha fazla öğrenci çekebilmek için Instagram eğitimi ücretleri konusunda iyileştirmeler yapan bu türdeki kurumlar maalesef artan maliyetler sebebiyle araç-gereç ve diğer imkanlar konusunda yetersiz olacaktır. Ayrıca sosyal imkanları bulunmayacak, aktiviteler düzenlemeyecek, gelişiminize destek olabilecek diğer eğitimleri olmayacak ve derslerinde telafi imkanları bulunmayacaktır. Düşük Instagram kursu ücretleri için böyle kurumlardan eğitim alırsanız tekrar aynı sürece girmek zorunda kalabilirsiniz.  

1300 TL - 2500 TL Instagram Eğitimi Ücretleri Talep Eden Kurumlar – Instagram Kursu Fiyatları İçin Fazla Mı?

İster merak uyandıran bir fenomen olmak isteyin, ister arkadaşlarınızla ve yeni tanıştığınız insanlarla paylaşacağınız önemli özelliklerinizi ön plana çıkarın isterseniz de bir ürün veya hizmet pazarlayın… Tüm bunlar için deneyimli ve alanında uzman eğitmenlerden Instagram kursu almanız gerekiyor. Peki ama 1300 TL’den başlayan Instagram eğitimi fiyatları sizce yüksek mi?

Çoğu insanın kullandığı ve iyi yerlere geldiği Instagram’ın tüm detaylarını ve sizi öne çıkaracak özelliklerini öğrenmek istiyorsanız iyi bir eğitim almanız şart. Bunun için 1250 TL – 1300 TL gibi fiyatlardan başlayan Instagram kurslarını tercih etmelisiniz. Instagram eğitimi ücretsiz olamayacağı gibi, aşırı uygun fiyatlarla da alınmamalıdır. Çünkü yukarıda da değindiğimiz gibi yasal olmayan ruhsatsız kurumlarla karşılaşma ihtimaliniz artabilir, eğitim kalitesi beklentilerinizi asla karşılamayabilir ve eğitmenlerin bilgisinden şüphe duyabilirsiniz. Bu süreçlerden geçmek ve tekrar tekrar Instagram dersleri almak istemiyorsanız Instagram kursu fiyat aralığının 1300 TL’den başlayarak 2500 TL’ye kadar çıkabildiğini bilmelisiniz.

Eksik kaldığınız noktalarda ders tekrarları, kaçırdığınız dersleri imkanları, sosyal alanlar sayesinde rahatlama fırsatları, aktivitelerle eğitimlerinizden arta kalan vakitleri keyiflendirme imkanları Instagram kursu fiyatları 2500 TL’yi bulduğunda gayet anlamlı olacaktır. Aldığınız eğitim bittiğinde sağlanan katkılar da azımsanmayacak düzeydedir. 

Bireysel Instagram Kursu Fiyatları – Sosyal Medyayı En Etkin Haliyle Kullanmayı Öğrenin!

Yeni deneyimler ve belki de Instagram üzerinden para kazanma şansı için bireysel Instagram kursu arayışındaysanız sizi sıkmadan, eğlendirerek ve yenilikçi içeriklerle besleyerek ilerleyen bir kurum bulmalısınız. Bireysel Instagram eğitimi fiyatları bu noktada merak ettiğiniz bir durum olabilir.

Dolu bir eğitim programıyla, Instagram’da uzmanlaşmış eğitmenlerle, sosyal imkanlar dahilinde eğlenceli bir eğitimi arzuluyorsanız Instagram kursu ücretleri 1250 TL’den başlayacaktır. Aradığınız bireysel Instagram kursunu bulduğunuzda verdiğiniz ücretin değdiğini görecek, hesabınızın artan takipçilerini sayamayacaksınız. Tabii ki tüm bunlardan daha önemli olan bir konu varsa o da MEB ruhsatlı gerçek bir eğitim kurumundan hizmet almak… Ayrıca özel ders almayı ve sizinle titizlikle ilgilenilmesini istiyorsanız eğitim sektörünün öncüsü olan kurumları tercih etmelisiniz.

Kurumsal Google Ads Kursu Fiyatları – Firmasını ve Çalışanlarını Düşünenlere…

Google’da fark edilir olmak, tüm kuralların bilincinde olmak ve kar elde edebilmek için Google Ads kursu eğitimleri önemlidir. Kurum olarak alacağınız eğitimlerle rakiplerinizi geçebilir, sektörünüzün öncüsü olabilirsiniz. Bunun için Google Ads kursu ücretleri sizin için merak konusuysa, fiyatların neye göre belirlendiğini öğrenmelisiniz. 

Kurum olarak alacağınız Google Ads uzmanlığı eğitimi fiyatları içeriklerine göre belirleniyor. Ayrıca firma olarak hangi günlerde ve saatlerde eğitim alacağınız, haftada kaç saatlik eğitimlerden yararlanacağınız, kaç kişilik gruplar halinde Google Ads eğitimi almak istediğiniz gibi konulara bağlı olarak değişiklik gösterir.

Kötü Kurumlarla Zamanınızı ve Paranızı Çöpe Atmayın!

Google Ads kursu fiyatları belirlenirken eğitim sektörünün rekabet ortamı da değerlendirilir, kaliteli eğitim veren kurumların skalasına uyulur. Verilecek eğitim için en iyi eğitmenler, deneyimli bir kadro seçilmişse Google Ads dersi fiyatları haliyle yükselir. Ayrıca MEB standartlarının tamamının karşılanması, sosyal ve yan imkanların tanınması gibi konular da Google Ads uzmanlığı kursu fiyatları için belirleyici olur. Yani Google Ads eğitimi ücretleri belirlenirken, fiyatın içerisine tüm bu konular dahil edilir. Böylece maliyetlerin karşılanması ve iyi bir eğitim verilebilmesi için 1300 TL’den 2500 TL’ye kadar çıkabilen fiyatlarla karşılaşmak doğaldır. 

Yetersiz ve kötü kurumlardan Google Ads eğitimi talep ettiğinizde az da olsa bir ücret ödeyeceğiniz için kaybınız olacak, yetersiz eğitimden bir kazanç sağlayamayacaksınız. Öyleyse iyi bir Google Ads kursu için acele etmemelisiniz. Bütçenizi doğru şekilde belirlemeli, kurs ücretlerini karşılayamıyorsanız belki de bir süre beklemelisiniz. Ancak şunu bilmelisiniz ki; iyi bir eğitim veren, programını uluslararası standartlara göre belirleyen, Milli Eğitim Bakanlığı tarafından onaylanmış ve ruhsat sahibi, sosyal imkanları ve aktiviteleri fazla olan Google Ads kursları tüm beklentilerinizi ve daha fazlasını karşılayacaktır. Böylece verdiğiniz ücretlerin karşılığını fazlasıyla alacaksınız. Doğru kursu seçin, Google Ads kursu fiyatları konusunda endişelerinizi geride bırakın!

[widget-131]

Yorum Yap