SEO Akademi Türkiye'nin En Çok Tercih Edilen SEO Kursu
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Sosyal Medya Kursu Esenler

Markanız İçin Doğru Stratejiyi Belirleyin! – Sosyal Medya Kursları Esenler

Her sosyal medya platformunda potansiyel müşterilerinize erişmek için aynı stratejiyi kullanamazsınız. Çünkü her bir platformun farklı bir kitle potansiyeli var. Eğer hedef kitle analizi yapmadan ve sosyal medya platformlarını iyice tanımadan pazarlama sürecine başlarsanız muhtemelen bütçenizi doğru bir şekilde harcamaz, satış hedeflerinize ulaşamazsınız.

Bunun yerine Esenler sosyal medya kursları ile markanızı kontrollü bir şekilde sosyal medyada tanıtmanın, marka konumlandırma çalışması yapmanın ve dijital süreçlerinizi başarıyla yönetmenin detaylarını öğrenebilirsiniz. 

Sosyal Medya Takipçilerinizi Artırın! – Sosyal Medya Kursu Esenler

Esenler sosyal medya kursu olarak geçici bir süreliğine Bakırköy İncirli’deki şubemizde eğitimlerimize devam ediyoruz. Çok yakında Esenler sosyal medya kurslarındaki derslerimize yeniden başlayacağız. Bu süreçte eksik kaldığınız yönleri geliştirebilmek ve rakiplerinizin gerisinde kalmamak için dilediğiniz zaman Bakırköy sosyal medya derslerimize katılabilirsiniz. 

SEO Akademi – Sosyal Medyayı Tanımanın Şimdi Tam Zamanı!

Uluslararası standartlara göre hazırlanan, öğrenme garantili Esenler sosyal medya kurslarımız ile çevrim içi platformlarda harcadığınız zamanı çok daha değerli ve keyifli hale getirebilirsiniz! Üstelik edindiğiniz sosyal medya becerilerini dilerseniz kişisel dilerseniz de kurumsal hedefleriniz için değerlendirebilirsiniz!

[widget-134]

Mesleki Gelişiminizi Sürdürün! – Sosyal Medya Eğitimi Esenler

Bir sosyal medya uzmanı olarak yerinizde saymak, sizi sadece rakiplerinizin gerisinde bırakmakla kalmaz; aynı zamanda mesleğinizde başarılı olmanızı engeller. Çünkü sosyal medya, dinamikleri sürekli olarak değişen ve yenilenen bir platformdur.

Dolayısıyla hem trendleri takip etmek hem de işinizde iyi olduğunuzu işverenlere ispat etmek için sürekli olarak bilgilerinizi taze tutmalı, en güncel algoritmalardan haberdar olmalısınız. Esenler sosyal medya kursu olarak dijital dünyada çalışmalar yürüten profesyoneller için gelişim gösterebilecekleri eğitimler sunuyor, çok daha başarılı olmalarını sağlıyoruz.

Sosyal Medyada Rakiplerinizi Ne Kadar İyi Tanıyorsunuz? – Sosyal Medya Eğitimleri Esenler

Rakip analizinin markanız için ne kadar önemli olduğunu biliyor musunuz? Rakip analizi yapmadığınızda markanızı nasıl pazarlamanız gerektiğini bilemez, doğru stratejiler yürütüp yürütmediğinizden emin olamazsınız. Aynı şekilde hedef kitlenizi tanıyamaz, dijital süreçlerde ne derece başarılı olduğunuzu anlayamazsınız.

Bu yüzden Esenler sosyal medya eğitimlerimizde rakip analizine oldukça önem veriyor, öğrencilerimize mevcut markaları üzerinden rakiplerini tanımalarının püf noktalarını anlatıyoruz. Rakiplerini ve rakiplerinin sosyal medya çalışmalarını gözlemlemeden yola çıkanların başarılı olamayacağını öğrencilerimize aktarıyor, bu sayede hedeflerine ulaşmaları için ellerinin çok daha sağlam olmasını destekliyoruz.

MEB Ruhsatlı Sosyal Medya Kursu Esenler SEO Akademi

Milli Eğitim Bakanlığı ruhsatlı Esenler sosyal medya kursu olarak öğrencilerimizin maksimum düzeyde emniyetli ve rahat bir eğitim alması için sosyal alanlardan ekipmanların kalitesine, depreme dayanıklılık raporlarından eğitmen deneyimine kadar her konuya özen gösteriyoruz.

MEB Onaylı Sosyal Medya Kursu Sertifikası – Sosyal Medya Dersleri Esenler

MEB ruhsatlı bir sosyal medya kursu olarak derslerimize katılan ve göstermiş olduğu gayret sonucu eğitimini başarıyla tamamlayan öğrencilerimize MEB onaylı sosyal medya kursu sertifikalarını sunuyoruz. Almış oldukları sertifika ile iş görüşmelerinde rakiplerinin bir adım önüne geçmelerini ve profesyonel hayata daha iyi hazırlanmalarını sağlıyoruz.

Alanında Uzman Eğitmenler – Sosyal Medya Dersi Esenler

İstanbul’un en iyi sosyal medya kurslarından biri olarak Esenler sosyal medya eğitimlerimizin tamamını sosyal medya üzerine eğitim almış uzmanlarla birlikte veriyor; bu sayede de öğrencilerimize maksimum düzeyde faydalı olmayı amaçlıyoruz. 

Uluslararası Eğitim Standardı – Instagram Kursu Esenler

Dünya çapında sosyal medya, yeni medya ve dijital pazarlama gibi eğitimlerde işlenen ders içeriklerini Esenler sosyal medya eğitimlerimize uyarlıyor, öğrencilerimize uluslararası standartlarda eğitim sunuyoruz. Esenler sosyal medya kursu müfredatımızı düzenli olarak güncelliyor, öğrencilerimizin en yeni bilgilere sahip olmasını sağlıyoruz.

Influencer’ların yaptığı paylaşımlar, tüketicilerin ortalama %49’unun ne satın alacağına karar vermesini etkiliyor.

Uygulamalı Sosyal Medya Dersleri – Esenler Sosyal Medya Kursu SEO Akademi

Esenler sosyal medya kurslarında sunduğumuz bilgilerin kalıcı olması için derslerimizin tamamını uygulamalı olarak işliyor, teorik odaklı eğitim anlayışından uzak duruyoruz. Talep eden öğrencilerimize mevcut sosyal medya hesapları üzerinden anlatım yapıyor, eğitim standartlarımızla kursiyerlerimize faydalı olmayı amaçlıyoruz.

Kariyer Danışmanlığı – En İyi Sosyal Medya Kursu Esenler

Esenler sosyal medya kurslarında öğrencilerimizin yalnızca Pinterest, Facebook, Tiktok, Twitter, Youtube, Linkedin ve Instagram gibi platformlarda uzmanlaşabilmeleriyle ilgili destek olmuyoruz, aynı zamanda da öğrencilerimizin kursumuzda öğrendikleri bilgileri iş hayatına uyarlayabilmeleri için ihtiyaç duydukları yönlendirmeyi yapıyoruz.

%100 Öğrenme Garantisi – Ders Telafi ve Ücretsiz Kurs Tekrarı

Öğrencilerimizin Esenler sosyal medya kurslarından verim alabilmesi için derslerimizi %100 öğrenme garantili olarak sunuyor, derslerin yeterli olmadığını düşünen öğrencilerimizin için kurs tekrarı hakkı tanımlıyoruz. Önceliğimizi her zaman öğrencilerimizin başarılı bir eğitim alması olarak biliyoruz.

Merkezi Lokasyon – En Yakın Sosyal Medya Kursu Esenler SEO Akademi

Esenler sosyal medya eğitimlerimize öğrencilerimizin her lokasyondan rahatlıkla ulaşım sağlayabilmesi için merkezi bir noktada yer alıyoruz. Dilediğiniz yerden metro, metrobüs, minibüs ve otobüs kullanarak Esenler sosyal medya kurslarımıza ulaşabilirsiniz. Üstelik toplu ulaşım araçlarından indikten sonra yalnızca birkaç dakika yürümeniz yeterli!

Online Eğitim – Online Sosyal Medya Eğitimi Fırsatı

Esenler sosyal medya derslerimize katılamayan öğrencilerimiz için eğitimlerimizi evlere taşıyoruz! Esenler sosyal medya kursumuzun online eğitim imkanından faydalanarak dilediğiniz yerden sosyal medya derslerine katılabilir, zaman ve mekan kısıtlaması olmadan mesleki gelişiminizi sürdürmeye devam edebilirsiniz.

En Çok Tercih Edilen Sosyal Medya ve Dijital Pazarlama Eğitimleri

Esenler sosyal medya kurslarımıza katılan öğrencilerimizin en çok tercih ettiği eğitimlere göz atmak ister misiniz? Twitter’dan mobil pazarlamaya, Youtube’dan web tasarıma kadar her konuda destekleyici eğitimimiz bulunuyor. Haydi, hemen bakın!

[widget-130]

Öğrencilerimiz Bunları Merak Ediyor! – Esenler Sosyal Medya Eğitimi SEO Akademi

  • Esenler sosyal medya kursuna katıldıktan sonra sosyal medyada markamın reklamını yapabilir miyim?

Elbette. Esenler sosyal medya derslerimizde sosyal medya reklamcılığı hakkında tüm detayları aktarıyoruz.

  • Sosyal medya kursu ücretleri Esenler şubenizde neye göre belirleniyor?

Esenler sosyal medya kurs ücretlerini belirlerken grup/bireysel ders tercihlerinizi, kurumsal/kişisel hedeflerinizi ve almayı düşündüğünüz eğitim süresini göz önünde bulunduruyoruz. 

  • Sosyal medya editörü olmak istiyorum. Esenler sosyal medya kurslarına katılmam yeterli olur mu?

Esenler sosyal medya eğitimlerimiz başlangıç seviyesinden başlar, ileri seviyeye kadar devam eder. Eğer sosyal medya editörü olmak istiyorsanız tüm seviyelerdeki sosyal medya eğitimlerimize katılmanızı öneririz.

  • Esenler sosyal medya kursunuza ekibimle birlikte katılabilir miyim?

Tabii ki. Esenler sosyal medya derslerimizi uygulamalı olarak işlediğimiz için birebir ders programları oluşturuyoruz. Ancak talep eden firmalar için ekip olarak grup dersleri de organize ediyoruz.

Esenler Sosyal Medya Kursları Fiyatları

Esenler sosyal medya kursu fiyatlarımızı öğrencilerimizden gelen özel/grup ders taleplerine, planlanan eğitimin süresine, kurumsal/bireysel ihtiyaçlara göre belirliyoruz. Dolayısıyla şu anlık Esenler sosyal medya ücretleriyle ilgili net bir bilgi veremiyoruz. Dilediğiniz zaman kurumumuzu ziyaret ederek eğitim danışmanlarımızın desteğiyle örnek bir plan oluşturup Esenler sosyal medya kursu fiyatlarımızı öğrenebilirsiniz. 

MEB Onaylı Bir Kurumda İşin Uzmanlarından Eğitim Alın! – En İyi Sosyal Medya Kursu

Milli Eğitim Bakanlığı ruhsatlı bir eğitim kurumu olarak öğrencilerimizin Esenler sosyal medya eğitimlerinde ihtiyaç duyabileceği tüm imkanları en iyi şekilde sağlıyoruz. Eğitmenlerimizin deneyimli ve bilgili olmasına özen gösteriyor, sosyal alanlarımızla kurumumuzda konforu üst düzeye çıkarıyoruz. 

Güler yüzlü eğitim danışmanlarımızla Esenler sosyal medya derslerine katılan öğrencilerimize rehberlik yapıyor, ferah sınıflarımızda eğitimleri, öğrencilerimiz için en keyifli hale getiriyoruz. Esenler sosyal medya derslerinden sonra MEB onaylı sosyal medya kursu sertifikası sunuyor, öğrencilerimize profesyonel yaşamlarında ayırt edici bir ayrıcalığa sahip olma imkanı tanıyoruz. Siz de vakit kaybetmeden Esenler sosyal medya kurslarında yerinizi ayırtın!

[widget-155]

Yorum Yap