SEO Akademi Türkiye'nin En Çok Tercih Edilen SEO Kursu
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Sosyal Medya Kursu Moda

Görsel Tasarım Bilgilerinizi Artırın! – Sosyal Medya Dersleri Moda

Bir sosyal medya uzmanı olarak yönetmiş olduğunuz markalar adına sosyal medyada güçlü içerikler paylaşabilmeniz için görsel tasarım bilgisine sahip olmanız gerekir. Kullanacağınız renklerden çizgilere kadar her detay, markanızı sosyal medyada ayrıcalıklı bir konuma getirebilecek güce sahiptir. 

Eğer görsel tasarımda yeteri kadar iyi olmadığınızı düşünüyor; Canva, Illustrator ve Photoshop gibi tasarım programlarını kullanamıyorsanız Moda sosyal medya kurslarımız, sizin tam da aradığınız eğitim olabilir. Moda sosyal medya eğitimlerimizde ilk olarak öğrencilerimize etkili içerikler paylaşmayı gösteriyor, ardından içerikleri kusursuz bir şekilde oluşturulmuş görsellerle tamamlamanın püf noktalarını aktarıyoruz.

Sosyal Medyada Trendleri Takip Edin! – Sosyal Medya Dersleri Moda

Moda sosyal medya eğitimlerimizi şimdilik Bakırköy İncirli’deki şubemizde veriyoruz. Moda sosyal medya kurslarımız kısa bir süre içerisinde yeniden aktif olacak. Bu süreçte dilerseniz Bakırköy şubemize gelerek sosyal medyanın tüm dinamiklerini öğrenmeye başlayabilirsiniz. Sonuçta sosyal medyada aktif olmadan geçirdiğimiz en küçük zaman bile bizi, rakiplerimizin bir adım gerisine düşürebilir.

SEO Akademi – Sosyal Medyayı Tanımanın Şimdi Tam Zamanı!

Uluslararası standartlara göre hazırlanan, öğrenme garantili Moda sosyal medya kurslarımız ile çevrim içi platformlarda harcadığınız zamanı çok daha değerli ve keyifli hale getirebilirsiniz! Üstelik edindiğiniz sosyal medya becerilerini dilerseniz kişisel dilerseniz de kurumsal hedefleriniz için değerlendirebilirsiniz!

[widget-134]

Markaların Kullandıkları Renklere Dikkat Ettiniz mi? – Sosyal Medya Eğitimi Moda

Rakibiniz olsun ya da olmasın, markaların kullandıkları renklere ve yazı tiplerine dikkat ettiniz mi? Reklamlardan günlük içeriklere kadar paylaşılan her gönderide kullanılan detayların bir anlamı var. Eğer marka olarak hedefinize uygun bir renk seçerseniz bu, marka olarak potansiyel müşterilerinizi etkileyebilmenizi sağlar.

Peki, sizin renginiz hangisi? Eğer sosyal medyada içerik paylaşırken detayları önemsemiyorsanız çok da merak uyandırıcı olmayacağınızı söyleyebiliriz. Bunun yerine Moda sosyal medya kurslarına katılıp müşterilerinizi etkileyebileceğiniz font ve renkleri öğrenebilirsiniz. Bu sayede paylaştığınız her bir gönderiyle hedefinize bir adım daha fazla yaklaşırsınız!

Twitter’ı En İyi Kullanan Markalardan Biri Olmaya Ne Dersiniz? – Sosyal Medya Kursları Moda

 Markanızın Twitter’da bir hesabı var mı? Muhtemelen ağırlığı Instagram ve Facebook’a verip Twitter’ın güçlü kitlesini göz ardı ettiniz. Ancak bir marka olarak her platformda var olmanız çok önemli. Çünkü Twitter’ın aktif kitlesiyle Facebook’un aktif kitlesi bir değil, doğal olarak önemli bir gücü arkanızda bırakmak yerine Twitter’da aktif bir profile sahip olmak çok daha iyi bir fikir. 

Eğer halihazırda Twitter’da ticari hesabınız yoksa ya da mevcut Twitter hesabınız güncel değilse ve kurumsal bir imaj yansıtmıyorsa Moda sosyal medya kursunda etkileşim yaratabilmek ve çok daha tanınır olabilmek için doğru stratejiler geliştirmenin detaylarını öğrenebilirsiniz. 

MEB Ruhsatlı Sosyal Medya Kursu Moda SEO Akademi

MEB ruhsatlı Moda sosyal medya kursu olarak öğrencilerimizin emniyeti ve konforu için her türlü özeni gösteriyoruz. Yangın merdiveni, depreme dayanıklılık raporu, son kalite teknolojik cihazlar, sosyal alanlar, güler yüzlü eğitmenler ve ferah sınıflar ile üst düzey bir eğitim veriyoruz.

MEB Onaylı Sosyal Medya Kursu Sertifikası – Sosyal Medya Dersleri Moda

MEB ruhsatlı bir sosyal medya kursu olarak derslerimize katılım sağlayan ve gayret gösteren öğrencilerimize MEB onaylı sosyal medya kursu sertifikalarını takdim ediyor, başarılı bir kariyer planı yapabilmeleri için önemli bir referansa sahip olmalarını sağlıyoruz. 

Alanında Uzman Eğitmenler – Sosyal Medya Dersi Moda

Moda sosyal medya kursu olarak öğrencilerimizin Twitter, Instagram, Youtube, Pinterest, Tiktok ve Linkedin gibi sosyal medya platformları ile ilgili bilgi sahibi olmalarını sağlıyoruz. Moda sosyal medya derslerimizin tamamını sosyal medya konusunda tecrübe ve bilgiye sahip uzman eğitmenlerle birlikte veriyoruz.

Uluslararası Eğitim Standardı – Instagram Kursu Moda

Moda sosyal medya kursu ders programımızı hazırlarken uluslararası standartları gözetiyor, dünya çapında sosyal medya eğitimlerinde sunulan bilgileri takip ediyor ve müfredatlarımızı her zaman güncel tutuyoruz. Öğrencilerimizin gelişen dinamiklerin gerisinde kalmasına izin vermiyor, tamamen hedeflerine yönelik olarak sosyal medya eğitimleri planlıyoruz. 

Müşterilerle sosyal medyada etkileşim kurmak, onların ürün ve hizmetlere %20-40 daha fazla para harcamasını sağlıyor.

Uygulamalı Sosyal Medya Dersleri – Moda Sosyal Medya Kursu SEO Akademi

Akılda kalıcı olmayan ve pratiğe dökülemeyen teorik bilgilerden oluşan sosyal medya dersleriyle öğrencilerimizin vaktini çalmıyor, çok daha dinamik ve etkileşimli uygulamalı sosyal medya eğitimleri düzenliyoruz. Bu sayede Moda sosyal medya kurslarına katılan öğrencilerimizin iş yaşamlarında öğrendikleri bilgileri kolayca kullanabilmelerini sağlıyoruz. 

Kariyer Danışmanlığı – En İyi Sosyal Medya Kursu Moda

Sosyal medya uzmanı, marka yöneticisi, sosyal medya editörü, blogger, influencer, sosyal medya analisti ya da dijital pazarlama uzmanı olarak kariyer planı yapan öğrencilerimize kariyer danışmanlığı desteği veriyor, iş hayatlarında atmaları gereken adımlarla ilgili bilgilendirmeler yapıyoruz. Dijital dünyada uzmanlaşmak istedikleri branşlarla ilgili yol gösteriyoruz.

%100 Öğrenme Garantisi – Ders Telafi ve Ücretsiz Kurs Tekrarı

Moda sosyal medya eğitimlerimizi %100 öğrenme garantili olarak veriyor, öğrencilerimizin derslerine devam edememeleri durumunda kayıt dondurma hakkı sunuyoruz. Ayrıca Moda sosyal medya eğitimlerinin yeterli olmadığını düşünen kursiyerlerimize hiçbir ek ücret talep etmeden kurs tekrarı imkanı sağlıyoruz.

Merkezi Lokasyon – En Yakın Sosyal Medya Kursu Moda SEO Akademi

Moda sosyal medya eğitimi merkezimize İstanbul’un her noktasından rahatlıkla ulaşım sağlayabilirsiniz. Metro, metrobüs, minibüs ve otobüs kullanarak İncirli durağında indikten sonra yalnızca birkaç dakika yürüyerek kurumumuzda olabilirsiniz. 

Online Eğitim – Online Sosyal Medya Eğitimi Fırsatı

Moda sosyal medya kurslarına katılmak için İstanbul’da olmanıza hiç gerek yok. Ya da yoğun bir iş hayatınız varsa ve gün içerisinde eğitim için zaman ayıramıyorsanız programınızı bozmanız şart değil. Moda sosyal medya kurslarının online eğitim imkanından faydalanarak yalnızca tek bir tuşla derslerimize katılabilirsiniz.

En Çok Tercih Edilen Sosyal Medya ve Dijital Pazarlama Eğitimleri 

Öğrencilerimiz tarafından en çok tercih edilen sosyal medya eğitimlerimizin hangileri olduğunu biliyor musunuz? Hemen Moda sosyal medya kurslarımıza göz atın, siz de prestijli bir kurumdan eğitim almanın ayrıcalığını yaşayın!

[widget-130]

Öğrencilerimiz Bunları Merak Ediyor! – Moda Sosyal Medya Eğitimi SEO Akademi

  • Moda sosyal medya eğitimine yalnızca kurumlar mı katılabiliyor?

Hayır, Moda sosyal medya derslerimize hem kurumsal hem de bireysel ihtiyaçlarınız için katılabilirsiniz. Aynı şekilde eğitmenlerinizle kişisel hedefleriniz doğrultusunda da eğitim planlayabilirsiniz.

  • Moda sosyal medya kursuna neden katılmalıyım?

Moda sosyal medya eğitimlerine katılarak sosyal medya uzmanı, sosyal medya editörü ve sosyal medya analisti olarak yeni kariyer planları oluşturabilir; firmanız için satış hedeflerinizi destekleyici sosyal medya stratejileri yürütebilir ve kişisel hesaplarınıza çok daha fazla takipçi kazandırabilirsiniz.

  • Moda sosyal medya kursu sonunda sertifika alacak mıyım?

Milli Eğitim Bakanlığı onaylı bir kurum olarak Moda sosyal medya derslerimize katılan ve derslerini başarılı bir şekilde geçen tüm öğrencilerimize MEB onaylı sertifikalarını sunuyoruz. 

  • Moda sosyal medya kursunda başka hangi eğitimler var?

Moda sosyal medya kursumuzu bitirdikten sonra dilerseniz dijital pazarlama eğitimi, mobil pazarlama eğitimi, Google Search Console eğitimi, e-ticaret eğitimi ve SEO içerik editörlüğü eğitimi gibi destekleyici kurslarımıza da katılabilirsiniz.

Moda Sosyal Medya Kursu Fiyatları 

Moda sosyal medya kursu fiyatlarımızı; öğrencilerimizin grup/bireysel katılımlarına, kurumsal/kişisel hedeflerine, ihtiyaçlarına ve alacakları ders sürelerine göre belirliyoruz. Dolayısıyla şu an için Moda sosyal medya kursu ücretleriyle ilgili net bir bilgi paylaşamıyoruz. Ancak dilediğiniz zaman SEO Akademi Moda sosyal medya kursumuzu ziyaret edip eğitim danışmanlarımızla görüşebilir, beklentileriniz doğrultusunda örnek bir plan oluşturarak Moda sosyal medya kurs fiyatlarımızla ilgili bilgi sahibi olabilirsiniz. 

Moda Sosyal Medya Kurslarımızdan Mezun Olan Öğrencilerin Her Biri Kurumsal Dünyada Önemli Başarılara İmza Attı!

Sosyal medyayı detaylı bir şekilde kullanamıyor olabilirsiniz. Ancak bunu öğrenebilirsiniz! Moda sosyal medya kursları olarak standart kurslardaki gibi teorik eğitimi benimsemiyoruz. Öğrencilerimizin pratik beceriler edinebilmeleri için derslerimizi kurumsal veya kişisel mevcut hesaplar üzerinden işliyor, bu sayede kursiyerlerimize daha kullanabilir bilgiler sağlıyoruz.

Moda sosyal medya eğitimlerimizi alanında uzman eğitmenlerimizle birlikte veriyor, kurumsal hayatta geri planda kalmak istemeyen firma sahiplerine sosyal medya a var olmanın püf noktalarını aktarıyoruz. Siz de Moda sosyal medya eğitimlerine katılın, rakiplerinizle aranızdaki farkı açın!

[widget-155]

Yorum Yap