SEO Akademi Türkiye'nin En Çok Tercih Edilen SEO Kursu
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

En İyi Sosyal Medya Yönetim Araçları ile Hesaplarınızı Başarıyla Yönetin!

Sosyal Medya Yönetimi Yapanlar İçin En İyi Analiz Araçları!

Firmanızın, markanızın ya da içerik üretici hesaplarınızın doğru stratejilerle ve kolaylıkla yürütülebilmesi için bazı sosyal medya yönetim araçları kullanılır. Bu araçlar birçok önemli çalışmayı bir arada sunar ve sizin için işleri kolaylaştırır. Sosyal medya analiz araçları da denen bu araçları kullanmayı bilmek sizin için büyük bir fayda sağlayacağından bu konuya açıklık getirmemiz gerekiyor.

En iyi sosyal medya yönetim araçları ile içeriklerinizi planlayabiliyor, takvim oluşturabiliyor, gönderilerinizin analizlerini yapabiliyorsunuz. Sosyal medya yönetim süreçlerinde yanınızda olacak bu araçları merak ediyorsanız yazımızı okumaya devam edebilirsiniz.

En İyi Sosyal Medya Araçları Nelerdir? – Sosyal Medya Yönetim Araçları Hakkında Detaylar!

Profillerinizde yaratıcı paylaşımlar yapmak, takipçilerinizin ilgisini çekmek ve hedef kitlenize erişmek için birtakım sosyal medya yönetim araçlarını kullanmanız gerekir. Sosyal medya yönetim uygulamaları hem çok sayıda sosyal medya hesabını birbirine bağlamanızı hem aynı anda yönetim yapmanızı hem de içeriklerinizi kolaylıkla paylaşmanızı sağlar. Şimdi en çok verim alabileceğiniz sosyal medya yönetim araçlarını sıralayalım:

  • Facebook İçerik Stüdyosu

Instagram ve Facebook gönderilerinizi kolaylıkla ve ücretsiz bir şekilde planlayabileceğiniz Facebook İçerik Stüdyosu, aynı zamanda analiz çalışmalarınızı da gerçekleştirir. Marka iş birliklerinizi yönetme konusunda da destek alabileceğiniz Facebook İçerik Stüdyosu, ücretsiz seçeneğiyle tam size göre olacaktır.

  • HootSuite

Sosyal medya platformları için hazırladığınız tüm içerikleri tek bir panel üzerinden görüntüleme şansını yakalayabileceğiniz Hootsuite, en çok kullanılan ve en iyi sosyal medya yönetim araçları arasında yer alır. Tüm planlamanızı platform üzerinden yapabilir, içeriklerinizi toplu şekilde görebilir ve düzeltmeler yapabilirsiniz. Aynı zamanda sosyal medya içerik takviminizi kaliteli ve otomatik olarak düzenlemenize imkan verir.

  • Later

Sosyal medya yönetim uygulamaları arasından ücretsiz plan kullanabileceğiniz bir seçenek arıyorsanız Later sizin için en iyisidir. Sosyal medya analiz araçlarından en etkilisi olan Later sadece planlama yapmanıza değil, istatistiklerinizi almanıza da imkan verir. Tek bir hesabı ücretsiz olarak yönetebileceğiniz bu araçla isterseniz ücretli plan dahilinde birçok hesabı da yönetebilirsiniz. Instagram, Facebook, Pinterest gibi sosyal medya uygulamaları için sosyal medya yönetiminde Later güzel bir seçenektir. 

  • Buffer

İşletmelerin en çok kullandığı köklü sosyal yönetim medya araçları arasında bulunan Buffer, ücretsiz bir plan bulundurmasının yanında, birçok hesabı aynı anda yönetebileceğiniz ücretli versiyonunu da sunar. Facebook, LinkedIn, Pinterest ve Instagram için kullanışlı ve pratik sosyal medya analiz araçları arıyorsanız Buffer, iyi bir destekçi olacaktır. 

  • Sendible

Sosyal medya takvimlerinizi topluca düzenlemenizi sağlayan en iyi sosyal medya yönetim araçları arasında Sendible’ı da sayabiliriz. Google Analytics ile entegre olması ve web site analiz çalışmalarında eriştiği başarılar nedeniyle Sendible, en etkili platformlardan biridir.

Sosyal Medya Yönetim Araçlarını Mutlaka Kullanın!

Sosyal medya yönetim araçlarını, işlevlerini ve özelliklerini artık daha iyi biliyorsunuz. Bu konuda pratiklik kazanmak için uygulamalarınızı sık sık yapmalı, hesaplarınızı daima kontrol altında tutmalısınız. 

Sosyal medya yönetim çalışmaları genel anlamda uğraştırıcı çalışmalardır. İşletmenizin ve markanızın hesaplarını kaliteli ve olması gerektiği gibi yönetmek istiyorsanız sosyal medya yönetim araçlarını mutlaka denemeniz gerekiyor. Dilerseniz bu konuyla ilgili olarak sosyal medya danışmanlığı desteği alabilirsiniz.

[widget-134]

Yorum Yap