SEO Akademi Türkiye'nin En Çok Tercih Edilen SEO Kursu
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Sosyal Medya Kursu Fatih

Sosyal Medyada Satış Tekniklerini Öğrenin! – Sosyal Medya Kursları Fatih

Markanızın ürünlerini sosyal medyada nasıl öne çıkaracağınızı biliyor musunuz? Başta Instagram olmak üzere Facebook, Twitter ve Linkedin gibi platformlarda satış yaparken kullanabileceğiniz teknikleri öğrenmek için Fatih sosyal medya kurslarına katılın.

Fatih sosyal medya derslerinde ürünlerinize etkileşim yaratacak açıklamalar üretmeyi, ilgi çekici tasarımlar yapmayı ve doğru zamanda doğru müşterilere ulaşmayı keşfedin. Hem markanızın ticari değerini artırın hem de daha çok bilinirlik sağlayın.

Sosyal Medyadan En İyi Şekilde Faydalanın! – Sosyal Medya Dersi Fatih

Kısa bir süreliğine Fatih sosyal medya derslerimizi Bakırköy İncirli’deki şubemizde işliyoruz. Çok yakında yeniden Fatih sosyal medya kurslarında olmaya devam edeceğiz. Bu sürede sosyal medyaya daha fazla hakim olmayı isterseniz Fatih sosyal medya derslerine katılım sağlayabilirsiniz. SEO Akademi’de alanında uzman eğitmenlerden ders alma ayrıcalığını yaşayabilirsiniz.

SEO Akademi – Sosyal Medyayı Tanımanın Şimdi Tam Zamanı!

Uluslararası standartlara göre hazırlanan, öğrenme garantili Fatih sosyal medya kurslarımız ile çevrim içi platformlarda harcadığınız zamanı çok daha değerli ve keyifli hale getirebilirsiniz! Üstelik edindiğiniz sosyal medya becerilerini dilerseniz kişisel dilerseniz de kurumsal hedefleriniz için değerlendirebilirsiniz!

[widget-134]

Dönüşüm Oranlarınızı Artırın! – Sosyal Medya Eğitimleri Fatih

Sosyal medya kullanıcılarının içeriklerinize yeteri kadar ilgi göstermediğini mi düşünüyorsunuz? İçerikleriniz iyi performans gösterirse hem de web sitenizi daha çok kişi ziyaret eder hem satışlarınız artar. Doğal olarak daha çok kazanırsınız ve bir marka olarak daha iyi bir imaj sergilersiniz. Peki, iyi performans gösterecek içerikleri nasıl oluşturursunuz?

Merak etmeyin! Fatih sosyal medya derslerinde etkili içerik yönetiminin tüm püf noktalarını öğrencilerimize sunuyor, öğrencilerimizin hedeflerine çok daha kolay ulaşmasını sağlıyoruz. Siz de Fatih sosyal medya kurslarındaki yerinizi ayırtın, sosyal medya hesaplarınız çok daha ilgi çekici olsun. 

“Twitter’da Nasıl Fenomen Olabilirim?” Diyenler! Sizleri Fatih Sosyal Medya Kursuna Davet Ediyoruz!

Twitter’da fenomen olmak için içeriklerinizde hashtag kullanmaktan çok daha fazlasını yapmanız gerekiyor. Twitter’da fenomen olmak demek, sizleri takip edenleri takip etmek demek değil. İlk olarak kendinize bir niş seçmeniz, yani Twitter’da hangi özelliğinizi kullanarak ön plana çıkacağınızı belirlemeniz gerekiyor.

Ayrıca özgünlüğünüzü korumanız, trendleri takip etmeniz ve sosyal medyadaki varlığınızı korumanız önemli. Doğru nişi belirlemek, özgün içerikler üretmek ve güncel kalmak için neler yapabileceğinizi merak ediyorsanız Fatih sosyal medya derslerine katılabilirsiniz. Fatih sosyal medya kursunda 280 karakterle kitleleri nasıl harekete geçireceğinizi öğrenebilirsiniz.

MEB Ruhsatlı Sosyal Medya Kursu Fatih SEO Akademi

Fatih sosyal medya kursu olarak öğrencilerimize kaliteli ve çok profesyonel bir eğitim verebilmek için MEB standartlarının tamamına hassasiyet gösteriyor, Özel Öğretim Kurumları Yönetmeliği’ne uygunluk sağlıyoruz. Depreme dayanıklılık raporundan yangın söndürme ekipmanlarına, eğitmen deneyiminden cihazlarımızın kalitesine kadar her detaya özen gösteriyoruz.

MEB Onaylı Sosyal Medya Kursu Sertifikası – Sosyal Medya Dersleri Fatih

Milli Eğitim Bakanlığı onaylı Fatih sosyal medya kursu olarak öğrencilerimizin mesleki açıdan gelişim sağlayabilmelerini desteklemek için MEB onaylı sosyal medya kursu sertifikası sunuyor, öğrencilerimizin iş görüşmelerinde avantajlı bir durumda olabilmeleri için uluslararası alanda geçerliliğe sahip olan belgelerini özgeçmişlerine eklemelerini sağlıyoruz.

Alanında Uzman Eğitmenler – Sosyal Medya Dersi Fatih

Eğitimlerimizi, öğrencilerimize gerçekten faydalı olabileceğini düşündüğümüz profesyonel isimlerle birlikte veriyor; eğitmen kadromuzu oluştururken işinde uzman kişilerle çalışmaya özen gösteriyoruz. Nitelikli bir eğitim verebilmek adına öğrencilerimizi en seçkin profesyonellerle buluşturuyoruz.

Uluslararası Eğitim Standardı – Instagram Kursu Fatih

Dünya çapındaki en büyük okullarda ve kurslarda sosyal medya eğitimlerinde sunulan içerikleri, Fatih sosyal medya kursumuzun müfredatına ekliyor; öğrencilerimizin küresel çapta gelişim gösterebilmelerini destekliyor, yeni bakış açıları edinmelerini sağlıyoruz.

Bunu biliyor musunuz?

B2B pazarlamacılarının %89'u reklam için Facebook'a yöneliyor.

Uygulamalı Sosyal Medya Dersleri – Fatih Sosyal Medya Kursu SEO Akademi

Markaların ve kişisel sosyal medya hesaplarının profesyonel bir şekilde yönetilebilmesi için teorik bilgiden çok pratiğin önemli olduğunu biliyoruz. Bu yüzden de Fatih sosyal medya kurslarımızdaki eğitim içeriklerimizin tamamını pratik olarak planlıyor, öğrencilerimize verimli bir eğitim vermeyi amaçlıyoruz.

Kariyer Danışmanlığı – En İyi Sosyal Medya Kursu Fatih

Fatih sosyal medya eğitimlerimize profesyonel ve akademik hayatlarına yön vermek üzere katılan öğrencilerimize eğitim sonunda kariyer danışmanlığı hizmeti sunuyor; sosyal medya uzmanlığı, bloggerlık, dijital pazarlama uzmanlığı, SEO içerik editörlüğü ve marka yöneticiliği gibi mesleklerde kariyer planı yapmalarına yardımcı oluyoruz.

%100 Öğrenme Garantisi – Ders Telafi ve Ücretsiz Kurs Tekrarı

Fatih sosyal medya eğitimlerimizi %100 öğrenme garantili olarak sunuyor, öğrencilerimizin derslerine devam edememeleri durumunda 1 yıl süreyle geçerli olmak üzere kayıt dondurma hakkı sağlıyoruz. Ayrıca Fatih sosyal medya eğitimlerinin yeterli olmadığını düşünen kursiyerlerimize hiçbir ek ücret talep etmeden kurs tekrarı imkanı tanıyor, öğrencilerimizin menfaatini her şeyden üstün tutuyoruz.

Merkezi Lokasyon – En Yakın Sosyal Medya Kursu Fatih SEO Akademi

SEO Akademi, İstanbul’un merkez noktasında! Fatih sosyal medya eğitimi merkezimize İstanbul’un her noktasından minibüs, metrobüs, otobüs ve metro kullanarak ulaşabilirsiniz. Böylece sosyal medya derslerinde harcamanız gereken vakti, yollarda harcamazsınız.

Online Eğitim – Online Sosyal Medya Eğitimi Fırsatı

Fatih sosyal medya kurslarına katılmak için İstanbul’da olmanıza hiç gerek yok. Ya da yoğun bir iş hayatınız varsa ve derslerinize vakit ayıramıyorsanız programınızı bozmanız şart değil. Fatih sosyal medya kurslarının online eğitim imkanından faydalanarak müsait olduğunuz her an, derslere katılabilirsiniz.

En Çok Tercih Edilen Sosyal Medya ve Dijital Pazarlama Eğitimleri 

SEO Akademi öğrencilerinin en çok başvurduğu eğitimleri merak ediyor musunuz? Mobil pazarlamadan Google Search Console’a, Instagram’dan Google Ads’a kadar dijital dünyaya dair pek çok bilgi burada…

[widget-130]

Öğrencilerimiz Bunları Merak Ediyor! – Fatih Sosyal Medya Eğitimi SEO Akademi

  • Fatih sosyal medya kurslarından sonra web ajanslarında çalışabilir miyim?

Elbette. Fatih sosyal medya kurslarında öğrencilerimize; dijital dünyaya dair tüm bilgileri paylaşıyoruz. Sosyal medya raporlaması, sosyal medya pazarlaması, sosyal medya reklamcılığı, sosyal medyada itibar yönetimi ve sosyal medyada içerik yönetimi gibi tüm detayları aktarıyor, kursiyerlerimizi tam kapsamlı bir profesyonel haline getiriyoruz. 

  • Fatih sosyal medya eğitiminizi genel olarak mı veriyorsunuz yoksa sadece Instagram üzerine de eğitim alabilir miyim?

Evet. Hedef kitlesiyle uyumlu olan sosyal medya platformunu belirlemiş öğrencilerimiz için yalnızca platformlar üzerinden de dersler veriyoruz. Yani SEO Akademi’den yalnızca Instagram kursu da alabilirsiniz.

  • Sosyal medya hesaplarında içerik paylaşırken nelere dikkat etmem gerekiyor?

Sosyal medya hesaplarının her biri için farklı bir strateji yürütmeniz gerekiyor. Dolayısıyla bu noktada net bir kriter belirleyemiyoruz. Instagram’dan Pinterest’e, Facebook’tan Twitter’a kadar tüm sosyal medya platformları için görsel içerik tasarımıyla ilgili olarak SEO Akademi Fatih sosyal medya kurslarına başvurun.

  • Fatih sosyal medya kursunuzdan mezun olanların iş hayatından örnekler verebilir misiniz?

Fatih sosyal medya derslerimizi başarıyla tamamlayarak iş hayatına atılan mezunlarımız; Türkiye’nin önde gelen markalarında sosyal medya uzmanı, sosyal medya marka yöneticisi ve sosyal medya editörü olarak işe başladı. Ayrıca çok daha kişisel hedefleri olan kursiyerlerimiz iddialı bir şekilde bloggerlık kariyerine adım attı. 

Fatih Sosyal Medya Kursu Fiyatları 

Fatih sosyal medya kursu fiyatlarımızı; öğrencilerimizin grup/bireysel katılımlarına, kurumsal/kişisel hedeflerine, ihtiyaçlarına ve alacakları ders sürelerine göre belirliyoruz. Dolayısıyla şu an için Fatih sosyal medya kursu ücretleriyle ilgili net bir bilgi paylaşamıyoruz. Ancak dilediğiniz zaman SEO Akademi Fatih sosyal medya kursumuzu ziyaret edip eğitim danışmanlarımızla görüşebilir, beklentileriniz doğrultusunda örnek bir plan oluşturarak Fatih sosyal medya kurs fiyatlarımızla ilgili bilgi sahibi olabilirsiniz. 

Başarılı Bir Eğitim Kurumundan Destek Alın! – Sosyal Medya Eğitimi Fatih

SEO Akademi Fatih sosyal medya kursu olarak öğrencilerimize alanında en iyi eğitmenlerle destek oluyor, başarılarla dolu bir gelecek planı yapmalarını sağlıyoruz. Kursiyerlerimizin iş yaşamlarında kullanabilecekleri pratik bilgiler edinebilmeleri için uygulama ağırlıklı eğitim veriyor, diğer kurslar gibi yalnızca teorik bilgilerden oluşan eğitim müfredatıyla öğrencilerimizin geleceğinizi çalmıyoruz.

Siz de konforlu sınıflarda kaliteli bir eğitim almak isterseniz Fatih sosyal medya kurslarına katılabilir, tamamen size, hedeflerinize ve beklentilerinize özel olarak planladığımız eğitimlerimizle profesyonelliğe ilk adımı atabilirsiniz. Haydi, hemen Fatih sosyal medya kurslarındaki yerlerinizi ayırtmaya…

[widget-155]

Yorum Yap