SEO Akademi Türkiye'nin En Çok Tercih Edilen SEO Kursu
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Sosyal Medya Kursu Kartal

“Linkedin’de Şirket Sayfası Açamıyorum!” Diyorsanız Hemen Kartal Sosyal Medya Kurslarına Katılın!

Linkedin, firmaların ürün ve hizmetlerini pazarlayabilmeleri, müşterilerine güvenilir marka imajı yansıtabilmeleri ve marka sadakati oluşturabilmeleri için oldukça önemli bir platform. Linkedin’de küçük, orta veya büyük ölçekli olması fark etmeksizin, hemen her sektörden firmalar yer alıyor ve kurumsal hayattaki varlıklarını Linkedin üzerinden sağlamlaştırıyor.

Yoksa sizin hala Linkedin’de markanıza ait bir hesabınız yok mu? O halde daha fazla vakit kaybetmeden Kartal sosyal medya kurslarına katılın, Linkedin’de aktif bir profile sahip olmanın tüm detaylarını öğrenin…

Sosyal Medyada Görünür Olun! – Sosyal Medya Kursları Kartal

Kişisel sosyal medya hesaplarınızı daha çok kişinin takip etmesini mi istiyorsunuz? Öyleyse Kartal sosyal medya kurslarımıza katılın ve görünür olmanın püf noktalarını öğrenin. Ancak şimdilik Kartal sosyal medya kurslarımızı Bakırköy İncirli’deki şubemizde işliyoruz. Çok yakında yeniden Kartal sosyal medya derslerimize devam edeceğiz. Bu süreçte dilediğiniz zaman Bakırköy SEO Akademi’yi ziyaret edebilir ve eğitim danışmanlarımızla görüşebilirsiniz.

SEO Akademi – Sosyal Medyayı Tanımanın Şimdi Tam Zamanı!

Uluslararası standartlara göre hazırlanan, öğrenme garantili Kartal sosyal medya kurslarımız ile çevrim içi platformlarda harcadığınız zamanı çok daha değerli ve keyifli hale getirebilirsiniz! Üstelik edindiğiniz sosyal medya becerilerini dilerseniz kişisel dilerseniz de kurumsal hedefleriniz için değerlendirebilirsiniz!

[widget-134]

Markalara Sosyal Medya Danışmanlığı Yapmak İster misiniz? – Sosyal Medya Kursları Kartal

Freelance bir çalışma düzenine sahip olabileceğiniz ya da markaların dijital pazarlama, kurumsal iletişim ve halkla ilişkiler gibi departmanlarını denetleyebileceğiniz bir işinizin olmasını ister misiniz? Üstelik mesleğiniz gereği, vaktinizin çoğunu sosyal medyada harcayacaksınız…

Öyleyse hemen Kartal sosyal medya eğitimlerimize katılın. Kartal sosyal medya kursunda, A’dan Z’ye sosyal medyada hesap yönetimini, sosyal medya reklamcılığını, sosyal medya pazarlamasını, içerik yönetimini ve etkileşim yaratmayı öğrenin…

Instagram’da Daha Etkili Gönderiler Paylaşın! – Sosyal Medya Eğitimi Kartal

Kartal sosyal medya eğitimimizde, sosyal medya platformlarında fark edilir olmanın püf noktalarını paylaşıyor, ilgi çekici görsel, metin ve video içerikler üretmenizi sağlıyoruz. Özellikle günümüzde en çok kullanılan sosyal medya platformlarından biri olan Instagram’da, çok sayıda takipçi kazanmak istiyorsanız standartların dışında olmanız gerekiyor.

Hem kurumsal hesaplarda hem de kişisel hesaplarda ne kadar etkili içerikler paylaşırsanız o kadar çok merak uyandırır, o kadar çok takipçi kazanırsınız. Dilerseniz Kartal sosyal medya kurslarımızdan içerik yönetimini öğrenebilir, kitleleri harekete geçirecek dikkat çekici içerikler yazmanın püf noktalarını keşfedebilirsiniz.

MEB Ruhsatlı Sosyal Medya Kursu Kartal SEO Akademi

Depreme uygunluk raporu, yangın söndürme ekipmanları, acil çıkış kapıları ve yangın merdiveni gibi Özel Öğretim Kurumları Yönetmeliği’nde belirtilen tüm kriterlere uygunluk sağlıyoruz. Milli Eğitim Bakanlığı ruhsatlı bir eğitim kurumu olarak sosyal medyadan dijital pazarlamaya kadar pek çok eğitim veriyor; eğitimlerimizin tamamında son teknoloji cihazlar kullanıyor, öğrencilerimizi konforlu ve ferah sınıflarda ağırlıyoruz.

MEB Onaylı Sosyal Medya Kursu Sertifikası – Sosyal Medya Dersleri Kartal

Milli Eğitim Bakanlığı onaylı Kartal sosyal medya kursu olarak eğitimlerimize katılan ve göstermiş olduğu gayret sonucu başarıyla mezun olan öğrencilerimize MEB onaylı sosyal medya kursu sertifikalarını takdim ediyor, bu sayede de profesyonel yaşamlarında ayrıcalıklı bir konumda yer almalarını sağlıyoruz.

Alanında Uzman Eğitmenler – Sosyal Medya Dersi Kartal

Kartal sosyal medya eğitimlerimizi sosyal medya alanında bilgi ve deneyime sahip eğitmenlerle birlikte veriyor, öğrencilerimize faydalı olabilmek adına eğitmenlerimizin alanında uzman kişiler olmasına özen gösteriyoruz. Çünkü SEO Akademi ailesi olarak nitelikli eğitimi daima önceliğimiz biliyoruz.

Uluslararası Eğitim Standardı – Instagram Kursu Kartal

Tüm dünyada geliştirilmiş sosyal medya eğitimlerinde sunulan dersleri, Kartal sosyal medya kursumuzun programına ekliyor; öğrencilerimizin hem çok ayrıntılı hem de uluslararası çapta geçerli olan bilgileri öğrenmelerini sağlıyoruz. Kartal sosyal medya dersi programımızı sürekli olarak güncel tutuyor, öğrencilerimize uluslararası standartlarda bir eğitim vadediyoruz.

Sosyal medya kullanıcılarının yarısından fazlası (%53'ü), ürün ve hizmetlerde yapılan değişikliklerle ilgili şeffaflığın kritik olduğunu söylüyor.

Uygulamalı Sosyal Medya Dersleri – Kartal Sosyal Medya Kursu SEO Akademi

Kartal sosyal medya kursu olarak öğrencilerimizin iş hayatında kullanılabilir bilgilere sahip olmasını sağlamak üzere derslerimizi pratik ağırlıklı olarak işliyoruz. Teorik anlatımın kalıcı ve verimli olmadığını biliyor, bu yüzden de geliştirdiğimiz yenilikçi eğitim standartlarımızla kursiyerlerimize faydalı olmayı amaçlıyoruz.

Kariyer Danışmanlığı – En İyi Sosyal Medya Kursu Kartal

Kartal sosyal medya kursları olarak öğrencilerimizin Facebook, Instagram, Tiktok, Twitter, Youtube ve Linkedin gibi platformlarda uzmanlaşmalarına destek olduktan sonra kariyer planı yapmalarına da yardımcı oluyor; blogger, influencer, fenomen, sosyal medya editörü, marka yöneticisi ve sosyal medya uzmanı olmak isteyen kursiyerlerimize rehberlik yapıyoruz.

%100 Öğrenme Garantisi – Ders Telafi ve Ücretsiz Kurs Tekrarı

Kartal sosyal medya kursumuzu %100 öğrenme garantili olarak sunuyor, derse katılım sağlayamayan öğrencilerimize telafi dersler planlıyoruz. Kartal sosyal medya kursuna ara vermek isteyen öğrencilerimiz için 1 yıl süreyle geçerli olmak üzere kayıt dondurma imkanı sağlıyor, derslerin yeterli olmadığını düşünen kursiyerlerimize kurs tekrarı hakkı tanımlıyoruz.

Merkezi Lokasyon – En Yakın Sosyal Medya Kursu Kartal SEO Akademi 

Kartal sosyal medya kursumuza İstanbul’un her noktasından kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Üstelik SEO Akademi’ye gelebilmeniz için metro, metrobüs, otobüs ve minibüs gibi pek çok seçeneğiniz de var! Kartal sosyal medya kurslarına enerjinizi ve vaktinizi yollarda harcamadan varın, derslerinize çok daha fazla konsantre olun!

Online Eğitim – Online Sosyal Medya Eğitimi Fırsatı

İş yoğunluğunuzdan dolayı Kartal sosyal medya dersleri için uygun bir zaman dilimi yaratamayabilirsiniz. Ancak SEO Akademi’de diğer kurslarda olduğu gibi sabit dersler yok… Oturduğunuz yerden de Kartal sosyal medya kursuna katılabilirsiniz. Nasıl mı? Elbette Kartal sosyal medya kurslarının online eğitim fırsatlarını değerlendirerek…

En Çok Tercih Edilen Sosyal Medya ve Dijital Pazarlama Eğitimleri

SEO Akademi’nin en çok tercih edilen kurslarına göz atmak ister misiniz? Öğrencilerimizin profesyonel yaşamlarına katkı sağlamak üzere katıldıkları eğitimler…

[widget-130]

Öğrencilerimiz Bunları Merak Ediyor! – Kartal Sosyal Medya Eğitimi SEO Akademi

  • Kartal sosyal medya kursuna katıldıktan sonra başka hangi eğitimlerinizden faydalanabilirim?

Kartal sosyal medya kursunu bitirdikten sonra dilerseniz e-ticaret, marka hukuku, bilişim hukuku, web tasarım, dijital pazarlama uzmanlığı, SEO içerik editörlüğü, Google Search Console ve Google Ads gibi eğitimlerimize de katılabilirsiniz.

  • Kartal sosyal medya kursunuzda özel ders imkanı var mı?

Evet. Kartal sosyal medya kursundaki derslerimizi uygulamalı olarak işlediğimiz için birebir olarak planlıyoruz.

  • Kartal sosyal medya derslerinize katıldıktan sonra herhangi bir sınava girecek miyim?

Evet. SEO Akademi olarak Milli Eğitim Bakanlığı onaylı bir kurum olduğumuz için sertifikalarınızı alabilmeniz için başarı sınavına girmeniz gerekmektedir.

  • SEO Akademi’nin Kartal sosyal medya kursu ücretlerinde hangi dönemlerde kampanya oluyor?

Kartal sosyal medya kurs ücretlerimizde düzenli aralıklarla kampanyalar uyguluyoruz, haberdar olmak için sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Kartal Sosyal Medya Kursu Fiyatları

Kartal sosyal medya kursları fiyatlarını belirlerken öğrencilerimizden gelen talepleri göz önünde bulunduruyoruz. Yani Kartal sosyal medya kurs ücretlerimizi özel/grup ders tercihlerinize, kurumsal/bireysel ihtiyaçlarınıza ve katılım sürenize göre belirliyoruz. Elbette ileri seviye ve başlangıç seviye eğitimlerimizde de Kartal sosyal medya kursu ücretleri değişiklik gösterebiliyor. Konuyla alakalı net bir bilgi alabilmek için dilediğiniz zaman SEO Akademi’ye ulaşabilirsiniz. 

MEB Onaylı Bir Kurumda Eğitim Alın! – Sosyal Medya Kursu Kartal

Kartal sosyal medya kursu olarak Milli Eğitim Bakanlığı ve Özel Öğretim Kurumları Yönetmeliği’nde belirtilen tüm standartları karşılıyoruz. Dolayısıyla öğrencilerimize sıradan bir kurs olarak değil, MEB ruhsatlı bir eğitim kurumu olarak destek oluyoruz. Yenilikçi eğitim standartlarımız, ferah sınıflarımız vee deneyimli eğitmenlerimizle öğrencilerimizden gelen yoğun ilgiye layık olmaya çalışıyoruz.

Siz de Kartal sosyal medya derslerimize katılıp tamamen uygulamalı ve uluslararası alanlarda geçerli bir eğitim almak isterseniz dilediğiniz zaman SEO Akademi’yi arayabilirsiniz. SEO Akademi Kartal sosyal medya kursunun güler yüzlü eğitim danışmanları, her zaman sizlere yardımcı olmak için bekliyor…

[widget-155]

Yorum Yap