SEO Akademi Türkiye'nin En Çok Tercih Edilen SEO Kursu
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Sosyal Medya Kursu Avcılar

Ek Gelir Elde Etmek İstiyorsanız İşte Aradığınız Fırsat! – Sosyal Medya Kursları Avcılar

Halihazırda eğitimini sürdüren bir öğrenci olabilirsiniz ya da mevcut işinizden keyif almıyor, severek yaptığınız bir işten ekstra kazanç sağlamak istiyor da olabilirsiniz. Peki, neden Avcılar sosyal medya kursuna katılıp yepyeni bir dünyayı keşfetmiyorsunuz? Sosyal medya platformları üzerinden markaların sesi olarak ya da Instagram’dan satış yaparak da aile bütçenize katkıda bulunabilirsiniz.

Böylece hem maddi kaygılarınızı giderir hem de yeni bir beceri daha edinerek profesyonel gelişiminizi sürdürürsünüz. Üstelik bir sosyal medya uzmanı olarak çalışabileceğiniz pek çok farklı sektör de bulunuyor. Yani uzun süreler iş aramak zorunda da değilsiniz. O halde Avcılar sosyal medya eğitimine katılmak için daha ne bekliyorsunuz?

Sosyal Medyanın Trendlerini Takip Edin! – Sosyal Medya Dersleri Avcılar

Avcılar sosyal medya eğitimlerimizi şimdilik Bakırköy İncirli’deki şubemizde veriyoruz. Avcılar sosyal medya kurslarımız kısa bir süre içerisinde yeniden aktif olacak. Bu süreçte dilerseniz Bakırköy şubemize gelerek sosyal medyanın tüm dinamiklerini öğrenmeye başlayabilirsiniz. Sonuçta sosyal medyada aktif olmadan geçirdiğimiz en küçük zaman bile bizi, rakiplerimizin bir adım gerisine düşürebilir.

SEO Akademi – Sosyal Medyayı Tanımanın Şimdi Tam Zamanı!

Uluslararası standartlara göre hazırlanan, öğrenme garantili Avcılar sosyal medya kurslarımız ile çevrim içi platformlarda harcadığınız zamanı çok daha değerli ve keyifli hale getirebilirsiniz! Üstelik edindiğiniz sosyal medya becerilerini dilerseniz kişisel dilerseniz de kurumsal hedefleriniz için değerlendirebilirsiniz!

[widget-134]

Instagram’dan Satış Yapmak İster misiniz? – Sosyal Medya Eğitimleri Avcılar

Ürünlerinizi insanlara ulaştırmak ve para kazanmak için illaki fiziki bir mağazanızın olması gerekmiyor. Instagram’dan satış yapmak, son dönemde pek çok markanın tercih ettiği bir yöntem. Üstelik oldukça da maliyetsiz. Özellikle hedef kitleniz, genç nesilse Instagram’dan satış yapmanın fiziki bir mağazaya göre çok daha avantajlı olabileceğini söyleyebilirim.

Eğer hala bir Instagram mağazası oluşturmadıysanız ya da Instagram üzerinden nasıl satış yapacağınızı bilemiyorsanız hem yasal hem de teknik tüm kısımlara hakim olabilmeniz için sizleri Avcılar sosyal medya kurslarımıza davet ediyoruz…

Meslek Edindirme Kurslarını mı Araştırıyorsunuz? – Sosyal Medya Dersi Avcılar

Bir klasik olan biçki-dikiş, bilgisayar, el sanatları ve aşçılık gibi meslek edindirme kursları size hitap etmiyor mu? Yüzünü dijital dünyaya çeviren ve yenilikleri takip etmeyi seven biriyseniz katılabileceğiniz en faydalı meslek edindirme kursunun Avcılar sosyal medya eğitimleri olduğunu söyleyebiliriz.

Sosyal medya uzmanlığı, sosyal medya editörlüğü, sosyal medya strateji uzmanlığı ve sosyal medya etkinlik uzmanlığı gibi yakın geleceğin en çok kazandıran mesleklerinde birinde kariyer planı yapmak ve edindiğiniz becerilerle güzel kazançlar sağlamak için hemen Avcılar sosyal medya kurslarımızı ziyaret edin!

MEB Ruhsatlı Sosyal Medya Kursu Avcılar SEO Akademi

MEB ruhsatlı Avcılar sosyal medya kursu olarak öğrencilerimizin emniyeti ve konforu için her türlü özeni gösteriyoruz. Yangın merdiveni, depreme dayanıklılık raporu, son kalite teknolojik cihazlar, sosyal alanlar ve ferah sınıflar ile kaliteli bir eğitim veriyoruz.

MEB Onaylı Sosyal Medya Kursu Sertifikası – Sosyal Medya Dersleri Avcılar

MEB ruhsatlı bir sosyal medya kursu olarak derslerimize katılım sağlayan ve gayret gösteren öğrencilerimize MEB onaylı sosyal medya kursu sertifikalarını takdim ediyor, başarılı bir kariyer planı yapabilmeleri için önemli bir referansa sahip olmalarını sağlıyoruz. 

Alanında Uzman Eğitmenler – Sosyal Medya Dersi Avcılar

Avcılar sosyal medya kursu olarak öğrencilerimizin Twitter, Instagram, Youtube, Tiktok ve Linkedin gibi sosyal medya platformları ile ilgili bilgi sahibi olmalarını sağlıyoruz. Avcılar sosyal medya derslerimizin tamamını sosyal medya konusunda tecrübe ve bilgiye sahip uzman eğitmenlerle birlikte veriyoruz.

Uluslararası Eğitim Standardı – Instagram Kursu Avcılar

Avcılar sosyal medya kursu ders programımızı hazırlarken uluslararası standartları gözetiyor, dünya çapında sosyal medya eğitimlerinde sunulan bilgileri takip ediyor ve müfredatlarımızı her zaman güncel tutuyoruz. Öğrencilerimizin gelişen dinamiklerin gerisinde kalmasına izin vermiyor, tamamen hedeflerine yönelik olarak sosyal medya eğitimleri planlıyoruz. 

“Kazancınızı ikiye katlamanın yolu trafiğinizi ikiye katlamak değil, etkileşim oranınızı ikiye katlamaktır.”

Jeff Eisenberg

Uygulamalı Sosyal Medya Dersleri – Avcılar Sosyal Medya Kursu SEO Akademi

Akılda kalmayan ve pratiğe dökülemeyen teorik bilgilerden oluşan sosyal medya dersleriyle öğrencilerimizin vaktini çalmıyor, çok daha dinamik ve etkileşimli uygulamalı sosyal medya eğitimleri düzenliyoruz. Bu sayede Avcılar sosyal medya kurslarına katılan öğrencilerimizin iş yaşamlarında öğrendikleri bilgileri kolayca kullanabilmelerini sağlıyoruz. 

Kariyer Danışmanlığı – En İyi Sosyal Medya Kursu Avcılar

Sosyal medya uzmanı, sosyal medya editörü, sosyal medya analisti ya da dijital pazarlama uzmanı olarak kariyer planı yapan öğrencilerimize kariyer danışmanlığı desteği veriyor, iş hayatlarında atmaları gereken adımlarla ilgili bilgilendirmeler yapıyoruz. Dijital dünyada uzmanlaşmak istedikleri branşlarla ilgili yol gösteriyoruz.

%100 Öğrenme Garantisi – Ders Telafi ve Ücretsiz Kurs Tekrarı

Avcılar sosyal medya eğitimlerimizi %100 öğrenme garantili olarak veriyor, öğrencilerimizin derslerine devam edememeleri durumunda kayıt dondurma hakkı sunuyoruz. Ayrıca Avcılar sosyal medya eğitimlerinin yeterli olmadığını düşünen kursiyerlerimize hiçbir ek ücret talep etmeden kurs tekrarı imkanı sağlıyoruz.

Merkezi Lokasyon – En Yakın Sosyal Medya Kursu Avcılar SEO Akademi

Avcılar sosyal medya eğitimi merkezimize İstanbul’un her noktasından rahatlıkla ulaşım sağlayabilirsiniz. Metro, metrobüs, minibüs ve otobüs kullanarak İncirli durağında indikten sonra yalnızca birkaç dakika yürüyerek kurumumuzda olabilirsiniz. Bu sayede merkezi konumda olmayan kurs merkezlerine giderken yolda harcayacağınız zamanı Avcılar sosyal medya kurslarında eğitimlerde harcarsınız. 

Online Eğitim – Online Sosyal Medya Eğitimi Fırsatı

Avcılar sosyal medya kurslarına katılmak için İstanbul’da olmanıza hiç gerek yok. Ya da yoğun bir iş hayatınız varsa ve gün içerisinde eğitim için zaman ayıramıyorsanız programınızı bozmanız şart değil. Avcılar sosyal medya kurslarının online eğitim imkanından faydalanarak yalnızca tek bir tuşla derslerimize katılabilirsiniz.

En Çok Tercih Edilen Sosyal Medya ve Dijital Pazarlama Eğitimleri 

Öğrencilerimiz tarafından en çok tercih edilen sosyal medya eğitimlerimizin hangileri olduğunu biliyor musunuz? Hemen Avcılar sosyal medya kurslarımıza göz atın, siz de prestijli bir kurumdan eğitim almanın ayrıcalığını yaşayın!

[widget-130]

Öğrencilerimiz Bunları Merak Ediyor! – Avcılar Sosyal Medya Eğitimi SEO Akademi

  • Avcılar sosyal medya eğitimine yalnızca kurumlar mı katılabiliyor?

Hayır, Avcılar sosyal medya derslerimize hem kurumsal hem de bireysel ihtiyaçlarınız için katılabilirsiniz. Aynı şekilde eğitmenlerinizle kişisel hedefleriniz doğrultusunda da eğitim planlayabilirsiniz.

  • Avcılar sosyal medya kursuna neden katılmalıyım?

Avcılar sosyal medya eğitimlerine katılarak sosyal medya uzmanı, sosyal medya editörü ve sosyal medya analisti olarak yeni kariyer planları oluşturabilir; markanız için etkili sosyal medya stratejileri yürütebilir ve kişisel hesaplarınıza çok daha fazla takipçi kazandırabilirsiniz.

  • Avcılar sosyal medya kursu sonunda sertifika alacak mıyım?

Milli Eğitim Bakanlığı onaylı bir kurum olarak Avcılar sosyal medya derslerimize katılan ve derslerini başarılı bir şekilde geçen tüm öğrencilerimize MEB onaylı sertifikalarını sunuyoruz. 

  • Avcılar sosyal medya kursunda başka hangi eğitimler var?

Avcılar sosyal medya kursumuzu bitirdikten sonra dilerseniz dijital pazarlama eğitimi, e-ticaret eğitimi ve SEO eğitimi gibi destekleyici kurslarımıza da katılabilirsiniz.

Avcılar Sosyal Medya Kursu Fiyatları 

Avcılar sosyal medya kursu fiyatlarımızı; öğrencilerimizin grup/bireysel katılımlarına, kurumsal/kişisel hedeflerine, ihtiyaçlarına ve alacakları ders sürelerine göre belirliyoruz. Dolayısıyla şu an için Avcılar sosyal medya kursu ücretleriyle ilgili net bir bilgi paylaşamıyoruz. Ancak dilediğiniz zaman SEO Akademi Avcılar sosyal medya kursumuzu ziyaret edip eğitim danışmanlarımızla görüşebilir, beklentileriniz doğrultusunda örnek bir plan oluşturarak Avcılar sosyal medya kurs fiyatlarımızla ilgili bilgi sahibi olabilirsiniz. 

Sosyal Medya Eğitiminizi İşin Uzmanından Alın! – En İyi Sosyal Medya Kursu

SEO Akademi ailesi olarak bizler, öğrencilerimizin iş hayatlarında başarılı olabilmeleri veya güzel kazançlar sağlayabilecekleri önü açık mesleklerden birinde uzmanlaşabilmeleri için kapsamlı sosyal medya eğitimleri veriyor; mezun ettiğimizin öğrencilerimizin ülkemizin ve Avrupa’nın en büyük şirketlerinde istihdam ediliyor olmalarından gurur duyuyoruz.

Siz de işinizden memnun değilseniz ya da halihazırda geleceğinizle ilgili net bir plan oluşturmadıysanız gelin, hem Avcılar sosyal medya kursu merkezimizi ziyaret edin hem de eğitim danışmanlarımızdan destek alarak kariyerinizi yeni baştan şekillendirin.

[widget-155]

Yorum Yap