SEO Akademi Türkiye'nin En Çok Tercih Edilen SEO Kursu
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Sosyal Medya Kursu Başakşehir

Sosyal Medyada Etkileşimi Artırmaya Hazır Olun! – Sosyal Medya Kursları Başakşehir

Sosyal medyanın her işletme için ne kadar önemli olduğunu tahmin edersiniz. Günümüzde bir marka ve ürün arasında bağ kuran en güçlü araçlardan biri sosyal medya. Dolayısıyla markanızın, pazarda daha güçlü bir duruma gelmesi için sosyal medyadan faydalanmanız şart. 

Başakşehir sosyal medya eğitimleriyle Youtube, Facebook, Twitter, Linkedin ve Tiktok gibi platformların dilini çözümleyecek; bu kanallar aracılığıyla müşterilerinizin ihtiyaçlarını analiz edecek ve müşteri odaklı bir sosyal medya stratejisi geliştirebileceksiniz. Bu çabalarınızın doğal bir sonucu olarak da çok daha fazla kazanç sağlayacaksınız.

Sosyal Medyada Aktif Olun! – Sosyal Medya Dersleri Başakşehir

Başakşehir sosyal medya derslerimizi şimdilik Bakırköy İncirli’deki şubemizde veriyoruz. Kısa bir süre içerisinde yeniden Başakşehir sosyal medya kurslarında değerli öğrencilerimizi ağırlamaya devam edeceğiz. Bu süreçte dilerseniz Bakırköy sosyal medya kurslarımıza katılarak sosyal medyanın dinamiklerini çözümleye başlayabilirsiniz.

SEO Akademi – Sosyal Medyayı Tanımanın Şimdi Tam Zamanı!

Uluslararası standartlara göre hazırlanan, öğrenme garantili Başakşehir sosyal medya kurslarımız ile çevrim içi platformlarda harcadığınız zamanı çok daha değerli ve keyifli hale getirebilirsiniz! Üstelik edindiğiniz sosyal medya becerilerini dilerseniz kişisel dilerseniz de kurumsal hedefleriniz için değerlendirebilirsiniz!

[widget-134]

Twitter’da Etkileşim Artırmaya Ne Dersiniz? – Sosyal Medya Dersi Başakşehir

Twitter gönderilerinizle bir türlü istediğiniz etkileşimi yaratamıyorsanız doğru hashtagleri kullanmıyor, doğru zamanda paylaşım yapmıyor ya da yanlış stratejiler uyguluyor olabilirsiniz. Endişelenmeyin, Başakşehir sosyal medya kursuna katılarak Twitter hesabınızı nasıl canlı tutacağınızı öğrenebilirsiniz. 

Twitter’da en çok etkileşim yaratan saatleri, ilgi çekici içeriklerin sırrını ve görsel kullanımını detaylı bir şekilde ele alıp tıpkı bir fenomen gibi paylaşımlarınızı yapmayı sürdürebilirsiniz. Sosyal medyada başarılı gördüğünüz hesapların arkasında güçlü bir strateji olduğunu unutmayın! Siz de ihtiyacınız olan stratejiyi Başakşehir sosyal medya kurslarından öğrenin!

Sosyal Medya Aracılığıyla Online İtibar Yönetimi Yapın! – En İyi Sosyal Medya Kursu

Bir işletme sahibi veya yöneticisi olarak en hassas olduğunuz konu muhtemelen markanızın çevrim içi itibarıdır. Peki, müşterilerle markanız arasındaki iletişimi doğru bir şekilde yürütebilmek ve firmanızın imajını korumak için neler yapabileceğinizi biliyor musunuz?

Saygın markaların sosyal medya hesaplarını incelerseniz işlerini büyüttüklerini, müşteri hizmetlerini geliştirdiklerini ve takipçilerini istikrarlı bir şekilde artırdıklarını görürsünüz. İşte, bunun sebebi online itibar yönetimi yapılıyor olmasıdır. Siz de bu konuyla alakalı önemli ipuçları öğrenmek isterseniz hemen Başakşehir sosyal medya eğitimimize katılabilirsiniz!

MEB Ruhsatlı Sosyal Medya Kursu Başakşehir SEO Akademi

SEO Akademi ailesi olarak Milli Eğitim Bakanlığından onay almış bir eğitim kurumuyuz. Başakşehir sosyal medya eğitimlerimize katılan öğrencilerimizin konforlu ve güvenli bir eğitim alabilmesi için elimizden gelen gayreti gösteriyoruz. Depreme dayanıklılık raporumuz, sosyal alanlarımız, çok sayıda ekipmanımız ve yangın merdivenlerimizle kursiyerlerimizin duyduğu güvene karşılık veriyoruz.

MEB Onaylı Sosyal Medya Kursu Sertifikası – Sosyal Medya Dersi Başakşehir

Başakşehir sosyal medya eğitimimize katılan ve derslerini başarıyla tamamlayan öğrencilerimize Milli Eğitim Bakanlığı onaylı sosyal medya kursu sertifikası veriyor, kazanmış oldukları belgelerle hem ülkemizde hem de yurtdışında sahip oldukları becerileri kanıtlamalarını sağlıyoruz. Ayrıca sosyal medya kursu sertifikasıyla iş görüşmelerinde avantajlı durumda olmalarına destek oluyoruz.

Alanında Uzman Eğitmenler – Sosyal Medya Kursları Başakşehir

Türkiye’nin en iyi sosyal medya kursu olarak Başakşehir sosyal medya eğitimlerimizi alanında uzman kişilerle birlikte veriyoruz. Bu sayede de öğrencilerimizin, eğitmenlerimizin bilgi ve deneyimine başvurmasını ve derslerin onlar için faydalı olmasını sağlıyoruz. 

Uluslararası Eğitim Standardı – Instagram Kursu Başakşehir

Başakşehir sosyal medya dersimiz için program hazırlarken uluslararası standartları gözetiyor; dünya çapında sosyal medya eğitimlerinde uygulanan müfredatlardan ilham alıyoruz. Bu sayede öğrencilerimiz için hem geniş bir bakış açısı sunuyor hem de sosyal medyanın güncel dinamiklerini takip etmelerini sağlıyoruz. 

Araştırmalara göre;

Sosyal medyadaki kullanıcı sayısının 4,70 milyara ulaştığını biliyor muydunuz? Yani ortalama olarak dünya nüfusunun %60’ı sosyal medya kullanıyor. 

Uygulamalı Sosyal Medya Dersleri – Başakşehir Sosyal Medya Kursu SEO Akademi

Başakşehir sosyal medya kurslarında öğrencilerimizin daha iyi bir eğitim almalarını sağlayabilmek için derslerimizi uygulamalı olarak işliyor, teorik bilginin yeterli olmadığına inanıyoruz. Farklı sosyal medya kurslarında öğretilen teorik bilgiler, öğrencilerin iş yaşamlarında kullanabilecekleri pratik bilgilere dönüşmediğinden uygulamalı eğitimi tüm kurslarımız için temel bir kriter olarak alıyoruz. 

Kariyer Danışmanlığı – En İyi Sosyal Medya Kursu Başakşehir

SEO Akademi Başakşehir sosyal medya kursu olarak çok yönlü bir eğitim vermeyi misyonumuz olarak biliyoruz. Bu doğrultuda öğrencilerimize yalnızca sosyal medya eğitimlerine katıldıkları süreçte değil, eğitim sonunda destek veriyor ve kariyer planlarını yapıyoruz. İhtiyaç duydukları her anda kendilerine bir yola çizebilmelerini sağlıyoruz.

%100 Öğrenme Garantisi – Ders Telafi ve Ücretsiz Kurs Tekrarı

Avrupa standartlarında ve uygulamalı olarak hazırladığımız Başakşehir sosyal medya derslerinden öğrencilerimizin tam anlamıyla faydalanabilmesi için %100 öğrenme garantisi sunuyor, derslerin yeterli olmadığını düşünen öğrencilerimizin için kurs tekrarı hakkı tanımlıyoruz. Aynı şekilde herhangi bir gerekçeyle derslerine katılamayan kursiyerlerimize diğer kurslar gibi ek ücret karşılığında değil, tamamen ücretsiz bir şekilde telafi hakkı sunuyoruz.

Merkezi Lokasyon – En Yakın Sosyal Medya Kursu Başakşehir SEO Akademi

Öğrencilerimizin İstanbul’un her noktasından Başakşehir sosyal medya eğitimlerimize katılabilmesi için merkezi bir lokasyonda bulunuyoruz. Dilediğiniz yerden metro, metrobüs, minibüs ve otobüs kullanarak Başakşehir sosyal medya kurslarımıza ulaşabilirsiniz. Üstelik toplu ulaşım araçlarından indikten sonra yalnızca birkaç dakika yürümeniz yeterli.

Online Eğitim – Online Sosyal Medya Eğitimi Fırsatı

Lokasyonundan ya da yoğunluğundan dolayı Başakşehir sosyal medya derslerimize katılamayan öğrencilerimiz için eğitimlerimizi evlere taşıyoruz! Başakşehir sosyal medya kursumuzun online eğitim imkanından faydalanın, isterseniz evinizden isterseniz ofisinizden sosyal medya eğitimi alın, konforunuzdan olmayın!

En Çok Tercih Edilen Sosyal Medya ve Dijital Pazarlama Eğitimleri

Başakşehir sosyal medya kursunda en çok hangi eğitimlerin tercih edildiğini merak ediyor musunuz? Twitter eğitimi, Facebook eğitimi, Instagram eğitimi gibi kurslarımızı inceleyin, SEO Akademi ayrıcalığını hissedin!

[widget-130]

Öğrencilerimiz Bunları Merak Ediyor! – Başakşehir Sosyal Medya Eğitimi SEO Akademi

  • Birebir sosyal medya eğitimi almak istiyorum. Başakşehir sosyal medya kursunuzda özel ders seçeneği var mı?

Elbette. Başakşehir sosyal medya kursumuzda hem bireysel hem de grup dersleri bulunuyor. Dilerseniz ekip olarak grup derslerine katılabiliyor dilerseniz de özel olarak sosyal medya eğitimi alabiliyorsunuz.

  • Başakşehir sosyal medya eğitimlerinde kendi hesaplarım üzerinden gidebilir miyiz?

Başakşehir sosyal medya derslerimizi uygulamalı olarak işlediğimiz için mevcut sosyal medya hesaplarınız üzerinden anlatım yapıyoruz.

  • Tecrübesiz olduğum için uzun bir süredir iş bulamıyorum. Başakşehir sosyal medya kursunu bitirdikten sonra pratik bilgim olur mu?

Başakşehir sosyal medya derslerimize istikrarlı bir şekilde katılım sağladığınız takdirde kurs sonunda yeterli seviyede pratik bilgiye sahip olabilirsiniz.

  • Markamı sosyal medyada nasıl duyurabilirim?

İşletmenizin sosyal medya hesapları için etkili bir strateji planlar, ilgi çekici içerikler paylaşır ve etkileşimi artırırsanız markanızı çok daha geniş kitlelere duyurabilirsiniz. Sosyal medya stratejisi oluşturmanın, içerikleri ilgi çekici hale getirmenin ve etkileşim yaratmanın püf noktaları için Başakşehir sosyal medya kurslarımıza katılabilirsiniz.

Başakşehir Sosyal Medya Kursları Fiyatları

Başakşehir sosyal medya kursu fiyatlarımızı öğrencilerimizden gelen özel/grup ders taleplerine, planlanan eğitimin süresine, kurumsal/bireysel ihtiyaçlara göre belirliyoruz. Dolayısıyla şu anlık Başakşehir sosyal medya ücretleriyle ilgili net bir bilgi veremiyoruz. Dilediğiniz zaman kurumumuzu ziyaret ederek eğitim danışmanlarımızın desteğiyle örnek bir plan oluşturup Başakşehir sosyal medya kursu fiyatlarımızı öğrenebilirsiniz. 

Dijital Pazarlamanın Elindeki En Güçlü Koz Sosyal Medya! – Sosyal Medya Eğitimi Başakşehir

Tüketicilerin %85’lik bir kısmının markaların sosyal medya hesaplarındaki yorumlara önem verdiğini biliyor muydunuz? Yani 10 kişiden 8’inin satın alma kararlarında markaların sosyal medya hesapları etkili oluyor. Peki, neden böyle güçlü bir aracı kendi markanız için de kullanmayasınız ki?

Çevrim içi platformlarda ne kadar güvenilen, tercih edilen ve beğenilen bir marka olursanız o kadar çok satış yapar ve müşteri kazanırsınız. Aynı zamanda da web sitenize trafikler çeker, insanların markanıza güvenmelerini sağlarsınız. Tüm bu avantajlardan faydalanabilmeniz için elbette sosyal medyadaki varlığınızı güçlendirmeniz gerekir. Dilediğiniz zaman Başakşehir sosyal medya kurslarına katılarak sosyal medyada marka imajı oluşturmanın yollarını öğrenebilirsiniz.

[widget-155]

Yorum Yap