SEO Akademi Türkiye'nin En Çok Tercih Edilen SEO Kursu
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Sosyal Medya Kursu Çağlayan

Sosyal Medya Danışmanı Olmak İster misiniz? – Sosyal Medya Kursları Çağlayan

Sosyal medya danışmanı olmak, markaların yürüttüğü sosyal medya stratejilerini denetlemek, dijital pazarlama ve kurumsal iletişim departmanını yönlendirmek, sosyal medya reklamları ile ilgili değerlendirmeler yapmak ve freelance çalışma imkanına sahip olmak ister misiniz?

Artık her alanda sosyal medya uzmanlarına ihtiyaç var. Doğal olarak sosyal medya danışmanı olarak çalışabileceğiniz pek çok sektör de mevcut. Eğer siz de kariyerinizi sosyal medya danışmanı olarak sürdürmeye karar verdiyseniz Çağlayan sosyal medya kurslarımıza katılıp hem teknik hem de pratik olarak bilgi ve beceri edinebilirsiniz. 

Sosyal Medya Stratejilerinizi Geliştirin! – Sosyal Medya Eğitimi Çağlayan

SEO Akademi Çağlayan sosyal medya kursları olarak şimdilik Bakırköy İncirli’deki kurs merkezimizde sizleri ağırlıyoruz. En kısa süre içerisinde yeniden Çağlayan sosyal medya kursunda olacağız. Bu süreçte sosyal medyayla ilgili eğitim almak isterseniz dilediğiniz zaman Bakırköy SEO Akademi’ye ulaşabilirsiniz.

SEO Akademi – Sosyal Medyayı Tanımanın Şimdi Tam Zamanı!

Uluslararası standartlara göre hazırlanan, öğrenme garantili Çağlayan sosyal medya kurslarımız ile çevrim içi platformlarda harcadığınız zamanı çok daha değerli ve keyifli hale getirebilirsiniz! Üstelik edindiğiniz sosyal medya becerilerini dilerseniz kişisel dilerseniz de kurumsal hedefleriniz için değerlendirebilirsiniz!

[widget-134]

MEB Onaylı Eğitim Kurumundan Belge Almak Sizi Bir Adım Öne Çıkaracak! – Sosyal Medya Eğitimi Çağlayan 

Sosyal medya uzmanı, sosyal medya editörü, marka yöneticisi veya sosyal medya analisti olarak çalışıyor olabilirsiniz. Ancak muhtemelen hem çevrenizde hem de iş yerinizde pek çok rakibiniz vardır. Aranızdaki tatlı sert mücadeleyi biraz daha yükseltmek için bilgi ve becerilerinizi ispat edebileceğiniz resmi bir belgeye sahip olmanız, iyi bir fikir olabilir.

Çağlayan sosyal medya kursları olarak Milli Eğitim Bakanlığı ruhsatlı bir eğitim kurumuyuz. Çağlayan sosyal medya derslerimizi, öğrencilerimizin pratik olarak tecrübe kazanabilmeleri için uygulamalı olarak işliyoruz. Siz de hem özgeçmişinizi güçlendirmek hem de iş ortamındaki rakiplerinizle aranızdaki farkı açmak isterseniz Çağlayan sosyal medya derslerimize katılabilirsiniz.

Markanızı Ön Plana Çıkarın! – Sosyal Medya Eğitimleri Çağlayan

Çağlayan sosyal medya derslerimize katılan firma sahiplerine, dijital pazarlama ve halkla ilişkiler departmanı çalışanlarına sosyal medyada markaları için yürütmeleri gereken stratejiler üzerine fikirler veriyor; hangi zaman dilimlerinde nasıl içerikler paylaşmaları gerektiğini aktarıyoruz.

Uygulamalı olarak işlediğimiz Çağlayan sosyal medya derslerinde firmaların mevcut sosyal medya hesapları üzerinden gidiyor, sosyal medya reklamcılığı, içerik yönetimi, marka etkileşimi ve online itibar yönetimi gibi konularda bilgilendirmeler yapıyoruz. 

MEB Ruhsatlı Sosyal Medya Kursu Çağlayan SEO Akademi

SEO Akademi Çağlayan sosyal medya kursu olarak Özel Öğretim Kurumları Yönetmeliği’nde belirtilen depreme uygunluk raporu, acil çıkış ve yangın söndürme ekipmanlarının bulundurulması gibi kriterlere uygunluk sağlıyoruz. Son teknoloji araçlarımız, merkezi konumumuz, deneyimli eğitmenlerimiz, konforlu sınıflarımız ve sosyal alanlarımızla Türkiye’nin en iyi sosyal medya kursu olmayı hak ediyoruz.

MEB Onaylı Sosyal Medya Kursu Sertifikası – Sosyal Medya Dersleri Çağlayan

Milli Eğitim Bakanlığı ruhsatlı Çağlayan sosyal medya kursu olarak eğitimlerimize katılan ve göstermiş olduğu gayretle mezun olan öğrencilerimize MEB onaylı sosyal medya kursu sertifikalarını sunuyor, profesyonel yaşamlarında ayrıcalıklı bir konumda yer almalarını sağlıyoruz.

Alanında Uzman Eğitmenler – Sosyal Medya Dersi Çağlayan

Çağlayan sosyal medya eğitimlerimizi e-ticaret, sosyal medya, yeni medya ve dijital pazarlama alanında yüksek öğretim almış, çeşitli firmalarda profesyonel olarak deneyim kazanmış eğitmenlerle birlikte veriyor; öğrencilerimize faydalı olabilmek açısından işinde uzman kişilerden destek almayı önceliğimiz haline getiriyoruz.

Uluslararası Eğitim Standardı – Instagram Kursu Çağlayan

Tüm dünyada geliştirilmiş sosyal medya eğitimlerinde sunulan içerikleri, Çağlayan sosyal medya kursumuzun eğitim programına ekliyor; öğrencilerimizin hem çok ayrıntılı hem de küresel çapta geçerli olan temel bilgileri öğrenmelerini sağlıyoruz. Çağlayan sosyal medya eğitimi programımızı sürekli olarak güncelliyor, öğrencilerimize uluslararası standartlarda bir eğitim vadediyoruz.

Bunu biliyor musunuz?

Yüzlerin gözüktüğü Instagram fotoğrafları, yüz olmayan fotoğraflardan %38 daha fazla beğeni alıyor.

Uygulamalı Sosyal Medya Dersleri – Çağlayan Sosyal Medya Kursu SEO Akademi

Çağlayan sosyal medya kursu olarak öğrencilerimizin profesyonel iş hayatlarında daha uygulanabilir bilgilere sahip olmasını sağlamak üzere derslerimizi pratik ağırlıklı olarak işliyoruz. Teorik anlatımın, mesleki hayatta yetersiz olduğunu düşünüyor, geliştirdiğimiz eğitim standartlarımızla kursiyerlerimize faydalı olmayı amaçlıyoruz.

Kariyer Danışmanlığı – En İyi Sosyal Medya Kursu Çağlayan

Çağlayan sosyal medya kursu olarak kursiyerlerimizin Linkedin, Facebook, Youtube, Twitter ve Instagram gibi platformlarda uzmanlaşmalarını sağladıktan sonra kariyerlerini şekillendirebilmeleri konusunda da destek veriyoruz. Sosyal medya analisti, influencer, sosyal medya uzmanı, blogger veya sosyal medya hesap yöneticisi olmak isteyen kursiyerlerimize rehberlik yapıyoruz.

%100 Öğrenme Garantisi – Ders Telafi ve Ücretsiz Kurs Tekrarı

Çağlayan sosyal medya kursumuzu %100 öğrenme garantili olarak sunuyor, derse katılım sağlayamayan öğrencilerimize telafi dersler planlıyoruz. Çağlayan sosyal medya kursuna ara vermek isteyen öğrencilerimiz için 1 yıl süreyle geçerli olmak üzere kayıt dondurma imkanı sağlıyor, derslerin yeterli olmadığını düşünen kursiyerlerimize kurs tekrarı hakkı tanımlıyoruz.

Merkezi Lokasyon – En Yakın Sosyal Medya Kursu Çağlayan SEO Akademi 

Çağlayan sosyal medya kursumuza İstanbul’un her noktasından kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Üstelik SEO Akademi’ye gelebilmeniz için metro, metrobüs, otobüs ve minibüs gibi pek çok seçeneğiniz de var! Çağlayan sosyal medya kurslarına enerjinizi ve vaktinizi yollarda harcamadan varın, derslerinize çok daha fazla konsantre olun!

Online Eğitim – Online Sosyal Medya Eğitimi Fırsatı

Çağlayan sosyal medya derslerine katılabilmek için programınızı ayarlayamadığınız için üzülmeyin! SEO Akademi olarak Çağlayan sosyal medya derslerimiz için online eğitim imkanı sunuyor, öğrencilerimizin sosyal medya üzerine eğitim alabilmeleri için zamana ve mekana bağlı kalmamalarını sağlıyoruz.

En Çok Tercih Edilen Sosyal Medya ve Dijital Pazarlama Eğitimleri

Öğrencilerimiz tarafından en çok tercih edilen kurslara göz atmak ister misiniz? Web tasarım, viral pazarlama, SEO içerik editörlüğü, Google Search Console kursu gibi pek çok eğitim SEO Akademi’de sizleri bekliyor…

[widget-130]

Öğrencilerimiz Bunları Merak Ediyor! – Çağlayan Sosyal Medya Eğitimi SEO Akademi

  • Çağlayan sosyal medya eğitimine kimler katılabilir?

Çağlayan sosyal medya kursuna; sosyal medya uzmanı, sosyal medya hesap yöneticisi, blogger, influencer, dijital pazarlama uzmanı ve e-ticaret uzmanı olmak isteyen herkes katılım sağlayabilir. Aynı şekilde şu anda aktif olarak bu mesleklerle uğraşanlar da gelişimlerini destekleyebilmek adına Çağlayan sosyal medya derslerine katılabilir.

  • Çağlayan sosyal medya kursu için gerekli olan bir ekipman var mı?

SEO Akademi Çağlayan sosyal medya kursu olarak öğrencilerimizin ihtiyaç duyacağı tüm ekipmanları tedarik ediyoruz. Yalnızca kişisel bilgisayarınızı yanınıza alarak Çağlayan sosyal medya eğitimlerine katılabilirsiniz.

  • Çağlayan sosyal medya eğitimini tamamladıktan sonra hangi işlere başvurabilirim?

Çağlayan sosyal medya kursunu bitirdikten sonra sosyal medya uzmanı, sosyal medya analisti, sosyal medya marka yöneticisi, sosyal medya etkinlik uzmanı, dijital pazarlama uzmanı, sosyal medya editörü, blogger, influencer ve fenomen olarak kariyer planları yapabilirsiniz.

  • Çağlayan sosyal medya kurs ücretlerinizde indirim döneminiz oluyor mu?

Evet. SEO Akademi olarak öğrencilerimizin en iyi koşullarda eğitim alabilmesi için belirli aralıklarla Çağlayan sosyal medya eğitimlerimizin fiyatlarında kampanyalar düzenliyoruz.

Çağlayan Sosyal Medya Kursu Fiyatları

Çağlayan sosyal medya kurs ücretlerimizi belirlerken öğrencilerimizden gelen taleplere öncelik veriyoruz. Eğitimin süresi, grup/bireysel ders talepleri, kurumsal ve kişisel hedefler doğrultusunda Çağlayan sosyal medya kursu fiyatlarımızı kişiye özel olarak belirliyoruz. Dolayısıyla şu an için Çağlayan sosyal medya kursu ücretleriyle ilgili net bir rakam veremiyoruz. Dilerseniz Çağlayan sosyal medya kurslarımızı ziyaret ederek beklentileriniz doğrultusunda eğitim danışmanlarımızdan kesin bir fiyat bilgisi alabilirsiniz.

Türkiye’nin En İyi Sosyal Medya Kursuyuz! – Çağlayan Sosyal Medya Kursları

Milli Eğitim Bakanlığından onaylı bir eğitim kurumu olarak öğrencilerimizin konforundan eğitimlerimizin içeriğine, uygulamalı eğitim standardımızdan kursiyerlerimiz için sağlamış olduğumuz sosyal imkanlara kadar her konuda “en iyi”yi sağlıyor, öğrencilerimizin göstermiş olduğu ilginin karşılığını veriyoruz.

Çağlayan sosyal medya derslerimize katılan kursiyerlerimize; uygulamalı ve uluslararası standartlarda eğitimler veriyor; ihtiyaç duydukları tüm ekipmanları tedarik ediyoruz. Otoparkımız, kafemiz, güler yüzlü eğitim danışmanlarımız ve işinin uzmanı eğitmenlerimizle Çağlayan sosyal medya kursunu tercih eden öğrencilerimizi mutlu ve başarılı bir şekilde mezun ediyoruz.

[widget-155]

Yorum Yap