SEO Akademi Türkiye'nin En Çok Tercih Edilen SEO Kursu
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Sosyal Medya Kursu Esenyurt

Güçlü Bir Sosyal Medya Stratejisiyle İşinizi Büyütün! – Sosyal Medya Dersleri Esenyurt

Artık sektör ve iş alanı fark etmeksizin her işletme, sosyal medyada var olmaya çalışıyor. Ancak bu süreç, sandığınız kolay ilerlemiyor. Başarılı bir strateji geliştirmek, doğru şekilde ilerlemek ve dijital pazarlama bütçesini dengeli bir şekilde kullanmak gerekiyor. Eğer markayla uyumlu ve sektöre yönelik bir strateji oluşturulursa işletmeler dikkat çekip müşteriler üzerinde büyük bir etki yaratabiliyor.

Peki, sizin sosyal medya stratejiniz ne derece başarılı? Aslında bunu anlamak için takipçi sayınızı, müşterilerinizden ne kadar dönüş aldığınızı ve istediğiniz etkileşimi yaratıp yaratamadığınızı kontrol edebilirsiniz. Eğer daha güçlü bir yönteme ihtiyacınız olduğunu düşünüyorsanız tamamen uygulamalı olarak işlediğimiz Esenyurt sosyal medya derslerine katılabilirsiniz.

Sosyal Medya Hesaplarınızı Güncel Tutun! – Sosyal Medya Kursları Esenyurt

Sosyal medya trendleri takip etmek ve profilleri güncel tutmak, kitlelere hitap edebilmek açısından çok önemli! Sosyal medya trendlerini takip edemiyor, sayfanızın güncel kalmasını sağlayamıyorsanız Esenyurt sosyal medya kurslarına katılım sağlayabilirsiniz. Esenyurt sosyal medya kursu olarak şimdilik Bakırköy İncirli’deki şubemizde sizleri ağırlıyoruz ancak en kısa süre içerisinde yeniden Esenyurt’ta olacağız. Bu süreçte dilerseniz Bakırköy SEO Akademi’ye gelerek derslerimize katılabilirsiniz.

SEO Akademi – Sosyal Medyayı Tanımanın Şimdi Tam Zamanı!

Uluslararası standartlara göre hazırlanan, öğrenme garantili Esenyurt sosyal medya kurslarımız ile çevrim içi platformlarda harcadığınız zamanı çok daha değerli ve keyifli hale getirebilirsiniz! Üstelik edindiğiniz sosyal medya becerilerini dilerseniz kişisel dilerseniz de kurumsal hesaplarınızda değerlendirebilirsiniz!

[widget-134]

Dijital İçerik Üreticisi Olmak İster misiniz? – Sosyal Medya Dersi Esenyurt

Muhtemelen karşınıza sık sık dijital içerik üretici ilanları çıkıyordur. Dijital içerik üreticilerinin, bir nevi markaların sosyal medyadaki sesi olduğunu söyleyebiliriz. Firmaların sosyal medya hesaplarını yöneten, kitleleri harekete geçirecek içerikler üreten ve markayı başarılı bir şekidle pazarlayabilen profesyoneller olarak tanınan dijital içerik üreticileri, bir şirketin en önemli sorumlularından biridir.

Çünkü dijital pazarlamada başarılı olmayan bir firma, çoktan rakiplerinin gerisinde kalmış demektir. Siz de en köklü firmalarda dijital içerik üreticisi olarak çalışmak istiyor, “En çok ses getirecek sosyal medya içerikleri benden sorulur!” diyorsanız sizleri Esenyrut sosyal medya kursumuza bekliyoruz…

Görsel Tasarım Becerilerinizi İyileştirin! – Sosyal Medya Eğitimi Esenyurt

Bir sosyal medya uzmanı olarak görsel tasarım becerilerinizin çok iyi olması gerekiyor. Sorumlu olduğunuz markanın gönderilerindeki görsellerden profil fotoğrafınıza kadar her detayda, müşterilerinize ne kadar profesyonel olduğunuzu yansıtmanız çok önemli.

Eğer markanızla tutarlı görseller paylaşmıyor, tasarım konusunda eksikleriniz olduğunu düşünüyorsanız marka kimliğinizi destekleyecek görsel içerikler üretebilmek için Esenyurt sosyal medya kurslarına katılabilirsiniz. Esenyurt sosyal medya kurslarında müşterilerinizi etkileyecek ve etkileşim yaratacak içerikler oluşturabilirsiniz.

MEB Ruhsatlı Sosyal Medya Kursu Esenyurt SEO Akademi

Milli Eğitim Bakanlığı tarafından onay almış bir kurum olarak öğrencilerimizin güvenliği ve rahatlığı için gerekli olan tüm konulara özen gösteriyoruz. Yangın merdiveni, acil çıkış kapısı, depreme dayanıklılık raporu, ekipman çeşitliliği ve sosyal alanların bulundurulmasına önem veriyor, İstanbul’un en iyi sosyal medya kursu olarak ayrıcalıklı bir eğitim vadediyoruz.

MEB Onaylı Sosyal Medya Kursu Sertifikası – Sosyal Medya Dersleri Esenyurt

Profesyonel yaşamlarında da faydalı olabilmek adına Esenyurt sosyal medya derslerimizi başarıyla tamamlayan öğrencilerimize MEB onaylı sosyal medya kursu sertifikalarını sunuyoruz. Bu sayede kursiyerlerimizin iş görüşmelerinde önemli bir referansa sahip olarak rakiplerinin bir adım önüne geçmesini sağlıyoruz.

Alanında Uzman Eğitmenler – Sosyal Medya Dersi Esenyurt

Sosyal medya kursu Esenyurt olarak öğrencilerimizin Twitter’dan Instagram’a, Linkedin’den Youtube’a, Tiktok’tan Pinterest’e kadar tüm sosyal medya platformlarına hakim olmalarını sağlıyor; sosyal medya eğitimlerimizi alanında deneyim ve bilgi sahibi eğitmenlerle birlikte veriyoruz. 

Uluslararası Eğitim Standardı – Instagram Kursu Esenyurt

Uluslararası standartları gözeterek hazırladığımız Esenyurt sosyal medya derslerinde dünya çapında sunulan dijital pazarlama eğitimlerinin müfredatından esinleniyor, öğrencilerimizin hedeflerine ulaşabilmesi için standartların üstünde dersler işliyoruz. Uluslararası eğitim standardımızla öğrencilerimizin hedeflerini birleştiriyor ve başarılı sonuçlar verecek ders programları oluşturuyoruz. 

Bunu biliyor muydunuz?

Tüketicilerin %31'i, satın alacakları yeni ürünlere göz atmak için sosyal medya kanallarını kullandıklarını söylüyor.

Uygulamalı Sosyal Medya Dersleri – Esenyurt Sosyal Medya Kursu SEO Akademi

Esenyurt sosyal medya kurslarımızda eski tip teorik ağırlıklı eğitimlerden vermiyoruz! Yenilikçi ve dinamik bir eğitim modeli olan uygulamalı sosyal medya derslerimizle öğrencilerimize maksimum düzeyde faydalı olmayı hedefliyoruz. Bu sayede kursiyerlerimizi profesyonel yaşamlarına çok daha iyi bir şekilde hazırlıyoruz. 

Kariyer Danışmanlığı – En İyi Sosyal Medya Kursu Esenyurt

Standart kurslar gibi öğrencilerimize yalnızca sosyal medya eğitimleri vermiyoruz. Esenyurt sosyal medya derslerinin planlanmasından itibaren desteklerimize başlıyor, kurs bitiminde ise kariyer planlarına yön verebilmeleri ve gelecekleri için bir rota çizebilmeleri adına danışmanlık hizmeti sunuyoruz. Yani en iyi sosyal medya kursu olarak hem iyi bir eğitim veriyor hem de geleceklerine ışık tutuyoruz.

%100 Öğrenme Garantisi – Ders Telafi ve Ücretsiz Kurs Tekrarı

Sosyal medya kursu Esenyurt olarak Youtube kursu, Facebook kursu, Instagram kursu ve Twitter kursu gibi tüm sosyal medya eğitimlerimiz için %100 öğrenme garantisi veriyor; herhangi bir gerekçeyle derslerine devam edemeyen öğrencilerimiz için hiçbir ücret talep etmeden telafi dersler oluşturuyoruz. Esenyurt sosyal medya eğitimlerimize katılan ve derslerden yeteri kadar verim alamadığını belirten kursiyerlerimize kurs tekrarı hakkı tanımlıyoruz.

Merkezi Lokasyon – En Yakın Sosyal Medya Kursu Esenyurt SEO Akademi

Size en yakın sosyal medya kursu Esenyurt SEO Akademi’de! Yoğun iş veya okul temponuz arasında sosyal medya eğitimleri için ayırdığınız kısıtlı vakti yollarda geçirmemeniz ve enerjinizi derslerinize harcayabilmeniz için Esenyurt sosyal medya kursumuzu İstanbul’un en merkezi noktasında sizlerle buluşturuyoruz! Sosyal medya kursları Esenyurt’ya gelmek için metro, metrobüs, otobüs, minibüs ve kişisel araçlarınızı kullanabilirsiniz! 

Online Eğitim – Online Sosyal Medya Eğitimi Fırsatı

Esenyurt sosyal medya kurslarına iş yoğunluğundan veya konumundan dolayı katılamayan öğrencilerimiz için Esenyurt sosyal medya eğitimlerindeki derslerimizin aynısını online olarak sunuyor; ders almak isteyen kursiyerlerimize destek olabilmek adına her türlü imkanı sağlıyoruz. 

En Çok Tercih Edilen Sosyal Medya ve Dijital Pazarlama Eğitimleri 

Instagram eğitimi, Facebook eğitimi, mobil pazarlama eğitimi, web tasarım eğitimi, Twitter eğitimi ve Youtube eğitimi gibi birbirinden faydalı kurslar hakkında detaylı bilgiye sahip olmak için hemen göz atın!

[widget-130]

Öğrencilerimiz Bunları Merak Ediyor! – Esenyurt Sosyal Medya Eğitimi SEO Akademi

  • Esenyurt sosyal medya eğitimlerine katıldıktan sonra firmamın sosyal medya hesaplarını yönetebilir miyim?

Esenyurt sosyal medya derslerinde öğrenmiş olduğunuz bilgiler ışığında markalar için sosyal medya hesap yönetimini ve içerik paylaşma stratejisini kendiniz de gerçekleştirebilirsiniz.

  • Blogger olmak istiyorum, ne yapmam lazım?

Blogger olmak istiyorum diyorsanız Esenyurt sosyal medya eğitimleri sizin için oldukça faydalı olabilir. Esenyurt sosyal medya kursunda nasıl etkili içerikler oluşturacağınızı ve viral olacak yeni fikirler geliştirmenin püf noktalarını öğreneblirsiniz.

  • Esenyurt sosyal medya eğitiminde Instagram için takipçi artırma yöntemlerini öğrenecek miyim?

Evet. Esenyurt sosyal medya eğitimimizin içeriğinde Instagram üzerinden satış yapmak ve kitleleri etkilemek isteyen öğrencilerimiz için takipçi kazanma yöntemlerini paylaşıyoruz.

  • Esenyurt sosyal medya kurslarında dersler için gerekli olan bir ekipman var mı?

Esenyurt sosyal medya eğitimlerinde ihtiyacınız olacak fiziki ve dijital materyalleri sizin için temin ediyoruz. Dolayısıyla sadece kişisel bilgisayarınızı yanınızda getirmeniz yeterli.

Esenyurt Sosyal Medya Kursları Fiyatları 

Esenyurt sosyal medya kurs fiyatları, katılacağınız eğitimin süresinden hedeflerinize, grup/bireysel ders tercihlerinizden ihtiyaçlarınıza göre değişiyor. Dolayısıyla Esenyurt sosyal medya kursu fiyatlarıyla ilgili net olarak bir fiyat verebilmemiz mümkün değil. Ancak ihtiyaçlarınızı belirledikten sonra kurumumuzu ziyaret ederseniz eğitim danışmanlarımızın desteği ile sizler için en doğru programı hazırlar, Esenyurt sosyal medya kursu ücretleriyle ilgili bilgilendirme yaparız.

İşin Uzmanından Eğitim Alın! – En İyi Sosyal Medya Kursu

SEO Akademi ailesi olarak sunduğumuz eğitimden öğrencilerimize sağlamış olduğumuz olanaklara, mezunlarımızın başarılarından eğitmenlerimizin deneyimine kadar pek çok özelliğimizle Türkiye’nin en iyi sosyal medya kursu olarak biliniyoruz. Esenyurt sosyal medya derslerimizde üzerinde durduğumuz tüm konuları uygulamalı olarak işliyoruz.

Öğrencilerimize yalnızca CV’lerine yapay bir imaj katması için değil, gerçekten bilgilendiren eğitimler veriyoruz. Esenyurt sosyal medya kursu sonunda verdiğimiz MEB onaylı sosyal medya kursu sertifikası ile başarılarını pekiştirmelerine yardımcı oluyoruz.

[widget-155]

Yorum Yap