SEO Akademi Türkiye'nin En Çok Tercih Edilen SEO Kursu
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Sosyal Medya Kursu Levent

Sosyal Medyada Müşteri İlişkilerinizi Yönetin! – Sosyal Medya Kursları Levent

Levent sosyal medya eğitimlerimizde markaların sadık müşteriler edinebilmeleri ve tanınır olmaları için müşteri ilişkilerini yönetebilmenin ve etkileşim yaratabilmenin öneminden bahsediyor, hedef kitleyle bağlantı kurmanın püf noktalarını paylaşıyoruz. 

Dünyanın dört bir yanından sosyal medyada müşteri ilişkileri yönetiminde başarılı olmuş markalardan örnekler veriyor, etkili sosyal medya stratejileri oluşturmak için öğrencilerimizle birlikte çalışmalara başlıyoruz. Siz de markanızın sosyal medya hesaplarında müşterilerinizle bir türlü istediğiniz bağı kuramadığınızı düşünüyorsanız Levent sosyal medya eğitimlerinden oldukça verim alabilirsiniz.

Sosyal Medyadaki Varlığınızı İspat Edin! – Sosyal Medya Dersleri Levent

Henüz Levent’te değiliz. Sosyal medyada takipçi kitlesini genişletmek ve etkileşim yaratan içeriklere imza atmak isteyen öğrencilerimizi şimdilik Bakırköy İncirli’deki şubemizde ağırlıyoruz. En kısa süre içerisinde Levent sosyal medya kurslarında olacağız. Bu süreçte sosyal medya derslerine katılım sağlamak isteyen öğrencilerimizi Bakırköy sosyal medya kurslarımıza davet ediyoruz.

SEO Akademi – Sosyal Medyayı Tanımanın Şimdi Tam Zamanı!

Uluslararası standartlara göre hazırlanan, öğrenme garantili Levent sosyal medya kurslarımız ile çevrim içi platformlarda harcadığınız zamanı çok daha değerli ve keyifli hale getirebilirsiniz! Üstelik edindiğiniz sosyal medya becerilerini dilerseniz kişisel dilerseniz de kurumsal hedefleriniz için değerlendirebilirsiniz!

[widget-134]

Facebook Business Manager Eğitimi mi Arıyorsunuz? – Sosyal Medya Dersi Levent

Facebook pazarlama faaliyetlerini yürüten markalar için olmazsa olmaz olan Facebook Business Manager, ilk planda oldukça karmaşık bir sistem gibi gelebilir. Ancak işin uzmanı kişilerle birlikte incelendiğinde kısa süre içerisinde aktif bir şekilde kullanmaya başlayabilirsiniz.

Web sitenize daha fazla trafik çekmek, hedef kitlenize ulaşmak ve yeni takipçiler kazanmak için Facebook Business Manager’a ihtiyacınız var. Levent sosyal medya kursu olarak biz, öğrencilerimize kurumsal ve kişisel hedefleri doğrultusunda Facebook Business Manager kullanımını aktarıyor, reklam oluşturmanın püf noktalarını paylaşıyoruz.

Sosyal Medya Hesaplarınız Markanızın Vitrini! – Sosyal Medya Dersleri Levent

Kullanıcılar web sitenizden alışveriş yapmadan önce markanızın sosyal medya hesaplarını, bu hesaplara gelen yorumları, sizin müşterilerinizle olan ilişkilerinizi inceler. Doğal olarak sosyal medya hesaplarınız ne kadar güncel ve göz doldurucu olursa müşterilerinizin size karşı olan tutumları da o kadar iyi olur.

Peki, markanız için dikkat çekici bir sosyal medya hesabı oluşturmak, tıklanmaya değer içerikler üretmek ve keyifli bir etkileşim yaratmak için hangi stratejileri uygulamanız gerekiyor? İşte, bu sorunun cevabı tamamen size özel olarak planlanan Levent sosyal medya derslerinde! 

MEB Ruhsatlı Sosyal Medya Kursu Levent SEO Akademi

Milli Eğitim Bakanlığı ruhsatlı Levent sosyal medya kursu olarak öğrencilerimizin maksimum düzeyde emniyetli ve rahat bir eğitim alması için sosyal alanlardan ekipmanların kalitesine, depreme dayanıklılık raporlarından eğitmen deneyimine kadar her konuya özen gösteriyoruz.

MEB Onaylı Sosyal Medya Kursu Sertifikası – Sosyal Medya Dersleri Levent

MEB ruhsatlı bir sosyal medya kursu olarak derslerimize katılan ve göstermiş olduğu gayret sonucu eğitimini başarıyla tamamlayan öğrencilerimize MEB onaylı sosyal medya kursu sertifikalarını sunuyoruz. Almış oldukları sertifika ile iş görüşmelerinde rakiplerinin bir adım önüne geçmelerini ve profesyonel hayata daha iyi hazırlanmalarını sağlıyoruz.

Alanında Uzman Eğitmenler – Sosyal Medya Dersi Levent

İstanbul’un en iyi sosyal medya kurslarından biri olarak Levent sosyal medya eğitimlerimizin tamamını sosyal medya, dijital pazarlama, yeni medya ve e-ticaret üzerine eğitim almış uzmanlarla birlikte veriyor; bu sayede de öğrencilerimize maksimum düzeyde faydalı olmayı amaçlıyoruz. 

Uluslararası Eğitim Standardı – Instagram Kursu Levent

Dünya çapında sosyal medya üzerine eğitim veren okullarda işlenen ders içeriklerini Levent sosyal medya eğitimlerimize uyarlıyor, öğrencilerimize uluslararası standartlarda eğitim sunuyoruz. Levent sosyal medya kursu müfredatımızı düzenli olarak güncelliyor, öğrencilerimizin en yeni bilgilere sahip olmasını sağlıyoruz.

Facebook kullanıcıların %98’inin, Linkedin kullanıcılarının ise %57’sinin uygulamaya mobil cihazlardan erişim sağladığını biliyor musunuz?

Uygulamalı Sosyal Medya Dersleri – Levent Sosyal Medya Kursu SEO Akademi

Levent sosyal medya kurslarında sunduğumuz bilgilerin kalıcı olması için derslerimizin tamamını uygulamalı olarak işliyor, teorik odaklı eğitim anlayışından uzak duruyoruz. Talep eden öğrencilerimize mevcut sosyal medya hesapları üzerinden anlatım yapıyor, eğitim standartlarımızı kursiyerlerimizin derslerinden maksimum düzeyde verim alacağı şekilde düzenliyoruz.

Kariyer Danışmanlığı – En İyi Sosyal Medya Kursu Levent

Öğrencilerimize yalnızca sosyal medya hesaplarında uzmanlaşma konusunda destek olmuyoruz, aynı zamanda da kurumsal hayatta çok daha başarılı olabilmeleri için ihtiyaç duydukları desteği sunuyoruz. Henüz kariyer planı oluşturma aşamasında olan kursiyerlerimizin geleceğine ışık tutuyoruz.

%100 Öğrenme Garantisi – Ders Telafi ve Ücretsiz Kurs Tekrarı

Öğrencilerimizin Levent sosyal medya kurslarından verim alabilmesi için derslerimizi %100 öğrenme garantili olarak sunuyor, eğitimlerin yeterli olmadığını düşünen öğrencilerimiz için kurs tekrarı hakkı tanımlıyoruz. Ayrıca herhangi bir gerekçeyle Levent sosyal medya kurslarına devam edemeyeceğini söyleyen kursiyerlerimize 1 yıl süreyle kayıt dondurma imkanı sağlıyoruz.

Merkezi Lokasyon – En Yakın Sosyal Medya Kursu Levent SEO Akademi

Levent sosyal medya eğitimlerimize öğrencilerimizin her lokasyondan rahatlıkla ulaşım sağlayabilmesi için merkezi bir noktada yer alıyoruz. Dilediğiniz yerden metro, metrobüs, minibüs ve otobüs kullanarak Levent sosyal medya kurslarımıza ulaşabilirsiniz. Üstelik toplu ulaşım araçlarından indikten sonra yalnızca birkaç dakika yürüdükten sonra SEO Akademi’ye varabilirsiniz.

Online Eğitim – Online Sosyal Medya Eğitimi Fırsatı

Levent sosyal medya kursumuzun online eğitim imkanından faydalanarak dilediğiniz yerden sosyal medya derslerine katılabilir, zaman ve mekan kısıtlaması olmadan kariyerinizi güçlendirmeye devam edebilirsiniz. Levent sosyal medya kurslarının online eğitim seçeneğiyle ilgili detaylı bilgi almak için eğitim danışmanlarımızla görüşebilirsiniz…

En Çok Tercih Edilen Sosyal Medya ve Dijital Pazarlama Eğitimleri

Levent sosyal medya kurslarımıza katılan öğrencilerimizin en çok tercih ettiği eğitimlere göz atmak ister misiniz? Twitter, Youtube, Google Ads, mobil pazarlama, e-ticaret ve Instagram kursu gibi en popüler kurslar SEO Akademi’de…

[widget-130]

Öğrencilerimiz Bunları Merak Ediyor! – Levent Sosyal Medya Eğitimi SEO Akademi

  • Levent sosyal medya kursuna katıldıktan sonra firmamı internette duyurabilir miyim?

Elbette. Levent sosyal medya kurslarında marka imajı ve marka sadakati oluşturma konusunda ihtiyacınız olan tüm bilgileri öğrenecek, firmanızı çok daha geniş kitlelere ulaştıracaksınız.

  • Sosyal medya kursu ücretleri Levent’te neye göre belirleniyor?

Levent sosyal medya kurs ücretlerini belirlerken almayı düşündüğünüz eğitim süresini, kurumsal veya kişisel olarak neyi hedeflediğinizi, grup/bireysel ders taleplerinizi dikkate alıyoruz. 

  • Sosyal medya analisti olmak istiyorum. Levent sosyal medya kurslarına katılmam faydalı olur mu?

Levent sosyal medya eğitimlerimize katıldığınızda, sosyal medya platformlarının kullanımını A’dan Z’ye öğrenir, böylece sosyal medya analistliği için ihtiyacınız olan temel bilgiye sahip olursunuz.

  • Levent sosyal medya kursunuza ekibimle birlikte katılabilir miyim?

Tabii ki. Levent sosyal medya derslerimizi uygulamalı olarak işlediğimiz için birebir ders programları oluşturuyoruz. Ancak talep eden firmalar için ekip olarak grup dersleri de organize ediyoruz.

Levent Sosyal Medya Kursları Fiyatları

Levent sosyal medya kursu fiyatlarımızı öğrencilerimizden gelen özel/grup ders taleplerine, planlanan eğitimin süresine, kurumsal/bireysel ihtiyaçlara göre belirliyoruz. Dolayısıyla şu anlık Levent sosyal medya ücretleriyle ilgili net bir bilgi veremiyoruz. Dilediğiniz zaman SEO Akademi’yi ziyaret ederek eğitim danışmanlarımızın desteğiyle örnek bir plan oluşturup Levent sosyal medya kursu fiyatlarımızı öğrenebilirsiniz. 

Influencer Olmak İçin Takipçi Sayınızı Artırın! – Sosyal Medya Eğitimi Levent

Influencerların markalardan sağladığı maddi ve manevi imkanlar, herkes için oldukça cezbedici olabiliyor. Ancak influencerların bu aşamaya gelene kadar sosyal medya üzerinde ne kadar güçlü stratejileri yürüttüklerini pek fazla kimse bilmiyor.

Influencer olmak için sosyal medya hesaplarını sürekli olarak güncel tutmak, etkileşim yaratmak, kullanıcıları eğlendirmek ya da bilgilendirmek gerekiyor. Ayrıca içerikleri oluştururken harekete geçirici mesajlar eklemek ve kullanıcılardan gelen bildirimlere dikkat etmek gerekiyor. Siz de yaşamınızı bir influencer ya da fenomen olarak sürdürmek istiyorsanız Levent sosyal medya eğitimlerinde sizin için her bilgi var!

[widget-155]

Yorum Yap