SEO Akademi Türkiye'nin En Çok Tercih Edilen SEO Kursu
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Sosyal Medya Kursu Maltepe

Güçlü Bir Kariyer İnşa Edin! – Sosyal Medya Eğitimi Maltepe

Maltepe sosyal medya kursu olarak gelecek kaygısı taşıyan gençlerimize destek olmaya devam ediyoruz. Halihazırda üniversitede eğitim alan ya da aradığı iş fırsatlarını bir türlü yakalayamayan ve yorucu bir süreçten geçen tüm gençlerimizi, Maltepe sosyal medya kursumuzda geleceğe hazırlıyoruz.

İş bulamadığınız için ya da sevmediğiniz bir işte çalıştığınız için üzülmeyin… Belki de çok daha iyi bir fırsat sizi bekliyordur… Günümüzün en çok kazandıran iş alanlarından biri olan sosyal medyada uzman olun, en iyi firmalarda işiniz hazır olsun. Haydi, A’dan Z’ye kapsamlı bir eğitim alabileceğiniz SEO Akademi Maltepe sosyal medya kurslarına gelmek için daha fazla vakit kaybetmeyin…

Sosyal Medya Hesaplarınızı Güncel Tutun! – Sosyal Medya Dersleri Maltepe

Maltepe sosyal medya derslerimizi şimdilik Bakırköy İncirli’deki şubemizde veriyoruz. Kısa bir süre içerisinde yeniden Maltepe sosyal medya kurslarında değerli öğrencilerimizi ağırlamaya devam edeceğiz. Bu süreçte dilerseniz Bakırköy sosyal medya kurslarımıza katılarak sosyal medyanın dinamiklerini çözümleye başlayabilirsiniz.

SEO Akademi – Sosyal Medyayı Tanımanın Şimdi Tam Zamanı!

Uluslararası standartlara göre hazırlanan, öğrenme garantili Maltepe sosyal medya kurslarımız ile çevrim içi platformlarda harcadığınız zamanı çok daha değerli ve keyifli hale getirebilirsiniz! Üstelik edindiğiniz sosyal medya becerilerini dilerseniz kişisel dilerseniz de kurumsal hedefleriniz için değerlendirebilirsiniz!

[widget-134]

Sosyal Medyada Pratik Açıdan İyi Değil misiniz?- Sosyal Medya Eğitimi Maltepe

Instagram, Facebook, Twitter ve Linkedin gibi platformların gönderi paylaşmaktan çok daha fazla özelliği olduğunu biliyor musunuz? Neden markanız veya kişisel hedefleriniz için elinizde bu kadar büyük bir cevher varken kısıtlı bir kullanım yapasınız ki?

Maltepe sosyal medya eğitimimizde öğrencilerimizin hem kişisel hem de kurumsal hesapları için faydalanabilecekleri özellikleri ve detayları paylaşıyor, kursiyerlerimizin sosyal medyada çok daha dinamik olmalarını sağlıyoruz. Maltepe sosyal medya kursumuzu, uygulamalı olarak sunuyor; derslerimizi, öğrencilerimizin marka hesapları üzerinden işliyoruz.

Tüm Gününüzü Sosyal Medyada Geçirmeye Ne Dersiniz? – Sosyal Medya Kursları Maltepe

Muhtemelen pek çok kişinin hayali, vaktinin çoğunu sosyal medyada geçirip bir de üstüne para kazanmaktır. Aslında sosyal medya uzmanı olduğunuzda hem tüm gün, sorumlu olduğunuz marka adına sosyal medyada içerikler üretirsiniz hem de gündemi takip edersiniz.

Sosyal medya uzmanı maaşlarının ne kadar iyi düzeyde olduğunu da muhakkak biliyorsunuzdur. Ayrıca sosyal medya uzmanı olarak tam zamanlı bir işte çalışma zorunluluğunuz da yok. Dilerseniz freelance olarak da markalara sosyal medya danışmanlığı desteği verebilirsiniz. Sosyal medya uzmanlığı fikri sizin de aklınıza yattıysa Maltepe sosyal medya kurslarımıza bekleriz…

MEB Ruhsatlı Sosyal Medya Kursu Maltepe SEO Akademi

SEO Akademi ailesi olarak Milli Eğitim Bakanlığından onay almış bir eğitim kurumuyuz. Maltepe sosyal medya eğitimlerimize katılan öğrencilerimizin konforlu ve güvenli bir eğitim alabilmesi için elimizden gelen gayreti gösteriyoruz. Depreme dayanıklılık raporumuz, sosyal alanlarımız, çok sayıda ekipmanımız ve yangın merdivenlerimizle kursiyerlerimizin duyduğu güvene karşılık veriyoruz.

MEB Onaylı Sosyal Medya Kursu Sertifikası – Sosyal Medya Dersi Maltepe

Maltepe sosyal medya eğitimimize katılan ve derslerini başarıyla tamamlayan öğrencilerimize Milli Eğitim Bakanlığı onaylı sosyal medya kursu sertifikası veriyor, kazanmış oldukları belgeyle hem ülkemizde hem de yurtdışında yetkinliklerini kanıtlamalarını sağlıyoruz. 

Alanında Uzman Eğitmenler – Sosyal Medya Kursları Maltepe

Türkiye’nin en iyi sosyal medya kursu olarak başarılı ve nitelikli bir eğitmen kadrosu oluşturuyor; Maltepe sosyal medya kursumuza katılan öğrencilerimize tamamen profesyonel bir destek sunuyoruz. Eğitmenlerimizin her biri, sosyal medya ve dijital pazarlama alanında önemli derecede bilgi ve beceriye sahip olmasına özen gösteriyoruz.

Uluslararası Eğitim Standardı – Instagram Kursu Maltepe

Maltepe sosyal medya dersi için eğitim müfreadatımızı hazırlarken uluslararası standartları gözetiyor; dünya çapında sosyal medya eğitimlerinde uygulanan konulardan ilham alıyoruz. Bu sayede öğrencilerimizin daha geniş bir bakış açısı edinmelerini sağlıyoruz.

Bunu biliyor musunuz?

Markaların sosyal medyada müşterilerle olan olumlu etkileşiminden memnun kalan kullanıcıların %71’i ürünleri bağlantılarına tavsiye ediyor.

Uygulamalı Sosyal Medya Dersleri – Maltepe Sosyal Medya Kursu SEO Akademi

Maltepe sosyal medya kurslarında öğrencilerimizin daha iyi bir eğitim almalarını sağlayabilmek için derslerimizi uygulamalı olarak işliyor, teorik bilginin yeterli olmadığına inanıyoruz. Farklı sosyal medya kurslarında öğretilen teorik bilgiler, öğrencilerin iş yaşamlarında kullanabilecekleri pratik bilgilere dönüşmediğinden uygulamalı eğitimi tüm kurslarımız için temel bir kriter olarak alıyoruz. 

Kariyer Danışmanlığı – En İyi Sosyal Medya Kursu Maltepe

SEO Akademi Maltepe sosyal medya kursu olarak çok yönlü bir eğitim vermeyi öncelikli amacımız olarak biliyoruz. Bu doğrultuda öğrencilerimize yalnızca sosyal medya eğitimlerine katıldıkları süreçte değil, eğitim sonunda da destek veriyor, kariyer planlarını yapıyoruz. Geleceğinize yön verebilmek için Maltepe sosyal medya kursuna katılın…

%100 Öğrenme Garantisi – Ders Telafi ve Ücretsiz Kurs Tekrarı

Avrupa standartlarında ve uygulamalı olarak hazırladığımız Maltepe sosyal medya derslerinden öğrencilerimizin tam anlamıyla faydalanabilmesi için %100 öğrenme garantisi sunuyor, derslerin yeterli olmadığını düşünen öğrencilerimizin için kurs tekrarı hakkı tanımlıyoruz. Aynı şekilde herhangi bir gerekçeyle derslerine katılamayan kursiyerlerimize diğer kurslar gibi ek ücret karşılığında değil, tamamen ücretsiz bir şekilde telafi hakkı sunuyoruz.

Merkezi Lokasyon – En Yakın Sosyal Medya Kursu Maltepe SEO Akademi

Öğrencilerimizin İstanbul’un her noktasından Maltepe sosyal medya eğitimlerimize katılabilmesi için merkezi bir lokasyonda bulunuyoruz. Dilediğiniz yerden metro, metrobüs, minibüs ve otobüs kullanarak Maltepe sosyal medya kurslarımıza ulaşabilirsiniz. Üstelik toplu ulaşım araçlarından indikten sonra yalnızca birkaç dakika yürümeniz yeterli.

Online Eğitim – Online Sosyal Medya Eğitimi Fırsatı

Lokasyonundan ya da yoğunluğundan dolayı Maltepe sosyal medya derslerimize katılamayan öğrencilerimiz için eğitimlerimizi evlere taşıyoruz! Maltepe sosyal medya kursumuzun online eğitim imkanından faydalanın, isterseniz evinizden isterseniz ofisinizden sosyal medya eğitimi alın, konforunuzdan olmayın!

En Çok Tercih Edilen Sosyal Medya ve Dijital Pazarlama Eğitimleri

Maltepe sosyal medya kursunda en çok hangi eğitimlerin tercih edildiğini merak ediyor musunuz? SEO içerik editörlüğü, Google Analytics, mobil pazarlama ve viral pazarlama gibi kurslarımızı inceleyin, SEO Akademi ayrıcalığını hissedin!

[widget-130]

Öğrencilerimiz Bunları Merak Ediyor! – Maltepe Sosyal Medya Eğitimi SEO Akademi

  • Özel sosyal medya eğitimi almak istiyorum. Maltepe sosyal medya kursunuzda özel ders seçeneği var mı?

Elbette. Maltepe sosyal medya kursumuzda hem bireysel hem de grup dersleri bulunuyor. Dilerseniz ekip olarak grup derslerine katılabiliyor dilerseniz de özel olarak sosyal medya eğitimi alabiliyorsunuz.

  • Maltepe sosyal medya eğitimlerinde kendi hesaplarım üzerinden gidebilir miyiz?

Maltepe sosyal medya derslerimizi uygulamalı olarak işlediğimiz için mevcut sosyal medya hesaplarınız üzerinden anlatım yapıyoruz.

  • Yeni mezunum, meslek edindirme kurslarını araştırırken kursunuzu buldum. Maltepe sosyal medya kursu benim için faydalı olur mu?

Sosyal medya, çağımızın en çok kazandıran mesleklerinden biri. Eğer Maltepe sosyal medya eğitimlerimize istikrarlı bir şekilde katılırsanız sosyal medya alanında kariyer başlatabilecek düzeyde yetkinlik sahibi olursunuz.

  • Markamı sosyal medyada nasıl duyurabilirim?

İşletmenizin sosyal medya hesapları için ilgi çekici içerikler paylaşır, müşterilerinizle olan etkileşimi artırır ve trendleri takip ederseniz markanızı çok daha geniş kitlelere duyurabilirsiniz. 

Maltepe Sosyal Medya Kursları Fiyatları

Maltepe sosyal medya kursu fiyatlarımızı öğrencilerimizden gelen özel/grup ders taleplerine, planlanan eğitimin süresine, kurumsal/bireysel ihtiyaçlara göre belirliyoruz. Dolayısıyla şu anlık Maltepe sosyal medya ücretleriyle ilgili net bir bilgi veremiyoruz. Dilediğiniz zaman kurumumuzu ziyaret ederek eğitim danışmanlarımızın desteğiyle örnek bir plan oluşturup Maltepe sosyal medya kursu fiyatlarımızı öğrenebilirsiniz. 

Sosyal Medya Eğitiminizi Güvenilir Bir Kurumdan Alın! – Maltepe Sosyal Medya Eğitimi

Türkiye’nin en iyi sosyal medya kursu olarak öğrencilerimize yenilikçi, uluslararası standartlarda ve uygulamalı bir eğitim sunuyor; sağlamış olduğumuz sosyal imkanlarla öncelikli amacımızın öğrencilerimizi mutlu etmek olduğunu ifade ediyoruz. 

Siz de prestijli bir kurumdan kaliteli bir sosyal medya eğitimi almak isterseniz SEO Akademi Maltepe sosyal medya kursunu arayabilirsiniz. Maltepe sosyal medya derslerimizi tamamladıktan sonra alacağınız MEB onaylı sosyal medya sertifikasıyla özgeçmişinizi güçlendireceğinizi de unutmayın. Bu eğitim, sizin tam da aradığınız fırsat!

[widget-155]

Yorum Yap