SEO Akademi Türkiye'nin En Çok Tercih Edilen SEO Kursu
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Sosyal Medya Kursu Ortaköy

Linkedin’de Şirket Hesabı Açmak İçin Destek Alın! – Sosyal Medya Eğitimleri Ortaköy

Küçük, orta veya büyük ölçekli bir işletme olmanız hiç fark etmiyor. Eğer markanızın Linkedin’de bir şirket sayfası yoksa bu sizi, rakiplerinizin bir adım gerisine düşürecektir. Bu yüzden tamamıyla profesyonel görünen, markanızın kimliğini yansıtan ve müşterilerinizin gözünden kurumsal bir imaja sahip olmanızı destekleyecek bir şirket sayfası oluşturmanız önemlidir.

Linkedin’de şirket sayfası açmak, bir sosyal medya platformunda sıradan bir hesap oluşturmaktan çok daha fazlasıdır. Dolayısıyla şirket sayfası oluşturma adımlarını bilinçsiz bir şekilde yürütmemenizi tavsiye ederiz. Dilerseniz Ortaköy sosyal medya kurslarımıza katılarak Linkedin’de şirket hesabı oluştururken dikkat etmeniz gerekenleri öğrenebilir ve eğitmenlerinizle birlikte kurumsal bir hesap oluşturabilirsiniz. 

Daha Yüksek Hedefleriniz Olsun! – Sosyal Medya Kursları Ortaköy

Markanızın sosyal medyadaki performansını artırmak için kısa ve uzun vadeli hedefler oluşturuyor musunuz? Hedefleriniz ne kadar çok olursa başarıya ulaşma şansınız da o kadar fazla olur. Ortaköy sosyal medya kurslarımızda markanızla ilgili dijital pazarlama hedefleri belirleyebilirsiniz. Ancak şimdilik SEO Akademi olarak Ortaköy’de değiliz. Kısa bir süre için Bakırköy İncirli şubemizdeki derslere devam ediyoruz.

SEO Akademi – Sosyal Medyayı Tanımanın Şimdi Tam Zamanı!

Uluslararası standartlara göre hazırlanan, öğrenme garantili Ortaköy sosyal medya kurslarımız ile çevrim içi platformlarda harcadığınız zamanı çok daha değerli ve keyifli hale getirebilirsiniz! Üstelik edindiğiniz sosyal medya becerilerini dilerseniz kişisel dilerseniz de kurumsal hedefleriniz için değerlendirebilirsiniz!

[widget-134]

Markanızın Sosyal Medya Reklamlarını Nasıl Oluşturuyorsunuz? – Sosyal Medya Eğitimi Ortaköy

Markalar için sosyal medyada reklam oluşturmak, yalnızca markayı ve sloganı müşterilerin karşısına çıkarmaktan ibaret değildir. Sosyal medya reklamı hazırlamadan önce bu kampanyayı hangi platformda yürüteceğinizi ve hedef kitlenizi tespit etmeniz gerekir. 

Marka bilinirliğinizi artıracak ve müşterilerinizin web sitenizi ziyaret etmesini sağlayacak reklamlar oluşturmanız için doğru reklam modelini belirlemeniz de önemlidir. Sosyal medya reklamcılığıyla ilgili ihtiyaç duyduğunuz tüm bilgilere erişebilmek için Ortaköy sosyal medya kurslarına katılabilirsiniz. Ortaköy sosyal medya derslerinde sosyal medya reklamlarının raporlarını oluşturmayı ve performansınızı ölçümlemeyi de öğrenebilirsiniz.

Hangi Platformda Daha Aktif Olmanız Gerektiğini Biliyor musunuz? – Sosyal Medya Dersleri Ortaköy

Twitter, Facebook, Instagram, Linkedin, Tiktok, Youtube ve Pinterest gibi platformların her biri, farklı bir kitleye hitap ediyor. Dolayısıyla da yürütülmesi gereken stratejiler, tüm sosyal medya platformlarında farklı oluyor. Bu yüzden bir marka olarak öncelikle hangi platformun, sizin hedef kitlenizle uyuştuğunu anlamanız gerekiyor.

Ortaköy sosyal medya kursumuzda markanızın sosyal medya kitlesini analiz etmeyi öğrenebilir, doğru zamanda doğru platformlarda aktif olabilirsiniz. Böylece dijital pazarlama bütçenizi doğru bir şekilde harcar, hedef kitlenizi harekete geçirecek aksiyonlar alabilirsiniz. Eğer markanızın kârlılık durumunu artırmaya karar verdiyseniz sizleri hemen Ortaköy sosyal medya eğitimimize davet ediyoruz…

MEB Ruhsatlı Sosyal Medya Kursu Ortaköy SEO Akademi

Milli Eğitim Bakanlığı ruhsatlı Ortaköy sosyal medya kursu olarak öğrencilerimizin maksimum düzeyde emniyetli ve rahat bir eğitim alması için sosyal alanlardan ekipmanların kalitesine, yangın söndürme ekipmanlarından sosyal alanlarımıza, depreme dayanıklılık raporlarından acil çıkışlara kadar her konuya özen gösteriyoruz.

MEB Onaylı Sosyal Medya Kursu Sertifikası – Sosyal Medya Dersleri Ortaköy

MEB ruhsatlı bir sosyal medya kursu olarak derslerimize katılan ve göstermiş olduğu gayret sonucu eğitimini başarıyla tamamlayan öğrencilerimize MEB onaylı sosyal medya kursu sertifikalarını sunuyoruz. Almış oldukları sertifika ile iş görüşmelerinde rakiplerinin bir adım önüne geçmelerini ve profesyonel hayata daha iyi hazırlanmalarını sağlıyoruz.

Alanında Uzman Eğitmenler – Sosyal Medya Dersi Ortaköy

İstanbul’un en iyi sosyal medya kurslarından biri olarak Ortaköy sosyal medya eğitimlerimizin tamamını sosyal medya, dijital pazarlama, yeni medya ve e-ticaret üzerine eğitim almış profesyonellerle birlikte veriyor; nitelikli eğitimi misyonumuz olarak biliyoruz.

Uluslararası Eğitim Standardı – Instagram Kursu Ortaköy

Öğrencilerimizin yeni bakış açıları geliştirmelerini sağlamak üzere Ortaköy sosyal medya kursu müfredatımızı, dünya çapında sosyal medya üzerine eğitim veren okullarda işlenen derslerden ilham alarak hazırlıyor, öğrencilerimizin uluslararası düzeyde yetkin olmalarına destek oluyor ve işlerinde bir numaraya yükselmelerini sağlıyoruz. 

Pazarlamacıların %57'si sosyal medya hikayelerini etkili bir reklam aracı olarak görüyor.

Uygulamalı Sosyal Medya Dersleri – Ortaköy Sosyal Medya Kursu SEO Akademi

Ortaköy sosyal medya kurslarında sunduğumuz bilgilerin kalıcı ve iş hayatına uyarlanabilir olması için derslerimizin tamamını uygulamalı olarak işliyor, teorik odaklı eğitim anlayışını müfredatımızdan çkarıyoruz. Talep eden öğrencilerimize kurumsal sosyal medya hesapları üzerinden anlatım yapıyor, eğitim standartlarımızı kursiyerlerimizin menfaatini gözetecek şekilde belirliyoruz.

Kariyer Danışmanlığı – En İyi Sosyal Medya Kursu Ortaköy

Öğrencilerimize yalnızca sosyal medya hesap yönetimi konusunda uzmanlaşabilmeleri için destek olmuyoruz, aynı zamanda da profesyonel yaşamlarında doğru kararlar verebilmeleri ve hayatları için bir yol haritası çıkarabilmeleri adına gençlerimize kariyer danışmanlığı desteği sunuyoruz.

%100 Öğrenme Garantisi – Ders Telafi ve Ücretsiz Kurs Tekrarı

Öğrencilerimizin Ortaköy sosyal medya kurslarından verim alabilmesi için derslerimizi %100 öğrenme garantili olarak sunuyor, eğitimlerin yeterli olmadığını düşünen öğrencilerimiz için kurs tekrarı hakkı tanımlıyoruz. Ayrıca herhangi bir gerekçeyle Ortaköy sosyal medya kurslarına devam edemeyeceğini söyleyen kursiyerlerimize 1 yıl süreyle kayıt dondurma imkanı sağlıyoruz.

Merkezi Lokasyon – En Yakın Sosyal Medya Kursu Ortaköy SEO Akademi

Ortaköy sosyal medya kursu SEO Akademi olarak öğrencilerimizin her noktadan rahatlıkla ulaşım sağlayabilmesi için merkezi bir lokasyonda yer alıyoruz. Dilediğiniz yerden metro, metrobüs, minibüs ve otobüs kullanarak SEO Akademi Ortaköy sosyal medya kurslarımıza ulaşabilirsiniz. 

Online Eğitim – Online Sosyal Medya Eğitimi Fırsatı

Ortaköy sosyal medya kursumuzun online eğitim imkanından faydalanarak dilediğiniz zaman, mekan kısıtlaması olmadan sosyal medya derslerine katılabilir, kariyerinizi güçlendirmeye devam edebilirsiniz. Ortaköy sosyal medya derslerinin online seçenekleriyle ilgili detaylı bilgi almak için eğitim danışmanlarımızla görüşebilirsiniz…

En Çok Tercih Edilen Sosyal Medya ve Dijital Pazarlama Eğitimleri

Ortaköy sosyal medya kurslarımıza katılan öğrencilerimizin en çok tercih ettiği eğitimlere göz atmak ister misiniz? İşte, öğrencilerimizin en çok ilgi gösterdiği kurslar…

[widget-130]

Öğrencilerimiz Bunları Merak Ediyor! – Ortaköy Sosyal Medya Eğitimi SEO Akademi

  • Ortaköy sosyal medya kursu kampanyalarınızı nereden takip edebilirim?

Ortaköy sosyal medya derslerimizle ilgili tüm güncel haberleri, duyuruları ve kampanyalarımızı hem sosyal medya hesaplarımızdan hem de internet sitemiz üzerinden paylaşıyoruz.

  • Ortaköy sosyal medya kurs ücretleri için taksit seçeneğiniz bulunuyor mu?

Ortaköy sosyal medya kurs ücretleriyle alakalı tüm sorularınız için iletişim bilgilerimizden eğitim danışmanlarımıza ulaşabilirsiniz.

  • Ortaköy sosyal medya kursunu olarak ekibimize özel workshop düzenleyebilir misiniz?

Evet. Sosyal medya yönetimiyle ilgili daha genel bir bilgi sahibi olmak isteyen kursiyerlerimize programlarına uyan bir zamanda workshoplar organize ediyoruz.

  • Ortaköy sosyal medya kursuna katılmak bana ne katar?

Ortaköy sosyal medya kurslarını bitirdikten sonra sosyal medya uzmanı olarak kariyerinize ilk adımı atacak, markanız adına sosyal medya reklamları oluşturacak ve sosyal medyada güven kazanmanın püf noktalarını keşfedeceksiniz.

Ortaköy Sosyal Medya Kursları Fiyatları

Ortaköy sosyal medya kursu fiyatlarımızı öğrencilerimizden gelen özel/grup ders taleplerine, planlanan eğitimin süresine, kurumsal/bireysel ihtiyaçlara göre belirliyoruz. Dolayısıyla şu anlık Ortaköy sosyal medya ücretleriyle ilgili net bir bilgi veremiyoruz. Dilediğiniz zaman SEO Akademi’yi ziyaret ederek eğitim danışmanlarımızın desteğiyle örnek bir plan oluşturup Ortaköy sosyal medya kursu fiyatlarımızı öğrenebilirsiniz.

Profesyonel Bir Kurumdan Destek Alın! – Sosyal Medya Kursu Ortaköy

Ortaköy sosyal medya kursları olarak öğrencilerimize en iyi şekilde eğitim verebilmek için işinin uzmanı eğitmenlerle çalışıyor, derslerimizi uygulamalı olarak planlıyoruz. Diğer kurslar gibi sosyal medyayla ilgili kısıtlı bir bilgi vermiyor; sosyal medya platformlarının özelliklerinden başlıyor, sosyal medya pazarlaması, sosyal medya raporlaması, sosyal medya reklamları gibi konular üzerinde duruyoruz.

Ayrıca hedef kitle analizi, rakip analizi ve performans ölçümü gibi detaylara ağırlık veriyor, öğrencilerimizin markalarını en iyi yerlere ulaştırabilmelerini sağlıyoruz. Siz de alanında öncü bir kurumdan destek alarak sosyal medyadaki varlığınızı sağlam temeller üzerine oturtmak isterseniz Ortaköy sosyal medya eğitimlerimize başvurabilirsiniz.

[widget-155]

Yorum Yap