SEO Akademi Türkiye'nin En Çok Tercih Edilen SEO Kursu
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Sosyal Medya Kursu Sarıyer

“Influencer Olmak İstiyorum!” – Sosyal Medya Kursları Sarıyer

Influencer’ların oldukça eğlenceli bir işe sahip olduğunu söylemek gerekiyor. Markalardan gelen ürünlerini tanıtıyor, güzel kazançlar sağlıyor ve kısa süre içinde şöhret oluyorlar. Firmalardan gelen hediyeler, kampanyalar ve promosyonlar da influencer’lığın cabası oluyor. Peki ama influencer olmak için ne yapmak gerekiyor?

Influencer olmak istiyorum diyorsanız ilk olarak dikkat çekici bir niş bulmanız, hem estetik hem de merak uyandıran içerikler paylaşmanız hem de çok sayıda takipçiye sahip olmanız gerekiyor. Takipçi kazanmak, etkili içerikler oluşturmak ve sosyal medyada görünür olmak için Sarıyer sosyal medya kurslarımıza gelin, influencerlığa giden en kısa yolu keşfedin!

Güçlü Bir Sosyal Medya Profiline Sahip Olun! – Sosyal Medya Eğitimi Sarıyer

Twitter, Facebook, Linkedin, Instagram ve Youtube gibi sosyal medya platformlarında çok daha dinamik bir yapıya sahip olmak ister misiniz? O halde hemen Sarıyer sosyal medya kurslarımıza katılın. Şimdilik sosyal medya kursları Sarıyer şubemiz aktif değil. Eğitimlerimiz Bakırköy İncirli’deki şubemizde devam ediyor. En kısa süre içrisinde yeniden Sarıyer sosyal medya kurslarında sizleri ağırlayacağız…

SEO Akademi – Sosyal Medyayı Tanımanın Şimdi Tam Zamanı!

Uluslararası standartlara göre hazırlanan, öğrenme garantili Sarıyer sosyal medya kurslarımız ile çevrim içi platformlarda harcadığınız zamanı çok daha değerli ve keyifli hale getirebilirsiniz! Üstelik edindiğiniz sosyal medya becerilerini dilerseniz kişisel dilerseniz de kurumsal hedefleriniz için değerlendirebilirsiniz!

[widget-134]

Sosyal Medya Hesaplarınızda Müşterilerinize Ne Vadediyorsunuz? – Sosyal Medya Eğitimleri Sarıyer

Sosyal medya rastgele içerikler paylaşamazsınız! Paylaştığınız her içerikte, hedef kitlenizin demografik özelliklerine ve firmanızın güçlü yönlerine hitap etmek zorundasınız. Oluşturduğunuz sosyal medya stratejisi, hedef kitlenize neden sizinle bağlantı kurması gerektiğini anlatmalı. Dolayısıyla çevrim içi platformlarda yankı uyandırmak için tutarlı, değerlerinizle örtüşen ve hedef kitlenizin ihtiyaçlarını karşılayan içerikler üretin.

İçerik yönetimi konusunda desteğe ihtiyacınız olduğunu düşünüyorsanız Sarıyer sosyal medya kurslarımıza katılın ve müşterilerinizle olan etkileşiminizi artıracak faydalı içerikler üretmenin püf noktalarını öğrenin! Şirketler için sosyal medyada başarının anahtarı Sarıyer sosyal medya kurslarında!

Güncel Olaylara Katılın! – Sosyal Medya Eğitimi Sarıyer

Sosyal medyada dikkat çekmenin ilk adımı, güncel olaylara ve özel günlere duyarsız kalmamaktır. Bu yüzden istikrarlı bir şekilde gündemi takip etmeniz ve trendlere uymanız gerekir.  Yani sandığınız gibi yalnızca sosyal medya reklamları size takipçi kazandırmaz…

Takipçi kazanabileceğiniz pek çok ücretsiz ve organik yöntem de mevcut. Dilerseniz Sarıyer sosyal medya eğitimlerimize katılarak Facebook, Instagram, Twitter ve Youtube gibi değişen dinamiklere sahip sosyal medya platformlarında aktif olmanın yöntemlerini öğrenebilirsiniz…

MEB Ruhsatlı Sosyal Medya Kursu Sarıyer SEO Akademi

Sarıyer sosyal medya kursu olarak öğrencilerimize hem güvenli hem de konforlu bir ortamda eğitim verebilmek için Milli Eğitim Bakanlığı standartlarına ve Özel Öğretim Kurumları Yönetmeliği’nin tamamına hassasiyet gösteriyoruz.  Depreme dayanıklılık raporundan acil çıkışlara, yangın merdivenlerinden eğitmenlerin deneyimine kadar her konuda MEB ruhsatımızın karşılığını veriyoruz.

MEB Onaylı Sosyal Medya Kursu Sertifikası – Sosyal Medya Dersleri Sarıyer

Milli Eğitim Bakanlığı onaylı Sarıyer sosyal medya kursu olarak öğrencilerimizin yalnızca dijital dünyadaki becerilerini geliştirmek ve onları iş hayatına hazırlamakla kalmıyor, aynı zamanda da iş mülakatlarında avantajlı bir durumda olabilmeleri için MEB onaylı sosyal medya kursu sertifikalarını hazırlıyoruz.

Alanında Uzman Eğitmenler – Sosyal Medya Dersi Sarıyer

Öğrencilerimizin Türkiye’nin yeni medya, sosyal medya, dijital pazarlama ve e-ticaret alanındaki en iyi eğitmenlerinden ders almalarını sağlıyor; eğitmen kadromuzun bilgili, deneyimli ve güler yüzlü olmasına özen gösteriyoruz.

Uluslararası Eğitim Standardı – Instagram Kursu Sarıyer

Dünya çapındaki en büyük kurslarda ve okullarda sunulan sosyal medya eğitimi içeriklerini, Sarıyer sosyal medya kursumuzun eğitim programına ekliyor; uluslararası eğitim standartlarını ve MEB kriterlerini yakından takip ediyoruz. Öğrencilerimizin gelişimlerini destekleyebilmek adına eğitim programlarımızı güncel tutuyor, kursiyerlerimizin sosyal medyanın değişen dinamiklerinin gerisinde kalmalarına izin vermiyoruz.

Instagram’ın reklam etkileşiminin Facebook’tan 10 kat daha fazla olduğunu biliyor musunuz?

Uygulamalı Sosyal Medya Dersleri – Sarıyer Sosyal Medya Kursu SEO Akademi

Kurumsal ve kişisel sosyal medya hesaplarının profesyonel bir şekilde yönetilebilmesi için pratik bilgiye ihtiyaç olduğunu biliyoruz. Bu yüzden de Sarıyer sosyal medya eğitimlerimizin tamamını uygulama ağırlıklı olarak planlıyor, teorik eğitimin geçerliliğini yitirdiğine inanıyoruz.

Kariyer Danışmanlığı – En İyi Sosyal Medya Kursu Sarıyer

Sarıyer sosyal medya eğitimlerimize influencer, blogger, sosyal medya marka yöneticisi, sosyal medya danışmanı veya sosyal medya uzmanı olmak üzere katılan ve profesyonel hayata daha iyi hazırlanmak isteyen tüm öğrencilerimize Sarıyer sosyal medya kurslarından sonra kariyer danışmanlığı desteği sunuyoruz.

%100 Öğrenme Garantisi – Ders Telafi ve Ücretsiz Kurs Tekrarı

Sarıyer sosyal medya eğitimlerimizi %100 öğrenme garantili olarak sunuyor, öğrencilerimizin derslerine devam edememeleri durumunda 1 yıl süreyle geçerli olmak üzere kayıt dondurma hakkı sağlıyoruz. Ayrıca Sarıyer sosyal medya eğitimlerinin yeterli olmadığını düşünen kursiyerlerimize hiçbir ek ücret talep etmeden kurs tekrarı imkanı tanıyor, önceliğimizi her zaman “iyi eğitim vermek” olarak biliyoruz.

Merkezi Lokasyon – En Yakın Sosyal Medya Kursu Sarıyer SEO Akademi

Sarıyer sosyal medya eğitimi merkezimize İstanbul’un her noktasından metrobüs, otobüs, minibüs ve metro kullanarak ulaşım sağlayabilirsiniz. Bu sayede merkezi konumda olmayan kurs merkezlerine giderken yolda harcayacağınız zamanı Sarıyer sosyal medya kurslarında eğitimlerde harcarsınız.

Online Eğitim – Online Sosyal Medya Eğitimi Fırsatı

Sarıyer sosyal medya kurslarına katılmak için İstanbul’da bulunmanıza hiç gerek yok. Sarıyer sosyal medya derslerimizin online eğitim seçeneğinden faydalanarak isterseniz ofisinizden isterseniz evinizden isterseniz de yolculuk yaparken Sarıyer sosyal medya kursuna katılım sağlayabilirsiniz. SEO Akademi Sarıyer sosyal medya kurslarında siz neredeyseniz eğitimleriniz orada…

En Çok Tercih Edilen Sosyal Medya ve Dijital Pazarlama Eğitimleri 

SEO Akademi’den eğitim alan öğrencilerimizin en çok tercih ettiği kurslara göz atmak ister misiniz? Wordpress’ten viral pazarlamaya, Google Search Console’dan web yazılıma kadar pek çok eğitim SEO Akademi’de!

[widget-130]

Öğrencilerimiz Bunları Merak Ediyor! – Sarıyer Sosyal Medya Eğitimi SEO Akademi

  • Sarıyer sosyal medya kurs merkezinize toplu ulaşım araçlarıyla nasıl gelebilirim?

Sarıyer sosyal medya kurslarımızda geçici bir süreliğine derslere ara verdik. Eğitimlerimiz şu an için Bakırköy sosyal medya kursu SEO Akademi’de gerçekleşiyor. Avrupa Yakası’ndan metrobüs, metro, otobüs ve minibüs kullanarak İncirli durağında inebilir; Anadolu Yakası’ndan ise metrobüs veya marmarayla kursumuza ulaşabilirsiniz.

  • Sarıyer sosyal medya kursunda markamın hesapları üzerinden ders işleyebilir miyiz?

Sarıyer sosyal medya kursu olarak eğitimlerimizin tamamını uygulamalı olarak verdiğimiz için kişisel veya kurumsal hesaplarınız üzerinden ilerleyebiliriz.

  • Sarıyer sosyal medya eğitiminiz dijital pazarlama uzmanları için de faydalı olur mu?

Elbette. Medya, reklamcılık, sosyal medya ve dijital pazarlamaya dair tüm branşlar Sarıyer sosyal medya derslerimize katılabilir.

  • Sarıyer sosyal medya kursunuzdan mezun olanlar şimdi ne yapıyor?

Sarıyer sosyal medya eğitimlerimize katılan ve başarıyla mezun olan öğrencilerimizin pek çoğu, kurumsal şirketlerde çalışmaktadır. Dilerseniz SEO Akademi sosyal medya hesaplarımız üzerinden de paylaşımlarımızı takip edebilirsiniz.

Sarıyer Sosyal Medya Kursu Fiyatları 

Sizlerle görüşmeden Sarıyer sosyal medya kursları fiyatlarımızı belirtemiyoruz. Dilediğiniz zaman SEO Akademi Sarıyer sosyal medya kurslarımızı ziyaret ederek eğitim danışmanlarımızla birlikte beklentilerinizi, ihtiyaçlarınızı ve hedeflerinizi analiz edebilir, bu doğrultuda da Sarıyer sosyal medya kurs ücretlerimizle ilgili daha net bir bilgi alabilirsiniz.

Başarılı Bir Eğitim Kurumundan Destek Alın! – En İyi Sosyal Medya Kursu

SEO Akademi Sarıyer sosyal medya kursu olarak öğrencilerimize keyifli bir ortamda kaliteli bir eğitim veriyoruz. Deneyimli eğitmenler, sosyal alanlar, merkezi konum ve gelişmiş teknolojik cihazlarla öğrencilerimizin yoğun ilgisini karşılık vermeye çalışıyoruz.

Türkiye’nin en iyi sosyal medya kursu olarak hem firmalara hem de kişisel hedefleri bulunan öğrencilerimiz eğitimler veriyor, profesyonel yaşamlarında fayda sağlayabilecekleri bilgiler sunuyoruz. Siz de sosyal medya eğitiminizi, Sarıyer sosyal medya kurslarından alın, A’dan Z’ye her detaya hakim olun…

[widget-155]

Yorum Yap