SEO Akademi Türkiye'nin En Çok Tercih Edilen SEO Kursu
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Sosyal Medya Kursu Yeşilyurt

Sosyal Medyada Kriz Yönetimi Yapın! – Sosyal Medya Eğitimi Yeşilyurt

Sosyal medyada yaptığınız paylaşımların altında olumsuz ve kaba yorumlar mı görüyorsunuz? Ya da markanıza yönelik olarak oluşturulmuş bir çevrim içi öfkeyle mi karşı karşıyasınız? Peki, bu süreci nasıl yöneteceğinizi biliyor musunuz?

Marka itibarınızı korumak ve kullanıcıların gözündeki güvenilir marka imajını sürdürmek için kriz yönetimi yapmaya ihtiyacınız var. Dilerseniz Yeşilyurt sosyal medya eğitimlerimize katılarak markanızın içinde bulunduğu olumsuz durumları en iyi şekilde yönetmenin ipuçlarını öğrenebilirsiniz. 

Potansiyel Müşterilerinize Ulaşın! – Sosyal Medya Dersi Yeşilyurt

İlgi çekici içeriklerle kullanıcıları markanıza çekmek ve müşteri portföyünüzü genişletmek ister misiniz? O halde Yeşilyurt sosyal medya kurslarındaki yerinizi hemen ayırtın! Alanında uzman eğitmenlerden sosyal medya pazarlamasını, sosyal medya reklamcılığını ve marka sadakati geliştirmeyi öğrenin…

SEO Akademi – Sosyal Medyayı Tanımanın Şimdi Tam Zamanı!

Uluslararası standartlara göre hazırlanan, öğrenme garantili Yeşilyurt sosyal medya kurslarımız ile çevrim içi platformlarda harcadığınız zamanı çok daha değerli ve keyifli hale getirebilirsiniz! Üstelik edindiğiniz sosyal medya becerilerini dilerseniz kişisel dilerseniz de kurumsal hedefleriniz için değerlendirebilirsiniz!

[widget-134]

Sosyal Medya Hesaplarınız Profesyonel Görünsün! – Sosyal Medya Kursları Yeşilyurt

Firmanız için oluşturduğunuz sosyal medya hesaplarının kurumsal bir görünümü yok mu? Büyük ölçekli rakiplerinizin sosyal medyadaki duruşuna bir türlü sahip olamıyor musunuz? O halde Yeşilyurt sosyal medya kurslarında marka algınızı iyileştirmek için neler yapabileceğinizi öğrenebilirsiniz.

Yeşilyurt sosyal medya kurslarımızda derslerimizi tamamen pratik olarak işlediğimiz için mevcut sosyal medya hesaplarınızı iyileştirmeye yönelik stratejiler geliştirebilir; dinamik ve profesyonel sosyal medya hesaplarına sahip olmanızı sağlayabiliriz. 

Müşterilerinize Yanıt Vermiyor musunuz? – Sosyal Medya Kursu Yeşilyurt

Sosyal medyadaki gönderilerinizin altında tonlarca yorum, şikayet, öneri ve talep birikiyor ve bunları görmezden geliyorsanız kullanıcıların gözündeki imajınızı zedeleyebilirsiniz. Şunu asla unutmamak gerekiyor, kullanıcılar öncelikli olarak etkileşim yaratabildikleri ve dikkate alındıkları markaları tercih ederler.

Elbette, müşteri ilişkileri yönetimi yaparken sıradan bir üslup kullanmaktan bahsetmiyoruz. Onları ürünleri satın almaya teşvik eden, marka sadakati oluşturmalarını sağlayan bir yanıt vermek, çok önemli! Müşteri ilişkileri yönetimi, müşteri hizmetleri desteği ve kullanıcılarla etkileşim yaratma konularında desteğe ihtiyaç duyduğunuz tüm konularda Yeşilyurt sosyal medya kurslarımıza başvurabilirsiniz. Kurumsal hedefleri için Yeşilyurt sosyal medya kurslarımıza katılan tüm öğrencilerimize sosyal medya hesaplarında, müşterilere nasıl yaklaşmaları gerektiğine dair püf noktalar sunuyoruz. Siz de katılın, müşterilerin en çok tercih ettiği markalardan biri olun!

MEB Ruhsatlı Sosyal Medya Kursu Yeşilyurt SEO Akademi

Milli Eğitim Bakanlığı onaylı bir eğitim kurumu olarak Yeşilyurt sosyal medya kursumuzda Özel Öğretim Kurumları Yönetmeliği’nde belirtilen yangın merdiveni, acil çıkış kapısı ve depreme dayanıklılık raporu gibi tüm detaylara önem veriyor; sosyal alanlarımızın çeşitliliği ve ekipmanlarımızın yeterliliğiyle en iyi sosyal medya kursu olmayı hak ediyoruz.

MEB Onaylı Sosyal Medya Kursu Sertifikası – Sosyal Medya Dersleri Yeşilyurt

MEB ruhsatlı sosyal medya kursu olarak eğitimlerimizi başarıyla tamamlayan tüm öğrencilerimize MEB sosyal medya kursu sertifikası sunuyor, kazanmış oldukları başarı belgesiyle bilgi ve becerilerini hem ülkemizde hem de tüm dünyada ispat edebilmelerini sağlıyoruz. Böylece vermiş olduğumuz nitelikli eğitimle öğrencilerimizin geleceğine ışık tutuyoruz.

Alanında Uzman Eğitmenler – Sosyal Medya Dersi Yeşilyurt

Yeşilyurt sosyal medya derslerimizi, sosyal medya, yeni medya ve dijital pazarlama üzerine eğitim almış eğitmenlerle birlikte veriyor, öğrencilerimize maksimum düzeyde faydalı olmayı amaçlıyoruz. Kaliteli bir eğitim verebilmek adına Yeşilyurt sosyal medya kursumuzda işin uzmanı kişilerden destek alıyoruz.

Uluslararası Eğitim Standardı – Instagram Kursu Yeşilyurt

Öğrencilerimizin Facebook, Youtube, Twitter, Instagram ve Facebook gibi küresel çapta popüler olan sosyal medya platformlarının algoritmalarına ve dinamiklerine hakim olabilmesi için eğitimlerimizi uluslararası standartlara göre düzenliyor; dünyada sosyal medya eğitimlerinde işlenen derslerin içeriklerinden ilham alıyoruz. Böylece eğitimde sınırlara ve kalıplara bağlı kalmadığımızı gösteriyoruz.

4,48 milyar sosyal medya kullanıcısının  %99'u web sitelerine veya uygulamalara mobil cihaz üzerinden erişirken yalnızca % 1,'i masaüstü versiyon kullanarak erişiyor.

Uygulamalı Sosyal Medya Dersleri – Yeşilyurt Sosyal Medya Kursu SEO Akademi

Sosyal medya platformlarının profesyonel bir şekilde yönetilebilmesi için teorik bilgiden çok pratiğin önemli olduğunu biliyor, bu doğrultuda da Yeşilyurt sosyal medya kursumuzu uygulamalı olarak planlıyoruz. Öğrencilerimizin işletme veya kişisel hesapları üzerinden detaylı anlatımlar yapıyor, kursiyerlerimizin eğitimlerinden verim almalarını sağlıyoruz.

Kariyer Danışmanlığı – En İyi Sosyal Medya Kursu Yeşilyurt

Yeşilyurt sosyal medya kursuna katılan ve profesyonel hayatına yön vermeyi amaçlayan kursiyerlerimize kariyer danışmanlığı hizmeti de sunuyoruz. İhtiyaç halinde Yeşilyurt sosyal medya eğitimlerini destekleyecek kurslar öneriyor, nitelikli bir özgeçmişe sahip olabilmeleri için yol gösterici oluyoruz. 

%100 Öğrenme Garantisi – Ders Telafi ve Ücretsiz Kurs Tekrarı

Diğer sosyal medya kurslarındaki gibi katılım sağlayamadığınız dersleri işlendi saymıyor, eğitim sürecinizi sizler için olabildiğince faydalı hale getiriyoruz. Herhangi bir gerekçeyle katılım sağlayamadığınız günler için telafi dersler oluşturuyor, Yeşilyurt sosyal medya kursunun yeterli gelmediği durumlarda ücretsiz kurs tekrarı hakkı tanımlıyoruz. 

Merkezi Lokasyon – En Yakın Sosyal Medya Kursu Yeşilyurt

Anadolu Yakası’nda ya da Avrupa Yakası’nda… İstanbul’un neresinde olursanız olun; metro, metrobüs, otobüs ve minibüs kullanarak SEO Akademi Yeşilyurt sosyal medya kursuna rahatlıkla gelebilirsiniz. Üstelik toplu ulaşım araçlarından indikten yalnızca 2 dakika sonra kurumumuza varıp hiç vakit kaybetmeden eğitiminize başlayabilirsiniz.

Online Eğitim – Online Sosyal Medya Eğitimi Fırsatı

İşleriniz çok mu yoğun? Ya da İstanbul’da ikamet etmiyor musunuz? Üzülmenize hiç gerek yok! Yeşilyurt sosyal medya dersinde işlediğimiz tüm bilgilere ulaşabilmeniz için online eğitim imkanımızdan faydalanabilirsiniz! Böylece evinizin konforundan uzaklaşmadan Türkiye’nin en iyi sosyal medya kursundan destek alabilirsiniz.

En Çok Tercih Edilen Sosyal Medya ve Dijital Pazarlama Eğitimleri 

Öğrencilerimiz tarafından en çok tercih edilen eğitimlere göz atmak ister misiniz? Kurumsal ve bireysel ihtiyaçlarınıza çözüm olabilecek en iyi kurslar burada…

[widget-130]

Öğrencilerimiz Bunları Merak Ediyor! – Yeşilyurt Sosyal Medya Eğitimi SEO Akademi

  • Yeşilyurt sosyal medya kurs ücretleriniz için kampanyanız ne kadar daha devam edecek?

Sosyal medya kursu fiyatları Yeşilyurt şubemiz için yıl sonuna kadar geçerli olacaktır. 

  • Yeşilyurt sosyal medya kursunda eğitim takvimini nasıl belirliyorsunuz?

Eğitim danışmanlarımız, öğrencilerimize en uygun tarihleri belirleyerek eğitim takvimi ayarlamaktadır. Dolayısıyla iş veya okul programınızı bozmadan Yeşilyurt sosyal medya kurslarımızdan faydalanabilirsiniz.

  • Yeşilyurt sosyal medya derslerinde şirketimin sosyal medya hesapları üzerinden gidebilir miyiz?

Elbette. SEO Akademi Yeşilyurt sosyal medya kursları olarak derslerimizi tamamen uygulamalı olarak işlediğimiz için dilerseniz kişisel dilerseniz de kurumsal hesaplarınız üzerinden uygulamamızı yapabiliriz.

  • Yeşilyurt sosyal medya derslerinden sonra sertifika alıyor muyum?

Evet. Yeşilyurt sosyal medya derslerinde göstermiş olduğunuz başarı ve çabadan dolayı MEB onaylı sosyal medya kursu sertifikası alıyorsunuz.

Yeşilyurt Sosyal Medya Kursu Fiyatları

Sosyal medya kursu fiyatları Yeşilyurt şubemizde öğrencilerimizden gelen taleplere göre şekillenebiliyor. Henüz başlangıç seviyesinde olan kursiyerlerimiz için daha detaylı bir sosyal medya eğitimi programı hazırlıyor, Yeşilyurt sosyal medya kursları fiyatlarımızı da bu doğrultuda beliyoruz. Ayrıca Yeşilyurt sosyal medya kursu ücretlerimizi kurumsal/bireysel ihtiyaçlarınıza, grup/özel ders taleplerinize ve katılacağınız ders süresine göre de ayarlıyoruz. Dolayısıyla Yeşilyurt sosyal medya kurs ücretleriyle ilgili net bir bilgiye sahip olabilmek için SEO Akademi’yle iletişime geçmenizi rica ediyoruz.

Eğitim Alacağınız Kurumun Güvenilir Olmasına Dikkat Edin! – Sosyal Medya Dersi Yeşilyurt

SEO Akademi Yeşilyurt sosyal medya kursu olarak öğrencilerimizin kaliteli bir eğitim alabilmesi için her detaya önem veriyoruz. Eğitmenlerimizin bilgili ve deneyimli olmasına özen gösteriyor, keyifli bir kafe, otopark, ikram servisi ve harika bir atmosfer sunuyoruz. 

Siz de hem alanında öncü eğitim kurumlarından biri olan SEO Akademi’de eğitim almak hem de krus sonunda MEB onaylı sosyal medya kursu sertifikası ile özgeçmişinizi güçlendirmek isterseniz dilediğiniz zaman Yeşilyurt sosyal medya eğitimlerine katılabilirsiniz. Sosyal medyanın keşfedemediğiniz pek çok özelliği olabilir, daha fazlasını öğrenmeye ne dersiniz?

[widget-155]

Yorum Yap